TSM 2020-08-30 Malung

Arrangör: Malung-Sälens Brukshundklubb
Anordnare: Malung-Sälens BK

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Marie Fogelquist Domare 2: Birgitta Sondell

  • Placering: 1
    Elisabeth Gehlin & Molly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:50,27
    Startnr: 33
    Förare: Elisabeth Gehlin
    Hund: Rowntree Zuccata Ricetta
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,53
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,68
    SSE
  • Placering: 2
    Maria Eriksson & Max
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:07,28
    Startnr: 3
    Förare: Maria Eriksson
    Hund: Famous Foxes Black Nonstop
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,65
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,97
  • Placering: 3
    Birgit Lundin & Enya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,62
    Startnr: 4
    Förare: Birgit Lundin
    Hund: Calmigos Enya
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,84
  • Placering: 4
    Linda Kasström & Ella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:12,43
    Startnr: 21
    Förare: Linda Kasström
    Hund: Rowntree Elettra
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,19
  • Placering: 5
    Lotta Torstensson & Hero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:17,09
    Startnr: 46
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Waterpassion’s High-Spirit Hero
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,59
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,53
    SSE
  • Placering: 6
    Lena Ericson Lind & Bodil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,82
    Startnr: 36
    Förare: Lena Ericson Lind
    Hund: Caroholm's Bodil Sigridsdotter
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,56
    SSE
  • Placering: 7
    Anna-Lena Arvidsson & Splitza
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:21,43
    Startnr: 12
    Förare: Anna-Lena Arvidsson
    Hund: Eaglebess Svea
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,65
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,91
    SSE
  • Placering: 8
    Knagg Linda Eriksson & Fenris
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,87
    Startnr: 18
    Förare: Knagg Linda Eriksson
    Hund: Locktorps Zäta
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,78
  • Placering: 9
    Gunilla Innanfors & Amira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:34,13
    Startnr: 32
    Förare: Gunilla Innanfors
    Hund: Agildes Ready for Attention
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,38
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,28
    SSE
  • Placering: 10
    Malin Holm & Flex
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,02
    Startnr: 25
    Förare: Malin Holm
    Hund: Aktiviva's Herz Di Matti
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,18
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,44
    SSE
  • Placering: 11
    Maria Dahlén & Lyra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,78
    Startnr: 2
    Förare: Maria Dahlén
    Hund: Caci’s Splash of Class
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,28
  • Placering: 12
    Anki Wikars & Harry
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,26
    Startnr: 30
    Förare: Anki Wikars
    Hund: Goblinwalley Black Ice
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,44
  • Placering: 13
    yvonne Hedgren-Cervin & Winston
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,50
    Startnr: 34
    Förare: yvonne Hedgren-Cervin
    Hund: Aristocurl´s Jaxon
    Ras: Curly coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,84
  • Placering: 14
    Cecilia Henriksson & Lotka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,25
    Startnr: 1
    Förare: Cecilia Henriksson
    Hund: Njarga Lotka
    Ras: lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,72
  • Placering: 15
    Ulrika Eklind & Ruth
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:19,55
    Startnr: 44
    Förare: Ulrika Eklind
    Hund: Djakartas Love Letter
    Ras: Dvärgschnauzer, svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,44
  • Placering: 16
    Linda Hoffman & Grynet
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:22,09
    Startnr: 5
    Förare: Linda Hoffman
    Hund: Shihrott`z Star Of Cassiopeia
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,59
  • Placering: 17
    Christer Karstensson & Cola
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:23,41
    Startnr: 9
    Förare: Christer Karstensson
    Hund: Oaktoft Cola
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,87
  • Placering: 18
    Gunilla Falck & Lacka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:45,28
    Startnr: 29
    Förare: Gunilla Falck
    Hund: Skogsbygdens Luna Lack
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,84
  • Placering: 19
    Gudrun Edvardsson & Bicados Freja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:02,05
    Startnr: 19
    Förare: Gudrun Edvardsson
    Hund: Bicados Freja
    Ras: Kleiner münsterländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,15
  • Placering: 20
    Susanne Nielsen & Cammi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:18,84
    Startnr: 16
    Förare: Susanne Nielsen
    Hund: Riverhoff's Quattro Caramell
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,19
  • Placering: 21
    Susanne Molin & Chapman
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:24,44
    Startnr: 20
    Förare: Susanne Molin
    Hund: Endless loveaffairs chapman feeling
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:34,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,53
  • Placering: 22
    Marit Andersson & Dessie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:56,03
    Startnr: 35
    Förare: Marit Andersson
    Hund: Prowess Daily Destiny
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,59
  • Placering: 23
    Lena Holm & Welma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:00,68
    Startnr: 39
    Förare: Lena Holm
    Hund: Freckles Bella Notte
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,50
  • Placering: 24
    Ulla Andersson & Meja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:14,19
    Startnr: 11
    Förare: Ulla Andersson
    Hund: Prowess Night Peace
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,47
  • Placering: 25
    Sara Flodin & Iva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:01,07
    Startnr: 8
    Förare: Sara Flodin
    Hund: Riezors Diva
    Ras: Riesenschnauzer, Svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,44
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:06,22
  • Placering: 26
    Elin Jernberg & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:15,54
    Startnr: 26
    Förare: Elin Jernberg
    Hund: Skyrim
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:36,34
  • Placering: 27
    Åsa Eriksson & Bruno
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:02,52
    Startnr: 28
    Förare: Åsa Eriksson
    Hund: Lanegottes Mario
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:04,79
  • Placering: 28
    Louise Sjöholm & Milo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 02:44,85
    Startnr: 45
    Förare: Louise Sjöholm
    Hund: Little Staffs Ace of spades
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,72
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:36,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:32,34
  • Placering: 29
    Helen Sjölund & Boss
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:43,81
    Startnr: 42
    Förare: Helen Sjölund
    Hund: Josumanos Buzz
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,81
  • Placering: 30
    Marielle Thidé & Billie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:34,29
    Startnr: 43
    Förare: Marielle Thidé
    Hund: White Matrix Reason To Cry
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,69
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,88
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,72
    SSE
  • Placering: 31
    Ida Fjällborg & Penny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:59,42
    Startnr: 31
    Förare: Ida Fjällborg
    Hund: Ishbels Penny Lane
    Ras: Pinscher
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,27
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,50
  • Placering: 32
    Inger Olsson & Lawa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:59,88
    Startnr: 7
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Troll Lawa
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,35
  • Placering: 33
    Åsa Norberg & Sally
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:21,85
    Startnr: 50
    Förare: Åsa Norberg
    Hund: Ethelred's Fairlane Bright Fairy
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,75
  • Placering: 34
    Madeleine Tammi & Charlie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:33,91
    Startnr: 27
    Förare: Madeleine Tammi
    Hund: Wermlandias Jon
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,47
  • Placering: 35
    Maud Hedlund & Hollie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:47,59
    Startnr: 17
    Förare: Maud Hedlund
    Hund: Fastlove´s Hot´n Spicy
    Ras: Australisk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,06
  • Placering: 36
    Mona Björklund & Rambo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:53,78
    Startnr: 22
    Förare: Mona Björklund
    Hund: Rambo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Maritha Lindstrand & Tindra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:06,92
    Startnr: 15
    Förare: Maritha Lindstrand
    Hund: Soldrivans Lota Arae Of Chilli
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,21
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Lena Sanfridsson & Ida
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:54,41
    Startnr: 49
    Förare: Lena Sanfridsson
    Hund: Skäggebols Robusta Ragnhild
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:46,44
  • Placering: 39
    Ingela Marcusson & Ricki
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:02,09
    Startnr: 37
    Förare: Ingela Marcusson
    Hund: Bright Rivers Stand By Me
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:93,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,37
  • Placering: 40
    Sandra Persson & Bi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:55,65
    Startnr: 13
    Förare: Sandra Persson
    Hund: Bluestimes Two Cinnamon
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,49
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,16
  • Placering: 41
    Ewa Schilström & Tjorven
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:27,81
    Startnr: 41
    Förare: Ewa Schilström
    Hund: Valkyriorna's Saltkråkans Tjorven
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,56
  • Placering: 42
    Jenny Lök & Troy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:52,94
    Startnr: 14
    Förare: Jenny Lök
    Hund: Dalorogården Justin
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,59
  • Placering: 43
    Eva Gustafsson & Mister
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:13,93
    Startnr: 6
    Förare: Eva Gustafsson
    Hund: Herrhagens Mister
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,37
  • Placering: 44
    Hasse Bergqvist & Kevin
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:48,28
    Startnr: 38
    Förare: Hasse Bergqvist
    Hund: Vassruggens Hallar Stein
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 45
    Marie Jonsson & Nemo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:49,06
    Startnr: 47
    Förare: Marie Jonsson
    Hund: Diplomatic's Udolpho Pary
    Ras: Grand danois
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,53
  • Placering: 46
    Agneta Kojan Wedin & Nero
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:49,12
    Startnr: 24
    Förare: Agneta Kojan Wedin
    Hund: Calmigos Nasstie
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,94
    SSE
  • Placering: 47
    Lena Essmander & Tilly
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:59,49
    Startnr: 10
    Förare: Lena Essmander
    Hund: Best Wishes Horizon
    Ras: Australien Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,09
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,40
  • Placering: 48
    Britt Sandell & Troja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:18,41
    Startnr: 48
    Förare: Britt Sandell
    Hund: Green Pond's Troja
    Ras: Dvärgschnauzer, svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,44
  • Placering: 49
    Helen Loning & Vera
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:26,54
    Startnr: 23
    Förare: Helen Loning
    Hund: Hübinettans Kriemhild
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,54
  • Placering: 50
    Kjell-Åke Marcusson & Angie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:36,53
    Startnr: 40
    Förare: Kjell-Åke Marcusson
    Hund: Bright Rivers Angie
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,53