TSM 2020-10-18 Härryda

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lines Hundskola

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Maria Ihrén Domare 2: Malin Larsson

  • Placering: 1
    Anna Rosengren & Diva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:52,12
    Startnr: 39
    Förare: Anna Rosengren
    Hund: Braxtorps Chocolate Diva
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,84
    SSE
  • Placering: 2
    Malin Johansson & Kajsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:14,01
    Startnr: 27
    Förare: Malin Johansson
    Hund: Eel Garden’s Sweet Candy
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,38
    SSE
  • Placering: 3
    Freda Thimell & Kylo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:16,56
    Startnr: 46
    Förare: Freda Thimell
    Hund: That's obvious Piri Piri
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,25
  • Placering: 4
    Camilla Hellberg & Milla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,12
    Startnr: 28
    Förare: Camilla Hellberg
    Hund: Östra Greda Night Owl
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
  • Placering: 5
    Anna Wennerlöf & Esther
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:52,65
    Startnr: 43
    Förare: Anna Wennerlöf
    Hund: Lorcas soaked in luxury
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,78
  • Placering: 6
    Ewa Forshult & Tage
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:52,88
    Startnr: 23
    Förare: Ewa Forshult
    Hund: Happy Life Rubus
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,03
  • Placering: 7
    Britt Johansson & Stina-Lo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,28
    Startnr: 16
    Förare: Britt Johansson
    Hund: DollyWood´s Lynx Paradinus
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,37
  • Placering: 8
    Carina Larsson & Nero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:56,83
    Startnr: 42
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Viltskräckens Gf Satan-Baltia
    Ras: Tysk Jaktterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,04
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,85
  • Placering: 9
    Tindra Islander & Nala
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:06,34
    Startnr: 47
    Förare: Tindra Islander
    Hund: Aymik's Solid Wilderness
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,34
  • Placering: 10
    Marita Lundström & Truxelis Brak-Skiten
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:34,47
    Startnr: 34
    Förare: Marita Lundström
    Hund: Truxelis Brak-Skiten
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,59
  • Placering: 11
    Annika Johansson & Bobby
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:59,75
    Startnr: 26
    Förare: Annika Johansson
    Hund: Flatterhaft Peter Laddar Nödraketer
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,38
  • Placering: 12
    Susanne Nilsson & Stoja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:27,00
    Startnr: 49
    Förare: Susanne Nilsson
    Hund: Girl od Deviti vrb
    Ras: Riesenschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,99
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,38
  • Placering: 13
    Marita Palmqvist & Ramita De Palma Judie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:06,33
    Startnr: 13
    Förare: Marita Palmqvist
    Hund: Ramita De Palma Judie
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:50,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,66
  • Placering: 14
    Alma Ohlin & Lucky
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,65
    Startnr: 1
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Leringen's Tessla
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    SSE
  • Placering: 15
    Charlotte Hällstig & Bosse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,20
    Startnr: 7
    Förare: Charlotte Hällstig
    Hund: Flatterhaft Carlsberg
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,22
  • Placering: 16
    Lena Nyman & Lycka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:41,69
    Startnr: 45
    Förare: Lena Nyman
    Hund: Gullmola Black Diamond
    Ras: Saluki
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,60
  • Placering: 17
    Malin Ekström & Ceasar
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:41,25
    Startnr: 29
    Förare: Malin Ekström
    Hund: Ceasar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:13,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Anna Krüger & Maffin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 01:59,43
    Startnr: 15
    Förare: Anna Krüger
    Hund: Maffin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,47
  • Placering: 19
    Christina Ingulfsen & Sune
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:11,04
    Startnr: 6
    Förare: Christina Ingulfsen
    Hund: Gilljams Special Air Police
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,87
  • Placering: 20
    Lena Vannas Löfqvist & Zimone
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:45,22
    Startnr: 11
    Förare: Lena Vannas Löfqvist
    Hund: Guldlövets Victoria-Zimone Caloria
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,47
  • Placering: 21
    Malin Svensson & Vega
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:53,82
    Startnr: 2
    Förare: Malin Svensson
    Hund: Doglefox Snorkfröken
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,88
  • Placering: 22
    Jeanette Stark & Leo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:30,65
    Startnr: 36
    Förare: Jeanette Stark
    Hund: Blacksmith Hill One and Only
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,38
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,96
  • Placering: 23
    Sonja Wallin & Winna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:43,78
    Startnr: 35
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Vallvesslans Winna
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,87
  • Placering: 24
    Ylva Edvardsson Lindqvist & Tycho
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:52,66
    Startnr: 4
    Förare: Ylva Edvardsson Lindqvist
    Hund: Tycho
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Malin Palm Friberg & Tilde
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:12,66
    Startnr: 48
    Förare: Malin Palm Friberg
    Hund: Funny Blacks Moonshadow
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Marianne Fransson & Jordan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:15,65
    Startnr: 38
    Förare: Marianne Fransson
    Hund: Good Girl’s Michael Jordan
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,25
  • Placering: 27
    Anna Lena Johansson & Eddie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:51,32
    Startnr: 17
    Förare: Anna Lena Johansson
    Hund: House Corner Eddie
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Annika Rosengren & Enzo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:24,78
    Startnr: 41
    Förare: Annika Rosengren
    Hund: Kings & queens’s number of thebeast
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:50,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,06
  • Placering: 29
    Maria Hübinette & Bönan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:33,78
    Startnr: 44
    Förare: Maria Hübinette
    Hund: Tildras Úlfabaunir Lendidottir
    Ras: Isländsk fårhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 30
    Kajsa Boström & Isa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:25,85
    Startnr: 8
    Förare: Kajsa Boström
    Hund: Skräddaregårdens Viljas Yatsy
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Kristina Lander & Fiffi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:26,19
    Startnr: 31
    Förare: Kristina Lander
    Hund: Rednal Free Spirit
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Linda Skog & Lexus
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:00,62
    Startnr: 24
    Förare: Linda Skog
    Hund: Rapport´s Lexus
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Minella Ljungström & Charlie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:15,69
    Startnr: 18
    Förare: Minella Ljungström
    Hund: Flottatjärn's A Hobbit of Bandit
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,63
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Lena Söderström & Penny
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:32,25
    Startnr: 40
    Förare: Lena Söderström
    Hund: Cherry
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,91
  • Placering: 35
    Natalie Lennartsson & Léon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 04:08,06
    Startnr: 30
    Förare: Natalie Lennartsson
    Hund: Swedish Pride Biagio Blue
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Carina Klar & Hilda
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:06,38
    Startnr: 50
    Förare: Carina Klar
    Hund: Festis
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,44
  • Placering: 37
    Britt-Marie Jonsson & Wega
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:36,36
    Startnr: 5
    Förare: Britt-Marie Jonsson
    Hund: Bonnets WSS Wanja
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,76
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Anna Imstedt & Morris
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:32,28
    Startnr: 3
    Förare: Anna Imstedt
    Hund: Dollywood´s Are You Ready
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Jimmy Byström & Blue
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:30,82
    Startnr: 19
    Förare: Jimmy Byström
    Hund: Blue
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Anette Berg & Tian
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:47,31
    Startnr: 25
    Förare: Anette Berg
    Hund: Bubbelmammas High Expectations
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,40
  • Placering: 41
    Jeanette Gyllenros Erlandsson & Timba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:05,96
    Startnr: 20
    Förare: Jeanette Gyllenros Erlandsson
    Hund: TEN-SHARP´S SPORTY SPICE
    Ras: Pudel, dvärg
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Carina Johansson & Tuff
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:02,31
    Startnr: 33
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Aymik's Bullets Ricochet
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Marie Jansson & Frida
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:07,62
    Startnr: 14
    Förare: Marie Jansson
    Hund: Maktez Frida
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Elin Eriksson Byröd & Loka
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:53,12
    Startnr: 21
    Förare: Elin Eriksson Byröd
    Hund: Dollywood’s Lynx Lynx
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,12
  • Placering: 45
    Emma Larsson & Dex
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 04:57,37
    Startnr: 22
    Förare: Emma Larsson
    Hund: Dex
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,37
  • Placering: 46
    Margareta Delborn & Sixten
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:19,50
    Startnr: 32
    Förare: Margareta Delborn
    Hund: Cegali's Flyer
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 47
    Camilla Berni & YODA
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:00,54
    Startnr: 10
    Förare: Camilla Berni
    Hund: Royalty Rocks Bolt
    Ras: Bracco italiano
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,54
  • Placering: 48
    Kim Gunnerud & Zorro
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:43,28
    Startnr: 12
    Förare: Kim Gunnerud
    Hund: Staffe Anstalten At The Gates
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:43,28
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Anette Gray Hallberg & FRANZ
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 05:31,19
    Startnr: 37
    Förare: Anette Gray Hallberg
    Hund: Skorpsmulans Franz
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 50
    Jessica Grönvall & Aquila
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 9
    Förare: Jessica Grönvall
    Hund: Humbledoes J C'T Arabella
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00