Oktober nosen TSM 2020-10-24 Stjärnhov

Arrangör: Gnesta-Trosa Brukshundklubb
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Thomas Lind Domare 2: Lena Östman

  • Placering: 1
    Boel Rosenlund & Pysen
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:28,94
    Startnr: 1
    Förare: Boel Rosenlund
    Hund: Ch House of Softy Ajax
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,37
  • Placering: 2
    Marita Matt & Vega
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:56,62
    Startnr: 30
    Förare: Marita Matt
    Hund: Pilens Pumas Vega
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,40
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,22
    SSE
  • Placering: 3
    Ann Bubere & Cissi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:05,88
    Startnr: 13
    Förare: Ann Bubere
    Hund: Caratoot's Champagne Celebration
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,63
  • Placering: 4
    Maria Evertsson & Ceira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:58,56
    Startnr: 31
    Förare: Maria Evertsson
    Hund: Mideklints Ceira
    Ras: Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,13
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,71
    SSE
  • Placering: 5
    Monica Wallgren & Ida
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:31,71
    Startnr: 38
    Förare: Monica Wallgren
    Hund: Chipsmakers Idas Sommarvisa
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,25
  • Placering: 6
    Maria Jarosinski & Bohun
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:10,16
    Startnr: 22
    Förare: Maria Jarosinski
    Hund: Bohun
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:25,69
  • Placering: 7
    Carina Liljedal & Texas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,03
    Startnr: 11
    Förare: Carina Liljedal
    Hund: Texas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 8
    Jenny Mild & Maja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:28,41
    Startnr: 15
    Förare: Jenny Mild
    Hund: Sagalyckans Magic Of My Life
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 9
    Rose-Marie Kristensen & Movits
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:30,60
    Startnr: 25
    Förare: Rose-Marie Kristensen
    Hund: Hillstar's Blue Collar Worker
    Ras: Lancarshire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 10
    Marita Modin & Frazze
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,46
    Startnr: 19
    Förare: Marita Modin
    Hund: Pussentorpet Liquorice Powder
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 11
    Helena Norgren & Messi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:03,13
    Startnr: 6
    Förare: Helena Norgren
    Hund: AH-TIB’S IRIS COLE
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,79
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 12
    Gunilla Schmidt & Zola
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:05,28
    Startnr: 12
    Förare: Gunilla Schmidt
    Hund: Waterpassion´s High-Spirit Happy
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,78
  • Placering: 13
    Gudrun Melander & Emmylou
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,07
    Startnr: 17
    Förare: Gudrun Melander
    Hund: Exakta-Emmylou
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 14
    Susanne Lindekrantz & Brownie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:45,16
    Startnr: 29
    Förare: Susanne Lindekrantz
    Hund: Border’s blackpearl dawn first in
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 15
    Ingrid Jonsson-Gremo & Leiionspitz Nugget of Myza
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:58,28
    Startnr: 10
    Förare: Ingrid Jonsson-Gremo
    Hund: Leiionspitz Nugget of Myza
    Ras: Eurasier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 16
    Sara Bruce & Cocos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:03,93
    Startnr: 35
    Förare: Sara Bruce
    Hund: La Leia´s Ironic Ivan
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,56
  • Placering: 17
    Maria Wikzén & Försvarsmaktens Moya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:24,24
    Startnr: 34
    Förare: Maria Wikzén
    Hund: Försvarsmaktens Moya
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,75
    SSE
  • Placering: 18
    Carina Eriksson & Avicii
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:34,66
    Startnr: 4
    Förare: Carina Eriksson
    Hund: Engelaiz Avicii
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,69
  • Placering: 19
    Jan Köbin & Moltas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:49,09
    Startnr: 28
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Beatles-Sgt Pepper´s
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,34
  • Placering: 20
    Lena Mårtenson Tingstam & Tira
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:26,85
    Startnr: 39
    Förare: Lena Mårtenson Tingstam
    Hund: Upper Crust's Dakota Dream Catcher
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,03
  • Placering: 21
    Tine Olofsson & Greta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:03,31
    Startnr: 33
    Förare: Tine Olofsson
    Hund: Chervood's Snow Sera by Mister S
    Ras: Clumber Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,46
  • Placering: 22
    Ann-Christin Jans & Cayo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:15,66
    Startnr: 41
    Förare: Ann-Christin Jans
    Hund: Firepoppys cayenne
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,06
  • Placering: 23
    Jonatan Kjellberg & Messi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:51,03
    Startnr: 3
    Förare: Jonatan Kjellberg
    Hund: Vildviljans Gino Jr
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Eva Berglind & Flisan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:49,66
    Startnr: 21
    Förare: Eva Berglind
    Hund: Sofalex Underverket Una
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Agneta Blom & Pollux
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:25,63
    Startnr: 8
    Förare: Agneta Blom
    Hund: Vitterklippens Picasso
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Lena Gustafsson & Hoppsan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:29,34
    Startnr: 2
    Förare: Lena Gustafsson
    Hund: DESLIVER NAERYO TAERIGI
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Kristina Larsson & Mozart
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 06:36,28
    Startnr: 14
    Förare: Kristina Larsson
    Hund: Anios Uncredible Chocolate Guy
    Ras: Amerikansk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Carin Brunberg & Vilda
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:42,53
    Startnr: 5
    Förare: Carin Brunberg
    Hund: Popham's Orion
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Ulla Henell & Aslan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:41,65
    Startnr: 37
    Förare: Ulla Henell
    Hund: Valsängens Zokrates
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Victoria Karlsson-Parra & Frasse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:47,56
    Startnr: 36
    Förare: Victoria Karlsson-Parra
    Hund: Chilille´s Charming John Blund
    Ras: Bostonterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,96
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Sofia Thorell & Zorro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:59,47
    Startnr: 23
    Förare: Sofia Thorell
    Hund: Sagaris Splendid Zorro
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Sue Eriksson & Nora
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:13,84
    Startnr: 7
    Förare: Sue Eriksson
    Hund: Alice
    Ras: Barbet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,94
  • Placering: 33
    Siv Svensson & Zeus
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:47,37
    Startnr: 24
    Förare: Siv Svensson
    Hund: Svartågårdens Ålborg Zeus
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Lena Ohlsson & Fille
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:43,20
    Startnr: 27
    Förare: Lena Ohlsson
    Hund: Ryegate´s Pyjama Party
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,42
  • Placering: 35
    Henny Carlstedt & Kakan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:04,37
    Startnr: 9
    Förare: Henny Carlstedt
    Hund: Blondietales gunny sack jumping
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Elin Christiansson & Boss
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:00,72
    Startnr: 18
    Förare: Elin Christiansson
    Hund: Sagalyckans Like A Boss
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Sirpa Lindberg & Mimmi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:09,31
    Startnr: 20
    Förare: Sirpa Lindberg
    Hund: Sheltiebeautys Hermione Granger
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Ulla-Britt Gylefors & Queenie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:10,78
    Startnr: 32
    Förare: Ulla-Britt Gylefors
    Hund: Isumi´s Shiro Chikako O´Meeko
    Ras: Japansk spets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Pernilla Lerkeus & Colour
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:27,10
    Startnr: 16
    Förare: Pernilla Lerkeus
    Hund: EWOKE'S AUTUMN COLOURED LEAF
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,10
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Kristine Hagström & Crestline's Unni
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 26
    Förare: Kristine Hagström
    Hund: Crestline's Unni
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Susanne olsson & Jessie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 40
    Förare: Susanne olsson
    Hund: Manaca's Makes Sense
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00