Nosen på Loftet TEM 2019-03-23 Åkersberga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Loftet FixALot

Totalresultat för TEM NW1 Behållare

Domare 1: Siv Monika Rüdén Domare 2: Frida Olsson

  • Placering: 1
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:32,06
    Startnr: 18
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,78
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,53
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,75
  • Placering: 2
    Yvonne Kekkonen & Kellie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:35,43
    Startnr: 30
    Förare: Yvonne Kekkonen
    Hund: Grålötens Kellie Kanel Knäcke
    Ras: Västgötaspets
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,56
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,53
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,06
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,28
  • Placering: 3
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:42,03
    Startnr: 21
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,82
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,81
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,12
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,28
  • Placering: 4
    Ulla Söderbärg & Exi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:51,26
    Startnr: 1
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Waterpassion's Eastsea Exi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,35
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,59
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,32
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,00
  • Placering: 5
    Lotta Zanderholm & Skrållan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:51,52
    Startnr: 37
    Förare: Lotta Zanderholm
    Hund: Rivendells Skrållan
    Ras: Pinscher
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,44
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,06
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,87
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,15
    SSE
  • Placering: 6
    Dolores Berninge & Fonsie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:51,62
    Startnr: 10
    Förare: Dolores Berninge
    Hund: Pilens Artemis
    Ras: Jaktlabrador
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,81
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,60
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,06
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,15
  • Placering: 7
    Britt Nylund & Nalle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:54,46
    Startnr: 7
    Förare: Britt Nylund
    Hund: Nalle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,78
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,43
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,03
  • Placering: 8
    Kristina Strömberg & Bessie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:58,81
    Startnr: 31
    Förare: Kristina Strömberg
    Hund: Bessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,16
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,19
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,40
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,06
    SSE
  • Placering: 9
    Ulla Hörberg & Roxie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:00,25
    Startnr: 8
    Förare: Ulla Hörberg
    Hund: Cameron Rock My World
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,94
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,59
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,75
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,97
  • Placering: 10
    Anne Hellevik & Morris
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:03,18
    Startnr: 4
    Förare: Anne Hellevik
    Hund: Lagottessa Canarino
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,43
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,53
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,22
  • Placering: 11
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:04,67
    Startnr: 27
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,40
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,09
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,25
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,93
  • Placering: 12
    Key Dolk & Zappah
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:05,84
    Startnr: 16
    Förare: Key Dolk
    Hund: Munkvretens dragon
    Ras: Labrador retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,25
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,34
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,66
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,59
  • Placering: 13
    Anneli Dahllöf & Sickan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:07,08
    Startnr: 5
    Förare: Anneli Dahllöf
    Hund: Black Bugz My Delilah
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,93
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,93
  • Placering: 14
    Åsa Lundbergh & Deia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:09,62
    Startnr: 29
    Förare: Åsa Lundbergh
    Hund: Camms Deia
    Ras: Pumi
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,81
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,09
  • Placering: 15
    Birgitta Melin & Loxie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:10,45
    Startnr: 17
    Förare: Birgitta Melin
    Hund: Loxia
    Ras: Borderterrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,65
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,40
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,90
  • Placering: 16
    Cecilia Karlsson & Boss
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:10,84
    Startnr: 12
    Förare: Cecilia Karlsson
    Hund: Kronsäter’s Brad
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,62
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,25
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,16
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,81
  • Placering: 17
    Irene Bellman & Hickory
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,51
    Startnr: 22
    Förare: Irene Bellman
    Hund: Agrosofens Sesam
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,57
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,32
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,97
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,65
  • Placering: 18
    Helena Eriksson & Vilma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:35,54
    Startnr: 42
    Förare: Helena Eriksson
    Hund: Twinkle out and out
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,60
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
  • Placering: 19
    Ingrid Andersson & Charlie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:35,75
    Startnr: 23
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Graceline's Morandina
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,97
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,97
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,97
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,84
  • Placering: 20
    Ann Blomstedt & Ella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:49,79
    Startnr: 46
    Förare: Ann Blomstedt
    Hund: Tans & Tins Midsummer Flower
    Ras: Engelsk cockerspaniel
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,59
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,79
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,19
  • Placering: 21
    Helena Hildebrand & Mr Yellow
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:02,49
    Startnr: 19
    Förare: Helena Hildebrand
    Hund: Bedragglers Boy in Yellow
    Ras: flatcoated retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,71
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,81
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,03
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,94
  • Placering: 22
    Simone Grande & Alma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:15,68
    Startnr: 24
    Förare: Simone Grande
    Hund: Brindle Alma
    Ras: hollandse herdershond korthårig
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,65
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,28
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,91
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,84
  • Placering: 23
    Anna Frances & Pluto
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:20,66
    Startnr: 15
    Förare: Anna Frances
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,31
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,25
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,25
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,85
  • Placering: 24
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:30,43
    Startnr: 49
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,47
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,53
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,03
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,40
  • Placering: 25
    Camilla Appelgren & Cess
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:30,54
    Startnr: 36
    Förare: Camilla Appelgren
    Hund: Chappleline Fade To Black
    Ras: Australian shepherd
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,94
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,97
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,41
  • Placering: 26
    Christoffer Frances & Wiking Chidob Umbra af Ulva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:46,04
    Startnr: 14
    Förare: Christoffer Frances
    Hund: Wiking Chidob Umbra af Ulva
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,03
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,60
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,16
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,25
  • Placering: 27
    Karin Köbin & Bosse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:00,83
    Startnr: 20
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Foo Fighter´s my hero
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:19,82
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,16
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,94
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,91
    SSE
  • Placering: 28
    Katarina Larsson & Ebbot
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:05,09
    Startnr: 28
    Förare: Katarina Larsson
    Hund: Ebbot
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,56
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:10,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,31
  • Placering: 29
    Veronica Bonell & Texas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:07,53
    Startnr: 48
    Förare: Veronica Bonell
    Hund: Anemicos Texas
    Ras: Schäfer
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,53
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:14,12
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,28
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,60
  • Placering: 30
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:12,09
    Startnr: 2
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,22
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,84
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,03
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Martti Hyttinen & Elton
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:33,97
    Startnr: 35
    Förare: Martti Hyttinen
    Hund: Waterbliss A Heart Of Gold
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,32
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,12
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:19,53
  • Placering: 32
    Carola Lindh & Skorpan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:31,87
    Startnr: 40
    Förare: Carola Lindh
    Hund: Zican’s GB Tiptop
    Ras: American Staffordshire terrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,93
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,47
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,47
  • Placering: 33
    Catharina Sandin & Rippe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:44,73
    Startnr: 9
    Förare: Catharina Sandin
    Hund: Tingne’s Alerte Alexander
    Ras: Golden retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,25
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,35
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,13
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Susanne Persson & Ella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:50,28
    Startnr: 47
    Förare: Susanne Persson
    Hund: Calmigos Caramella
    Ras: Perro de agua Español
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,53
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,91
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,84
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Boel Rosenlund & Pysen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:56,57
    Startnr: 39
    Förare: Boel Rosenlund
    Hund: Ch House of Softy Ajax
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,79
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,18
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,60
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Christina Mattsson & Sissel
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:59,10
    Startnr: 13
    Förare: Christina Mattsson
    Hund: Boston Playground´s Sissel
    Ras: Bostonterrier
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,16
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,78
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,16
  • Placering: 37
    Monica Geneborg & Melker
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:19,00
    Startnr: 11
    Förare: Monica Geneborg
    Hund: Windleaf First Flight
    Ras: Labrador retriever
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,06
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,94
  • Placering: 38
    Lisa Palm & Porthos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:27,44
    Startnr: 33
    Förare: Lisa Palm
    Hund: Demefinezz Sieur Porthos
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,88
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,09
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,47
  • Placering: 39
    Lena Mårtenson Tingstam & Tira
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:07,94
    Startnr: 50
    Förare: Lena Mårtenson Tingstam
    Hund: Upper Crust's Dakota Dream Catcer
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,50
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,15
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:42,29
  • Placering: 40
    Jannicke Jernström & Spencer
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 02:50,54
    Startnr: 3
    Förare: Jannicke Jernström
    Hund: Atomos Bruce
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,94
    SSE
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,44
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:31,16
  • Placering: 41
    Maria Cederlöf Strömberg & Molle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:58,42
    Startnr: 38
    Förare: Maria Cederlöf Strömberg
    Hund: Torres
    Ras: Labrador retriever
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,35
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:42,19
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,88
  • Placering: 42
    Rose-Marie Kristensen & Fay
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:20,18
    Startnr: 25
    Förare: Rose-Marie Kristensen
    Hund: Mongrel´s Cuddles
    Ras: Lancarshire Heeler
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,18
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Sirpa Lindberg & Mimmi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:30,50
    Startnr: 44
    Förare: Sirpa Lindberg
    Hund: Sheltiebeautys Hermione Granger
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,09
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,41
  • Placering: 44
    Annette Ståhl & Frizbie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:35,82
    Startnr: 6
    Förare: Annette Ståhl
    Hund: Migitt’s Frizbie
    Ras: Rottweiler
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,72
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,10
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Isabella Lindell & Dexter
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:03,81
    Startnr: 26
    Förare: Isabella Lindell
    Hund: Lagottessa Ciuffolotto
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,50
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,31
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Susanne Rooth & Raewyn
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:40,78
    Startnr: 41
    Förare: Susanne Rooth
    Hund: Argenta’s Raewyn
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,78
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Stefan Borell & Ninja
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:22,62
    Startnr: 45
    Förare: Stefan Borell
    Hund: Musical’s tears in heaven
    Ras: Labrador
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,62
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Linnea Andersson & Lucy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 34
    Förare: Linnea Andersson
    Hund: Lucy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Behållare
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00