TEM 2020-09-19 Sysslebäck

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: C:nas Triss

Totalresultat för TEM NW1 Utomhus

Domare 1: Ann-Louise Ryrvik

  • Placering: 1
    Yvette Marmon & Elsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:03,89
    Startnr: 11
    Förare: Yvette Marmon
    Hund: Elsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,62
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,53
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,37
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,37
  • Placering: 2
    Christine Fast & Queenie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:20,56
    Startnr: 2
    Förare: Christine Fast
    Hund: Fidelhof Queen
    Ras: Tysk schäferhund
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,50
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,09
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,97
  • Placering: 3
    Lena Ericson Lind & Bodil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:21,35
    Startnr: 5
    Förare: Lena Ericson Lind
    Hund: Caroholm's Bodil Sigridsdotter
    Ras: Borderterrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,22
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,50
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,72
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,91
  • Placering: 4
    Elina Olsson & Sai
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:49,94
    Startnr: 1
    Förare: Elina Olsson
    Hund: Daloro Gårdens Darth Sai
    Ras: Miniature American Shepherd
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,50
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,91
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,06
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,47
  • Placering: 5
    Katinka Klockljung & Majgull
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:14,06
    Startnr: 3
    Förare: Katinka Klockljung
    Hund: Lärkahalls Maigold Morningstar
    Ras: Norwichterrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,28
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,44
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,34
  • Placering: 6
    Annika Johansson & Zorla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,60
    Startnr: 7
    Förare: Annika Johansson
    Hund: Teamwork Amazon
    Ras: Boxer
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,28
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,13
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,69
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,50
  • Placering: 7
    Sally Steen & Shiva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:28,68
    Startnr: 9
    Förare: Sally Steen
    Hund: Shiva
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,65
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,38
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,81
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,84
  • Placering: 8
    Anette Alvarsson & Milo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:45,98
    Startnr: 12
    Förare: Anette Alvarsson
    Hund: Dreamwishes Goliat
    Ras: Kromfohrländer
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,03
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,41
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,54
  • Placering: 9
    Ann-Catrin Johansson & Gördis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,29
    Startnr: 6
    Förare: Ann-Catrin Johansson
    Hund: Gördis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,44
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,69
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,16
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,00
  • Placering: 10
    Louise Sjöholm & Milo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:46,27
    Startnr: 8
    Förare: Louise Sjöholm
    Hund: Little Staffs Ace of spades
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,75
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,47
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:02,15
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,90
  • Placering: 11
    Maria Dahlén & Lyra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:35,35
    Startnr: 4
    Förare: Maria Dahlén
    Hund: Caci’s Splash of Class
    Ras: Flatcoated retriever
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,00
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,38
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:14,13
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,84
  • Placering: 12
    Lisbeth Lisshammar & Julia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 02:11,27
    Startnr: 10
    Förare: Lisbeth Lisshammar
    Hund: Vitahotellets Anne of Cleves
    Ras: Cocker Spaniel
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:38,34
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,59
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:37,56
    Utomhus
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,78