Loftet TEM 2020-09-13 Åkersberga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Loftet FixALot

Totalresultat för TEM NW1 Utomhus

Domare 1: Siv Monika Rüdén Domare 2: Mats Nordin

  • Placering: 1
    Sofia Badawi & Gasa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:18,46
    Startnr: 19
    Förare: Sofia Badawi
    Hund: Lillhedens Gasta
    Ras: Tysk schäferhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,03
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,75
    SSE
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,47
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,21
    SSE
  • Placering: 2
    Marie Eriksson & Mumba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,97
    Startnr: 10
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Pompeca's Forever Love To Meide
    Ras: Whippet
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,41
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,50
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,28
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,78
  • Placering: 3
    Birgitta Melin & Loxie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:51,54
    Startnr: 50
    Förare: Birgitta Melin
    Hund: Loxia
    Ras: Borderterrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,63
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,03
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,72
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,16
  • Placering: 4
    Susanne Lindekrantz & Brownie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:54,47
    Startnr: 34
    Förare: Susanne Lindekrantz
    Hund: Border’s blackpearl dawn first in
    Ras: Australian shepherd
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,97
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,59
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,66
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,25
  • Placering: 5
    Maria Jarosinski & Bohun
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,09
    Startnr: 39
    Förare: Maria Jarosinski
    Hund: Bohun
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,84
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,84
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,44
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
  • Placering: 6
    Pia Vanhanen & Nelson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,47
    Startnr: 30
    Förare: Pia Vanhanen
    Hund: Åtta små tassarnas Exxon
    Ras: Stabijhoun
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,13
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,28
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,28
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,78
  • Placering: 7
    Lotta Zanderholm & Skrållan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:06,85
    Startnr: 32
    Förare: Lotta Zanderholm
    Hund: Rivendells Skrållan
    Ras: Pinscher
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,60
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,56
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,59
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,10
  • Placering: 8
    Kristina Strömberg & Bessie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:08,20
    Startnr: 43
    Förare: Kristina Strömberg
    Hund: Bessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,97
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,32
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,19
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,72
  • Placering: 9
    Anette Gifting Wennersten & Orsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:08,70
    Startnr: 15
    Förare: Anette Gifting Wennersten
    Hund: Se upp pang i bygget
    Ras: Pudel, mellan
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,47
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,97
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,59
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,67
  • Placering: 10
    Sussie & Hemi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,79
    Startnr: 40
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Oden-staff Iron Man
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,91
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,78
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,03
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,07
    SSE
  • Placering: 11
    Anna Hälleberg Lausing & Boris
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:22,78
    Startnr: 37
    Förare: Anna Hälleberg Lausing
    Hund: CONOVER`S CILLAS WILLMOR
    Ras: Labrador retriever
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,59
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,62
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,13
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,44
  • Placering: 12
    Rolf Lind & Sixten Buhund
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,37
    Startnr: 20
    Förare: Rolf Lind
    Hund: Sixten
    Ras: Norsk buhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,19
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,87
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,06
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,25
  • Placering: 13
    Åsa Lundbergh & Deia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:34,63
    Startnr: 31
    Förare: Åsa Lundbergh
    Hund: Camms Deia
    Ras: Pumi
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,10
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,12
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,10
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,31
  • Placering: 14
    Mary Engman & Mercedes
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:36,47
    Startnr: 41
    Förare: Mary Engman
    Hund: Mercedes
    Ras: Tax
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,09
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,10
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,28
    SSE
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,00
  • Placering: 15
    Ulla Söderbärg & Exi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:43,54
    Startnr: 25
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Waterpassion's Eastsea Exi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,32
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,53
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,09
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,60
    SSE
  • Placering: 16
    Pernilla Petersson & Kenzo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:46,15
    Startnr: 29
    Förare: Pernilla Petersson
    Hund: Amazing Selmas Mojito Moonwalk
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,81
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,25
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,09
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,00
  • Placering: 17
    Linnea Wollermo & Lycka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:54,72
    Startnr: 28
    Förare: Linnea Wollermo
    Hund: Lycka
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,59
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,62
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,57
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,94
    SSE
  • Placering: 18
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:55,30
    Startnr: 27
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,43
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,56
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,62
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,69
  • Placering: 19
    Linda Löfberg & Ture
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:00,66
    Startnr: 6
    Förare: Linda Löfberg
    Hund: Enchanting Cocker's Torres
    Ras: Cockerspaniel
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,75
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,47
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,63
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,81
  • Placering: 20
    Tommy Carlstedt & Kakan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,28
    Startnr: 51
    Förare: Tommy Carlstedt
    Hund: Blondietales gunny sack jumping
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,46
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,10
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,72
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,00
  • Placering: 21
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:23,85
    Startnr: 16
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,50
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,07
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,22
    SSE
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,06
    SSE
  • Placering: 22
    Ann-Christin Gaulitz & Zindy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:12,18
    Startnr: 8
    Förare: Ann-Christin Gaulitz
    Hund: Zindy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,93
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,34
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,69
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,22
  • Placering: 23
    Lena Mårtenson Tingstam & Tira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,85
    Startnr: 53
    Förare: Lena Mårtenson Tingstam
    Hund: Upper Crust's Dakota Dream Catcher
    Ras: Parson russell terrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,57
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,28
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,00
  • Placering: 24
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:36,96
    Startnr: 5
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansksvensk gårdshund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,06
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:42,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,90
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,00
  • Placering: 25
    Irene Bellman & Hickory
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:44,43
    Startnr: 7
    Förare: Irene Bellman
    Hund: Agrosofens Sesam
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,81
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,28
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,34
  • Placering: 26
    Sirpa Lindberg & Julia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:20,97
    Startnr: 33
    Förare: Sirpa Lindberg
    Hund: Sunny-Hill's Just a Star
    Ras: Shetland Sheepdog
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,22
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,81
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,94
  • Placering: 27
    Erica Svensson & Molle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:33,65
    Startnr: 42
    Förare: Erica Svensson
    Hund: Atomos hoppsan vilken dag
    Ras: Flatcoated retriever
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,31
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,34
  • Placering: 28
    Lena Deiber & Arne
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:11,29
    Startnr: 36
    Förare: Lena Deiber
    Hund: Elliegårdens Humle
    Ras: Hovawart
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,37
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,01
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,91
  • Placering: 29
    Kajsa Abrahamsson & Fina
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:38,94
    Startnr: 45
    Förare: Kajsa Abrahamsson
    Hund: Fina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,28
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,81
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,85
  • Placering: 30
    Emilie Fridlund & Elit
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:47,29
    Startnr: 47
    Förare: Emilie Fridlund
    Hund: Diamonds of Aros I Want It All Elit
    Ras: Dvärgpinscher
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,06
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,10
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,13
  • Placering: 31
    Magdalena Johansson & Lizzie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:49,14
    Startnr: 1
    Förare: Magdalena Johansson
    Hund: Sunnantorps Non Stop
    Ras: Vit herdehund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,65
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,09
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,40
    SSE
  • Placering: 32
    Isabella Lindell & Dexter
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:52,07
    Startnr: 11
    Förare: Isabella Lindell
    Hund: Lagottessa Ciuffolotto
    Ras: Lagotto romagnolo
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,82
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,84
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,41
  • Placering: 33
    Anne Hellevik & Morris
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:09,48
    Startnr: 14
    Förare: Anne Hellevik
    Hund: Lagottessa Canarino
    Ras: Lagotto romagnolo
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,94
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,57
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,97
  • Placering: 34
    Åsa Campbell & Johnny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:40,88
    Startnr: 22
    Förare: Åsa Campbell
    Hund: Johnny
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,72
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,04
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,12
  • Placering: 35
    Christoffer Frances & Wiking Chidob Umbra af Ulva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:41,44
    Startnr: 3
    Förare: Christoffer Frances
    Hund: Wiking Chidob Umbra af Ulva
    Ras: Tysk schäferhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,03
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,94
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,47
  • Placering: 36
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:59,18
    Startnr: 35
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff
    Ras: Shetland sheepdog
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,09
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,84
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,25
  • Placering: 37
    Boel Rosenlund & Pysen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:40,81
    Startnr: 26
    Förare: Boel Rosenlund
    Hund: Ch House of Softy Ajax
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,78
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,25
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,78
  • Placering: 38
    Agneta Karlsson & Sotte
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:44,54
    Startnr: 49
    Förare: Agneta Karlsson
    Hund: Meet Myown Sotte Pappagiannopoulus
    Ras: Australian shepherd
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,88
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,16
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,50
  • Placering: 39
    Linda Kasström & Ella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:41,62
    Startnr: 12
    Förare: Linda Kasström
    Hund: Rowntree Elettra
    Ras: Lagotto romagnolo
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,31
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,31
  • Placering: 40
    Johanna Tak & Izzie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:17,24
    Startnr: 21
    Förare: Johanna Tak
    Hund: Conor's Iseult Of Ireland
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,84
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,40
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Erika Karlsson & Hasse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:19,42
    Startnr: 18
    Förare: Erika Karlsson
    Hund: Tizzel Hasse I Tango Me Quindim
    Ras: Podengo portugues, liso/pequeno
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,85
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,57
  • Placering: 42
    Kristina Mattsson & Saffi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:28,74
    Startnr: 9
    Förare: Kristina Mattsson
    Hund: POMPECA'S BLUE SAPPHIRE QUARRY
    Ras: Whippet
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,71
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,03
  • Placering: 43
    Anna Frances & Pluto
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:51,33
    Startnr: 4
    Förare: Anna Frances
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,62
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,71
  • Placering: 44
    Ann Blomstedt & Ella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:35,78
    Startnr: 23
    Förare: Ann Blomstedt
    Hund: Tans & Tins Midsummer Flower
    Ras: Engelsk cockerspaniel
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,78
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Ulla Hörberg & Noah
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:40,94
    Startnr: 13
    Förare: Ulla Hörberg
    Hund: Cameron Delayed Devotion
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,41
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,53
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Knagg Linda Eriksson & Fenris
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:58,84
    Startnr: 44
    Förare: Knagg Linda Eriksson
    Hund: Locktorps Zäta
    Ras: Border collie
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,25
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,59