-
Placering: 1
Gunilla Schmidt & Zola
Totalpoäng: 100
Totalfel: 0
Totaltid:
01:24,69
Startnr: 15
Förare: Gunilla Schmidt
Hund: Waterpassion´s High-Spirit Happy
Ras: Portugisisk vattenhund
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:19,94
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:13,59
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:22,59
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:28,57
-
Placering: 2
Anki & Zelda
Totalpoäng: 100
Totalfel: 0
Totaltid:
01:55,72
Startnr: 6
Förare: Ann-Christin Gaulitz
Hund: Zelda
Ras: Ej stambokförd i skk
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:48,44
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:15,81
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:31,88
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:19,59
-
Placering: 3
Emelie Joons & Mingla
Totalpoäng: 100
Totalfel: 0
Totaltid:
02:12,79
Startnr: 20
Förare: Emelie Joons
Hund: Eau De Luxx Sweet Love Xx
Ras: Briard
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:34,88
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:47,19
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:22,78
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:27,94
-
Placering: 4
Inger Lundin & Myra
Totalpoäng: 100
Totalfel: 0
Totaltid:
03:14,06
Startnr: 11
Förare: Inger Lundin
Hund: Aspirant's Myra
Ras: Tysk schäferhund
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:53,28
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:50,09
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:19,81
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:10,88
-
Placering: 5
Kerstin Alkemar & Linn
Totalpoäng: 100
Totalfel: 0
Totaltid:
03:44,47
Startnr: 14
Förare: Kerstin Alkemar
Hund: Honeybrook Such A Surprice
Ras: Shetland sheepdog
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:08,16
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:29,28
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:27,25
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
02:39,78
-
Placering: 6
Camilla Forsberg & Hedda
Totalpoäng: 100
Totalfel: 0
Totaltid:
04:38,69
Startnr: 3
Förare: Camilla Forsberg
Hund: Lillhamras Koh-I-Noor Diamond Head
Ras: Australian shepherd
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:38,28
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:10,50
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:39,69
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:10,22
-
Placering: 7
Marie Dehlen & Billie
Totalpoäng: 75
Totalfel: 0
Totaltid:
03:22,80
Startnr: 5
Förare: Marie Dehlen
Hund: Hylteland's Drako
Ras: Tysk schäferhund
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:39,60
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:34,78
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 0
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:08,42
-
Placering: 8
Louise Dovskog & Elvis
Totalpoäng: 75
Totalfel: 0
Totaltid:
03:51,63
Startnr: 4
Förare: Louise Dovskog
Hund: Scenick's Monopol
Ras: Labrador retriever
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:10,81
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:46,66
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 0
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:54,16
-
Placering: 9
Marre & Ice
Totalpoäng: 75
Totalfel: 1
Totaltid:
05:04,74
Startnr: 12
Förare: Marilyn Lindberg
Hund: South Streem`s Devine Lione
Ras: Vit herdehund
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:27,15
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:54,31
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 0
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 1
Tid:
00:43,28
-
Placering: 10
Monika & Pascal
Totalpoäng: 75
Totalfel: 1
Totaltid:
06:26,51
Startnr: 24
Förare: Monika Rämme
Hund: Lindatorps Victory-Boy
Ras: Papillon
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:22,72
Inomhus:
Poäng: 0
Fel: 0
Tid:
02:00,00
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 1
Tid:
01:56,47
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
02:07,32
-
Placering: 11
Éva Stuart & Änglha
Totalpoäng: 75
Totalfel: 2
Totaltid:
03:31,60
Startnr: 2
Förare: Éva Stuart
Hund: Eau De Luxx Me-Morr-Y Of Love Xx
Ras: Briard
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:22,44
Inomhus:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
02:00,00
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:15,25
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:53,91
-
Placering: 12
Jannic Gasslander & Shira
Totalpoäng: 75
Totalfel: 2
Totaltid:
03:44,76
Startnr: 8
Förare: Jannic Gasslander
Hund: Shira
Ras: Ej stambokförd i skk
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:14,78
Inomhus:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
02:00,00
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:16,57
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:13,41
-
Placering: 13
Veronica & Swisch
Totalpoäng: 75
Totalfel: 2
Totaltid:
05:16,85
Startnr: 18
Förare: Veronica Snell
Hund: Windann´s Lilleman
Ras: Border collie
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:03,41
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:17,53
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:55,91
-
Placering: 14
Stefan Aringe & Bamse
Totalpoäng: 75
Totalfel: 2
Totaltid:
06:40,41
Startnr: 17
Förare: Stefan Aringe
Hund: Blå Rosen`s Panda
Ras: Landseer
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:37,06
Inomhus:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
02:00,00
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:42,78
Utomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:20,57
-
Placering: 15
LenaMT & Tira
Totalpoäng: 75
Totalfel: 3
Totaltid:
04:28,31
Startnr: 19
Förare: Lena Mårtenson Tingstam
Hund: Upper Crust's Dakota Dream Catcher
Ras: Parson russell terrier
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:20,90
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:30,94
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:36,47
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
03:00,00
-
Placering: 16
Sue Eriksson & Nora
Totalpoäng: 75
Totalfel: 3
Totaltid:
05:04,21
Startnr: 25
Förare: Sue Eriksson
Hund: Kastebos Alice
Ras: Barbet
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:30,90
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:14,09
Fordon:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:19,22
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
03:00,00
-
Placering: 17
Therese Hansson & River
Totalpoäng: 50
Totalfel: 3
Totaltid:
05:50,28
Startnr: 9
Förare: Therese Hansson
Hund: Black Micas`king Of Sweden
Ras: Flatcoated retriever
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:09,47
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:40,81
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 0
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
03:00,00
-
Placering: 18
Annica Åhlén & Silver
Totalpoäng: 50
Totalfel: 5
Totaltid:
07:04,54
Startnr: 22
Förare: Annica Åhlén
Hund: Lisica’s Jojtex Charma Silver
Ras: Nova scotia duck tolling retriever
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:21,63
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:42,91
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
03:00,00
-
Placering: 19
Tom & Rocky
Totalpoäng: 50
Totalfel: 7
Totaltid:
06:47,00
Startnr: 13
Förare: Tom Dahlberg
Hund: Shirockins Country Boy Fiftythree
Ras: Shetland sheepdog
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:29,81
Inomhus:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:17,19
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 4
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
03:00,00
-
Placering: 20
Annika Schöning & Frankie
Totalpoäng: 25
Totalfel: 3
Totaltid:
08:19,18
Startnr: 16
Förare: Annika Schöning
Hund: Murbergets Espen
Ras: Fransk bulldogg
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
01:19,18
Inomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
02:00,00
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 0
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 0
Tid:
03:00,00
-
Placering: 21
Eva Lundin & Matz
Totalpoäng: 25
Totalfel: 6
Totaltid:
07:14,72
Startnr: 10
Förare: Eva Lundin
Hund: Matz
Ras: Ej stambokförd i skk
Behållare:
Poäng: 25
Fel: 0
Tid:
00:14,72
Inomhus:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
02:00,00
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
03:00,00
-
Placering: 22
Gunilla & Pajso
Totalpoäng: 0
Totalfel: 14
Totaltid:
09:00,00
Startnr: 7
Förare: Gunilla Wikström
Hund: Woppers Positive Power
Ras: Dansk-svensk gårdshund
Behållare:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
02:00,00
Inomhus:
Poäng: 0
Fel: 2
Tid:
02:00,00
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 6
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
03:00,00
-
Placering: 23
Domare bryter tävlan
Susanne olsson & Jessie
Totalpoäng: 0
Totalfel: 12
Totaltid:
09:00,00
Startnr: 1
Förare: Susanne olsson
Hund: Manaca's Makes Sense
Ras: Cocker spaniel
Behållare:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
02:00,00
Inomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
02:00,00
Fordon:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
02:00,00
Utomhus:
Poäng: 0
Fel: 3
Tid:
03:00,00