Vårsniffet TSM 2019-04-28 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Lotta Castell Domare 2: Sara Lahti

  • Placering: 1
    Helen Persson & Nisse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 08:30,39
    Startnr: 23
    Förare: Helen Persson
    Hund: Straight Flush Super Trouper
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:04,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:12,88
  • Placering: 2
    Ylva Honoré & Honey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 3 Totaltid: 09:17,74
    Startnr: 13
    Förare: Ylva Honoré
    Hund: Hässlehoffs Doris-Freesiadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:34,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,78
  • Placering: 3
    Katarina Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 11:19,61
    Startnr: 11
    Förare: Katarina Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 06:20,93
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,40
    SSE
  • Placering: 4
    Christina Battison & Jessie
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 07:00,75
    Startnr: 33
    Förare: Christina Battison
    Hund: Jessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:36,53
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,69
  • Placering: 5
    Matilda Mårtensson & Louie
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 0 Totaltid: 06:00,00
    Startnr: 40
    Förare: Matilda Mårtensson
    Hund: Louie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,09
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 6
    Susanne Eriksson & Enzo
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 0 Totaltid: 08:53,54
    Startnr: 21
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Flushpoint what an original
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:09,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,44
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 7
    Michaela Andreasson & Loke
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 1 Totaltid: 08:03,78
    Startnr: 15
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Jämtesjöns Loke av Ella
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:16,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,69
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 02:47,28
  • Placering: 8
    Ylva Dahlgren Bengtsson & Eddie
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 3 Totaltid: 06:58,40
    Startnr: 14
    Förare: Ylva Dahlgren Bengtsson
    Hund: Eddie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:58,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,87
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 9
    Jenny Herbertsson & Kia
    Totalpoäng: 75.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:38,60
    Startnr: 36
    Förare: Jenny Herbertsson
    Hund: Livsgnistans Katitzi
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:01,47
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:52,13
  • Placering: 10
    Anne-Marie Linderö & Kero
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:34,94
    Startnr: 39
    Förare: Anne-Marie Linderö
    Hund: Lapprott´s Algott
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 11
    Kirsten Kristiansen & Youbee
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:10,77
    Startnr: 28
    Förare: Kirsten Kristiansen
    Hund: Dreamcatcher´s Stellar Evolution
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:07,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,81
  • Placering: 12
    Annie Wilén Jonsson & Kapten Blåbär
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:36,21
    Startnr: 26
    Förare: Annie Wilén Jonsson
    Hund: Théoden
    Ras: Mudi
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:25,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,31
  • Placering: 13
    Monica Persson & Kotten
    Totalpoäng: 67.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:19,69
    Startnr: 24
    Förare: Monica Persson
    Hund: Beachrunner´s Pannacotta
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,38
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 14
    Agneta Cottin & Isis
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 0 Totaltid: 11:42,30
    Startnr: 2
    Förare: Agneta Cottin
    Hund: Mironik's Isis
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,32
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 06:23,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,19
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Sanne Andersen & Ashley
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 10:09,74
    Startnr: 9
    Förare: Sanne Andersen
    Hund: O'Flanagan Chili Cascabel
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:21,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,81
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Bodil Larsson & Asta
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 11:58,78
    Startnr: 37
    Förare: Bodil Larsson
    Hund: Asta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,46
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,32
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Jenny Freiberg & Zoya
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 11:50,23
    Startnr: 19
    Förare: Jenny Freiberg
    Hund: Zoya
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,60
  • Placering: 18
    Sofia Olsson & Glenn
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 06:51,59
    Startnr: 32
    Förare: Sofia Olsson
    Hund: Skovfarmen's Brown Nooroo NoName
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:14,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,18
  • Placering: 19
    Erika Dahl & Ghost
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 08:55,12
    Startnr: 16
    Förare: Erika Dahl
    Hund: Kozagans Ghost
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Elisabeth Frank & Dixon
    Totalpoäng: 60.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:01,12
    Startnr: 25
    Förare: Elisabeth Frank
    Hund: Mariesens Dixon
    Ras: Riesenschnautzer
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:59,28
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:23,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,43
  • Placering: 21
    Torben Zimmermann & Karla
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 4 Totaltid: 07:39,47
    Startnr: 22
    Förare: Torben Zimmermann
    Hund: Cockerlunden vote for me
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:47,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,16
  • Placering: 22
    Maria Mellblom Larsson & Wasabi
    Totalpoäng: 55.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:49,19
    Startnr: 38
    Förare: Maria Mellblom Larsson
    Hund: Rondevu For Your Eyes Only
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 05:04,19
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 54.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:35,00
    Startnr: 7
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:50,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Anna Lycknets & Windie
    Totalpoäng: 52.5 Totalfel: 0 Totaltid: 12:32,60
    Startnr: 20
    Förare: Anna Lycknets
    Hund: Ärteplättens Magica Tophana
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 06:02,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,07
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Susanne Caldemar & Ella
    Totalpoäng: 52.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:55,78
    Startnr: 8
    Förare: Susanne Caldemar
    Hund: Ducktollers Stracciatella McSpike
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:17,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Anne Larsen & Risse
    Totalpoäng: 52.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:18,46
    Startnr: 12
    Förare: Anne Larsen
    Hund: Curie
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:40,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,56
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Eva-Lena Danvik & Mio
    Totalpoäng: 52 Totalfel: 0 Totaltid: 12:05,69
    Startnr: 31
    Förare: Eva-Lena Danvik
    Hund: Sandvretens Tesoro Mio
    Ras: Pudel mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,97
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:59,72
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Lise Bach & Tilde
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:38,87
    Startnr: 29
    Förare: Lise Bach
    Hund: Tilde
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:51,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Elaine Dehn & Åska
    Totalpoäng: 42.5 Totalfel: 2 Totaltid: 12:28,44
    Startnr: 4
    Förare: Elaine Dehn
    Hund: Ekeröds Åska
    Ras: Dansk svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,44
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Marta Roslaniec & Sherry
    Totalpoäng: 42.5 Totalfel: 2 Totaltid: 12:49,97
    Startnr: 3
    Förare: Marta Roslaniec
    Hund: Sherry
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,97
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Robert Werner & Minni
    Totalpoäng: 42.5 Totalfel: 4 Totaltid: 08:25,82
    Startnr: 10
    Förare: Robert Werner
    Hund: Gundais Minni
    Ras: Working kelpie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,82
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Amalie Kristiansen & Yatzy
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 2 Totaltid: 11:31,63
    Startnr: 30
    Förare: Amalie Kristiansen
    Hund: Dreamcatcher´s Astorid Belt
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:23,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,69
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Susanne Lindros & Hugo
    Totalpoäng: 39.5 Totalfel: 0 Totaltid: 12:30,85
    Startnr: 6
    Förare: Susanne Lindros
    Hund: Sallsix Daddy DJ
    Ras: Dvärgschnauzer s/s
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:45,85
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Mia Sandström & Vera
    Totalpoäng: 39.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:47,31
    Startnr: 17
    Förare: Marie Sandström
    Hund: Tibouchinas Elisa Embrace
    Ras: Manchesterterrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:02,31
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Fredrika Jonasson & Chi
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 12:42,66
    Startnr: 18
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Chi Chi
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Helen Ljunggren & Liz
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 5 Totaltid: 10:24,82
    Startnr: 35
    Förare: Helen Ljunggren
    Hund: Kråkeberga gårds Blacklist
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:49,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Lisbeth Pedersen & VALPGLÄNTANS Tilde
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 4 Totaltid: 12:51,00
    Startnr: 27
    Förare: Lisbeth Pedersen
    Hund: VALPGLÄNTANS Tilde
    Ras: Bichon Havanaise
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Kerstin Rörstam & Micke
    Totalpoäng: 17.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:49,00
    Startnr: 5
    Förare: Kerstin Rörstam
    Hund: Aagerups Micke Mackmyra
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:04,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Inger Borg & Nova
    Totalpoäng: 17.5 Totalfel: 6 Totaltid: 13:15,00
    Startnr: 34
    Förare: Inger Borg
    Hund: Pelydryns Toblerone
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Anette Hagman & Pixy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 13:15,00
    Startnr: 1
    Förare: Anette Hagman
    Hund: Aussie Gården's Pixy Like Eyebright
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00