HappyNosen TEM NW1 Utomhus TEM 2020-08-11 Vara

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: HappyHund

Totalresultat för TEM NW1 Utomhus

Domare 1: Maria Ihrén Domare 2: Jeanette Arnesson

  • Placering: 1
    Gun-Britt Nilsson & Marissa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:14,62
    Startnr: 44
    Förare: Gun-Britt Nilsson
    Hund: Aviatrix's Girl Crush
    Ras: Beagle
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,28
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,60
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,74
    SSE
  • Placering: 2
    Lena Björklund & Tova
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:26,76
    Startnr: 21
    Förare: Lena Björklund
    Hund: Nordspetsens Olivia
    Ras: Norsk Buhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,43
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,84
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:18,49
  • Placering: 3
    Ida Johansson & Snobben
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:28,88
    Startnr: 28
    Förare: Ida Johansson
    Hund: Snobben
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,50
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,38
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 4
    Christina Battison & Jessie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:57,14
    Startnr: 13
    Förare: Christina Battison
    Hund: Jessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,81
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,33
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 5
    Pia Blomsten & Meja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,68
    Startnr: 24
    Förare: Pia Blomsten
    Hund: Mulatorp's Dachsie
    Ras: Labrador Retriever
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,43
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,25
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 6
    Kerstin Fridlundh & Tjabo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:03,30
    Startnr: 37
    Förare: Kerstin Fridlundh
    Hund: Tjabo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,81
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,49
  • Placering: 7
    Camilla Hellberg & Sonny
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:56,07
    Startnr: 9
    Förare: Camilla Hellberg
    Hund: Limistars Just Like That
    Ras: Australian shepherd
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,59
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,48
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 8
    Karin Sundström & Freja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:56,72
    Startnr: 22
    Förare: Karin Sundström
    Hund: Ny Hviddueholms Jackie Freja
    Ras: Vit herdehund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,94
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,78
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 9
    Birgitta Wenzer & Molli
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:12,88
    Startnr: 43
    Förare: Birgitta Wenzer
    Hund: Residenset´s Count Me In
    Ras: Släthårig foxterrier
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,25
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,63
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 10
    Therese Strand & My
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:41,15
    Startnr: 26
    Förare: Therese Strand
    Hund: Chappers Gonna Love Ya
    Ras: Schapendoes
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,50
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,65
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 11
    Leif Brinck & Maja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:28,65
    Startnr: 14
    Förare: Leif Brinck
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto romagnolo
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,34
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,31
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 12
    Lena Ringström & Nilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:08,50
    Startnr: 7
    Förare: Lena Ringström
    Hund: Gnipagrottans Bedårande Blenda
    Ras: Norsk buhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,47
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,03
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 13
    Gunnel Lundström & Bertil
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:16,31
    Startnr: 27
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Bertil
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,31
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 14
    Anette Rygell & Xia
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:11,41
    Startnr: 23
    Förare: Anette Rygell
    Hund: Xiomara
    Ras: Xoloitzcuintle, mella
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,41
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 15
    Viveca Anderlund & Alexi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:13,53
    Startnr: 36
    Förare: Viveca Anderlund
    Hund: Benliz Aquagirl Alexi
    Ras: Labrador retriver
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 16
    Jenny Sköld & Java
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:33,34
    Startnr: 8
    Förare: Jenny Sköld
    Hund: Ingmos Iveria
    Ras: Labrador retriever
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,34
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 17
    Eva-Lotta Berndtsson & Chilli
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:45,66
    Startnr: 4
    Förare: Eva-Lotta Berndtsson
    Hund: Lyckliga Helleborus Gullviva
    Ras: Border Terrier
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,66
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Petra Bringsjö & Tessla
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:11,47
    Startnr: 20
    Förare: Petra Bringsjö
    Hund: Trampas Åsa-Lisa
    Ras: Borderterrier
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,47
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 19
    Louise Eklöf & Ajax
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:33,06
    Startnr: 31
    Förare: Louise Eklöf
    Hund: inspirations one night in Amsterdam
    Ras: Flatcoated retriever
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,06
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Lotta Wettström & Balto
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:15,78
    Startnr: 39
    Förare: Lotta Wettström
    Hund: Frostflake's Pegasus
    Ras: Vit herdehund
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,78
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 21
    Susanne Christensson & Majken
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:38,87
    Startnr: 16
    Förare: Susanne Christensson
    Hund: Jamaica Esculap Suprime
    Ras: Pudel, mellan
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,87
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Yvonne Nordberg & Louisa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:02,97
    Startnr: 3
    Förare: Yvonne Nordberg
    Hund: Choowo/Liz ziri
    Ras: Chihuahua
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,97
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Eva Månsson & Zandi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:14,44
    Startnr: 12
    Förare: Eva Månsson
    Hund: Abadessan's Zandi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,44
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Patricia Salazar & Zebbe
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:36,21
    Startnr: 45
    Förare: Patricia Salazar
    Hund: Zeb
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,21
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Maria Olsson & Lucas
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:56,06
    Startnr: 30
    Förare: Maria Olsson
    Hund: Fägrings Salta Vidar
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,06
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Jacqueline Binett & Nanok
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:06,50
    Startnr: 40
    Förare: Jacqueline Binett
    Hund: Nanok
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,50
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Karin Haugland & Britta
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:07,88
    Startnr: 42
    Förare: Karin Haugland
    Hund: Eaglebess Freddy
    Ras: Labrador Retriver
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,88
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Annika Andersson & Lovis
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:57,25
    Startnr: 10
    Förare: Annika Andersson
    Hund: Chicabeams X-Ellenza
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,25
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Helen Wiland & Einar
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:54,41
    Startnr: 34
    Förare: Helen Wiland
    Hund: Mally-Bo's King of our Days
    Ras: Dvärgschnauzer, svart
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,41
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Hanna Karlsson & Turbo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:18,84
    Startnr: 32
    Förare: Hanna Karlsson
    Hund: Aqua Seer's Like To Work
    Ras: Golden retriever
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,84
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Teija Skoglund & Woho's Micha
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 07:43,71
    Startnr: 5
    Förare: Teija Skoglund
    Hund: Woho's Micha
    Ras: Tysk schäferhund
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,71
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Katarina Leijon & Tikka
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 1 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 35
    Förare: Katarina Leijon
    Hund: Minnows Any Day
    Ras: labrador
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Monica Andreasson & Chippen
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 6
    Förare: Monica Andreasson
    Hund: Rednal Hero Hunter
    Ras: Kromfohrländer
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Anna-Lena Lindström & Ville
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 2
    Förare: Anna-Lena Lindström
    Hund: Skallabackens Caspians Ville
    Ras: Pumi
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Kristina Ohlsson & Akiro
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 11
    Förare: Kristina Ohlsson
    Hund: Josumanos Akiro
    Ras: Tysk schäferhund
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Linnéa Wallinder & Pelle
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 41
    Förare: Linnéa Wallinder
    Hund: Pelle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Jeanette Stark & Leo
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 25
    Förare: Jeanette Stark
    Hund: Blacksmith Hill One and Only
    Ras: Kromfohrländer
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Britt-Marie Andersson & Minna
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 15
    Förare: Britt-Marie Andersson
    Hund: Tryffelhunden’s Armonia Di Zerina
    Ras: Lagotto romagnolo
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Linda Ryman & Vera
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 33
    Förare: Linda Ryman
    Hund: Darnells Staff Michelle Rodriguez
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Linda Stotzer Salmeron & Joy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 1
    Förare: Linda Stotzer Salmeron
    Hund: Sjöbygårdens Higher Ground
    Ras: Labrador
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Susanne Westring & Ozzy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 29
    Förare: Susanne Westring
    Hund: Sunrose Bowmore Gold Reef
    Ras: Golden retriever
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Marianne Källén & Charlie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 18
    Förare: Marianne Källén
    Hund: Lag Otto Ambrosio
    Ras: Lagotto romagnolo
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Sofia Larsson & Clara
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 17
    Förare: Sofia Larsson
    Hund: Red Icon’s Hear the bells
    Ras: American staffordshire terrier
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00