Tillbergabynosen TSM 2020-09-13 Västerås

Arrangör: Västerås Brukshundklubb
Anordnare: Västerås Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Ann-Sofie Svenman Domare 2: Michael Hedman

  • Placering: 1
    Madeleine Rubach & Bello
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:55,02
    Startnr: 29
    Förare: Madeleine Rubach
    Hund: Aplicado Boy oh boy
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,34
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,71
  • Placering: 2
    Ullis & Tollar-Nemo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:07,14
    Startnr: 38
    Förare: Ulrika Skärblom
    Hund: Springer Nova´s Nemo of Deye
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,37
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,34
  • Placering: 3
    Gunilla Essland & Lufsen
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:16,44
    Startnr: 14
    Förare: Gunilla Essland
    Hund: Lufsen
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,88
  • Placering: 4
    Elisabeth Edlund & X
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:32,53
    Startnr: 25
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Aussie Action's Red Xtra X
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,41
    SSE
  • Placering: 5
    Karin Dyremark & Fille
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:42,65
    Startnr: 16
    Förare: Karin Dyremark
    Hund: Westerner Copper Prince
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,12
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,69
  • Placering: 6
    Jan Köbin & Moltas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:00,96
    Startnr: 27
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Beatles-Sgt Pepper´s
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,97
  • Placering: 7
    Tine Olofsson & Klas-Göran
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:01,27
    Startnr: 19
    Förare: Tine Olofsson
    Hund: Diabf Dons On Ice
    Ras: Clumber spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,22
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,56
  • Placering: 8
    Christina Hättström & Mini
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:05,97
    Startnr: 3
    Förare: Christina Hättström
    Hund: Wallwein’s Kumala red
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,25
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,19
    SSE
  • Placering: 9
    Kristina Mattsson & Saffi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,25
    Startnr: 36
    Förare: Kristina Mattsson
    Hund: POMPECA'S BLUE SAPPHIRE QUARRY
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,75
  • Placering: 10
    Katarina Bergin & Agnes
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:17,78
    Startnr: 31
    Förare: Katarina Bergin
    Hund: Bellamigo Full Monty Victoria
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,34
  • Placering: 11
    Susanne Olofsson & Fejka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:34,27
    Startnr: 40
    Förare: Susanne Olofsson
    Hund: Arosbygdens Fejka
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,65
  • Placering: 12
    Heléne Johansson & Leia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:13,84
    Startnr: 37
    Förare: Heléne Johansson
    Hund: Duckstream Axas Princess Leia
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,57
  • Placering: 13
    Cecilia Spångberg Stålblad & Lycka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,88
    Startnr: 32
    Förare: Cecilia Spångberg Stålblad
    Hund: Ludenbens Lyckliga Lotta
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,13
  • Placering: 14
    Louise Hedström Nilsson & Jinx
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:56,66
    Startnr: 7
    Förare: Louise Hedström Nilsson
    Hund: Skymningsskallets Utopia
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,50
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,81
  • Placering: 15
    Miranda Norberg & Alfred
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:19,10
    Startnr: 9
    Förare: Miranda Norberg
    Hund: Västanbäcks Busige Bosse
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,56
  • Placering: 16
    Agneta Wändell & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 4 Totaltid: 01:49,38
    Startnr: 2
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Gullvivebackens Cornelius
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:19,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:08,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:11,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:10,03
  • Placering: 17
    Henriette Folke & Wiza
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:50,78
    Startnr: 15
    Förare: Henriette Folke
    Hund: Wiza Famiglia Della Regina
    Ras: Welsh corgi pembroke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Nisse Bielfeld & Agaton
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:07,93
    Startnr: 8
    Förare: Nisse Bielfeld
    Hund: Conors Quick Ben
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,40
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,34
  • Placering: 19
    Karin Rehn & Miss Ellie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:30,79
    Startnr: 26
    Förare: Karin Rehn
    Hund: Redvilla's Xquisite Taste
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 20
    Tove Rastad & Stina
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 03:42,62
    Startnr: 10
    Förare: Tove Rastad
    Hund: Stina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:40,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,19
  • Placering: 21
    Eva Hurtta & Lottie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:19,69
    Startnr: 33
    Förare: Eva Hurtta
    Hund: Soldrivans Hold me now
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,44
  • Placering: 22
    Lena Mårtenson Tingstam & Tira
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:36,47
    Startnr: 20
    Förare: Lena Mårtenson Tingstam
    Hund: Upper Crust's Dakota Dream Catcher
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,06
  • Placering: 23
    Jenny Eriksson & Kalle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:42,20
    Startnr: 1
    Förare: Jenny Eriksson
    Hund: Dunderhakes Kalle
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,32
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 24
    Hans Nilsson & Bling-Bling
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:18,07
    Startnr: 34
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Excellent Lyxz Bling-Bling
    Ras: Yorkshireterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,63
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,44
  • Placering: 25
    Sue Eriksson & Nora
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:49,42
    Startnr: 21
    Förare: Sue Eriksson
    Hund: Alice
    Ras: Barbet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Christina Persson & Albin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:49,72
    Startnr: 13
    Förare: Christina Persson
    Hund: Albin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:23,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:10,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,94
  • Placering: 27
    Lotta Torstensson & Hero
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:19,59
    Startnr: 22
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Waterpassion’s High-Spirit Hero
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Madelaine Rörström & Bell
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:51,13
    Startnr: 17
    Förare: Madelaine Rörström
    Hund: That's Obvious Cascabel
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:24,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    Annelie Kvarnström & Saffran
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:02,09
    Startnr: 24
    Förare: Annelie Kvarnström
    Hund: Kadamo Let It Be
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:24,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,09
  • Placering: 30
    Alexandra Englund Nilsson & Bosse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:09,10
    Startnr: 12
    Förare: Alexandra Englund Nilsson
    Hund: That´s Obvious Oscar De La Renta
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,57
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Stefan Aringe & Bamse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:24,94
    Startnr: 11
    Förare: Stefan Aringe
    Hund: Blå Rosen´s Panda
    Ras: Landseer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,47
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:58,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,22
  • Placering: 32
    Jenny Gren & Trolla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:13,29
    Startnr: 6
    Förare: Jenny Gren
    Hund: Metalhead Witchy-Woman
    Ras: chihauhaua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,41
  • Placering: 33
    Jeanette Eriksson & Mio
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:11,31
    Startnr: 35
    Förare: Jeanette Eriksson
    Hund: Sugarwind's Ants in the Pants
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,00
  • Placering: 34
    Susanne Schilström & Birk
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:33,19
    Startnr: 23
    Förare: Susanne Schilström
    Hund: Valkyriorna´s Birk Borkason
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Eva Lundin & Matz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:33,68
    Startnr: 4
    Förare: Eva Lundin
    Hund: Matz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,06
  • Placering: 36
    Sandra Persson & Bi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:39,40
    Startnr: 30
    Förare: Sandra Persson
    Hund: Bluestimes Two Cinnamon
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,37
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Kristina Larsson & Mozart
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:50,88
    Startnr: 28
    Förare: Kristina Larsson
    Hund: Anios Uncredible Chocolate Guy
    Ras: Amerikansk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Ewa Schilström & Tjorven
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:51,18
    Startnr: 39
    Förare: Ewa Schilström
    Hund: Valkyriorna's Saltkråkans Tjorven
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Petra Johansson & Maximus
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:26,25
    Startnr: 18
    Förare: Petra Johansson
    Hund: Mohaget's Meridius Maximus
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:26,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Helen Samuelsson & Frasse
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:53,47
    Startnr: 5
    Förare: Helen Samuelsson
    Hund: Tarek
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,47