Stallsniffen TSM 2018-02-10 Norrköping

Arrangör: Söderköpings Brukshundklubb
Anordnare: Söderköpings BK

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Pirkko Andersson Domare 2: Karin Blom

  • Placering: 1
    Ulrika Brobeck & Ester
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:05,82
    Startnr: 18
    Förare: Ulrika Brobeck
    Hund: West Coast Tollers Artemis
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,13
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,44
  • Placering: 2
    Inger Sjöstrand & Milou
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:15,52
    Startnr: 4
    Förare: Inger Sjöstrand
    Hund: Milou
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,40
  • Placering: 3
    Liselotte Tärning & Alba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:25,58
    Startnr: 40
    Förare: Liselotte Tärning
    Hund: La Gottis Calina
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,17
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,69
  • Placering: 4
    Catharina Steen & Quincie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:27,97
    Startnr: 24
    Förare: Catharina Steen
    Hund: Revalill's Let's Go Quincie
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,86
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,34
  • Placering: 5
    Christina Rolf & Trulle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:34,50
    Startnr: 6
    Förare: Christina Rolf
    Hund: Andrummets Stormage
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,91
  • Placering: 6
    Cecilia Karlström & A-Te-Ell´s Monsieur Zion
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,24
    Startnr: 7
    Förare: Cecilia Karlström
    Hund: A-Te-Ell´s Monsieur Zion
    Ras: belgisk vallhund/groenendael
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,22
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,43
  • Placering: 7
    Marita Sahlén & Åska
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:37,71
    Startnr: 35
    Förare: Marita Sahlén
    Hund: Lejonvinden's Åska of teddybear
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,65
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,43
  • Placering: 8
    Helene Apelqvist & Cleo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,03
    Startnr: 44
    Förare: Helene Apelqvist
    Hund: Sheepeye's Milky Black Isola
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,86
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,47
  • Placering: 9
    Beatrice Jacobsson & Molly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:56,09
    Startnr: 26
    Förare: Beatrice Jacobsson
    Hund: Crumb's Madeira
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,52
  • Placering: 10
    Kajsa Abrahamsson & Fina
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:06,93
    Startnr: 43
    Förare: Kajsa Abrahamsson
    Hund: Fina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,84
  • Placering: 11
    Pia Bäckman & Izza
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,87
    Startnr: 3
    Förare: Pia Bäckman
    Hund: Noster Mirabilis Baby By Binki
    Ras: Chodský Pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,34
  • Placering: 12
    Mari Lindström & Dezzi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,44
    Startnr: 21
    Förare: Mari Lindström
    Hund: Australian Mates Dezzi
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,75
    SSE
  • Placering: 13
    Gunilla Karlsson & Ture
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:13,68
    Startnr: 30
    Förare: Gunilla Karlsson
    Hund: Astelita's Sea-Borne Pirat
    Ras: Dvärgpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,61
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,25
  • Placering: 14
    Amanda Winblad von Walter & Golden Whip H-D's princess pearl
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,32
    Startnr: 9
    Förare: Amanda Winblad von Walter
    Hund: Golden Whip H-D's princess pearl
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,87
  • Placering: 15
    Margareta Lönn & Lisa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:17,52
    Startnr: 1
    Förare: Margareta Lönn
    Hund: Jäderöns Irish Mist
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,39
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,88
  • Placering: 16
    Birgit Lindh & Härja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:07,08
    Startnr: 2
    Förare: Birgit Lindh
    Hund: Tonedo's Super Härja
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:10,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,94
  • Placering: 17
    Madeleine Björnskiöld & Blue Lagoon Kiwi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:43,77
    Startnr: 10
    Förare: Madeleine Björnskiöld
    Hund: Blue Lagoon Kiwi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:19,43
  • Placering: 18
    Gunilla Falck & Skogsbygdens Åctavia Snöflinga
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:20,70
    Startnr: 49
    Förare: Gunilla Falck
    Hund: Skogsbygdens Åctavia Snöflinga
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:23,29
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,81
  • Placering: 19
    Catharina Jägevall & Andersbo Salvia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:22,21
    Startnr: 12
    Förare: Catharina Jägevall
    Hund: Andersbo Salvia
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:59,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,28
  • Placering: 20
    Jeanette Landstedt & Zakke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:44,71
    Startnr: 25
    Förare: Jeanette Landstedt
    Hund: Sandcroft's Izak Golda of Jari
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:16,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,31
  • Placering: 21
    Maria Gabrielsson & Flint
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:41,44
    Startnr: 37
    Förare: Maria Gabrielsson
    Hund: Torneryds Flint
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,47
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,19
  • Placering: 22
    Julia Ehlert & Conor's Odette The Swan Queen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:11,98
    Startnr: 48
    Förare: Julia Ehlert
    Hund: Conor's Odette The Swan Queen
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,34
  • Placering: 23
    Sandra Jarlö & Rolfdotters Azlan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:10,10
    Startnr: 19
    Förare: Sandra Jarlö
    Hund: Rolfdotters Azlan
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,84
  • Placering: 24
    Ingrid Andersson & Charlie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:33,90
    Startnr: 46
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Graceline's Morandina
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,75
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,09
  • Placering: 25
    Linnea Tojen & Zeke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:38,71
    Startnr: 32
    Förare: Linnéa Tojén
    Hund: Windcatcher Cilantro
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,02
  • Placering: 26
    Inga-Lena Lundström & Ice
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:40,89
    Startnr: 8
    Förare: Inga-Lena Lundström
    Hund: Tonedo's black and White Ice
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,10
  • Placering: 27
    Susanne Caldemar & Ella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:46,77
    Startnr: 20
    Förare: Susanne Caldemar
    Hund: Ducktoller's Stracciatella McSpike
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,12
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,93
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,72
  • Placering: 28
    Eva Jarlö & Russelcards Ray
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:49,55
    Startnr: 38
    Förare: Eva Jarlö
    Hund: Russelcards Ray
    Ras: Welsh Corgi Cardigan
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,27
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,25
  • Placering: 29
    Leena Wärnehult & Cassi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:22,27
    Startnr: 14
    Förare: Leena Wärnehult
    Hund: Försvarsmaktens Dike
    Ras: Tysk schäfer hund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,31
  • Placering: 30
    Catharina Hjärtström & Felix
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:32,06
    Startnr: 47
    Förare: Catharina Hjärtström
    Hund: Färingehusets Isidor
    Ras: Dvärgpudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,97
  • Placering: 31
    Pia Bejbom & Manne
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:46,47
    Startnr: 41
    Förare: Pia Bejbom
    Hund: Sänningegårdens Manne Mångubbe
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,32
  • Placering: 32
    Maria Norrbom & Franklin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:11,68
    Startnr: 5
    Förare: Maria Norrbom
    Hund: Farmarens Upside down
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,39
    SSE
  • Placering: 33
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:20,15
    Startnr: 17
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,03
  • Placering: 34
    Christina Våleman & Elliot
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:45,92
    Startnr: 13
    Förare: Christina Våleman
    Hund: Belizia Elliot af Biscotti
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:16,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,06
  • Placering: 35
    Suzanne G. Arwidsson & Lann Morian Hailey Hexa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:44,64
    Startnr: 23
    Förare: Suzanne G. Arwidsson
    Hund: Lann Morian Hailey Hexa
    Ras: Belgisk vallhund/ Groenendal
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,11
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Dario Lentini & SEA-CROFT NERO
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:51,34
    Startnr: 36
    Förare: Dario Lentini
    Hund: SEA-CROFT NERO
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,58
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,75
  • Placering: 37
    Anna-Lena Hällsten & Stina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:59,65
    Startnr: 34
    Förare: Anna-Lena Hällsten
    Hund: Sjöbolyckans Diamonds are Forever
    Ras: Jack russellterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,11
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,52
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Kristina Berggren & Dundra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:00,97
    Startnr: 33
    Förare: Kristina Berggren
    Hund: Arvslindans Thunderstorm
    Ras: papillon
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,94
  • Placering: 39
    Carina Jangbrand & Grappa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:06,79
    Startnr: 15
    Förare: Carina Jangbrand
    Hund: Akinnaz Grappa
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,38
  • Placering: 40
    Carina Nilsson & Molly
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:56,62
    Startnr: 50
    Förare: Carina Nilsson
    Hund: Molly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,06
  • Placering: 41
    Anneli Henriksson & Hedda
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:19,75
    Startnr: 16
    Förare: Anneli Henriksson
    Hund: Ruby River's Hedda
    Ras: Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,27
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Åsa Engström & Waving Tails Cappuccino
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:25,86
    Startnr: 39
    Förare: Åsa Engström
    Hund: Waving Tails Cappuccino
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:10,18
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,68
  • Placering: 43
    Fanny Gustaver & Ginza
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:32,53
    Startnr: 28
    Förare: Fanny Gustaver
    Hund: Zathungens Ginza
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,53
  • Placering: 44
    Susanne Fransén & Arisu
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:45,75
    Startnr: 11
    Förare: Susanne Fransén
    Hund: Sutamuroku Arisu
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Annica Berg Roos & Äventyrs Manikin Kitt
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 03:57,09
    Startnr: 42
    Förare: Annica Berg Roos
    Hund: Äventyrs Manikin Kitt
    Ras: Tysk spets/Kleinspitz
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,05
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:15,03
  • Placering: 46
    Rakel Carlsson & Hugo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:26,26
    Startnr: 27
    Förare: Rakel Carlsson
    Hund: Hugo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,32
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Cecilia Ramberg & Bella
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 05:54,15
    Startnr: 45
    Förare: Cecilia Ramberg
    Hund: Bervanger Bona
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,15
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Gudrun Löfgren & Gibzon
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:31,88
    Startnr: 31
    Förare: Gudrun Löfgren
    Hund: Qiwron's Gibzon
    Ras: Australisk Keplie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Erica Svensson & Strix
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:59,59
    Startnr: 29
    Förare: Erica Svensson
    Hund: Seamist Swordsman
    Ras: Collie långhår
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 50
    Lotta Östlund & Isa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:28,69
    Startnr: 0
    Förare: Lotta Östlund
    Hund: Gilljams Mysterious Lady
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,69
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00