Novembersnoken 2 TSM 2019-11-23 Enköping

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Enköping Nose Work Klubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Karin Hällkvist Domare 3: Ulf Peterzon Domare 4: Pernilla Rask

  • Placering: 1
    Johanna Gudmunds & Ralf
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:59,11
    Startnr: 19
    Förare: Johanna Gudmunds
    Hund: Winning Line´s Casino Royale
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,27
  • Placering: 2
    Åsa Tiderman & Nellie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:48,19
    Startnr: 48
    Förare: Åsa Tiderman
    Hund: Anella Rosa white
    Ras: Chodský pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,41
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,50
    SSE
  • Placering: 3
    Kristina Strömberg & Bessie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:49,22
    Startnr: 13
    Förare: Kristina Strömberg
    Hund: Bessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,41
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,44
  • Placering: 4
    Anna Ekholm & Elis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:51,79
    Startnr: 11
    Förare: Anna Ekholm
    Hund: WildN'Beauty's Pick Me Up
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:38,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,16
    SSE
  • Placering: 5
    Anna Hällström & Nova
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:05,66
    Startnr: 28
    Förare: Anna Hällström
    Hund: Skogsbrynets Lovis
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,20
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,81
    SSE
  • Placering: 6
    Susanne Jälkemo & Myran
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:49,31
    Startnr: 34
    Förare: Susanne Jälkemo
    Hund: Flashdance Little Miss Sunshine
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:38,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,90
  • Placering: 7
    Maria Hedin & Franz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:51,06
    Startnr: 39
    Förare: Maria Hedin
    Hund: Franz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:52,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,12
  • Placering: 8
    Marie Inglund & Alva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:36,11
    Startnr: 35
    Förare: Marie Inglund
    Hund: Trollglitter Näsvass
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:58,84
  • Placering: 9
    Joakim Bolin & Frank
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 06:05,21
    Startnr: 16
    Förare: Joakim Bolin
    Hund: ACT’s for Mission Lucky
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,97
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,44
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:26,55
  • Placering: 10
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 89 Totalfel: 0 Totaltid: 05:58,01
    Startnr: 31
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,85
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,52
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,64
  • Placering: 11
    Mari Lindström & Dezzi
    Totalpoäng: 89 Totalfel: 0 Totaltid: 06:16,63
    Startnr: 27
    Förare: Mari Lindström
    Hund: Australian Mates Dezzi
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,84
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,47
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,32
  • Placering: 12
    Petra Iwarsson & Plura
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 0 Totaltid: 08:27,81
    Startnr: 18
    Förare: Petra Iwarsson
    Hund: Mandalay’s wild suprise
    Ras: Dvärgschnauzer svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,91
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,09
  • Placering: 13
    Julia Bodén & Iza/Pipan
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 0 Totaltid: 08:40,41
    Startnr: 44
    Förare: Julia Bodén
    Hund: Wermlandias Belladonna
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:06,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,50
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:55,38
  • Placering: 14
    Amanda Rickardsson & Fabbe
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 0 Totaltid: 09:31,59
    Startnr: 42
    Förare: Amanda Rickardsson
    Hund: Fabien z Letinské kovárny
    Ras: Chodsky pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:18,35
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Eva Lundin & Jack
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 2 Totaltid: 09:45,38
    Startnr: 17
    Förare: Eva Lundin
    Hund: Nikkitorpets Brother Jack
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,16
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,88
  • Placering: 16
    Arne Bauer & Harry
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 4 Totaltid: 06:34,75
    Startnr: 1
    Förare: Arne Bauer
    Hund: ACT’s For Mission Andy
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,81
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 06:20,38
    Startnr: 25
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,32
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:55,50
  • Placering: 18
    Sofia Badawi & Gasa
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 06:49,63
    Startnr: 4
    Förare: Sofia Badawi
    Hund: Lillhedens Gasta
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,10
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,16
  • Placering: 19
    Lotta Torstensson & Rocky
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 07:28,19
    Startnr: 36
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Håtvåos Rocky
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,81
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,22
  • Placering: 20
    Ethel Samuelsson & Emma
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 2 Totaltid: 09:59,39
    Startnr: 26
    Förare: Ethel Samuelsson
    Hund: Hazelcoat's Winter Snow
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,90
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:40,74
  • Placering: 21
    Helena Hildebrand & Mr Yellow
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 3 Totaltid: 06:01,71
    Startnr: 9
    Förare: Helena Hildebrand
    Hund: Bedragglers Boy in Yellow
    Ras: flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,56
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Maria Olivemark & Etna
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 3 Totaltid: 07:56,38
    Startnr: 21
    Förare: Maria Olivemark
    Hund: Capa Tosta Queen of The Night
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,22
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:13,53
  • Placering: 23
    marie olsson & lacie
    Totalpoäng: 86 Totalfel: 1 Totaltid: 07:08,81
    Startnr: 7
    Förare: marie olsson
    Hund: crestlines lacie
    Ras: schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:04,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,22
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,52
  • Placering: 24
    Christoffer Frances & Wiking Chidob Umbra af Ulva
    Totalpoäng: 77 Totalfel: 0 Totaltid: 08:09,63
    Startnr: 8
    Förare: Christoffer Frances
    Hund: Wiking Chidob Umbra af Ulva
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,50
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Linda Löfberg & Ture
    Totalpoäng: 77 Totalfel: 0 Totaltid: 08:55,27
    Startnr: 41
    Förare: Linda Löfberg
    Hund: Enchanting Cocker's Torres
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,43
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 76 Totalfel: 0 Totaltid: 10:41,80
    Startnr: 46
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,75
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,05
  • Placering: 27
    Ulrica Persson & Tilda
    Totalpoäng: 76 Totalfel: 4 Totaltid: 08:40,03
    Startnr: 10
    Förare: Ulrica Persson
    Hund: Kevaja's fashion princess
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,47
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Anna Elfström & Theo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:39,22
    Startnr: 38
    Förare: Anna Elfström
    Hund: Theo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,60
  • Placering: 29
    Kai Sjögren & Frode
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:19,57
    Startnr: 5
    Förare: Kai Sjögren
    Hund: Waterpassion´s Freespirit Frode
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,18
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,82
  • Placering: 30
    Susann Medalen & Stisse
    Totalpoäng: 74.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:56,23
    Startnr: 30
    Förare: Susann Medalen
    Hund: Nice Of You To Come Bye I Want To B
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,01
  • Placering: 31
    Simone Grande & Alma
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 0 Totaltid: 08:21,50
    Startnr: 43
    Förare: Simone Grande
    Hund: Brindle Alma
    Ras: hollandse herdershond korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,59
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,91
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Susanne Eriksson & Amber
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 0 Totaltid: 09:05,02
    Startnr: 47
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Gnällspikens Amber Queen
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,94
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,75
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:59,33
  • Placering: 33
    Inger Olsson & Ossi
    Totalpoäng: 73.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:28,06
    Startnr: 29
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Lady Julia
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,84
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,22
  • Placering: 34
    Marie Larsson & Amber
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 0 Totaltid: 08:55,79
    Startnr: 6
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Chappleline Sweet Amber
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,04
  • Placering: 35
    Karin Köbin & Bosse
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 0 Totaltid: 09:57,03
    Startnr: 12
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Foo Fighter´s my hero
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,63
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:55,40
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Yvonne Jagersten & Yes
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 2 Totaltid: 09:05,96
    Startnr: 14
    Förare: Yvonne Jagersten
    Hund: Tussebergets Yes
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,40
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:12,56
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Helena Eriksson & Vilma
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 3 Totaltid: 10:09,50
    Startnr: 2
    Förare: Helena Eriksson
    Hund: Twinkle out and out
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,68
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:24,82
  • Placering: 38
    Anna Roos & Flash
    Totalpoäng: 64 Totalfel: 2 Totaltid: 09:14,98
    Startnr: 32
    Förare: Anna Roos
    Hund: Cajiro’s Flashback
    Ras: Aussie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,81
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,17
  • Placering: 39
    Ingrid Andersson & Totte
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 0 Totaltid: 10:42,19
    Startnr: 33
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Pealcraft´s Black Dream
    Ras: Engelsk Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:29,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Barbro Fransson & Yara
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 1 Totaltid: 10:15,29
    Startnr: 40
    Förare: Barbro Fransson
    Hund: Born To Win Warrior Yara
    Ras: Vit Herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,34
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 03:52,34
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,61
  • Placering: 41
    Kristina Larsson & Farin
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 2 Totaltid: 10:56,91
    Startnr: 24
    Förare: Kristina Larsson
    Hund: Anios Coffe Brown Anastasia
    Ras: Amerikansk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,60
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 03:23,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,90
  • Placering: 42
    Lena Deiber & Arne
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 09:54,78
    Startnr: 45
    Förare: Lena Deiber
    Hund: Elliegårdens Humle
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:31,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 43
    Gunnel Lundström & Örjan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 09:31,49
    Startnr: 37
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Dogtrix Drambuie
    Ras: Chihuahua Korthår
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,94
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,55
  • Placering: 44
    Anna Lindberg & Elsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 10:06,41
    Startnr: 23
    Förare: Anna Lindberg
    Hund: Brantastigs Atena
    Ras: Långhårig collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,35
    SSE
  • Placering: 45
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 10:22,99
    Startnr: 3
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,10
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,89
  • Placering: 46
    Åsa Nord & Kalle
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 4 Totaltid: 11:05,50
    Startnr: 22
    Förare: Åsa Nord
    Hund: Tingvell's Unbreakable
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,50
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 47
    Rolf Lind & Sixten Buhund
    Totalpoäng: 39 Totalfel: 2 Totaltid: 11:26,62
    Startnr: 20
    Förare: Rolf Lind
    Hund: Sixten
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 48
    Anna Frances & Pluto
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 4 Totaltid: 12:02,87
    Startnr: 15
    Förare: Anna Frances
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00