Sommardoften 2019 TSM 2019-06-30 Luleå

Arrangör: Luleå Brukshundklubb
Anordnare: Luleå Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Ulf Peterzon Domare 2: Karin Hällkvist

  • Placering: 1
    Stina Lifvergren & Vakkra
    Totalpoäng: 91 Totalfel: 0 Totaltid: 07:06,53
    Startnr: 8
    Förare: Stina Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Kovinkaunis
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,99
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,01
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,53
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 2
    Gabriella Jönsson & Dima
    Totalpoäng: 91 Totalfel: 0 Totaltid: 07:29,57
    Startnr: 3
    Förare: Gabriella Jönsson
    Hund: Breda Blickens Dima
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,61
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,27
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,69
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 3
    Linnéa Thyni & Hunter
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 2 Totaltid: 06:39,05
    Startnr: 16
    Förare: Linnéa Thyni
    Hund: Soldrivans Hunter
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,40
    SSE
  • Placering: 4
    Åsa Berggren & Lilja
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 2 Totaltid: 09:55,46
    Startnr: 27
    Förare: Åsa Berggren
    Hund: Flarics Lilium Superbum
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,24
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:34,22
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 5
    Jeanette Enryd & Dexter
    Totalpoäng: 78 Totalfel: 6 Totaltid: 08:19,42
    Startnr: 6
    Förare: Jeanette Enryd
    Hund: Silverstjärnans Forget Me Never
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,74
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,68
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 6
    Mikael Nyhlen & Polly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:59,60
    Startnr: 25
    Förare: Mikael Nyhlen
    Hund: Fungo Juliet
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,89
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,21
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 7
    Marie Krigh & Krutow
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 10:00,04
    Startnr: 15
    Förare: Marie Krigh
    Hund: Mixalex Krutow
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,66
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:47,38
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 8
    Boel Sundberg & Signe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:15,15
    Startnr: 24
    Förare: Boel Sundberg
    Hund: Mc Keos Decent Superdiva Lana
    Ras: Pudel stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:24,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 9
    Ragnhild Herminge & Tassa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:22,66
    Startnr: 35
    Förare: Ragnhild Herminge
    Hund: Huset Elliots Tau
    Ras: labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,50
  • Placering: 10
    Maria Törnlund & Rusa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:37,85
    Startnr: 32
    Förare: Maria Törnlund
    Hund: Matheriz Upcoming Utility
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,53
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,32
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 11
    Ingela Markström & Amy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:38,00
    Startnr: 20
    Förare: Ingela Markström
    Hund: Amy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,72
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:47,28
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 12
    Christina Nyberg & Meja
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 2 Totaltid: 07:59,05
    Startnr: 33
    Förare: Christina Nyberg
    Hund: Meja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,96
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,06
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:44,03
  • Placering: 13
    Susanne Lindberg & Skott
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 4 Totaltid: 08:28,24
    Startnr: 9
    Förare: Susanne Lindberg
    Hund: Blåfjellmyra's Ekko Ekko
    Ras: Grosser münsterländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Lars-åke utsi & Arrak
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 08:09,33
    Startnr: 7
    Förare: Lars-åke utsi
    Hund: Maalarigårdens paradis af phonenix
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:48,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,19
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:54,49
  • Placering: 15
    Mait Bergström & Ayla
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 10:28,10
    Startnr: 1
    Förare: Mait Bergström
    Hund: Ayla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:58,10
  • Placering: 16
    Therese H Lundberg & Elsa
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 0 Totaltid: 07:24,13
    Startnr: 21
    Förare: Therese H Lundberg
    Hund: Domestic Dark Driving Miss Daisy
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,34
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,79
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Carola Styf & Ludd
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 0 Totaltid: 08:12,64
    Startnr: 34
    Förare: Carola Styf
    Hund: Leka
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,98
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Karin Johansson & Jugah
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 0 Totaltid: 08:20,87
    Startnr: 39
    Förare: Karin Johansson
    Hund: Hexen House Jugah
    Ras: Belgisk vallhund/tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,03
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Eva Wassermann & Måssa
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 0 Totaltid: 09:07,33
    Startnr: 26
    Förare: Eva Wassermann
    Hund: Tussbergets Madicken
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,92
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Maria Esberg & Texas
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 0 Totaltid: 09:43,61
    Startnr: 12
    Förare: Maria Esberg
    Hund: Texas
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,64
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Michaela Aspviken & Atma
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 2 Totaltid: 08:38,25
    Startnr: 23
    Förare: Michaela Aspviken
    Hund: Goforit Night Flight
    Ras: Iris Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:52,81
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Inger-Anna Ekepil & Jebas Änzo
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 0 Totaltid: 08:26,17
    Startnr: 30
    Förare: Inger-Anna Ekepil
    Hund: Jebas Änzo
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,66
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 01:34,51
  • Placering: 23
    Malin Landström & Leia
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 2 Totaltid: 09:51,54
    Startnr: 19
    Förare: Malin Landström
    Hund: Toshiko`s Bö-Oz Leia
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,54
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Lena Carlsson & Idefix
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 22
    Förare: Lena Carlsson
    Hund: Guldkvistens Idefix
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Christina Ruth & Niki
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 28
    Förare: Christina Ruth
    Hund: Niki
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Yvonne Kekkonen & Kellie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:38,78
    Startnr: 11
    Förare: Yvonne Kekkonen
    Hund: Grålötens Kellie Kanel Knäcke
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Anette Olofsson & Daisy
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 0 Totaltid: 08:12,77
    Startnr: 31
    Förare: Anette Olofsson
    Hund: Hightop's Maxima Constantia
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:06,77
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Yvonne Fång & Yuni
    Totalpoäng: 41 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 2
    Förare: Yvonne Fång
    Hund: Jomgarden’s Yuni
    Ras: Berger des pyrénées á poil long
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Eva Wuopio & Tim
    Totalpoäng: 41 Totalfel: 6 Totaltid: 10:08,25
    Startnr: 37
    Förare: Eva Wuopio
    Hund: Bjursvallarens Tim
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:38,25
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Lovisa Pålsson & Ila
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 4
    Förare: Lovisa Pålsson
    Hund: Quai’s Tiddelipom
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Åsa Persson & Freja
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 13
    Förare: Åsa Persson
    Hund: Nikkitorpets Chevrolet Chevelle
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Lina Illikainen & Kato
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 29
    Förare: Lina Illikainen
    Hund: Just Wonderful Winning Soul
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Anna Lakso & Minda
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 17
    Förare: Anna Lakso
    Hund: Zennovy Minda
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Eva Nilsson Berg & Akjas Otsi
    Totalpoäng: 21 Totalfel: 6 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 10
    Förare: Eva Nilsson Berg
    Hund: Akjas Otsi
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Åsa Larefalk & Ebba
    Totalpoäng: 16 Totalfel: 2 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 18
    Förare: Åsa Larefalk
    Hund: Bella Cosa Fly Like Painted Lady
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Britt-Marie Sundqvist & Frej
    Totalpoäng: 16 Totalfel: 8 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 38
    Förare: Britt-Marie Sundqvist
    Hund: Bushbugs Flashtail Whistler
    Ras: Australian cattledog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Berit Markstedt & Frost
    Totalpoäng: 12 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 36
    Förare: Berit Markstedt
    Hund: Frost
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Malin Vallén & Pavel
    Totalpoäng: 9 Totalfel: 6 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 14
    Förare: Malin Vallén
    Hund: WildN’Beauty’s Soul Singer
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Alla moment ej genomförda
    KATARINA HEDVALL & Bella
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 5
    Förare: KATARINA HEDVALL
    Hund: Vaktens Bea
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00