TSM 2017-10-07 Håverud

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Marie Fogelqvist Domare 2: Mats Hedlund

  • Placering: 1
    Maria Bjurbäck & Siri
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:42,41
    Startnr: 47
    Förare: Maria Bjurbäck
    Hund: Ingmos Uccellone
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,82
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,24
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,85
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,50
    SSE
  • Placering: 2
    Ulla Stranz & Civa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:44,63
    Startnr: 49
    Förare: Ulla Stranz
    Hund: Evallens Black&Tan Civa
    Ras: Australisk Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,38
    SSE
  • Placering: 3
    Anette Öhver & Akido
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:48,18
    Startnr: 13
    Förare: Anette Öhver
    Hund: Silverskedens Akido
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,43
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,16
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,34
  • Placering: 4
    Caroline Edsgren & Samson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:49,35
    Startnr: 30
    Förare: Caroline Edsgren
    Hund: Samson
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,97
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,22
  • Placering: 5
    Anna Barnö & Majken
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:51,01
    Startnr: 51
    Förare: Anna Barnö
    Hund: Songbirds Delia
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,52
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,62
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,93
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,94
    SSE
  • Placering: 6
    Jeanette Braganza & Scheffelfältets Roselina Daisy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:51,56
    Startnr: 28
    Förare: Jeanette Braganza
    Hund: Scheffelfältets Roselina Daisy
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,07
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,68
    SSE
  • Placering: 7
    Mia Schyberg & Olli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:53,47
    Startnr: 34
    Förare: Mia Schyberg
    Hund: Blackblossom Lady Olympia
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,22
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,78
  • Placering: 8
    Carina Munkstrand & Gioele (Joel)
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:57,18
    Startnr: 9
    Förare: Carina Munkstrand
    Hund: Imperie´s Giole Grimaldo
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,03
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,00
  • Placering: 9
    Christina Edlund Svensson & Malva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:58,79
    Startnr: 15
    Förare: Christina Edlund Svensson
    Hund: Anchilique's Little Lady
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,41
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,91
  • Placering: 10
    Elisabeth Ekland & Asta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:00,52
    Startnr: 16
    Förare: Elisabeth Ekland
    Hund: Blixtra Belladonna
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,81
  • Placering: 11
    Katarina Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:02,19
    Startnr: 44
    Förare: Katarina Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,41
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,82
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,58
  • Placering: 12
    Annelie Johansson & Brisa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:04,98
    Startnr: 26
    Förare: Annelie Johansson
    Hund: Jassa Dalens Briljant
    Ras: Tollare
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,47
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,37
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,74
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,40
    SSE
  • Placering: 13
    Pia Haltsonen & Humlan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:05,11
    Startnr: 7
    Förare: Pia Haltsonen
    Hund: Scheffelfältets Piero Perfetto
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,40
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,06
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,37
  • Placering: 14
    Elisabeth Johansson & Wildabus
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:05,13
    Startnr: 17
    Förare: Elisabeth Johansson
    Hund: No Speed Limit Catwoman
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,78
  • Placering: 15
    Birgitta Ny Jalkinger & Kajsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:06,45
    Startnr: 21
    Förare: Birgitta Ny Jalkinger
    Hund: Kajsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,89
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,88
  • Placering: 16
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:10,09
    Startnr: 18
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,50
  • Placering: 17
    Bodil Södergren & JOYLIGHT´S GREATEST LOVE OF ALL
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:12,58
    Startnr: 46
    Förare: Bodil Södergren
    Hund: JOYLIGHT´S GREATEST LOVE OF ALL
    Ras: Mellan Pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,17
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,33
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,74
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,34
  • Placering: 18
    Katarina Rusch & Frida
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:19,51
    Startnr: 42
    Förare: Katarina Rusch
    Hund: Frida
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,93
  • Placering: 19
    Monica Torsteinsen & Maja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:20,18
    Startnr: 43
    Förare: Monica Torsteinsen
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,74
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,09
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,78
    SSE
  • Placering: 20
    Johanna Juntti & Zally
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:21,81
    Startnr: 14
    Förare: Johanna Juntti
    Hund: Sjöbolyckans Blue Angel Af Calle
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,47
  • Placering: 21
    Karin Olsson & Rosie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,28
    Startnr: 35
    Förare: Karin Olsson
    Hund: Wästborders Starfire
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,67
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,52
  • Placering: 22
    julia lång & Sessan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,48
    Startnr: 4
    Förare: Julia Lång
    Hund: Sessan
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,74
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,81
    SSE
  • Placering: 23
    Britt-Inger Strelitsky & Chess Player Daisy Hill
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:29,56
    Startnr: 23
    Förare: Britt-Inger Strelitsky
    Hund: Chess Player Daisy Hill
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,94
  • Placering: 24
    Erika Ljungberg & Thabbie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:31,47
    Startnr: 11
    Förare: Erika Ljungberg
    Hund: Hayawani Thabela Azima
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,82
  • Placering: 25
    Monica Königsson & Alca
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:33,77
    Startnr: 24
    Förare: Monica Königsson
    Hund: Blue Alerts Valencia
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,05
  • Placering: 26
    Berit Kjelldahl & Fjällvallarens Aska
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:37,45
    Startnr: 39
    Förare: Berit Kjelldahl
    Hund: Fjällvallarens Aska
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,29
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,41
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,46
  • Placering: 27
    Marie Sjöberg & TAZZ
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:40,73
    Startnr: 5
    Förare: Marie Sjöberg
    Hund: Chess Players Tasmanian Pearl
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,04
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,75
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,47
  • Placering: 28
    Marie Eriksson & Missi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,70
    Startnr: 48
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Gemdales Älskade Ädelin
    Ras: Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,08
  • Placering: 29
    Cecilia Hjelm & Ironsprings Brisk and Sweet
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:53,35
    Startnr: 29
    Förare: Cecilia Hjelm
    Hund: Ironsprings Brisk and Sweet
    Ras: Mellan Pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,30
  • Placering: 30
    Dan Andren & Cleo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,77
    Startnr: 3
    Förare: Dan Andrén
    Hund: HUNKY-DORY TATA SIMPATICA
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,03
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,55
  • Placering: 31
    Elisabet Olsson & Zigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:07,96
    Startnr: 33
    Förare: Elisabet Olsson
    Hund: Corinnas Zirius
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,78
  • Placering: 32
    Marie Nilsson & Ella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:08,19
    Startnr: 32
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Stately Star Sunny Rays
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,44
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,19
  • Placering: 33
    Anette Karlsen & Soltrollets 7-up Prima
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:15,32
    Startnr: 31
    Förare: Anette Karlsen
    Hund: Soltrollets 7-up Prima
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,62
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,82
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,47
  • Placering: 34
    Jesper Moberg & Minnows Deep Sea
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:40,03
    Startnr: 40
    Förare: Jesper Moberg
    Hund: Minnows Deep Sea
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,04
  • Placering: 35
    Hanna Nilsson & Liberty-Aylove
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:43,56
    Startnr: 37
    Förare: Hanna Nilsson
    Hund: Liberty-Aylove
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,21
  • Placering: 36
    Berit Svendsen & Ila
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,05
    Startnr: 1
    Förare: Berit Svendsen
    Hund: Falkirks Cute Caol Ila
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,25
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,68
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,03
  • Placering: 37
    Margaretha E Edgren & Almanza Draulas Frightnight
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:57,06
    Startnr: 50
    Förare: Margaretha E Edgren
    Hund: Almanza Draulas Frightnight
    Ras: Flat Coated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,60
  • Placering: 38
    Lena Sundsrud & Zorro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:36,98
    Startnr: 25
    Förare: Lena Sundsrud
    Hund: Bo Jalapeno Av Nangiljala
    Ras: Groenendal
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,16
  • Placering: 39
    Maud Alm & Theo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:15,82
    Startnr: 6
    Förare: Maud Alm
    Hund: Kyang´s Cag-Tse
    Ras: Tibetansk Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,78
  • Placering: 40
    Carina Bergek & Nasti
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:00,53
    Startnr: 45
    Förare: Carina Bergek
    Hund: RäVRACKANS NASTI
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:07,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,97
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,47
    SSE
  • Placering: 41
    Freda Thimell & Boba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:07,59
    Startnr: 41
    Förare: Freda Thimell
    Hund: Kadamo Digging for Gold
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:31,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,34
  • Placering: 42
    Lena Blücher & Morris
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:26,04
    Startnr: 10
    Förare: Lena Blücher
    Hund: Saltisgårdens Rockin Robin
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:30,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,22
  • Placering: 43
    Alma Ohlin & Funny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:55,60
    Startnr: 36
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Funny
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,72
  • Placering: 44
    Jens Ekland & Soul To Soul Eagle Eye Eddie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:39,04
    Startnr: 22
    Förare: Jens Ekland
    Hund: Soul To Soul Eagle Eye Eddie
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 45
    Ingela Granström & Gutten
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:51,16
    Startnr: 12
    Förare: Ingela Granström
    Hund: Desperados Gunpowder
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,41
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,31
    SSE
  • Placering: 46
    Eva Lindström & Felix
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:04,16
    Startnr: 8
    Förare: Eva Lindström
    Hund: Chagalls Follow Me
    Ras: Dvärg schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 47
    Kerstin Lindh & Smilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:02,94
    Startnr: 20
    Förare: Kerstin Lindh
    Hund: TEMPER AKACIA
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 48
    Ove Gustafsson & Siri
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:35,49
    Startnr: 19
    Förare: Ove Gustafsson
    Hund: Smox Christina
    Ras: Irländsk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,02
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,28
  • Placering: 49
    Maurice Leroy & Chankazz Buster
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:44,56
    Startnr: 27
    Förare: Maurice Leroy
    Hund: Chankazz Buster
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 50
    Conny Carlsson & Lakelovers Beda Carlsdotter
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:23,59
    Startnr: 2
    Förare: Conny Carlsson
    Hund: Lakelovers Beda Carlsdotter
    Ras: Bolognese
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 00:03,00
  • Placering: 51
    Katja Lecznar & Gelert´s Crazy-Max
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 8 Totaltid: 06:49,47
    Startnr: 38
    Förare: Katja Lecznar
    Hund: Gelert´s Crazy-Max
    Ras: Podengo portugues
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:46,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:02,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00