Fjällsniffen TSM 2023-08-19 Tänndalen

Arrangör: Västra Härjedalens Brukshundkl
Anordnare: Västra Härjedalens brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Pernilla Rask

  • Placering: 1
    BuzEllaS & Buz
    Totalpoäng: 78 Totalfel: 2 Totaltid: 09:16,06
    Startnr: 10
    Förare: Susanne Persson
    Hund: Solhems Bouza Do Rei
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,94
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,12
    SSE
  • Placering: 2
    Toni Bergman & Goa
    Totalpoäng: 78 Totalfel: 2 Totaltid: 12:27,00
    Startnr: 1
    Förare: Toni Bergman
    Hund: Vassruggens Galsi Öskmey
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:45,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:41,19
  • Placering: 3
    Maria Eriksson & Driva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:21,64
    Startnr: 15
    Förare: Maria Eriksson
    Hund: Cefeus Drive Me Crazy Ii
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,02
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,62
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 4
    Fredrika Wallin & Bamse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:50,98
    Startnr: 23
    Förare: Fredrika Wallin
    Hund: Caci’s Duke Of Sussex
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,36
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:13,23
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,39
  • Placering: 5
    Erica & Grus
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 09:47,51
    Startnr: 40
    Förare: Erica Svanered
    Hund: X-Paws Solid As A Rock
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,21
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,30
    SSE
  • Placering: 6
    Tina Hansson & Cefeus Toka Of Gimli
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 2 Totaltid: 09:11,07
    Startnr: 24
    Förare: Tina Hansson
    Hund: Cefeus Toka Of Gimli
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,44
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,63
  • Placering: 7
    Agneta Wändell & Saxon
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 07:55,08
    Startnr: 13
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Leonberget,Z Saxo Grammaticus
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,19
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,89
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 8
    Kristina & Hjalmar
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 0 Totaltid: 11:21,08
    Startnr: 26
    Förare: Kristina Westberg
    Hund: Millieville Perfect Choice
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,08
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 9
    Alexandra & Louie
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 08:30,61
    Startnr: 35
    Förare: Alexandra Fajers
    Hund: Ljuvliga Universums Urkraft Yang
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,21
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,40
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 10
    Jannett Källänge & ZORAYA
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 10:08,03
    Startnr: 5
    Förare: Jannett Källänge
    Hund: Tequilaville’s Zoraya
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,37
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:28,66
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 11
    Elisabeth & Flisan
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 4 Totaltid: 09:09,83
    Startnr: 11
    Förare: Elisabeth Andersson
    Hund: Imperie`s Felicia Fiore
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,46
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,37
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 12
    Frida Holst-Pettersson & Gala
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 0 Totaltid: 08:59,23
    Startnr: 7
    Förare: Frida Holst-Pettersson
    Hund: Galadriel Krosandra
    Ras: Chodský pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,83
    SSE
  • Placering: 13
    Cattis & Rippe
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 2 Totaltid: 10:37,43
    Startnr: 3
    Förare: Catharina Sandin
    Hund: Tingne’s Alerte Alexander
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,43
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Caroline Svärd & Lizzroys Viper
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 2 Totaltid: 10:50,53
    Startnr: 12
    Förare: Caroline Svärd
    Hund: Lizzroys Viper
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,94
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:59,59
  • Placering: 15
    Marita Modin & Boriz
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 4
    Förare: Marita Modin
    Hund: Desperados Finnley
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Ulla Söderbärg & Riico
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 09:46,36
    Startnr: 27
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Schalinda's Saint Laurent
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,93
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,43
  • Placering: 17
    Gunilla Egonsdotter & Gerd
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 4 Totaltid: 10:18,22
    Startnr: 37
    Förare: Gunilla Egonsdotter
    Hund: Tyraras Snowflake’s Queen Koira
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,01
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:16,21
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Ulrika Åsåker & Theo
    Totalpoäng: 52 Totalfel: 0 Totaltid: 11:12,17
    Startnr: 14
    Förare: Ulrika Åsåker
    Hund: Theo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,17
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Helena Bolin & Rut
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 11:21,66
    Startnr: 2
    Förare: Helena Bolin
    Hund: Woppers Power Of Love
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,63
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:47,35
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:50,68
  • Placering: 20
    Ros-Marie Dellgran & Elton
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 4 Totaltid: 11:16,71
    Startnr: 31
    Förare: Ros-Marie Dellgran
    Hund: Arbetsviljans Trollslända
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,71
  • Placering: 21
    Jan-Erik Lyngå & Keela
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 10:35,56
    Startnr: 34
    Förare: Jan-Erik Lyngå
    Hund: Merry Cocktails Cadenza
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Lotta & Linus
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 10:45,87
    Startnr: 18
    Förare: Ann-Charlotte Westergren
    Hund: Nipornas Extra Non Stop
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Christina Våleman & Elliot
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 4 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 29
    Förare: Christina Våleman
    Hund: Belizia Elliot Af Biscotti
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Åsa Jonsson & Lukas
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 3 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 6
    Förare: Åsa Jonsson
    Hund: Lundens Bellagotto Toro
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Alva Romlin & Lova
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 4 Totaltid: 10:33,55
    Startnr: 16
    Förare: Alva Romlin
    Hund: Lova
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,55
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Petra Arborén & Ragnar
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 0 Totaltid: 10:49,00
    Startnr: 38
    Förare: Petra Arborén
    Hund: Sort Guld Magic Power
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:52,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 03:40,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:49,56
  • Placering: 27
    Ulrika & Tyfus
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 0 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 9
    Förare: Ulrika Jonsson
    Hund: Arockmove Intensive Care Drug
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Hanna Johansson & Sally
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 1 Totaltid: 11:10,15
    Startnr: 25
    Förare: Hanna Johansson
    Hund: Prodigious Trezo Chanel
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    David Karlsson & Maggie
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 11:29,41
    Startnr: 33
    Förare: David Karlsson
    Hund: Xhouse Magica De Hex
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Yvonne & Yes
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 11:31,87
    Startnr: 20
    Förare: Yvonne Jagersten
    Hund: Tussberget Yes
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Tina Westman & Loke
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 19
    Förare: Christina Westman
    Hund: Kristaras Lucky Loke
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Benita Edström & Tootsie
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 3 Totaltid: 10:05,46
    Startnr: 32
    Förare: Benita Edström
    Hund: Kråkeslottets Miss Tootsie
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,02
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:48,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:46,22
  • Placering: 33
    Clas & Maya
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 11:12,76
    Startnr: 30
    Förare: Clas Benerfalk
    Hund: Kungspirans Frigg
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,76
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Rigmor & Helge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 11:03,57
    Startnr: 17
    Förare: Rigmor Rehnström
    Hund: Sagoland´s Happy Hour
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,57
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Lotta & Charlie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 11:12,43
    Startnr: 22
    Förare: Charlotte Bostedt
    Hund: Skogsglädjens Lord Of Happiness
    Ras: Field Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,43
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Marie Inglund & Klara
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 11:42,28
    Startnr: 28
    Förare: Marie Inglund
    Hund: Momabo’s Positive Mind
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:42,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Ewa Nilsson & Visa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 10:43,92
    Startnr: 36
    Förare: Ewa Nilsson
    Hund: Lucky And Braves Top Of Mind
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,92
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Carina Berg Persson & Tuva
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 8
    Förare: Carina Berg Persson
    Hund: Enando’s Paola
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Rita Andersson & Lotuz
    Totalpoäng: 12 Totalfel: 7 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 39
    Förare: Rita Andersson
    Hund: Lejdog's Black Lotuz
    Ras: Dvärgschnauzer svart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Andres & Chip
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 11:52,16
    Startnr: 21
    Förare: Andres Wimark
    Hund: Tollarängens Snorken
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:52,16