Teaternosen TSM 2019-04-27 Boliden

Arrangör: Skellefteå Brukshundklubb
Anordnare: Skellefteå Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Per-arne Bergström Domare 2: Marie Bankhed

  • Placering: 1
    Ulf Peterzon & Äbba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 10:03,55
    Startnr: 2
    Förare: Ulf Peterzon
    Hund: Breakeout's Betty Boop
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:32,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,52
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:29,00
  • Placering: 2
    Malin Landström & Leia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 06:03,32
    Startnr: 46
    Förare: Malin Landström
    Hund: Toshiko`s Bö-Oz Leia
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,57
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:33,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:01,34
  • Placering: 3
    KATARINA HEDVALL & Bella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 07:04,44
    Startnr: 37
    Förare: KATARINA HEDVALL
    Hund: Vaktens Bea
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:05,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:42,87
  • Placering: 4
    Åsa Persson & Freja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 09:04,30
    Startnr: 39
    Förare: Åsa Persson
    Hund: Nikkitorpets Chevrolet Chevelle
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:15,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:27,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,37
  • Placering: 5
    Maria Åström & Avie
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 5 Totaltid: 10:36,24
    Startnr: 36
    Förare: Maria Åström
    Hund: Megavolts Sprängheta Sigrid
    Ras: Hollandse Herdershond, Korthårig
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:31,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:08,52
  • Placering: 6
    Karin Hellquist & Toya
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 08:30,49
    Startnr: 5
    Förare: Karin Hellquist
    Hund: Cutulus Toya
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,93
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 7
    Stina Lifvergren & Vakkra
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 12:06,88
    Startnr: 18
    Förare: Stina Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Kovinkaunis
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:38,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:28,69
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    SSE
  • Placering: 8
    Erica Svanered & Kompis
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 1 Totaltid: 09:32,97
    Startnr: 29
    Förare: Erica Svanered
    Hund: Lövhyddans Kompis
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:54,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:22,28
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    SSE
  • Placering: 9
    Jeanette Enryd & Dexter
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 3 Totaltid: 10:44,26
    Startnr: 21
    Förare: Jeanette Enryd
    Hund: Silverstjärnans Forget Me Never
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,82
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:19,91
  • Placering: 10
    Carina Jakobsson & Ziva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:19,23
    Startnr: 22
    Förare: Carina Jakobsson
    Hund: Yoda Pupz Dagobah Morning Breeze
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,57
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 11
    Anneli Larsson & Vina
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 10:20,13
    Startnr: 15
    Förare: Anneli Larsson
    Hund: Smedmästarens Vinna
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 12
    Annika Alfreds & Busa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 13:09,65
    Startnr: 23
    Förare: Annika Alfreds
    Hund: Eternity´s Busa
    Ras: Belgisk vallhund/tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:29,55
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 13
    Annika Danielsson Höri & Lycka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 07:46,41
    Startnr: 6
    Förare: Annika Höri
    Hund: Coworker's You Learn
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:09,10
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 14
    Ingela Markström & Amy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 09:08,32
    Startnr: 19
    Förare: Ingela Markström
    Hund: Amy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:14,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 15
    Maria Burman & Skrållan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 11:25,68
    Startnr: 42
    Förare: Maria Burman
    Hund: Bella cosa marlo's skrållan
    Ras: Irish soft coated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 16
    Therese H Lundberg & Elsa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:06,17
    Startnr: 44
    Förare: Therese H Lundberg
    Hund: Domestic Dark Driving Miss Daisy
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,45
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,19
    SSE
  • Placering: 17
    Emelie Lindgren & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 09:34,99
    Startnr: 1
    Förare: Emelie Lindgren
    Hund: Sigge
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:42,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 18
    Lena Näslund Lidström & Noomi
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 0 Totaltid: 10:57,62
    Startnr: 17
    Förare: Lena Näslund Lidström
    Hund: Lapinlunas Voittajatar
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,78
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,84
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 19
    Linnéa Thyni & Hunter
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 0 Totaltid: 11:54,22
    Startnr: 10
    Förare: Linnéa Thyni
    Hund: Soldrivans Hunter
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:02,97
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 20
    Anette Olofsson & Daisy
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 0 Totaltid: 12:01,91
    Startnr: 20
    Förare: Anette Olofsson
    Hund: Hightop's Maxima Constantia
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,25
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:53,66
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 21
    Anna Lundberg & Charlie
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 10:14,22
    Startnr: 26
    Förare: Anna Lundberg
    Hund: Flathams kalln konn knall jena
    Ras: Flat coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,07
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 22
    Catrin Nyström & Isaac
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 12:42,10
    Startnr: 24
    Förare: Catrin Nyström
    Hund: Gluntens Isaac
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,10
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 23
    Mikael Nyhlen & Polly
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 13:17,11
    Startnr: 45
    Förare: Mikael Nyhlen
    Hund: Fungo Juliet
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,26
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:39,85
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    SSE
  • Placering: 24
    Helena Gustafsson & Mysak
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 3 Totaltid: 11:59,00
    Startnr: 33
    Förare: Helena Gustafsson
    Hund: Pos Angel Uriel
    Ras: lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 25
    Angelica Lindvall & Quta
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 3 Totaltid: 12:08,34
    Startnr: 14
    Förare: Angelica Lindvall
    Hund: Megavolts Brandfarliga Britta
    Ras: Hollandse herdershond
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,85
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:02,49
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 26
    Lovisa Pålsson & Ila
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 4 Totaltid: 09:01,65
    Startnr: 43
    Förare: Lovisa Pålsson
    Hund: Quai’s Tiddelipom
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,65
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 27
    Maria Adlerborn & Jizza
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 3 Totaltid: 10:38,84
    Startnr: 31
    Förare: Maria Adlerborn
    Hund: Jizza
    Ras: border collie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:42,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 28
    Viviann Grundström & Harry
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 6 Totaltid: 14:03,72
    Startnr: 3
    Förare: Viviann Grundström
    Hund: Harry
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:03,72
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 29
    Maria Esberg & Texas
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 12:32,81
    Startnr: 12
    Förare: Maria Esberg
    Hund: Texas
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    SSE
  • Placering: 30
    Catrin Rönnlund & Compis
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 10:52,29
    Startnr: 32
    Förare: Catrin Rönnlund
    Hund: Honeyfarms Compis
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,88
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 31
    Viktoria Einarsson & Paxa
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 10:40,88
    Startnr: 11
    Förare: Viktoria Einarsson
    Hund: Norrstjärnans Petronella
    Ras: Jackrussel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:24,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,44
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 32
    Kerstin Lindström & Pan
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 11:40,53
    Startnr: 9
    Förare: Kerstin Lindström
    Hund: Guldkvistens Peter Pan Big Love
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,31
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 33
    Åsa Larefalk & Ebba
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 11:43,97
    Startnr: 13
    Förare: Åsa Larefalk
    Hund: Bella Cosa Fly Like Painted Lady
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,47
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 34
    Jessica Jonsson & GW
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 6 Totaltid: 12:02,22
    Startnr: 8
    Förare: Jessica Jonsson
    Hund: GW
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 35
    Ulrika Larefalk & Hero
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 7 Totaltid: 12:02,72
    Startnr: 28
    Förare: Ulrika Larefalk
    Hund: Happy Queens Fireshine
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,56
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 4
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 36
    Åsa Lindqvist & Mezzi
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 9 Totaltid: 12:04,32
    Startnr: 25
    Förare: Åsa Lindqvist
    Hund: Mezzi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,32
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 5
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 37
    Maria Forsberg & Ängla
    Totalpoäng: 57.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:20,63
    Startnr: 7
    Förare: Maria Forsberg
    Hund: Jebas ängla
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,63
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 38
    Camilla Dahlberg & Bolero
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:04,78
    Startnr: 16
    Förare: Camilla Dahlberg
    Hund: Turbulens Bolero
    Ras: Belgisk vallhund/Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 39
    Carin Lindberg & Ebba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 7 Totaltid: 12:17,41
    Startnr: 38
    Förare: Carin Lindberg
    Hund: Flatham’s Hääjmdjåord Haalkako
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,41
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 40
    Christin Nilsson & Crama
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 6 Totaltid: 10:52,25
    Startnr: 41
    Förare: Christin Nilsson
    Hund: Ersmarkens Crama
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,25
    SSE
  • Placering: 41
    Malin Vallén & Pavel
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 7 Totaltid: 12:48,35
    Startnr: 34
    Förare: Malin Vallén
    Hund: WildN’Beauty’s Soul Singer
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,35
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 42
    Yvonne Fång & Yuni
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 1 Totaltid: 14:30,00
    Startnr: 27
    Förare: Yvonne Fång
    Hund: Jomgarden’s Yuni
    Ras: Berger des pyrénées á poil long
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 43
    Åsa Berggren & Lilja
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 5 Totaltid: 12:57,43
    Startnr: 4
    Förare: Åsa Berggren
    Hund: Flarics Lilium Superbum
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,43
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 44
    Benita Edström & Zara
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 6 Totaltid: 14:16,25
    Startnr: 40
    Förare: Benita Edström
    Hund: Linda-Mari
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 03:16,25
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 45
    Jenny Kalla & Saija
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 13:03,16
    Startnr: 30
    Förare: Jenny Kalla
    Hund: Joydog's Sunshine in Ashgrey
    Ras: Dvärg schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 46
    Frida Hedström & Matheriz amazing art
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 11 Totaltid: 14:30,00
    Startnr: 35
    Förare: Frida Hedström
    Hund: Matheriz amazing art
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:30,00