Morrtorpets hösttävling TSM 2020-08-15 Lindesberg

Arrangör: Lindesbergs Brukshundklubb
Anordnare: Lindesberg Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Jeanette Arnesson Domare 2: Lena Östman

  • Placering: 1
    Birgitta Johansson & Zpana
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:10,25
    Startnr: 47
    Förare: Birgitta Johansson
    Hund: Vickulas Zpana
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,28
  • Placering: 2
    Agneta Anundi & Siri
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:56,10
    Startnr: 5
    Förare: Agneta Anundi
    Hund: Bluenosers Diving Delight
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,72
  • Placering: 3
    Denise Friskman & Baloo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:10,66
    Startnr: 14
    Förare: Denise Friskman
    Hund: Blue Alert's Goldeneye
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,03
  • Placering: 4
    Jennie Thorsell & Gaston
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:35,35
    Startnr: 33
    Förare: Jennie Thorsell
    Hund: Dewmist Rifleman
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,79
  • Placering: 5
    Beatrice Bergqvist & Ilo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,47
    Startnr: 12
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Skrällets Alert
    Ras: Berger des pyrénées à face rase
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,16
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,25
  • Placering: 6
    Barbro Nyström & Plinga
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,01
    Startnr: 50
    Förare: Barbro Nyström
    Hund: Duckstream Axas Plinga
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,03
  • Placering: 7
    Katrin Thors & Chicka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,78
    Startnr: 38
    Förare: Katrin Thors
    Hund: Winsome Pack´s Lil Chickadee
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,75
  • Placering: 8
    Ulla Hellsing & Janis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:09,07
    Startnr: 16
    Förare: Ulla Hellsing
    Hund: Gildas Janis Joplin
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,57
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,37
  • Placering: 9
    Teresa Kinnunen & Ludde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:10,53
    Startnr: 26
    Förare: Teresa Kinnunen
    Hund: Istra's Fabulous
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,40
  • Placering: 10
    Åsa Norberg & Sally
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:16,96
    Startnr: 42
    Förare: Åsa Norberg
    Hund: Ethelred's Fairlane Bright Fairy
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,68
  • Placering: 11
    Jessica Söderström & Dazy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:03,51
    Startnr: 4
    Förare: Jessica Söderström
    Hund: Little Devil's Juniper
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,38
  • Placering: 12
    Anna Berg & Leo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:41,41
    Startnr: 7
    Förare: Anna Berg
    Hund: Little Rosebud's Fusion Of Colours
    Ras: Dvärgschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,28
  • Placering: 13
    Susanne Schilström & Birk
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:24,54
    Startnr: 41
    Förare: Susanne Schilström
    Hund: Valkyriorna´s Birk Borkason
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,82
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,00
  • Placering: 14
    Cecilia Henriksson & Vidda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:42,12
    Startnr: 9
    Förare: Cecilia Henriksson
    Hund: Ninaitwa Vidda Hjärtansfröjd
    Ras: Lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:07,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
  • Placering: 15
    Gudrun Rosén Dahlberg & Vagndalas Alma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:38,15
    Startnr: 40
    Förare: Gudrun Rosén Dahlberg
    Hund: Vagndalas Alma
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:34,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,56
  • Placering: 16
    Christina Hättström & Mini
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:43,98
    Startnr: 18
    Förare: Christina Hättström
    Hund: Wallwein’s Kumala red
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:02,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,82
  • Placering: 17
    Åsa Larsson & Ebba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:52,85
    Startnr: 6
    Förare: Åsa Larsson
    Hund: Bianca
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,50
  • Placering: 18
    Per Bengtson & Basta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:53,59
    Startnr: 43
    Förare: Per Bengtson
    Hund: Bumerangs Bouncing Basta
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,03
  • Placering: 19
    Eva Berglind & Flisan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:24,19
    Startnr: 1
    Förare: Eva Berglind
    Hund: Sofalex Underverket Una
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,79
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,81
  • Placering: 20
    Henriette Folke & Wiza
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:45,62
    Startnr: 3
    Förare: Henriette Folke
    Hund: Wiza Famiglia Della Regina
    Ras: Welsh corgi pembroke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,72
  • Placering: 21
    Isa Järn Olsson & Kroken
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:55,18
    Startnr: 48
    Förare: Isa Järn Olsson
    Hund: Guidedog’s Sigges Granit
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,34
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
  • Placering: 22
    Sofia Martinsson & Boss
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:16,44
    Startnr: 45
    Förare: Sofia Martinsson
    Hund: Dakaru`s Boss
    Ras: Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,60
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,28
  • Placering: 23
    Marielle Thidé & Billie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:16,75
    Startnr: 39
    Förare: Marielle Thidé
    Hund: White Matrix Reason To Cry
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,38
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Lotta Torstensson & Hero
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:36,28
    Startnr: 29
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Waterpassion’s High-Spirit Hero
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,31
  • Placering: 25
    Tine Olofsson & Klas-Göran
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:39,93
    Startnr: 49
    Förare: Tine Olofsson
    Hund: Diabf Dons On Ice
    Ras: Clumber spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,59
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,72
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,62
  • Placering: 26
    Cecilia Spångberg Stålblad & Lycka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:08,96
    Startnr: 31
    Förare: Cecilia Spångberg Stålblad
    Hund: Ludenbens Lyckliga Lotta
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,46
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,28
  • Placering: 27
    Jenny Schill & Chilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:23,84
    Startnr: 22
    Förare: Jenny Schill
    Hund: Xoloanne's ebba-huitzilopochtl
    Ras: Xoloitzcuintle, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,59
  • Placering: 28
    Marie Eriksson & Mumba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:46,27
    Startnr: 46
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Pompeca's Forever Love To Meide
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,56
  • Placering: 29
    Karin Rehn & Miss Ellie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:12,22
    Startnr: 36
    Förare: Karin Rehn
    Hund: Redvilla's Xquisite Taste
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,93
  • Placering: 30
    Rebecca Fällsjöö & Zony
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:54,06
    Startnr: 35
    Förare: Rebecca Fällsjöö
    Hund: Atomos Dupontii
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,06
  • Placering: 31
    Pia Järnkvist & Xtra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:24,12
    Startnr: 8
    Förare: Pia Järnkvist
    Hund: Akjas Xtra
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,01
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,18
  • Placering: 32
    Gunilla Jonsson & Träff
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:10,90
    Startnr: 21
    Förare: Gunilla Jonsson
    Hund: DeLindas Roberto Nani
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:57,28
  • Placering: 33
    Marie-Louise Stridsberg Sleman & Bilbo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:35,49
    Startnr: 27
    Förare: Marie-Louise Stridsberg Sleman
    Hund: Hesiodos Alexander de Piccolo
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:20,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,71
  • Placering: 34
    Anette Wiklund & Molly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:52,04
    Startnr: 11
    Förare: Anette Wiklund
    Hund: Lessieanne’s Ice Princess
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:51,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,47
  • Placering: 35
    Carola Holmström & YAMYAM
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 03:07,54
    Startnr: 17
    Förare: Carola Holmström
    Hund: YAMYAM
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,91
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:18,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:28,13
  • Placering: 36
    Berit Johansson & Pysen
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:41,84
    Startnr: 28
    Förare: Berit Johansson
    Hund: PealCraft´s Black is Black
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,56
  • Placering: 37
    Sue Eriksson & Nora
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:56,04
    Startnr: 30
    Förare: Sue Eriksson
    Hund: Alice
    Ras: Barbet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Pauline Strand & Rut
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:29,69
    Startnr: 34
    Förare: Pauline Strand
    Hund: Kabisoline Memory-Ubby
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Angelica Guteborg & Sniper
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:54,02
    Startnr: 24
    Förare: Angelica Guteborg
    Hund: Sniper
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,46
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Anki Wikars & Harry
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:27,31
    Startnr: 32
    Förare: Anki Wikars
    Hund: Goblinwalley Black Ice
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,81
  • Placering: 41
    Christina Persson & Albin
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:07,25
    Startnr: 10
    Förare: Christina Persson
    Hund: Albin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Maarit Huotari & Whilde
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:58,02
    Startnr: 20
    Förare: Maarit Huotari
    Hund: Hit An' Run Whiskey In The Jar
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:48,96
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,06
    SSE
  • Placering: 43
    Agneta Wändell & Sigge
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:12,12
    Startnr: 19
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Gullvivebackens Cornelius
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:41,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:30,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Anna Hjulström & Bacon
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:31,97
    Startnr: 15
    Förare: Anna Hjulström
    Hund: Quinlent Till I Collapse
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Ethel Samuelsson & Laura
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:59,00
    Startnr: 37
    Förare: Ethel Samuelsson
    Hund: Hazelcoat's Lorelie
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,00
  • Placering: 46
    Elena Aurén & Zeke
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:39,44
    Startnr: 44
    Förare: Elena Aurén
    Hund: Purple shadows boss bottled
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Roger Lundin & Enzo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:51,31
    Startnr: 13
    Förare: Roger Lundin
    Hund: Cirtap`s Unique Deleo V Unika-T
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Monica Setterlund & Björn
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:10,31
    Startnr: 2
    Förare: Monica Setterlund
    Hund: Little Rosebud’s Björn Ferry
    Ras: Dvärgschnauzer, vit
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:10,31
  • Placering: 49
    Sanna Sandahl & Sheela
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 07:14,63
    Startnr: 23
    Förare: Sanna Sandahl
    Hund: Blessendo Enya Deja Vue
    Ras: Pudel, dvärg
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,63
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00