SommarNosen TSM 2019-07-06 Vindeln

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Trehörningens Hundcenter

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Mats Nordin Domare 2: Michael Hedman

  • Placering: 1
    rune werner & THEO
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 06:38,75
    Startnr: 22
    Förare: rune werner
    Hund: rosa torpets theodor
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,41
  • Placering: 2
    Maine Lundberg & Rowntree Simonetta
    Totalpoäng: 76 Totalfel: 1 Totaltid: 11:42,10
    Startnr: 14
    Förare: Maine Lundberg
    Hund: Rowntree Simonetta
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:42,10
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 3
    Therese H Lundberg & Elsa
    Totalpoäng: 76 Totalfel: 4 Totaltid: 09:44,25
    Startnr: 9
    Förare: Therese H Lundberg
    Hund: Domestic Dark Driving Miss Daisy
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:59,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,25
  • Placering: 4
    Jenny Mild & Diego
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:59,75
    Startnr: 20
    Förare: Jenny Mild
    Hund: Sagalyckans Dropkick Diego
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,82
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    SSE
  • Placering: 5
    Jeanette Enryd & Dexter
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 3 Totaltid: 05:55,98
    Startnr: 30
    Förare: Jeanette Enryd
    Hund: Silverstjärnans Forget Me Never
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,38
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:23,60
  • Placering: 6
    Barbro Ulriksson & Bosse
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 4 Totaltid: 09:40,81
    Startnr: 1
    Förare: Barbro Ulriksson
    Hund: Macita´s Boss Bottled
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:38,03
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 7
    Mikael Nyhlen & Polly
    Totalpoäng: 64 Totalfel: 7 Totaltid: 09:14,82
    Startnr: 36
    Förare: Mikael Nyhlen
    Hund: Fungo Juliet
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,82
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 8
    Gunilla Falck & Skogsbygdens Åctavia Snöflinga
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 6 Totaltid: 09:41,16
    Startnr: 4
    Förare: Gunilla Falck
    Hund: Skogsbygdens Åctavia Snöflinga
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,16
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 9
    Anicka Fernström & Alice
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 0 Totaltid: 07:37,88
    Startnr: 13
    Förare: Anicka Fernström
    Hund: Skrållans Alice
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,40
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 01:49,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,19
  • Placering: 10
    Helena Gustafsson & Mysak
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 2 Totaltid: 10:25,28
    Startnr: 21
    Förare: Helena Gustafsson
    Hund: Pos Angel Uriel
    Ras: lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,28
  • Placering: 11
    Karin Hellquist & Myra
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 3 Totaltid: 08:41,69
    Startnr: 5
    Förare: Karin Hellquist
    Hund: Canine Nordic Myra
    Ras: Belgisk vallhund Malinois
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:02,25
  • Placering: 12
    Anna Lundberg & Charlie
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 4 Totaltid: 08:01,63
    Startnr: 3
    Förare: Anna Lundberg
    Hund: Flathams kalln konn knall jena
    Ras: Flat coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 03:23,63
  • Placering: 13
    Stina Lifvergren & Vakkra
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 0 Totaltid: 09:10,16
    Startnr: 23
    Förare: Stina Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Kovinkaunis
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,16
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 14
    Yvonne Kekkonen & Kellie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:33,25
    Startnr: 7
    Förare: Yvonne Kekkonen
    Hund: Grålötens Kellie Kanel Knäcke
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 15
    Marlene Hörnlund & Stubbur
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 09:39,78
    Startnr: 26
    Förare: Marlene Hörnlund
    Hund: usemade quick and handsome
    Ras: cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 16
    Ulrika Larefalk & Hero
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 2 Totaltid: 10:59,69
    Startnr: 6
    Förare: Ulrika Larefalk
    Hund: Happy Queens Fireshine
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,69
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 17
    Jessica Jonsson & GW
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 4 Totaltid: 09:42,65
    Startnr: 34
    Förare: Jessica Jonsson
    Hund: GW
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,65
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 18
    Birgitta Sundberg & Boston
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 10:49,56
    Startnr: 12
    Förare: Birgitta Sundberg
    Hund: Truffelnose Giovany
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,56
  • Placering: 19
    Carin Lindberg & Ebba
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 4 Totaltid: 08:42,84
    Startnr: 27
    Förare: Carin Lindberg
    Hund: Flatham’s Hääjmdjåord Haalkako
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 20
    Lena Näslund Lidström & Noomi
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 4 Totaltid: 10:15,59
    Startnr: 40
    Förare: Lena Näslund Lidström
    Hund: Lapinlunas Voittajatar
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:15,59
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 21
    Maria Sjödin Fahlesson & Jonna
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 5 Totaltid: 11:21,41
    Startnr: 8
    Förare: Maria Sjödin Fahlesson
    Hund: High Coast Xklusive Xenia
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:21,41
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 22
    Susanne Lindros & Hugo
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 3 Totaltid: 11:05,97
    Startnr: 29
    Förare: Susanne Lindros
    Hund: Sallsix Daddy DJ
    Ras: Dvärgschnauzer s/s
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:05,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Åsa Berggren & Lilja
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 4 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 15
    Förare: Åsa Berggren
    Hund: Flarics Lilium Superbum
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 24
    Charlotte Bostedt & Charlie
    Totalpoäng: 39 Totalfel: 2 Totaltid: 11:59,00
    Startnr: 28
    Förare: Charlotte Bostedt
    Hund: Skogsglädjens Lord Of Happiness
    Ras: Fieldspaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 25
    Susanne Lindberg & Skott
    Totalpoäng: 39 Totalfel: 4 Totaltid: 08:52,78
    Startnr: 17
    Förare: Susanne Lindberg
    Hund: Blåfjellmyra's Ekko Ekko
    Ras: Grosser münsterländer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,78
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Carina Jakobsson & Ziva
    Totalpoäng: 39 Totalfel: 4 Totaltid: 10:34,59
    Startnr: 2
    Förare: Carina Jakobsson
    Hund: Yoda Pupz Dagobah Morning Breeze
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:34,59
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 27
    Malin Landström & Leia
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 3 Totaltid: 08:59,00
    Startnr: 37
    Förare: Malin Landström
    Hund: Toshiko`s Bö-Oz Leia
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 28
    Berit Markstedt & Frost
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 4 Totaltid: 10:05,50
    Startnr: 25
    Förare: Berit Markstedt
    Hund: Frost
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,50
  • Placering: 29
    Michaela Sandgren & Pax
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 11:56,32
    Startnr: 19
    Förare: Michaela Sandgren
    Hund: Herding Instinct's Pax Pakkanen
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 01:56,32
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 30
    Kerstin Lindström & Pan
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 18
    Förare: Kerstin Lindström
    Hund: Guldkvistens Peter Pan Big Love
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 31
    Viktoria Einarsson & Paxa
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 6 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 39
    Förare: Viktoria Einarsson
    Hund: Norrstjärnans Petronella
    Ras: Jackrussel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 32
    Johanna Larefalk & Tiger
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 24
    Förare: Johanna Larefalk
    Hund: Engine Don Vito Corleone
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 33
    Lovisa Pålsson & Ila
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 31
    Förare: Lovisa Pålsson
    Hund: Quai’s Tiddelipom
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    Frida Hedström & Matheriz amazing art
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 09:06,31
    Startnr: 32
    Förare: Frida Hedström
    Hund: Matheriz amazing art
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Emma Folkesson & Luna
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 09:22,65
    Startnr: 38
    Förare: Emma Folkesson
    Hund: O'Flanagan Mango Melange
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,65
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 36
    Åsa Lindqvist & Mezzi
    Totalpoäng: 24 Totalfel: 4 Totaltid: 11:58,34
    Startnr: 35
    Förare: Åsa Lindqvist
    Hund: Mezzi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:58,34
  • Placering: 37
    Åsa Larefalk & Ebba
    Totalpoäng: 23 Totalfel: 6 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 11
    Förare: Åsa Larefalk
    Hund: Bella Cosa Fly Like Painted Lady
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 38
    Carola Fagervall & Busa
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 16
    Förare: Carola Fagervall
    Hund: Stenlyans Moonshine
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Maria Törnlund & Rusa
    Totalpoäng: 21 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 10
    Förare: Maria Törnlund
    Hund: Matheriz Upcoming Utility
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 40
    Christina Nyberg & Meja
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 33
    Förare: Christina Nyberg
    Hund: Meja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00