TSM 2017-12-02 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Leif Gustafsson Domare 2: Linda Johansson

  • Placering: 1
    Elaine Dehn & Åska
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:43,62
    Startnr: 30
    Förare: Elaine Dehn
    Hund: Ekeröds Åska
    Ras: Dansk svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,87
  • Placering: 2
    Marta Roslaniec & sherry
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:43,93
    Startnr: 2
    Förare: Marta Roslaniec
    Hund: sherry
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,97
  • Placering: 3
    Anna Nilsson & Lebaz Jetty Jewel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:49,84
    Startnr: 9
    Förare: Anna Nilsson
    Hund: Lebaz Jetty Jewel
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,62
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,85
  • Placering: 4
    Ea Bagge & Luna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:02,84
    Startnr: 21
    Förare: Ea Bagge
    Hund: Luna
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,00
  • Placering: 5
    Mimmi Ståhl & Prima
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:03,79
    Startnr: 24
    Förare: Mimmi Ståhl
    Hund: Krokasmedens prima
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,63
  • Placering: 6
    Ylva Honoré & Honey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:08,29
    Startnr: 38
    Förare: Ylva Honoré
    Hund: Hässlehoffs Doris-Freesiadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,91
  • Placering: 7
    Liz Knutsson & Karma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:51,24
    Startnr: 28
    Förare: Liz Knutsson
    Hund: Wow Lixom Third Time´s the Charm
    Ras: australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,06
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:47,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,15
  • Placering: 8
    Sara Andersson & Vilde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:29,12
    Startnr: 22
    Förare: Sara Andersson
    Hund: Aqua Seer's Hunting Fire
    Ras: Golden Reteriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,89
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:26,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,00
  • Placering: 9
    Louise Adamsson & Yxie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:48,40
    Startnr: 3
    Förare: Louise Adamsson
    Hund: Yxie
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:03,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,22
  • Placering: 10
    Tina Sjöberg & Sia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:16,60
    Startnr: 34
    Förare: Tina Sjöberg
    Hund: Asia
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,45
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:20,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,24
  • Placering: 11
    Heidi Christtreu & Svensson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 03:43,97
    Startnr: 4
    Förare: Heidi Christtreu
    Hund: Dynamic Flyer's Posh Thomas
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:22,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,84
  • Placering: 12
    Linea Halbeck & Chininas Yesterdays Yankee
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,26
    Startnr: 32
    Förare: Linea Halbeck
    Hund: Chininas Yesterdays Yankee
    Ras: Italiensk Vinthund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,68
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,99
  • Placering: 13
    Agneta Hansen & Ninja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:28,65
    Startnr: 6
    Förare: Agneta hansen
    Hund: Jazztazz Ninja
    Ras: Dvärgsc
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,16
  • Placering: 14
    Helen Persson & Nisse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:57,95
    Startnr: 44
    Förare: Helen Persson
    Hund: Straight Flush Super Trouper
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,04
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,50
  • Placering: 15
    Liselotte Hagberg & Bella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:32,97
    Startnr: 18
    Förare: Liselotte Hagberg
    Hund: Guns & Game Snövit
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,91
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,28
  • Placering: 16
    Aina Einarsson & Vickulas Kitos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:38,68
    Startnr: 41
    Förare: Aina Einarsson
    Hund: Vickulas Kitos
    Ras: Australisk Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,45
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,35
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,88
  • Placering: 17
    Bodil Lundell & Allan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:41,00
    Startnr: 8
    Förare: Bodil Lundell
    Hund: Al Capone
    Ras: Petit Brabancon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,69
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,65
  • Placering: 18
    Hanna Nilsson & Liberty-Aylove
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:52,38
    Startnr: 29
    Förare: Hanna Nilsson
    Hund: Liberty-Aylove
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,11
  • Placering: 19
    Anne Larsen & Risse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:23,97
    Startnr: 26
    Förare: Anne Larsen
    Hund: Curie
    Ras: Golden
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Katarina Järv & Burviks Casta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 03:34,59
    Startnr: 37
    Förare: Katarina Järv
    Hund: Burviks Casta
    Ras: K h vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,13
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:10,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,71
  • Placering: 21
    Marianne Andersson & Rasken
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:06,88
    Startnr: 1
    Förare: Marianne Andersson
    Hund: Sniffer,s X- Rask
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:46,60
  • Placering: 22
    Inger Borg & Nova
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:14,52
    Startnr: 15
    Förare: Inger Borg
    Hund: Pelydryns Toblerone
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,24
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,31
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,97
  • Placering: 23
    Janette Ågren & Taffy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:15,32
    Startnr: 23
    Förare: Janette Ågren
    Hund: Skattkammarens Bettye LaVette
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,33
  • Placering: 24
    Rebecka Petersson & Milton
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:19,68
    Startnr: 20
    Förare: Rebecka Petersson
    Hund: Tollca´s Sirius
    Ras: Tollare
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,65
  • Placering: 25
    Mia Sandström & Vera
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:22,36
    Startnr: 12
    Förare: Marie Sandström
    Hund: Tibouchinas Elisa Embrace
    Ras: Manchesterterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,33
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,00
  • Placering: 26
    Eva Franzén & Skattkammarens Hairy mary
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:50,83
    Startnr: 42
    Förare: Eva Franzén
    Hund: Skattkammarens Hairy mary
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,78
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,27
  • Placering: 27
    Lisbeth Pedersen & VALPGLÄNTANS Tilde
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:01,18
    Startnr: 31
    Förare: Lisbeth Pedersen
    Hund: VALPGLÄNTANS Tilde
    Ras: Bichon Havanaise
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,09
  • Placering: 28
    Elisabeth Frank & Dixon
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:26,17
    Startnr: 43
    Förare: Elisabeth Frank
    Hund: Mariesen's Dixon
    Ras: Riesenschnautzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,87
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,27
  • Placering: 29
    Pernilla Svensson & Aslan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:48,00
    Startnr: 14
    Förare: Pernilla Svensson
    Hund: Ambush hungry heart
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,37
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,41
  • Placering: 30
    Gunilla Tynell & Stolta Ebbas Noss Nal
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:04,78
    Startnr: 51
    Förare: Gunilla Tynell
    Hund: Stolta Ebbas Noss Nal
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:14,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    desiree lennklo & Lilly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 6 Totaltid: 05:31,73
    Startnr: 45
    Förare: Desiree Lennklo
    Hund: LP1 Excerno Sarita "Lilly"
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:35,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:32,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:23,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Christin Jonasson & Black andBuff,s Cappuccino
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:28,06
    Startnr: 50
    Förare: Christin Jonasson
    Hund: Black andBuff,s Cappuccino
    Ras: Amerikansk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,31
  • Placering: 33
    Sandra Svensson & BORDWEILER'S BLUE BOLDO
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:41,05
    Startnr: 39
    Förare: Sandra Svensson
    Hund: BORDWEILER'S BLUE BOLDO
    Ras: Austrailian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,12
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,93
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Una Käck & Idefix
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:04,87
    Startnr: 36
    Förare: Una Käck
    Hund: Skärgårdsvallens vallaren Idefix
    Ras: BorderCollie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,31
  • Placering: 35
    Susanne Lindros & Iza
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:05,22
    Startnr: 47
    Förare: Susanne Lindros
    Hund: Gryningsljusets Foxson Izadora
    Ras: Golden retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Elisabeth Jönsson & Tina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:29,03
    Startnr: 33
    Förare: Elisabeth Jönsson
    Hund: Björknä Sniffi
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,28
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,75
  • Placering: 37
    Anna Johansson & Alva
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:32,28
    Startnr: 10
    Förare: Anna Johansson
    Hund: Alva
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,37
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,91
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Christel Dahlgren & Belezza
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:05,31
    Startnr: 46
    Förare: Christel Dahlgren
    Hund: Soul To Soul TS Belezza
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,37
  • Placering: 39
    Charlotte Skarin & Zoe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:33,52
    Startnr: 40
    Förare: Charlotte Skarin
    Hund: Windedos Kahlua
    Ras: Australien Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:17,58
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,94
  • Placering: 40
    Susanne Hugoson & Angelit
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:26,18
    Startnr: 25
    Förare: Susanne Hugoson
    Hund: Bling´z Angelit
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:33,68
  • Placering: 41
    Matilda Mårtensson & Louie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:40,07
    Startnr: 7
    Förare: Matilda Mårtensson
    Hund: Louie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,88
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,19
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 42
    Ylva Dahlgren Bengtsson & Eddie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:48,88
    Startnr: 5
    Förare: Ylva Dahlgren Bengtsson
    Hund: Eddie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,82
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 43
    Kerstin Bengtsson & Peggy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:07,49
    Startnr: 17
    Förare: Kerstin bengtsson
    Hund: Beeline Chill out
    Ras: Eng springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,87
  • Placering: 44
    Petra Lindström & Gnagets Explosiva Lira
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:52,53
    Startnr: 11
    Förare: Petra Lindström
    Hund: Gnagets Explosiva Lira
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,04
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,49
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 45
    Agneta Magnusson & Heesa Meesa Texas Kitty Cat
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:51,88
    Startnr: 49
    Förare: Agneta Magnusson
    Hund: Heesa Meesa Texas Kitty Cat
    Ras: Italiensk Vinthund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,88
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 46
    Mugge Pinner & Spicy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:46,30
    Startnr: 13
    Förare: Mugge Pinner
    Hund: Borchorst She's The One
    Ras: Welshterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,30
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 47
    Björn Gabrielsson & Månstorps Jasione
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:05,94
    Startnr: 16
    Förare: Björn Gabrielsson
    Hund: Månstorps Jasione
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 48
    Carina Ljungberg & Yenna
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:05,84
    Startnr: 48
    Förare: Carina Ljungberg
    Hund: Sheepeye's Pleasant Heat Cayenne
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,84
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 49
    Elisabeth Pettersson & Gaston
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:52,03
    Startnr: 27
    Förare: Elisabeth Pettersson
    Hund: Klofkulla's Making Your Mind Up
    Ras: Airedaleterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 50
    Desirée Karlsson & Menno
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:59,08
    Startnr: 19
    Förare: Desirée Karlsson
    Hund: Menno
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,08
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 51
    Ritva Lindström & Jösta
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 08:55,72
    Startnr: 35
    Förare: Ritva Lindström
    Hund: Honningrosas Jösta Hjerteknuser
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,72
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00