TSM 2019-07-07 Öland

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lines Hundskola

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Sara Andersson Domare 2: Per-arne Bergström Domare 3: Camilla Fagervall Domare 4: Camilla Sjöberg

  • Placering: 1
    Lina Holmström & Kinna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:36,65
    Startnr: 32
    Förare: Lina Holmström
    Hund: Chess Player Alice Springs
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,67
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,74
  • Placering: 2
    Irene Sturesson & Fonzie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:42,75
    Startnr: 41
    Förare: Irene Sturesson
    Hund: Trofast Camaro
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,55
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,92
  • Placering: 3
    Jenny Gummesson & Thelma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:59,15
    Startnr: 31
    Förare: Jenny Gummesson
    Hund: Svanvikens Thelma Viva Las Vegas
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,39
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,27
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,49
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,00
  • Placering: 4
    Annica Rickardsson & Lilla Blå
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,59
    Startnr: 17
    Förare: Annica Rickardsson
    Hund: Wunderbaums this is love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,33
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,92
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,46
  • Placering: 5
    Agneta Larsson & Lykke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,38
    Startnr: 47
    Förare: Agneta Larsson
    Hund: Hidden Farm Kisha
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,29
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,95
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,61
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,53
  • Placering: 6
    Pereric Eriksson & AISCHLII
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:14,62
    Startnr: 2
    Förare: Pereric Eriksson
    Hund: MADE OF SNOW AISLINN LASSIE
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,61
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,58
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,46
  • Placering: 7
    Susanne Skälhammar & Smilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:25,35
    Startnr: 30
    Förare: Susanne Skälhammar
    Hund: Smilla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,14
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,17
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,29
  • Placering: 8
    Helen Frid & Missnutt´s Harmony Harry
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,14
    Startnr: 34
    Förare: Helen Frid
    Hund: Missnutt´s Harmony Harry
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,51
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,63
  • Placering: 9
    Susanne Pilhamre & Wille
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:28,10
    Startnr: 28
    Förare: Susanne Pilhamre
    Hund: Ribsomes Darwins Alfred
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,42
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,77
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,51
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,40
    SSE
  • Placering: 10
    Eva Pihlblad & Jazz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:36,38
    Startnr: 43
    Förare: Eva Pihlblad
    Hund: Excerno Yas Does
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,12
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,64
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,08
  • Placering: 11
    Åsa Rytthammar & Buster
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,04
    Startnr: 1
    Förare: Åsa Rytthammar
    Hund: Buster
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,27
  • Placering: 12
    Sofi Eliasson & Speed
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,12
    Startnr: 19
    Förare: Sofi Eliasson
    Hund: Auchroisk
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,76
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,30
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,45
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,61
  • Placering: 13
    Birgit Lundin & Joya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:52,29
    Startnr: 12
    Förare: Birgit Lundin
    Hund: Calmigos Joya
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,36
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,66
  • Placering: 14
    Malin Björklund & Konrad
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:56,67
    Startnr: 38
    Förare: Malin Björklund
    Hund: Runnekullen’s Grumpy
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,45
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,80
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,29
  • Placering: 15
    Anette Stenqvist & Isak
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,65
    Startnr: 9
    Förare: Anette Stenqvist
    Hund: Mörka Skogs Isak Börjesson
    Ras: Petit basset griffon vendéen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,99
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,98
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,50
  • Placering: 16
    Helena Zimdahl & Kia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:09,26
    Startnr: 37
    Förare: Helena Zimdahl
    Hund: JollyKia from Doggone Borders
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,29
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,00
  • Placering: 17
    Malin Wahlström & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,15
    Startnr: 13
    Förare: Malin Wahlström
    Hund: Mörka Skogs Sigge Folkesson
    Ras: Petit basset griffon vendéen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,73
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,61
  • Placering: 18
    Liselotte Ivarsson & Pixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:25,48
    Startnr: 52
    Förare: Liselotte Ivarsson
    Hund: Torbjörnahults Pixie
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,02
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,67
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,73
  • Placering: 19
    Anna Lycknets & Fixa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:37,84
    Startnr: 51
    Förare: Anna Lycknets
    Hund: Jemihills Devotedtoyou
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,55
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,48
  • Placering: 20
    Josefine Reinhold & James
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:44,79
    Startnr: 15
    Förare: Josefine Reinhold
    Hund: James
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,36
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,77
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,48
  • Placering: 21
    Helene Ginstmark Syréhn & Nikki
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:05,71
    Startnr: 14
    Förare: Helene Ginstmark Syréhn
    Hund: Nikki
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,64
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:37,47
  • Placering: 22
    Kari Larsdotter Hansson & Ginnie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:11,50
    Startnr: 56
    Förare: Kari Larsdotter Hansson
    Hund: Pussentorpet Guinness
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,63
  • Placering: 23
    Eva Carlsson & Zally
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,20
    Startnr: 36
    Förare: Eva Carlsson
    Hund: Zally
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,02
  • Placering: 24
    Ulla Rosén & Sotis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:19,57
    Startnr: 42
    Förare: Ulla Rosén
    Hund: A'Monibe's Lovemaker
    Ras: Mellan pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,05
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Annelie Lindqvist & Zaba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:05,26
    Startnr: 33
    Förare: Annelie Lindqvist
    Hund: Straight Flush Zaba
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,99
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,24
  • Placering: 26
    Mari Karlsson & Milo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:20,29
    Startnr: 8
    Förare: Mari Karlsson
    Hund: Milo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,38
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,28
  • Placering: 27
    Susanne Karlsson & Cippe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:22,10
    Startnr: 46
    Förare: Susanne Karlsson
    Hund: Caesar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,18
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,83
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,09
  • Placering: 28
    Tina Hansson & Chilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:23,57
    Startnr: 54
    Förare: Tina Hansson
    Hund: Chilla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,58
  • Placering: 29
    Ullis & Eyes
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:28,41
    Startnr: 26
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Colored Melodys Bright Eyes
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,96
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,54
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,91
  • Placering: 30
    Madeleine Andreasson & Freja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:44,39
    Startnr: 50
    Förare: Madeleine Andreasson
    Hund: MITTLINES FAME AND FORTUNE
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,18
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,83
  • Placering: 31
    Lena Karlsson & Hedda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:47,01
    Startnr: 45
    Förare: Lena Karlsson
    Hund: Krokasmedens Hedda
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,08
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,87
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,06
  • Placering: 32
    Ellinor Leigod & Alva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:50,78
    Startnr: 55
    Förare: Ellinor Leigod
    Hund: Tällberg Court´s Alva
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,29
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,05
  • Placering: 33
    Barbro Kantberg & Vinnah
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:09,38
    Startnr: 10
    Förare: Barbro Kantberg
    Hund: Kantberget´s Vinnah Vildadotter
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,45
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,08
  • Placering: 34
    Charlotte Augustzen & Zoey
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:29,66
    Startnr: 21
    Förare: Charlotte Augustzen
    Hund: Zingoalla´s Magic Malala
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,39
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,15
  • Placering: 35
    Ea Bagge & Maggie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:44,64
    Startnr: 7
    Förare: Ea Bagge
    Hund: Maggie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,04
  • Placering: 36
    Ewa Klase & Nikkie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:49,74
    Startnr: 44
    Förare: Ewa Klase
    Hund: Sundew's La Bohame
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,80
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Marie Ohlson & Cilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:04,43
    Startnr: 5
    Förare: Marie Ohlson
    Hund: Dåmigs Idealiska Cilla
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:42,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Lina Rehnman & Hanna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 06:09,23
    Startnr: 22
    Förare: Lina Rehnman
    Hund: ACT's for Misson Hanna
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:28,95
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,19
  • Placering: 39
    Åsa Landstedt & Arne
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:40,59
    Startnr: 3
    Förare: Åsa Landstedt
    Hund: Arne
    Ras: Pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,79
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,80
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Marta Roslaniec & Mila
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:39,77
    Startnr: 29
    Förare: Marta Roslaniec
    Hund: Mila
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,96
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,81
  • Placering: 41
    Jeanette Östermark & Sniff
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:56,80
    Startnr: 25
    Förare: Jeanette Östermark
    Hund: Sniff
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,29
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,51
  • Placering: 42
    Maria Larsson & Myra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:17,23
    Startnr: 23
    Förare: Maria Larsson
    Hund: Nice of you to come bye Ms one and
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,79
  • Placering: 43
    Åsa Bratt & Vilsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:33,41
    Startnr: 11
    Förare: Åsa Bratt
    Hund: Golden Moonstones Dolly Parton
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,74
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,67
  • Placering: 44
    Martina Engborg & Texas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:38,22
    Startnr: 16
    Förare: Martina Engborg
    Hund: Texas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,36
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,86
  • Placering: 45
    Maria Johansson & Alice
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:44,87
    Startnr: 6
    Förare: Maria Johansson
    Hund: Verbascum Nigrum Chara
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,96
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Isa Eddegård & Mimmi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:34,16
    Startnr: 18
    Förare: Isa Eddegård
    Hund: Kebics Omega
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Malin Leifsdotter & Pyret
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:36,07
    Startnr: 20
    Förare: Malin Leifsdotter
    Hund: Ebony Paws Black Suki
    Ras: Dvärgschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,07
  • Placering: 48
    Margita Karlsson & Loke
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 07:20,00
    Startnr: 35
    Förare: Margita Karlsson
    Hund: Heavenly Hunters Loke
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Marielle Abramsson & House corner isabell
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 07:20,00
    Startnr: 39
    Förare: Marielle Abramsson
    Hund: House corner isabell
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 50
    Tina & Ace
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 07:20,00
    Startnr: 40
    Förare: Kristina Östman
    Hund: Alvskogens Reach for The Moon
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00