Behållarsök - TEM TEM 2020-01-18 Fagersta

Arrangör: Fagersta Brukshundklubb
Anordnare: Fagersta Brukshundklubb

Totalresultat för TEM NW1 Behållare

Domare 1: Ann-Sofie Svenman Domare 2: Marie Fogelquist

  • Placering: 1
    Anki Wikars & Harry
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:02,95
    Startnr: 37
    Förare: Anki Wikars
    Hund: Goblinwalley Black Ice
    Ras: Briard
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,32
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,13
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,37
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,13
  • Placering: 2
    Örjan Björklund & Indra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:06,28
    Startnr: 13
    Förare: Örjan Björklund
    Hund: Wow Lixoms A Dream Come True
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,88
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,72
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,31
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,37
  • Placering: 3
    Sussie & Hemi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:07,43
    Startnr: 17
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Oden-staff Iron Man
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,34
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,40
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,19
    SSE
  • Placering: 4
    Ida Nordmark & Malte
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:16,99
    Startnr: 30
    Förare: Ida Nordmark
    Hund: Atomos Pålitliga Laktritstroll
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,40
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,78
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,69
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,12
  • Placering: 5
    Lotta Torstensson & Rocky
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:18,44
    Startnr: 29
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Håtvåos Rocky
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,28
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,75
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,19
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,22
    SSE
  • Placering: 6
    Astrid Mossberg & Teddy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:18,80
    Startnr: 14
    Förare: Astrid Mossberg
    Hund: Anastin Dear My Friend
    Ras: Australian shepherd
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,90
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,84
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,91
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,15
  • Placering: 7
    Carina Carlsson & Renda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:20,10
    Startnr: 32
    Förare: Carina Carlsson
    Hund: Spinoys Orenda
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,06
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,66
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,97
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,41
    SSE
  • Placering: 8
    Jessica Söderström & Dazy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:28,21
    Startnr: 3
    Förare: Jessica Söderström
    Hund: Little Devil's Juniper
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,43
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,78
  • Placering: 9
    Ingrid Andersson & Charlie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:39,04
    Startnr: 39
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Graceline's Morandina
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,81
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,47
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,60
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,16
    SSE
  • Placering: 10
    Karin Köbin & Bosse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,12
    Startnr: 40
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Foo Fighter´s my hero
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,44
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,44
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,03
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,21
  • Placering: 11
    Gunnel Lundström & Bertil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:50,52
    Startnr: 35
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Bertil
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,85
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,04
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,63
    SSE
  • Placering: 12
    Annika Franzson & Casper
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,26
    Startnr: 22
    Förare: Annika Franzson
    Hund: First Axelle Pirelli Scorpion Zero
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,66
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,44
  • Placering: 13
    Ulrica Persson & Tilda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:35,08
    Startnr: 28
    Förare: Ulrica Persson
    Hund: Kevaja's fashion princess
    Ras: Rottweiler
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,43
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,90
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,82
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,93
    SSE
  • Placering: 14
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,15
    Startnr: 6
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,47
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,59
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,37
  • Placering: 15
    Camilla Persson & Kiro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:15,53
    Startnr: 8
    Förare: Camilla Persson
    Hund: Kiro
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,87
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,53
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,82
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,31
  • Placering: 16
    Eva Pettersson & Hassan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:19,94
    Startnr: 25
    Förare: Eva Pettersson
    Hund: Slåtterängens Faxe
    Ras: Welsh Corgi Cardigan
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,94
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,03
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,12
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:15,85
  • Placering: 17
    Gudrun Löfgren & Gibzon
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:20,81
    Startnr: 24
    Förare: Gudrun Löfgren
    Hund: Qiwron's Gibzon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,13
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,69
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,65
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:06,34
  • Placering: 18
    Angelica Lundin & Leo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:39,87
    Startnr: 31
    Förare: Angelica Lundin
    Hund: Noggerdog’s Lagerkrans
    Ras: Whippet
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,59
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,16
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,15
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:08,97
  • Placering: 19
    Knagg Linda Eriksson & Rizzla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:47,94
    Startnr: 45
    Förare: Knagg Linda Eriksson
    Hund: Rizzla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,85
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,18
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:00,69
  • Placering: 20
    Annika Rosenlund & Bruno
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:50,05
    Startnr: 44
    Förare: Annika Rosenlund
    Hund: Bruno
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,31
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,25
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,03
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:33,46
  • Placering: 21
    Birgitta Sjöstrand & Max
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:04,50
    Startnr: 15
    Förare: Birgitta Sjöstrand
    Hund: Amerizells Xtra Ordinary
    Ras: Amerikansk Cockerspaniel
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,25
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,06
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,44
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:07,75
  • Placering: 22
    Agnes Nilsson & Loke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:07,13
    Startnr: 33
    Förare: Agnes Nilsson
    Hund: Lomme
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,41
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:06,72
  • Placering: 23
    Margareta Arvidsson & Trulsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:59,88
    Startnr: 41
    Förare: Margareta Arvidsson
    Hund: Trulsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,53
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,41
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,25
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:58,69
  • Placering: 24
    Inger Olsen & Mox
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:04,42
    Startnr: 5
    Förare: Inger Olsen
    Hund: Väståkra Moxie
    Ras: Border collie
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,84
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:18,20
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,91
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,47
  • Placering: 25
    Maija Nikunlassi & Dumle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:32,78
    Startnr: 4
    Förare: Maija Nikunlassi
    Hund: Dumle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,12
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,85
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,56
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:33,25
  • Placering: 26
    Martti Hyttinen & Elton
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:20,19
    Startnr: 1
    Förare: Martti Hyttinen
    Hund: Waterbliss A Heart Of Gold
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,87
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,79
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,53
  • Placering: 27
    Ingrid Andersson & Totte
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:56,62
    Startnr: 47
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Pealcraft´s Black Dream
    Ras: Engelsk Cockerspaniel
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,87
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,75
  • Placering: 28
    Emilie Fridlund & Elit
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:58,94
    Startnr: 38
    Förare: Emilie Fridlund
    Hund: Diamonds of Aros I Want It All Elit
    Ras: Dvärgpinscher
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,12
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,97
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,85
    SSE
  • Placering: 29
    Helene Apelqvist & Cleo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:13,20
    Startnr: 20
    Förare: Helene Apelqvist
    Hund: Sheepeye's milky black Isola
    Ras: Australian shepherd
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,79
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,19
    SSE
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Åsa Jonsson & Assar
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:38,29
    Startnr: 21
    Förare: Åsa Jonsson
    Hund: Future´s Maritozzo
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,19
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,44
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,66
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Malin Bång & Blixtra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:46,19
    Startnr: 19
    Förare: Malin Bång
    Hund: Viljanshof som en Blixt från ovan
    Ras: Leonberger
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,62
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,85
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Åsa Norberg & Sally
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:04,09
    Startnr: 26
    Förare: Åsa Norberg
    Hund: Ethelred's Fairlane Bright Fairy
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,84
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,63
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,62
    SSE
  • Placering: 33
    Martina Johansson & Wilda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:34,99
    Startnr: 12
    Förare: Martina Johansson
    Hund: Best Of Brawehearts Red Fire
    Ras: Australian shepherd
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,15
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,22
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:12,62
  • Placering: 34
    Inger Olsson & Ossi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:42,57
    Startnr: 48
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Lady Julia
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,22
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,06
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:11,29
  • Placering: 35
    Annelie Olsson & Ozzy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:59,96
    Startnr: 46
    Förare: Annelie Olsson
    Hund: Regun Anzo
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,53
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:05,93
  • Placering: 36
    Gunilla Karlsson & Bordirus Vilda Wilda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:51,32
    Startnr: 2
    Förare: Gunilla Karlsson
    Hund: Bordirus Vilda Wilda
    Ras: Borderterrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,38
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,03
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:48,91
  • Placering: 37
    Maria Ulestig Eriksson & Loke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 03:02,55
    Startnr: 18
    Förare: Maria Ulestig Eriksson
    Hund: Novämbs Loke-of-Asco
    Ras: Stabijhoun
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,87
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:34,55
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:15,13
  • Placering: 38
    Marie Jonsson & Tindra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 03:09,59
    Startnr: 7
    Förare: Marie Jonsson
    Hund: Piastigens Shania
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,34
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:24,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:32,53
  • Placering: 39
    Gunnel Landsberg & Tyra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 03:59,19
    Startnr: 11
    Förare: Gunnel Landsberg
    Hund: Chipsmakers I Natt Är Jag Din
    Ras: Västgötaspets
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,34
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,44
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:40,41
  • Placering: 40
    Marie Eriksson & Mumba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 05:07,87
    Startnr: 50
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Pompeca's Forever Love To Meide
    Ras: Whippet
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:52,84
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:00,03
  • Placering: 41
    Cristin Sandström & Mynta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 03:30,65
    Startnr: 43
    Förare: Cristin Sandström
    Hund: Kasmurens Love Is In The Air Mynta
    Ras: Vit Herdehund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:12,56
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:52,28
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:25,81
  • Placering: 42
    Kajsa Abrahamsson & Fina
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 04:10,37
    Startnr: 9
    Förare: Kajsa Abrahamsson
    Hund: Fina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:32,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,78
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:17,37
  • Placering: 43
    Barbro Nyström & Plinga
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:17,66
    Startnr: 49
    Förare: Barbro Nyström
    Hund: Duckstream Axas Plinga
    Ras: Labrador retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,44
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,22
    SSE
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Susanne Nielsen & Cammi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:36,76
    Startnr: 42
    Förare: Susanne Nielsen
    Hund: Riverhoff's Quattro Caramell
    Ras: Hovawart
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,82
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,94
  • Placering: 45
    Marie Granström & Rix
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:12,90
    Startnr: 34
    Förare: Marie Granström
    Hund: Doubeluse Asterix
    Ras: Golden retriever
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,34
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,56
  • Placering: 46
    Pia Järnkvist & Xtra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:17,31
    Startnr: 10
    Förare: Pia Järnkvist
    Hund: Akjas Xtra
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,59
  • Placering: 47
    Åsa Nord & Kalle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 04:29,34
    Startnr: 16
    Förare: Åsa Nord
    Hund: Tingvell's Unbreakable
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,94
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,40
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Berit Sörengård & Trolleyes Zidd
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 04:38,19
    Startnr: 36
    Förare: Berit Sörengård
    Hund: Trolleyes Zidd
    Ras: Border collie
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:22,44
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,75
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Evelina Höglund & Milo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:36,50
    Startnr: 27
    Förare: Evelina Höglund
    Hund: Luvlee Sieur Aramis
    Ras: Papillon
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,50
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 50
    Carina Delerud & Sigge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:42,53
    Startnr: 23
    Förare: Carina Delerud
    Hund: Heatwave puppet master
    Ras: Golden retriever
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,53
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00