TEM 2019-03-23 Floda

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Tasspalatset

Totalresultat för TEM NW1 Behållare

Domare 1: Jeanette Arnesson Domare 2: Maria Edelton Domare 3: Camilla Sjöberg Domare 4: Maria Ihrén

  • Placering: 1
    Hélena Almrot & Nova
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:57,97
    Startnr: 15
    Förare: Hélena Almrot
    Hund: El Merino's New Age
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,59
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,19
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,16
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,03
  • Placering: 2
    Stefan Alfredsson & Bailey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:01,08
    Startnr: 46
    Förare: Stefan Alfredsson
    Hund: Bailey
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,97
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,38
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,85
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,88
  • Placering: 3
    Ulrika Persson & Boss
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:17,55
    Startnr: 39
    Förare: Ulrika Persson
    Hund: Fosecos MiSa Hugo Boss
    Ras: Nederländsk Kooikerhund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,65
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,31
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,59
  • Placering: 4
    Jonas Eek & Zezam
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,00
    Startnr: 36
    Förare: Jonas Eek
    Hund: Lagottessa Peperoncino
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,88
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,40
  • Placering: 5
    Ritva Lindström & Jösta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:38,23
    Startnr: 38
    Förare: Ritva Lindström
    Hund: Honningrosas Jösta Hjerteknuser
    Ras: Norsk Buhund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,19
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,28
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,44
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,32
  • Placering: 6
    Jonna Hynynen & Tuva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:43,92
    Startnr: 45
    Förare: Jonna Hynynen
    Hund: Blondietales Walks Under Ladders
    Ras: staffordshire bullterrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,31
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,28
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,09
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,24
    SSE
  • Placering: 7
    Michaela Andreasson & Ymer
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:44,81
    Startnr: 11
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Island Hunters Svante
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,97
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,40
  • Placering: 8
    Caroline Edsgren & Samson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,55
    Startnr: 18
    Förare: Caroline Edsgren
    Hund: Samson
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,79
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,81
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,92
  • Placering: 9
    Monica Torsteinsen & Maja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,48
    Startnr: 47
    Förare: Monica Torsteinsen
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,32
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,69
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,16
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,31
  • Placering: 10
    Annika Sahlin & Bonus
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,79
    Startnr: 3
    Förare: Annika Sahlin
    Hund: Verbascum Nigrum Rubus
    Ras: Labrador retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,66
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,53
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,37
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,23
  • Placering: 11
    Marianne Nilsson & Didde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:29,90
    Startnr: 25
    Förare: Marianne Nilsson
    Hund: Twinflowers Deed I Do Az Tobi
    Ras: Schapendoes
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,15
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,03
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,88
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,84
  • Placering: 12
    Sandra Magnusson & Finja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:44,50
    Startnr: 32
    Förare: Sandra Magnusson
    Hund: Ylakällan zelda
    Ras: Australian shepherd
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,66
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,10
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,28
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,46
  • Placering: 13
    Kajsa Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,39
    Startnr: 48
    Förare: Kajsa Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,75
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,13
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,56
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,95
  • Placering: 14
    Birgitta Wenzer & Molli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:14,25
    Startnr: 37
    Förare: Birgitta Wenzer
    Hund: Residenset´s Count Me In
    Ras: Släthårig foxterrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,19
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,47
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,62
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,97
  • Placering: 15
    Simon Carlsson & Kiara
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:15,44
    Startnr: 17
    Förare: Simon Carlsson
    Hund: Derivas Craic Play-Is-Theway
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,12
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,96
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,13
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,23
  • Placering: 16
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:23,31
    Startnr: 30
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,09
  • Placering: 17
    Therese Strand & Alva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:02,41
    Startnr: 19
    Förare: Therese Strand
    Hund: Larwass Flower Power
    Ras: Briard
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,69
  • Placering: 18
    Sara Dewall & Fendi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:15,53
    Startnr: 29
    Förare: Sara Dewall
    Hund: Svartsjöarnas Fendi
    Ras: Korthårig vorsteh
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,06
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,06
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,41
  • Placering: 19
    Karin Nygren Kind & Astriid
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:15,97
    Startnr: 28
    Förare: Karin Nygren Kind
    Hund: Astriid
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,56
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,41
  • Placering: 20
    Andrea Olofsson & Charlie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:02,80
    Startnr: 41
    Förare: Andrea Olofsson
    Hund: MY TRUE FRIEND'S WHITE CHOCOLATE
    Ras: Golden retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,28
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,80
  • Placering: 21
    Linda Larsson & Lilleman
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:41,60
    Startnr: 31
    Förare: Linda Larsson
    Hund: Lilleman
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,19
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,91
  • Placering: 22
    Mia Tegbrant & Oprah
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:31,34
    Startnr: 26
    Förare: Mia Tegbrant
    Hund: Showteam’s Betty Boop
    Ras: Bostonterrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,59
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,75
  • Placering: 23
    Sonja Wallin & Trolla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:34,60
    Startnr: 49
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Sjövallarens Carmensita
    Ras: Bordercollie
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,72
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,81
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,07
  • Placering: 24
    Camilla Krook & Izzy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:51,76
    Startnr: 6
    Förare: Camilla Krook
    Hund: AH Sjöbygårdens Guns N´Roses
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,85
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,44
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,47
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 25
    Maria Olsson & Lucas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:00,52
    Startnr: 14
    Förare: Maria Olsson
    Hund: Fägrings Salta Vidar
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,84
    SSE
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,39
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,29
  • Placering: 26
    Maria Thorell & Ella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:00,82
    Startnr: 50
    Förare: Maria Thorell
    Hund: Fieldman’s Elegant Eirene
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,78
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,29
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,75
  • Placering: 27
    Kristina Andersson & Aloha
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:07,35
    Startnr: 33
    Förare: Kristina Andersson
    Hund: Aloha
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,04
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,37
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,94
  • Placering: 28
    Beatrice Bergqvist & Simbaa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:35,05
    Startnr: 10
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Cezeta All included
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,28
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,66
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,11
  • Placering: 29
    Anita Kennerfalk & Leia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:35,73
    Startnr: 34
    Förare: Anita Kennerfalk
    Hund: Semenzinas Very Playing
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,09
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,64
  • Placering: 30
    Camilla Stagmo & Chilli
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:41,50
    Startnr: 7
    Förare: Camilla Stagmo
    Hund: Röde Baronens Whole Lotta Shakin
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,12
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,59
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,79
  • Placering: 31
    Petra Bringsjö & Tessla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:08,74
    Startnr: 42
    Förare: Petra Bringsjö
    Hund: Trampas Åsa-Lisa
    Ras: Borderterrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:25,28
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,07
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,39
  • Placering: 32
    Susann Johansson & Qiara
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 03:44,64
    Startnr: 40
    Förare: Susann Johansson
    Hund: Leringen's Qiara
    Ras: Golden retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,91
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,73
  • Placering: 33
    Malin Johansson & Lycce
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 03:24,70
    Startnr: 20
    Förare: Malin Johansson
    Hund: Light My Fire Lycce
    Ras: Berger des Pyrénées à face rase
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,57
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,13
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 34
    Monica Persson & Kotten
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:00,31
    Startnr: 27
    Förare: Monica Persson
    Hund: Beachrunner´s Pannacotta
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,34
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,97
  • Placering: 35
    Linda Petersson & Holger
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:19,49
    Startnr: 21
    Förare: Linda Petersson
    Hund: Blue Aylas Holger Hagel
    Ras: Fransk bulldogg
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,62
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,87
    SSE
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 36
    Jennie Blomgren & Freja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:27,31
    Startnr: 2
    Förare: Jennie Blomgren
    Hund: Min Uniqa Med Buller Och Bång
    Ras: Australian shepherd
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,81
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,50
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 37
    Yvonne Nordberg & Louisa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:38,66
    Startnr: 43
    Förare: Yvonne Nordberg
    Hund: Choowo/Liz ziri
    Ras: Chihuahua
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,87
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,79
  • Placering: 38
    Erica Johansson & Noora
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:43,54
    Startnr: 12
    Förare: Erica Johansson
    Hund: Cockett's Pärla
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,47
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,07
  • Placering: 39
    Fredrika Jonasson & Magic
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:54,10
    Startnr: 23
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Panda Magic
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,69
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,41
  • Placering: 40
    Ulla-Britt Carlring & Whira
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:08,00
    Startnr: 9
    Förare: Ulla-Britt Carlring
    Hund: Lyckoshellans Super Girl
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,59
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,41
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 41
    Jessica Grönvall & Bixa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:11,56
    Startnr: 1
    Förare: Jessica Grönvall
    Hund: Chene Collines frostiq forrest
    Ras: Schapendoes
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,56
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,00
  • Placering: 42
    Ida Johansson & Snobben
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:23,85
    Startnr: 8
    Förare: Ida Johansson
    Hund: Snobben
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,97
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,88
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 43
    Viveca Anderlund & Alexi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:28,08
    Startnr: 4
    Förare: Viveca Anderlund
    Hund: Benliz Aquagirl Alexi
    Ras: Labrador retriver
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,71
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,37
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 44
    Anneli Lund & Joika
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:35,95
    Startnr: 44
    Förare: Anneli Lund
    Hund: Black Blossom Lady Joika
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,68
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,27
  • Placering: 45
    Jonny Idefelt & Kilja
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 04:40,03
    Startnr: 22
    Förare: Jonny Idefelt
    Hund: Kolsholts Kilja
    Ras: Isländsk fårhund
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,03
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 46
    Inger Malmström & Ruth
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 03:21,86
    Startnr: 5
    Förare: Inger Malmström
    Hund: Ruth
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:01,30
  • Placering: 47
    Pernilla Lundqvist & Rufus
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 04:43,06
    Startnr: 24
    Förare: Pernilla Lundqvist
    Hund: Navarras Jackpot
    Ras: DSG
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,06
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 48
    Angelica Martinsson & Akko
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 04:50,75
    Startnr: 35
    Förare: Angelica Martinsson
    Hund: Krigsmarkens Ako-fyra
    Ras: Malinois
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,75
  • Placering: 49
    Marita Nilsson & Queen
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 04:51,85
    Startnr: 16
    Förare: Marita Nilsson
    Hund: Stjärnlidens Pattering Queen
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,85
  • Placering: 50
    Carina Larsson & Nero
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 9 Totaltid: 06:00,00
    Startnr: 13
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Viltskräckens Gf Satan-Baltia
    Ras: Tysk Jaktterrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00