TSM 2017-11-19 Hindås

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lines Hundskola

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Leif Gustafsson Domare 2: Sara Lahti

  • Placering: 1
    bodil fagerman & Texas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:30,67
    Startnr: 39
    Förare: Bodil Fagerman
    Hund: Circle Line waterballoon
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,48
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,37
  • Placering: 2
    Lena Björklund & Tova
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:32,46
    Startnr: 38
    Förare: Lena Björklund
    Hund: Nordspetsens Olivia
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,39
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,89
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,40
  • Placering: 3
    Ea Bagge & Luna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:32,77
    Startnr: 41
    Förare: Ea Bagge
    Hund: Luna
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,46
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,08
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,13
    SSE
  • Placering: 4
    Lena Lövgren & Sunny
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:38,25
    Startnr: 33
    Förare: Lena Lövgren
    Hund: Hässlehoffs Sunny-Tongadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,08
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,89
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,18
  • Placering: 5
    Martina Carlberg & Aji
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:41,08
    Startnr: 26
    Förare: Martina Carlberg
    Hund: Aji
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,08
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,17
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,18
  • Placering: 6
    Linda Thoresson & Nilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,74
    Startnr: 32
    Förare: Linda Thoresson
    Hund: Westdreams first lady
    Ras: Engelsk cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,77
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,89
  • Placering: 7
    Viktoria Larsen & Jetta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:56,36
    Startnr: 23
    Förare: Viktoria Larsen
    Hund: Active Corso Hippolyta
    Ras: Cane corso
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,74
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,98
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,70
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
  • Placering: 8
    Anna Barnö & Majken
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:56,69
    Startnr: 29
    Förare: Anna Barnö
    Hund: Songbirds Delia
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,42
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,99
  • Placering: 9
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:14,33
    Startnr: 48
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,17
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,22
  • Placering: 10
    Kari Larsdotter Hansson & Ginnie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:26,96
    Startnr: 50
    Förare: Kari Larsdotter Hansson
    Hund: Pussentorpet Guinness
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,67
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,07
  • Placering: 11
    Liselotte Hagberg & Bella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:42,29
    Startnr: 34
    Förare: Liselotte Hagberg
    Hund: Guns & Game Snövit
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,77
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,71
  • Placering: 12
    Sanne Andersen & Ashley
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:42,51
    Startnr: 16
    Förare: Sanne Andersen
    Hund: O'Flanagan Chili Cascabel
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,49
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,54
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,51
  • Placering: 13
    Elsa Blomster & Diesel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,19
    Startnr: 36
    Förare: Elsa Blomster
    Hund: SE VCH RLD N Vildsilkes Flinga
    Ras: Golden Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,74
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,64
  • Placering: 14
    Nathalie Gustafsson & Raze
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,51
    Startnr: 13
    Förare: Nathalie Gustafsson
    Hund: Sheepchaser's Fighter
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,77
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,51
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,69
  • Placering: 15
    Jeanette Hellberg & Felix
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:21,98
    Startnr: 27
    Förare: Jeanette Hellberg
    Hund: Ullbodens Felix
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,61
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,36
  • Placering: 16
    Carina Larsson & Buttran
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:24,17
    Startnr: 31
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Bobinsky Buttercup
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,20
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,26
  • Placering: 17
    Sandra Svensson & Bosse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:46,67
    Startnr: 19
    Förare: Sandra Svensson
    Hund: Bosse-Bugatti
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,55
  • Placering: 18
    Ylva Dahlgren Bengtsson & Eddie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:19,46
    Startnr: 24
    Förare: Ylva Dahlgren Bengtsson
    Hund: Eddie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,73
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,11
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,62
  • Placering: 19
    Marie Sjöberg & TAZZ
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:29,20
    Startnr: 14
    Förare: Marie Sjöberg
    Hund: Chess Player Tasmanian Pearl
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,89
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,16
    SSE
  • Placering: 20
    Chris-Marie Johansson & Boris
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:15,20
    Startnr: 17
    Förare: Chris-Marie Johansson
    Hund: Boris
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:33,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,86
  • Placering: 21
    Christina Battison & Jessie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,36
    Startnr: 47
    Förare: Christina Battison
    Hund: Jessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,11
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Jessica Mann & Gip
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:32,94
    Startnr: 28
    Förare: Jessica Mann
    Hund: Windann's Florence
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,20
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Elaine Dehn & Åska
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:49,68
    Startnr: 45
    Förare: Elaine Dehn
    Hund: Ekeröds Åska
    Ras: Dansk svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,70
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,49
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Anita Kennerfalk & Ella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:54,53
    Startnr: 6
    Förare: Anita Kennerfalk
    Hund: Encos Elvira
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,43
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Maria Olsson & Lucas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:03,19
    Startnr: 2
    Förare: Maria Olsson
    Hund: Fägrings salta Vidar
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,49
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,73
  • Placering: 26
    Linda Dahlqvist & Cheers Tea Party Garden
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:20,65
    Startnr: 7
    Förare: Linda Dahlqvist
    Hund: Cheers Tea Party Garden
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,92
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,70
  • Placering: 27
    Madeleine Ljungholm & Nero
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:44,54
    Startnr: 3
    Förare: Madeleine Ljungholm
    Hund: Citlaltepetl Panter
    Ras: Xoloitzcuintle stor
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,74
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,26
  • Placering: 28
    Isabel Eriksson & Zita
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:58,95
    Startnr: 20
    Förare: Isabel Eriksson
    Hund: Zita
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,23
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,91
  • Placering: 29
    Anna Imstedt & Smilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:41,60
    Startnr: 22
    Förare: Anna Imstedt
    Hund: Dollywood's Whole Lotta Love
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,10
  • Placering: 30
    Anna Landqvist & Mirox Femme Fatale La Belle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 03:25,47
    Startnr: 43
    Förare: Anna Landqvist
    Hund: Mirox Femme Fatale La Belle
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:01,89
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,30
  • Placering: 31
    Mia Sandström & Vera
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:22,84
    Startnr: 4
    Förare: Marie Sandström
    Hund: Tibouchina´s Elisa Embrace
    Ras: Manchesterterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Anita Korvela & Covent Garden's Annie Get Your Gun
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:45,66
    Startnr: 9
    Förare: Anita Korvela
    Hund: Covent Garden's Annie Get Your Gun
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Christel Dahlgren & Belezza
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:04,84
    Startnr: 37
    Förare: CHRISTEL DAHLGREN
    Hund: Soul To Soul Ts Belezza
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,45
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,33
  • Placering: 34
    Susanne Strömbäck & Kråkeslottets Julius Caesar
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:09,13
    Startnr: 30
    Förare: Susanne Strömbäck
    Hund: Kråkeslottets Julius Caesar
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,07
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,69
  • Placering: 35
    Anne Larsen & Risse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:20,50
    Startnr: 35
    Förare: Anne Larsen
    Hund: Curie
    Ras: Golden Retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,95
  • Placering: 36
    Michaela Andreasson & Loke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:33,71
    Startnr: 15
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Jämtesjöns Loke av Ella
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,89
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Sofia Werner & Megadroms Cider
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:53,50
    Startnr: 11
    Förare: Sofia Werner
    Hund: Megadroms Cider
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,10
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,96
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,44
  • Placering: 38
    Annika Bergqvist & Lizzie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:17,30
    Startnr: 12
    Förare: Annika Bergqvist
    Hund: Lizzie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,60
  • Placering: 39
    Martina Carlson & Everics Calvadoz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:06,02
    Startnr: 46
    Förare: Martina Carlson
    Hund: Everics Calvadoz
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,67
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,35
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Ida Eriksson & Lealines Stormfly
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:45,06
    Startnr: 18
    Förare: Ida Eriksson
    Hund: Lealines Stormfly
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,15
  • Placering: 41
    Bodil Lundell & Allan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,81
    Startnr: 1
    Förare: Bodil Lundell
    Hund: Al Capone
    Ras: Petit Brabancon
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,43
  • Placering: 42
    Catarina Nordlöf & Lindy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:10,52
    Startnr: 8
    Förare: Catarina Nordlöf
    Hund: Ynnizin´s Turids Lindy Hop
    Ras: Polski Owczarek Nizinny
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,74
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Ann-Christin Backman & Kajtelas Jana
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:11,12
    Startnr: 5
    Förare: Ann-Christin Backman
    Hund: Kajtelas Jana
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,49
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,63
  • Placering: 44
    Jessica Ekberg & Juno
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:43,79
    Startnr: 25
    Förare: Jessica Ekberg
    Hund: Krokasmedens Goza
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,42
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,73
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:39,64
  • Placering: 45
    Sandra Kristenson & Hanna
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:57,58
    Startnr: 42
    Förare: Sandra Kristenson
    Hund: Zhinzimbas Jojo Candy Gift
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,89
  • Placering: 46
    Eva Månsson & Zandi
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 10
    Förare: Eva Månsson
    Hund: Abadessans Zandi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Elin Eriksson Byröd & Puma
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 40
    Förare: Elin Eriksson Byröd
    Hund: Dollywood's Killer Queen
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00