Flaggnosen TSM 2018-06-06 Tärnsjö

Arrangör: Heby Brukshundklubb
Anordnare: Heby Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Michael Hedman Domare 3: Denise Persson Domare 4: Mats Nordin

  • Placering: 1
    Susanna Skoglund & Penny
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:43,61
    Startnr: 77
    Förare: Susanna Skoglund
    Hund: Stjernborgens Maya
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,97
  • Placering: 2
    Johanna Gudmunds & Ralf
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:10,39
    Startnr: 22
    Förare: Johanna Gudmunds
    Hund: Winning Line's Casino Royale
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,42
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,54
  • Placering: 3
    Anneli Wallgren & Lincoln
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,84
    Startnr: 24
    Förare: Anneli Wallgren
    Hund: Best Wishes Abraham Lincoln
    Ras: Chodsky Pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,59
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,06
  • Placering: 4
    Eva Nyberg & Abbe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:02,87
    Startnr: 2
    Förare: Eva Nyberg
    Hund: Abbe
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,42
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,28
  • Placering: 5
    Isabelle Bärgård & Zion
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:00,72
    Startnr: 30
    Förare: Isabelle Bärgård
    Hund: Sugarwind’s Rossignol
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:35,17
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,51
  • Placering: 6
    Felicia Blomfelt & Walkabout Link
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:53,27
    Startnr: 58
    Förare: Felicia Blomfelt
    Hund: Walkabout Link
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,13
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:29,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:47,26
  • Placering: 7
    Inger Danielsson & Greta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,98
    Startnr: 90
    Förare: Inger Danielsson
    Hund: Fjällfarmens Greta
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,57
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,87
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,54
  • Placering: 8
    Rose-Marie Kristensen & Fay
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:46,66
    Startnr: 51
    Förare: Rose-Marie Kristensen
    Hund: Mongrel´s Cuddles
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,98
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,43
  • Placering: 9
    Dolores Berninge & Fonsie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:48,41
    Startnr: 12
    Förare: Dolores Berninge
    Hund: Pilens Artemis
    Ras: Jaktlabrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,26
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 10
    Eivor Skoger & Saffi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:57,04
    Startnr: 10
    Förare: Eivor Skoger
    Hund: Biley's Shogun FujikoSama
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 11
    Karin Engström & Dimo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,22
    Startnr: 27
    Förare: Karin Engström
    Hund: Diamond
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,02
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,29
  • Placering: 12
    Kajsa Nyström & Dexter
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:23,41
    Startnr: 61
    Förare: Kajsa Nyström
    Hund: Ruscles Intence Spiderman
    Ras: Amstaff
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 13
    Anna Karin Bäcklin & Dobby
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:23,70
    Startnr: 52
    Förare: Anna Karin Bäcklin
    Hund: Just Ask Dobby
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,70
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,50
  • Placering: 14
    Linda Jansson & Winning spirit no lack of class
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:26,81
    Startnr: 29
    Förare: Linda Jansson
    Hund: Winning spirit no lack of class
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Åsa Törmä & Sunglade´s Thalia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:37,68
    Startnr: 7
    Förare: Åsa Törmä
    Hund: Sunglade´s Thalia
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,83
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,90
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,95
  • Placering: 16
    Fanny Flood & Holley
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:59,10
    Startnr: 63
    Förare: Fanny Flood
    Hund: Holley
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,16
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,37
  • Placering: 17
    Maja Fredriksson & Link
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:34,51
    Startnr: 28
    Förare: Maja Fredriksson
    Hund: Sugarwind's A Great Warrior
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,33
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Rose-Marie Lovemark & Myrra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:33,91
    Startnr: 32
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Viltvårdarns Myrra ARC
    Ras: Labbe
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,54
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,90
  • Placering: 19
    Helen Samuelsson & Frasse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:36,19
    Startnr: 88
    Förare: Helen Samuelsson
    Hund: Tarek
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,98
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,24
  • Placering: 20
    Irene Johansson & Zappo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:16,09
    Startnr: 83
    Förare: Irene Johansson
    Hund: Birdcherrys Nicholas Cage
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,95
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:48,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,86
  • Placering: 21
    Birgitta Mikaelsson & Signe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:05,96
    Startnr: 76
    Förare: Birgitta Mikaelsson
    Hund: Joinmi Pretty and Proud
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:27,61
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,91
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Katri Tarkkonen & Taabernakkelin Upyours
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:45,52
    Startnr: 6
    Förare: Katri Tarkkonen
    Hund: Taabernakkelin Upyours
    Ras: Chodsky pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:39,33
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Helene Hellström & Tassa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:35,13
    Startnr: 87
    Förare: Helene Hellström
    Hund: Sherlocks Miss Marple
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,29
  • Placering: 24
    Maria Larsson & Elvis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:41,20
    Startnr: 17
    Förare: Maria Larsson
    Hund: Elvis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,95
  • Placering: 25
    Katarina Barud & Lizzi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:00,32
    Startnr: 46
    Förare: Katarina Barud
    Hund: Maahismäen The Fantasy
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,14
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Tina Björnberg & Lisa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:05,46
    Startnr: 86
    Förare: Tina Björnberg
    Hund: Fätorpet's Vallmo
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,53
  • Placering: 27
    Susanne Jälkemo & Myran
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:08,49
    Startnr: 48
    Förare: Susanne Jälkemo
    Hund: Flashdance little miss Sunshine
    Ras: Engelsk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,30
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Eva Joelsson & Magic Light’s First Sunshine
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:24,09
    Startnr: 9
    Förare: Eva Joelsson
    Hund: Magic Light’s First Sunshine
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,23
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Gudrun Åslin & Tuva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:28,28
    Startnr: 43
    Förare: Gudrun Åslin
    Hund: Brumbjörnens Opal
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,72
  • Placering: 30
    Emma Hammar & Rue
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:48,51
    Startnr: 93
    Förare: Emma Hammar
    Hund: Nikkitorpets Miss brown
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,76
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,85
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Kristina Westerlind & Dagny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:52,51
    Startnr: 79
    Förare: Kristina Westerlind
    Hund: Siripiri Vilja
    Ras: Chihuahua, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,86
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,34
    SSE
  • Placering: 32
    Caroline Blom & Zeus
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:01,98
    Startnr: 41
    Förare: Caroline Blom
    Hund: Cefeus Zeus II
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,95
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Petra Wahlen & Pixel
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:05,34
    Startnr: 55
    Förare: Petra Wahlen
    Hund: Spinnrockens Taurus
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,62
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:47,87
  • Placering: 34
    Jolanta Andersone & Igino
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:17,98
    Startnr: 78
    Förare: Jolanta Andersone
    Hund: Solipse Ideal Igino
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,95
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Lili Östergren Jadeby & Caxtons Graceful Gemma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:41,74
    Startnr: 71
    Förare: Lili Östergren Jadeby
    Hund: Caxtons Graceful Gemma
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,55
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Magdalena Johansson & Lizzie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:56,26
    Startnr: 13
    Förare: Magdalena Johansson
    Hund: Sunnantorps Non Stop
    Ras: Vit Herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,98
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,09
  • Placering: 37
    Carina Grönlund & Issi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:08,35
    Startnr: 36
    Förare: Carina Grönlund
    Hund: Wirneen Irtiotto
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,95
  • Placering: 38
    Linda Löfberg & Alvin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:20,99
    Startnr: 66
    Förare: Linda Löfberg
    Hund: Enchanting cocker's Spicey Myrten
    Ras: Engelsk cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,36
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,07
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Simone Grande & Alma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:24,30
    Startnr: 72
    Förare: Simone Grande
    Hund: Brindle Alma
    Ras: Hollandse herdershond
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,70
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Hanna Funke Jansson & Koda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:49,39
    Startnr: 5
    Förare: Hanna Funke Jansson
    Hund: Manvargens Kårda
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,01
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:27,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 41
    Kenneth Persson & Cissie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:42,82
    Startnr: 15
    Förare: Kenneth Persson
    Hund: Koxpomonas Cocos
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,95
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:02,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,09
  • Placering: 42
    Marie Blomfeldt & Ullbitens Simon
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 06:38,45
    Startnr: 81
    Förare: Marie Blomfeldt
    Hund: Ullbitens Simon
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:17,01
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 43
    Rita Andersson & Lotuz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:32,85
    Startnr: 8
    Förare: Rita Andersson
    Hund: Lejdog's Black Lotuz
    Ras: Dvärgschnauzer svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,51
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,34
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 44
    Tina Hansson & Midimys Härva
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:43,37
    Startnr: 42
    Förare: Tina Hansson
    Hund: Midimys Härva
    Ras: Tysk mellanspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,30
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,07
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 45
    Irene Kron & Almanza So Far So Good
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:23,42
    Startnr: 94
    Förare: Irene Kron
    Hund: Almanza So Far So Good
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 46
    Susanna Tahvanaien & Meet myown tremendes bounce
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 08:54,84
    Startnr: 37
    Förare: Susanna Tahvanaien
    Hund: Meet myown tremendes bounce
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:58,00
  • Placering: 47
    Eva Berglind & Milly
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 06:04,73
    Startnr: 25
    Förare: Eva Berglind
    Hund: Dobgun's Antoinette
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,51
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:38,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 48
    Ulla Söderbärg & Exi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:28,70
    Startnr: 44
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Waterpassion's Eastsea Exi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,48
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 49
    Emilie Fridlund & Elit
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:41,22
    Startnr: 23
    Förare: Emilie Fridlund
    Hund: Diamonds of Aros I Want It All Elit
    Ras: Dvärgpinscher
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 50
    Barbro Torseld & Wilma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:15,54
    Startnr: 73
    Förare: Barbro Torseld
    Hund: Isumi's Shiro Wiruma O'Ginko
    Ras: Japansk spets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,73
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,81
    SSE
  • Placering: 51
    Linda Lothström & Alice
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:25,10
    Startnr: 3
    Förare: Linda Lothström
    Hund: Joinmi Joyful & Happy
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,48
  • Placering: 52
    Ann-Sofie Danielsson & Ninja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:30,96
    Startnr: 68
    Förare: Ann-Sofie Danielsson
    Hund: Tullarbackens La Nina
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,64
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,32
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 53
    Pernilla Lerkeus & Handsome
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:49,48
    Startnr: 75
    Förare: Pernilla Lerkeus
    Hund: Ewoke's Handsome MR Hazel
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,89
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,59
  • Placering: 54
    Ulf Bjälkefors & Lisa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:06,91
    Startnr: 35
    Förare: Ulf Bjälkefors
    Hund: Tans & Tins Ice Queen
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 55
    Monica Tydén & Scott
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:17,28
    Startnr: 40
    Förare: Monica Tydén
    Hund: Pilens Rolig
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,87
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 56
    Carola Lindh & Lilo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:31,25
    Startnr: 70
    Förare: Carola Lindh
    Hund: Capa Tosta Lupetta
    Ras: American Staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 57
    Kristina Larsson & Cockie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:33,74
    Startnr: 18
    Förare: Kristina Larsson
    Hund: Anios Xclusive Chocolate Cupcake
    Ras: Amerikansk cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,14
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,60
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 58
    Catherine Andersson & Xanto
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:38,51
    Startnr: 39
    Förare: Catherine Andersson
    Hund: Easy Lover of Mine
    Ras: Australien Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 59
    Magdalena Källander & Kiro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:37,13
    Startnr: 34
    Förare: Magdalena Källander
    Hund: Rowleys Yushida
    Ras: Japansk spets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,17
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,96
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 60
    Petra Iwarsson & Plura
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:07,04
    Startnr: 33
    Förare: Petra Iwarsson
    Hund: Mandalay’s Wild Suprise
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,64
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,40
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 61
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:38,27
    Startnr: 59
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,20
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,07
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 62
    Eva Malmqvist & Rönningstorps Mirabell
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:47,03
    Startnr: 85
    Förare: Eva Malmqvist
    Hund: Rönningstorps Mirabell
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,09
  • Placering: 63
    Johannes Lundblad & Balthazar
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:08,72
    Startnr: 50
    Förare: Johannes Lundblad
    Hund: Galottens Numerus
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 64
    Karin Pennerborn & Mogge
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:53,00
    Startnr: 64
    Förare: Karin Pennerborn
    Hund: Cockerqueen's Clockwork Orange
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 65
    Christel Diekmann & Moa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:07,48
    Startnr: 80
    Förare: Christel Diekmann
    Hund: Quality Design Euphoria Spring
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 66
    Liselotte Bertilsson & Thinice Exxa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:10,53
    Startnr: 95
    Förare: Liselotte Bertilsson
    Hund: Thinice Exxa
    Ras: Belgisk Vallhund Malinois
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 67
    Lena Wigren & Ystra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:20,79
    Startnr: 84
    Förare: Lena Wigren
    Hund: El merino's better bit
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 68
    Anna-Christina Hedlund & Sixten
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:16,32
    Startnr: 57
    Förare: Anna-Christina Hedlund
    Hund: Swinghammars raspberry
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,17
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,15
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 69
    Ylva Lundin & Märta
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:35,88
    Startnr: 91
    Förare: Ylva Lundin
    Hund: Märta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,59
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,29
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 70
    Anette Lundström & Mironik Jack´s Jump
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:01,47
    Startnr: 4
    Förare: Anette Lundström
    Hund: Mironik Jack´s Jump
    Ras: Långhårig Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 71
    Hans Löhman & Joddrick rock your soul Ashma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:15,52
    Startnr: 31
    Förare: Hans Löhman
    Hund: Joddrick rock your soul Ashma
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:44,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,61
  • Placering: 72
    Ulla Hörberg & Noah
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:28,07
    Startnr: 47
    Förare: Ulla Hörberg
    Hund: Cameron Delayed Devotion
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 73
    Peter Borglund & Sammie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 07:02,58
    Startnr: 65
    Förare: Peter Borglund
    Hund: Magic Storm;s Signor Sammie
    Ras: Lagotto Romanoglo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,70
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 74
    Siv Wahlund & Sesto
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 07:21,17
    Startnr: 38
    Förare: Siv Wahlund
    Hund: Gracelines Sesto San Giovanni
    Ras: Lagotto
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:57,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:23,79
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 75
    Eva Bergenhill & Neil
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 07:03,73
    Startnr: 16
    Förare: Eva Bergenhill
    Hund: Geltman's The Eagle Has Landed
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:16,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,41
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 76
    Madeleine Rubach & Aplicado quente como cosmo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:51,56
    Startnr: 92
    Förare: Madeleine Rubach
    Hund: Aplicado quente como cosmo
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 77
    Maria Andersson & Idde
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 09:25,44
    Startnr: 54
    Förare: Maria Andersson
    Hund: Elliegårdens Idun
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 78
    Carina Delerud & Sigge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 08:59,66
    Startnr: 11
    Förare: Carina Delerud
    Hund: Heatwave puppet master
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 79
    Susanne Röjsäter & Nikko
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:10,91
    Startnr: 19
    Förare: Susanne Röjsäter
    Hund: Black Blossom Lord Nikolaj
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 80
    Anette Bergenström & Lova
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:15,47
    Startnr: 21
    Förare: Anette Bergenström
    Hund: Jean Dark Wrapped With Love
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 81
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:29,16
    Startnr: 69
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,16
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 82
    Ullis & Eyes
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 08:53,38
    Startnr: 62
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Colored Melodys Bright Eyes
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 83
    Rolf Lind & Sixten Buhund
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 08:54,00
    Startnr: 56
    Förare: Rolf Lind
    Hund: Sixten
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 84
    Inger Olsson & Ossi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:41,89
    Startnr: 89
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Lady Julia
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,89
  • Placering: 85
    Elisabeth Svedqvist & Iza
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 07:41,60
    Startnr: 82
    Förare: Elisabeth Svedqvist
    Hund: Lord Nelsons Pioggia
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:11,60
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00