All Helgona sniffet TSM 2019-11-03 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Camilla Sjöberg Domare 2: Karina Nielsen

  • Placering: 1
    Ellen Herrlin & Bosse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:58,09
    Startnr: 32
    Förare: Ellen Herrlin
    Hund: Bosse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,56
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,81
  • Placering: 2
    Lisa Bergström & Lotta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:07,69
    Startnr: 35
    Förare: Lisa Bergström
    Hund: Funny spot’s Athena
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,65
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,66
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,88
  • Placering: 3
    Coco Moodysson & Ludde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:26,67
    Startnr: 26
    Förare: Coco Moodysson
    Hund: Ludde
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,15
  • Placering: 4
    Eva Mårtensson & Ice
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:30,41
    Startnr: 34
    Förare: Eva Mårtensson
    Hund: Wildbird Polara
    Ras: NSDTR
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,97
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,75
  • Placering: 5
    Annica Hultberg & Loka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:38,80
    Startnr: 16
    Förare: Annica Hultberg
    Hund: Rahja
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,59
  • Placering: 6
    Monika Opperud & Klara
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:48,58
    Startnr: 37
    Förare: Monika Opperud
    Hund: Twinbox X's Storm
    Ras: boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,41
  • Placering: 7
    Marje Lundgren & Fox
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:55,55
    Startnr: 30
    Förare: Marje Lundgren
    Hund: Noven's Chikuma
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,68
  • Placering: 8
    Birgit Kryger & Armani
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:59,37
    Startnr: 36
    Förare: Birgit Kryger
    Hund: Armani
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
  • Placering: 9
    Sofie Brodén & Vilda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:02,88
    Startnr: 20
    Förare: Sofie Brodén
    Hund: Nightrunner's True beloved
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,15
  • Placering: 10
    Carina Bönnelykke & Fie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,22
    Startnr: 38
    Förare: Carina Bönnelykke
    Hund: Team Cayira Hirra
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,09
  • Placering: 11
    Carina Bergenwolf & Jolie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:22,10
    Startnr: 4
    Förare: Carina Bergenwolf
    Hund: Holmåsa’s Il Mio Amoroso
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,88
  • Placering: 12
    Mariann Nilsson & IA
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:50,41
    Startnr: 19
    Förare: Mariann Nilsson
    Hund: Steffex Lizas IA
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,12
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,75
  • Placering: 13
    Yvonne Nielsen & Gaby
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:05,86
    Startnr: 48
    Förare: Yvonne Nielsen
    Hund: Noble Silk's Gaby
    Ras: Malteser
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,46
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,07
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,18
  • Placering: 14
    Anna Nielsen & Mysan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:06,63
    Startnr: 3
    Förare: Anna Nielsen
    Hund: Svartpepparn´s Fairytail
    Ras: Dvärgschnauzer, svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,81
  • Placering: 15
    Sofie Boyström & Kaiju
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:34,10
    Startnr: 46
    Förare: Sofie Boyström
    Hund: Sigerdrivas Vestenfor Måne
    Ras: Mudi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,19
  • Placering: 16
    Monica Folkstrand & Bolskovhus Brandy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:34,68
    Startnr: 1
    Förare: Monica Folkstrand
    Hund: Bolskovhus Brandy
    Ras: Riesenschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:26,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,72
    SSE
  • Placering: 17
    Madelaine Davidsson & Daisy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:44,94
    Startnr: 22
    Förare: Madelaine Davidsson
    Hund: Molecularis Douala
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:14,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,94
  • Placering: 18
    Gun-Britt Wennerberg & Zeppo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:18,24
    Startnr: 21
    Förare: Gun-Britt Wennerberg
    Hund: Kurreduttens Krille
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:41,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,84
  • Placering: 19
    Maria Karlsson & Trolla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:41,47
    Startnr: 40
    Förare: Maria Karlsson
    Hund: Blazing Fowlers Movie Magic
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:27,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,94
  • Placering: 20
    Jenny Fridh & Foxy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 3 Totaltid: 03:42,81
    Startnr: 5
    Förare: Jenny Fridh
    Hund: Foxy-Lady
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:24,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:38,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,15
  • Placering: 21
    Kerstin Bengtsson & Peggy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:09,47
    Startnr: 49
    Förare: Kerstin Bengtsson
    Hund: Beeline Chill Out
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Jennifer Vindahl & HAILEY
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:13,62
    Startnr: 15
    Förare: Jennifer Vindahl
    Hund: Little Legends Beat You To It
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Anneli Nilsson & Betti
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:29,56
    Startnr: 12
    Förare: Anneli Nilsson
    Hund: Mimmidalens Sweet Utopia
    Ras: Cavalier King Charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,88
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Yvonne Rönnbris Månsson & Isa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:36,57
    Startnr: 14
    Förare: Yvonne Rönnbris Månsson
    Hund: Svartpepparn's Isadora
    Ras: Dvärgschnauzer, svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,53
  • Placering: 25
    Lena Johansson & Silogårdens Ninja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:27,04
    Startnr: 42
    Förare: Lena Johansson
    Hund: Silogårdens Ninja
    Ras: Beauceron
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,88
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Ewa Woldemar & Tiger
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:31,96
    Startnr: 31
    Förare: Ewa Woldemar
    Hund: Chappers Ganghman Style
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,15
  • Placering: 27
    Malin Leifsdotter & Pyret
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:06,26
    Startnr: 10
    Förare: Malin Leifsdotter
    Hund: Ebony Paws Black Suki
    Ras: Dvärgschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,35
  • Placering: 28
    Helena Lundqvist & Asta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:11,65
    Startnr: 45
    Förare: Helena Lundqvist
    Hund: Asta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,81
  • Placering: 29
    Ulrica Olsson & Kiwii
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:55,35
    Startnr: 6
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Repeta´s Dazzle Me In Silver
    Ras: Keeshound
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,47
  • Placering: 30
    Desirée Karlsson & Blixten
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:38,42
    Startnr: 18
    Förare: Desirée Karlsson
    Hund: Blixten
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:29,51
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Helene Ginstmark Syréhn & Nikki
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:03,71
    Startnr: 29
    Förare: Helene Ginstmark Syréhn
    Hund: Nikki
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,53
  • Placering: 32
    Lukas Moodysson & Pluto
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:11,16
    Startnr: 41
    Förare: Lukas Moodysson
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,03
  • Placering: 33
    Carolina Svensson & Nova
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 03:09,74
    Startnr: 9
    Förare: Carolina Svensson
    Hund: Nova
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,04
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:18,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Daniel Hansson & Soya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:10,63
    Startnr: 43
    Förare: Daniel Hansson
    Hund: Seaspirit Gull
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,54
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,94
  • Placering: 35
    Jeanette Dahlberg & Kenzo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 05:19,51
    Startnr: 7
    Förare: Jeanette Dahlberg
    Hund: Kenzo
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,57
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,44
  • Placering: 36
    Zeta Hallberg & Cleo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 06:08,50
    Startnr: 17
    Förare: Zeta Hallberg
    Hund: Lobbegårdens Kardemumma
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:42,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,56
  • Placering: 37
    Irene Hertz-Pedersen & Banditten
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:09,25
    Startnr: 25
    Förare: Irene Hertz-Pedersen
    Hund: Toymakers Madicken
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Katarina Mölgaard-Ibsen & Ferdinand
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:14,49
    Startnr: 23
    Förare: Katarina Mölgaard-Ibsen
    Hund: Lejregård's Wild Love
    Ras: Welsh corgi pembroke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,90
  • Placering: 39
    Nina Lundell & Alma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:33,84
    Startnr: 24
    Förare: Nina Lundell
    Hund: Dragongårdens Look At Me
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,40
  • Placering: 40
    Ingrid Nord & Azzi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:48,00
    Startnr: 11
    Förare: Ingrid Nord
    Hund: Azalea-Martima
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:31,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Anette Ruderstam & Casino
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:50,12
    Startnr: 13
    Förare: Anette Ruderstam
    Hund: Chappers Casino Boogie
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Nina Nordengren & Isa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:51,40
    Startnr: 39
    Förare: Nina Nordengren
    Hund: Nikkitorpets Alaska
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,09
  • Placering: 43
    Sylvia Johansson & Hera
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:16,53
    Startnr: 33
    Förare: Sylvia Johansson
    Hund: Jussikias Hera
    Ras: Schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:06,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Emma Jörnäs-Maric & Grace
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:15,25
    Startnr: 8
    Förare: Emma Jörnäs-Maric
    Hund: Celso Prio Grace
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:46,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Arne Ekstrand & Diva
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 8 Totaltid: 06:01,66
    Startnr: 28
    Förare: Arne Ekstrand
    Hund: Wild-Wendy
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:43,00
  • Placering: 46
    Jennifer Ljung & Diixii
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 44
    Förare: Jennifer Ljung
    Hund: Beeline Sun Kissed
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00