My Dog TSM 2019-01-05 Göteborg

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Svenska Nose Work Klubben

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Annica Johansson Domare 2: Karin Blom Domare 3: Sara Lahti

  • Placering: 1
    Susanne Eriksson & Enzo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:29,18
    Startnr: 38
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Flushpoint what an original
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,45
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,49
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,12
  • Placering: 2
    Linda Petersson & Holger
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:36,85
    Startnr: 26
    Förare: Linda Petersson
    Hund: Blue Aylas Holger Hagel
    Ras: Fransk bulldogg
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,82
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
  • Placering: 3
    Torben Zimmermann & Karla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:41,07
    Startnr: 16
    Förare: Torben Zimmermann
    Hund: Cockerlunden vote for me
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,25
  • Placering: 4
    Rebecka Högegård & Stella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:53,14
    Startnr: 46
    Förare: Rebecka Högegård
    Hund: Corinnas Felicia
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,30
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,28
  • Placering: 5
    Susanne Pilhamre & Wille
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:58,70
    Startnr: 37
    Förare: Susanne Pilhamre
    Hund: Ribsomes Darwins Alfred
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,89
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,65
  • Placering: 6
    Lasse Tvilling Jensen & Milo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:00,68
    Startnr: 22
    Förare: Lasse Tvilling Jensen
    Hund: Deenovo Nothing compares 2 U
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,08
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,69
  • Placering: 7
    Jimmy Byström & Mira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:01,19
    Startnr: 25
    Förare: Jimmy Byström
    Hund: Mira
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,67
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,23
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,10
  • Placering: 8
    Ellinor Andersson & Java
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:05,85
    Startnr: 4
    Förare: Ellinor Andersson
    Hund: Busligans Flamma
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,10
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,25
  • Placering: 9
    Annika Svensson & Molly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:10,00
    Startnr: 27
    Förare: Annika svensson
    Hund: Molly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,43
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,69
  • Placering: 10
    Nina Hultberg & Axa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,10
    Startnr: 45
    Förare: Nina Hultberg
    Hund: Måsarps Axa
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,00
  • Placering: 11
    Lise Bach & Tilde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:26,61
    Startnr: 43
    Förare: Lise Bach
    Hund: Tilde
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,76
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,95
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,56
  • Placering: 12
    Erica Johansson & Noora
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:28,40
    Startnr: 5
    Förare: Erica Johansson
    Hund: Cockett's Pärla
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,88
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,57
  • Placering: 13
    Ann Samsioe & Arrissa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,73
    Startnr: 41
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Arrissa
    Ras: Curly coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,45
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,03
  • Placering: 14
    Amalie Kristiansen & Yatzy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,92
    Startnr: 9
    Förare: Amalie Kristiansen
    Hund: Dreamcatcher´s Astorid Belt
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,64
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,37
  • Placering: 15
    Margita Trolleglim & Moltas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:52,53
    Startnr: 42
    Förare: Margita Trolleglim
    Hund: DEWHOPPS HANK
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,55
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,98
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,59
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,41
  • Placering: 16
    Grete Brevig & Emil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:33,06
    Startnr: 8
    Förare: Grete Brevig
    Hund: Yapyards Bad Bad Boy
    Ras: Riesenschnauzer Sort
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,96
  • Placering: 17
    Annika Andersson & Lovis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:38,84
    Startnr: 48
    Förare: Annika Andersson
    Hund: Chicabeams X-Ellenza
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,61
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,38
  • Placering: 18
    Karina Ravn & Topaz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,27
    Startnr: 12
    Förare: Karina Ravn
    Hund: Loyal Silvers Topaz
    Ras: Weimaraner, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,61
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,81
  • Placering: 19
    Linda Nilsson & Milla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:43,99
    Startnr: 39
    Förare: Linda Nilsson
    Hund: Milla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,24
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,16
  • Placering: 20
    Anna Rosengren & Diva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:45,01
    Startnr: 3
    Förare: Anna Rosengren
    Hund: Braxtorps Chocolate Diva
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,17
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,53
  • Placering: 21
    Anette Gray Hallberg & Nick
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:48,86
    Startnr: 18
    Förare: Anette Gray Hallberg
    Hund: Pias Hundhages Nick
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,26
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,41
  • Placering: 22
    Ulla Hörberg & Noah
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:26,01
    Startnr: 34
    Förare: Ulla Hörberg
    Hund: Cameron Delayed Devotion
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,29
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,97
  • Placering: 23
    Emma Larsson & Nova
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:30,90
    Startnr: 15
    Förare: Emma Larsson
    Hund: Canagold's Shah
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,36
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,91
  • Placering: 24
    Linda Stotzer Salmeron & Joy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:20,05
    Startnr: 31
    Förare: Linda Stotzer Salmeron
    Hund: Sjöbygårdens Higher Ground
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,26
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,41
  • Placering: 25
    Åse Simonsen & Nala
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:21,16
    Startnr: 24
    Förare: Åse Simonsen
    Hund: Änghagens The Famous Grouse
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,45
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,38
  • Placering: 26
    Madeleine Rudenschöld & Elsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:28,46
    Startnr: 35
    Förare: Madeleine Rudenschöld
    Hund: Kia
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:29,27
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,83
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,21
  • Placering: 27
    Annette Åkesson & Klara
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:31,29
    Startnr: 32
    Förare: Annette Åkesson
    Hund: Cavillas Black Lady
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,36
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:37,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,56
  • Placering: 28
    Anne Bucksch & Nikita
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:45,13
    Startnr: 33
    Förare: Anne Bucksch
    Hund: Newstory Nikita
    Ras: Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:31,42
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,62
  • Placering: 29
    Karin Vrba & Indigo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:58,04
    Startnr: 17
    Förare: Karin Vrba
    Hund: Indigo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,60
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,34
  • Placering: 30
    Maria Thorell & Ella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:24,45
    Startnr: 13
    Förare: Maria Thorell
    Hund: Fieldman’s Elegant Eirene
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,27
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,99
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Anneli Nilsson & Sooki
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:36,46
    Startnr: 14
    Förare: Anneli Nilsson
    Hund: Cavillas Amazin' Black
    Ras: Cavalier King Charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,18
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,81
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,47
  • Placering: 32
    Kristina Magnusson & Blomman
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:16,10
    Startnr: 49
    Förare: Kristina Magnusson
    Hund: Two Princes Blossom
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,54
  • Placering: 33
    Michaela Friberg & Anki
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:20,16
    Startnr: 7
    Förare: Michaela Friberg
    Hund: Chezzay´s like a Lady
    Ras: Japansk spets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,94
  • Placering: 34
    Henriette Hertz-Pedersen & Question
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:24,53
    Startnr: 1
    Förare: Henriette Hertz-Pedersen
    Hund: Fieldstar To Be Or Not To Be
    Ras: Field spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,71
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,19
  • Placering: 35
    AnnaKajsa Gullberg-Dahl & Buster
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:47,88
    Startnr: 6
    Förare: AnnaKajsa Gullberg-Dahl
    Hund: Celunas Max Manus
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:22,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,25
  • Placering: 36
    Irene Hertz-Pedersen & Banditten
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:10,17
    Startnr: 11
    Förare: Irene Hertz-Pedersen
    Hund: Toymakers Madicken
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,14
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,47
  • Placering: 37
    Patricia Salazar & Zebbe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:57,39
    Startnr: 44
    Förare: Patricia Salazar
    Hund: Zeb
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,49
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:57,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,84
  • Placering: 38
    Åse Johansson & Boris
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:44,70
    Startnr: 28
    Förare: Åse Johansson
    Hund: Danjou's moments of life
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,89
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,34
  • Placering: 39
    Cecilia Henriksson & Lotka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:51,16
    Startnr: 10
    Förare: Cecilia Henriksson
    Hund: Njarga Lotka
    Ras: lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,96
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,20
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Anne-Mari Bodin & Spotty
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,00
    Startnr: 36
    Förare: Anne-Mari Bodin
    Hund: Spotty
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Marie Callert & Loppan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:19,66
    Startnr: 50
    Förare: Marie Callert
    Hund: Tiddy's Single Lady
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,44
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:25,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Anna Ponner & Putte
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:38,44
    Startnr: 47
    Förare: Anna Ponner
    Hund: Putte
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,66
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Mari Lindström & Bizkit
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:28,45
    Startnr: 40
    Förare: Mari Lindström
    Hund: Australian Mates Bizkit
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,89
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    SSE
  • Placering: 44
    Ulrica Olsson & Kiwii
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:15,26
    Startnr: 2
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Repeta´s Dazzle Me In Silver
    Ras: Keeshound
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,35
  • Placering: 45
    Anna Imstedt & Smilla
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:13,94
    Startnr: 29
    Förare: Anna Imstedt
    Hund: Dollywood´s Whole Lotta Love
    Ras: Irish soft coted Wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Alla moment ej genomförda
    Bodil Johansson & Blondie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 20
    Förare: Bodil Johansson
    Hund: Cameron Lucky One
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Domare bryter tävlan
    Monica Jern & Kasai
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 21
    Förare: Monica Jern
    Hund: LYCKEBOS BARK AT THE MOON
    Ras: Basenji
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00