SkinnSmellen TSM 2019-06-30 MALUNG

Arrangör: Malungs kennelklubb
Anordnare: Malungs kennelklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Anneli Johansson

  • Placering: 1
    Lotta Adehed & Maya
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:32,38
    Startnr: 30
    Förare: Lotta Adehed
    Hund: Tripolis New Romance
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:27,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 2
    Annelie Johannesson & Daizy
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 1 Totaltid: 10:14,19
    Startnr: 24
    Förare: Annelie Johannesson
    Hund: Daizy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:42,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,47
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 3
    Joakim Bolin & Frank
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:54,88
    Startnr: 25
    Förare: Joakim Bolin
    Hund: ACT’s for Mission Lucky
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,38
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,25
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 4
    Carina Teodorsson & Ace
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 09:55,99
    Startnr: 21
    Förare: Carina Teodorsson
    Hund: Caradees Ranger
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,15
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,84
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 5
    Christine Fast & Queenie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 10:26,02
    Startnr: 11
    Förare: Christine Fast
    Hund: Fidelhof Queen
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:13,47
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,21
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 6
    Gudrun Löfgren & Gibzon
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 11:22,93
    Startnr: 18
    Förare: Gudrun Löfgren
    Hund: Qiwron's Gibzon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,93
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 7
    Sofia Folestam & Andy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 12:13,02
    Startnr: 40
    Förare: Sofia Folestam
    Hund: Andy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,96
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,06
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 8
    Anna-Karin Lindblom & Lykke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 08:27,32
    Startnr: 22
    Förare: Anna-Karin Lindblom
    Hund: Aim High Lita Ford
    Ras: Goldenretriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:51,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 9
    Inger Olsson & Ossi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 10:24,06
    Startnr: 29
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Lady Julia
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:37,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 10
    Sara Pauselius & Cindy
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 11:04,03
    Startnr: 9
    Förare: Sara Pauselius
    Hund: Syndicate with trial's bestiyana
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:58,56
    SSE
  • Placering: 11
    Helena Forsström-Larsson & Brizzie
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 11:19,17
    Startnr: 23
    Förare: Helena Forsström-Larsson
    Hund: Meabbies Brizzie
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,07
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,10
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 12
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 10:18,04
    Startnr: 17
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,63
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 13
    Maria Jansson & Ymer
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 10:33,97
    Startnr: 28
    Förare: Maria Jansson
    Hund: Norrälvens Ymer
    Ras: Belgisk vallhund/ Tervuren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,41
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:35,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 14
    Birgitta Håbäck & Grey
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:22,56
    Startnr: 10
    Förare: Birgitta Håbäck
    Hund: Björnåns G Grey
    Ras: Irländsk Röd Setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:14,09
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 15
    Göran Alvarsson & Dixie
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 12:46,12
    Startnr: 13
    Förare: Göran Alvarsson
    Hund: Atengaflu's Dixie-Äbwi
    Ras: Berger Picard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,93
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:10,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 16
    Margareta Persson & Zixten
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 3 Totaltid: 11:46,40
    Startnr: 33
    Förare: Margareta Persson
    Hund: Zonsierraz flörtiga Zixten
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:38,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 17
    Maria Eriksson & Ted
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,22
    Startnr: 27
    Förare: Maria Eriksson
    Hund: Redqliff's It's Me Icon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,10
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,12
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 18
    Sussie & Hemi
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:23,54
    Startnr: 12
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Oden-staff Iron Man
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,32
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 19
    Berit Jansson & Manolito
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 10:22,37
    Startnr: 16
    Förare: Berit Jansson
    Hund: Hexgårdens Manolito
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 20
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 11:35,38
    Startnr: 37
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labbe
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 21
    Yvonne Skoglund & Ricco
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 11:41,38
    Startnr: 2
    Förare: Yvonne Skoglund
    Hund: Lois Kelsey's First Arrival
    Ras: Iris softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,79
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:32,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:57,00
  • Placering: 22
    Erika Eklund & Ilex
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 10:30,91
    Startnr: 36
    Förare: Erika Eklund
    Hund: Stjerborgens Ilex
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 23
    Anna Elfström & Theo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:27,65
    Startnr: 35
    Förare: Anna Elfström
    Hund: Theo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,65
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 24
    Marie Wilagos & Zoli
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:52,28
    Startnr: 34
    Förare: Marie Wilagos
    Hund: Bris av glonka
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,88
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 25
    Klas Nordblom & Zigge
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 12:21,53
    Startnr: 5
    Förare: Klas Nordblom
    Hund: Bonzo
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 26
    Malin Åkerblom & Saxi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 10:26,90
    Startnr: 15
    Förare: Malin Åkerblom
    Hund: Tussbergets Vers
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:40,65
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 27
    Helena Bolin & Vivvi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 11:29,62
    Startnr: 31
    Förare: Helena Bolin
    Hund: Leonberget,z Gran's Winter Surprise
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 28
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 12:44,81
    Startnr: 6
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,81
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 29
    Tina Björnberg & Lisa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 09:38,90
    Startnr: 14
    Förare: Tina Björnberg
    Hund: Fätorpet's Vallmo
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,65
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 30
    Yvonne Olsson & Spot
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 13:16,37
    Startnr: 32
    Förare: Yvonne Olsson
    Hund: Double Barrel´s Double Dotcom
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:46,37
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 31
    Carin Ahlstedt & Zelma
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 3 Totaltid: 13:53,63
    Startnr: 38
    Förare: Carin Ahlstedt
    Hund: AlphasGoodGirl
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:23,63
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 32
    Daniel Brattén & Nato
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:18,41
    Startnr: 4
    Förare: Daniel Brattén
    Hund: Nato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,41
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 33
    Lena Ericson Lind & Nisse
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:32,87
    Startnr: 7
    Förare: Lena Ericson Lind
    Hund: O'Rowanne B B King
    Ras: Irländsk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 34
    Anette Alvarsson & Milo
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:35,03
    Startnr: 19
    Förare: Anette Alvarsson
    Hund: Dreamwishes Goliat
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,03
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 35
    Katarina Engvall Persson & Windsor
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 6 Totaltid: 12:34,72
    Startnr: 39
    Förare: Katarina Engvall Persson
    Hund: Crestline’s Windsor
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,72
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 36
    Carina Berglund & Cola
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 11:33,78
    Startnr: 20
    Förare: Carina Berglund
    Hund: Oaktoft Cola
    Ras: Miniature American Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:01,00
  • Placering: 37
    Anita Slogmans & Smokie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 12:34,28
    Startnr: 1
    Förare: Anita Slogmans
    Hund: Skjervtorpet's Concurrente Corleone
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:38,53
  • Placering: 38
    Gunilla Falck & Skogsbygdens Åctavia Snöflinga
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 13:31,03
    Startnr: 8
    Förare: Gunilla Falck
    Hund: Skogsbygdens Åctavia Snöflinga
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 39
    Alla moment ej genomförda
    Gudrun Edvardsson & bia
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 3
    Förare: Gudrun Edvardsson
    Hund: Bicados Bianca
    Ras: kleiner munsterländer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 05:00,00