Två Dofter Av Oktober TSM 2020-10-04 Matfors

Arrangör: Matfors Brukshundklubb
Anordnare: Matfors BK

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Birgitta Sondell Domare 2: Ulf Peterzon

  • Placering: 1
    Annica Rickardsson & Lilla Blå
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:49,29
    Startnr: 30
    Förare: Annica Rickardsson
    Hund: Wunderbaums this is love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,84
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,97
    SSE
  • Placering: 2
    Pernilla Näs & Messi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 08:20,99
    Startnr: 34
    Förare: Pernilla Näs
    Hund: Ruskus Black Army
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,90
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:48,06
    SSE
  • Placering: 3
    Birgitta Sewerin & Bizzy
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 2 Totaltid: 07:25,99
    Startnr: 6
    Förare: Birgitta Sewerin
    Hund: Blue wingfire`s hypnotiq breeze
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,37
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,59
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 4
    Kristina Aronsson & ABBE
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 2 Totaltid: 07:43,50
    Startnr: 19
    Förare: Kristina Aronsson
    Hund: Everics Albin
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,91
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 5
    Malin Dahlqvist & Lincon
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 2 Totaltid: 09:09,41
    Startnr: 12
    Förare: Malin Dahlqvist
    Hund: Lincon
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,85
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,75
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 6
    Sonja Mattsson & Silogårdens Juno
    Totalpoäng: 81 Totalfel: 0 Totaltid: 08:10,29
    Startnr: 23
    Förare: Sonja Mattsson
    Hund: Silogårdens Juno
    Ras: Beauceron
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,07
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,22
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 7
    Marie Wiklund & Lurven
    Totalpoäng: 77 Totalfel: 2 Totaltid: 09:00,15
    Startnr: 35
    Förare: Marie Wiklund
    Hund: Lurven
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,87
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 8
    Karin Hellquist & Myra
    Totalpoäng: 76 Totalfel: 2 Totaltid: 08:12,40
    Startnr: 31
    Förare: Karin Hellquist
    Hund: Canine Nordic Myra
    Ras: Belgisk vallhund Malinois
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,43
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 9
    Helen Thalen & Nova
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:37,94
    Startnr: 27
    Förare: Helen Thalen
    Hund: Stella-Nova
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:34,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 10
    Lena Bergström & Chuck
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:57,82
    Startnr: 2
    Förare: Lena Bergström
    Hund: Chuck
    Ras: Strävhårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,07
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 11
    Helena Forsström-Larsson & Brizzie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 09:23,69
    Startnr: 40
    Förare: Helena Forsström-Larsson
    Hund: Meabbies Brizzie
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:33,16
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:59,91
  • Placering: 12
    Jannett Källänge & ZORAYA
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 09:22,96
    Startnr: 33
    Förare: Jannett Källänge
    Hund: TEQUILAVILLE’S ZORAYA
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:48,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 13
    Aina Danielsson & Ockra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:44,55
    Startnr: 22
    Förare: Aina Danielsson
    Hund: Ockra av Midälvaland
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,65
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 14
    Emma Berglund & Gruffa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:57,07
    Startnr: 4
    Förare: Emma Berglund
    Hund: Försvarsmaktens Gruffa
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 15
    Anna Roos & Flash
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:46,60
    Startnr: 29
    Förare: Anna Roos
    Hund: Cajiro’s Flashback
    Ras: Aussie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,44
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 16
    Maria Eriksson & Ted
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:24,24
    Startnr: 36
    Förare: Maria Eriksson
    Hund: Redqliff's It's Me Icon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,63
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,62
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,99
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 17
    Curt Helen & Ronni
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 4 Totaltid: 08:40,50
    Startnr: 15
    Förare: Curt Helen
    Hund: Everics Ronni
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,59
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,91
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 18
    Maria Jerhamre Engström & Bruno
    Totalpoäng: 69 Totalfel: 1 Totaltid: 09:36,09
    Startnr: 28
    Förare: Maria Jerhamre Engström
    Hund: Friends Always Keen Kenzo
    Ras: Dvärgtax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:36,09
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 19
    Pia Silling & Nori
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 1 Totaltid: 09:35,18
    Startnr: 8
    Förare: Pia Silling
    Hund: Fairymoves Blue Velvet
    Ras: AustralienShepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,40
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,78
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 20
    Marie Lindahl & Chivas
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 10:23,41
    Startnr: 7
    Förare: Marie Lindahl
    Hund: Usemade Under My Nose
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,41
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 21
    Elin Arvidsson & Märta
    Totalpoäng: 64 Totalfel: 2 Totaltid: 09:30,75
    Startnr: 10
    Förare: Elin Arvidsson
    Hund: Märta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 22
    Ann-Christin Olsson & Akira
    Totalpoäng: 64 Totalfel: 3 Totaltid: 10:23,54
    Startnr: 9
    Förare: Ann-Christin Olsson
    Hund: Gottigottas Goldshine
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Agneta Kojan Wedin & Ixo
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 4 Totaltid: 09:49,57
    Startnr: 25
    Förare: Agneta Kojan Wedin
    Hund: Enando’s Jolly Jazz
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 24
    Anna Pettersson & Jacky
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 3 Totaltid: 10:29,34
    Startnr: 38
    Förare: Anna Pettersson
    Hund: Vitahotellets Patrik Puka
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,15
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 25
    Yvonne Johansson & Lukas
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 2 Totaltid: 09:42,69
    Startnr: 13
    Förare: Yvonne Johansson
    Hund: Fozaso's Red Bug-MMXV
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Berra & Iger
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 4 Totaltid: 09:40,12
    Startnr: 11
    Förare: Bernt Viklund
    Hund: FM Iger
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,81
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 27
    rune werner & THEO
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 09:54,22
    Startnr: 37
    Förare: rune werner
    Hund: rosa torpets theodor
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,75
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 28
    Marie Inglund & Alva
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 2 Totaltid: 09:37,31
    Startnr: 21
    Förare: Marie Inglund
    Hund: Trollglitter Näsvass
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,56
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 29
    Kristina Westberg & Quintus
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 0 Totaltid: 09:32,03
    Startnr: 20
    Förare: Kristina Westberg
    Hund: Svassas Easy Peasy
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,03
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 30
    Marie Nilsson & Ell
    Totalpoäng: 52 Totalfel: 2 Totaltid: 10:45,54
    Startnr: 32
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Vindarnas Ellies
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,54
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 31
    Andres Wimark & Marabou
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 09:26,04
    Startnr: 3
    Förare: Andres Wimark
    Hund: Cefeus Gremlin II
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 32
    Anna-Lena Vestman & Mimas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:49,81
    Startnr: 18
    Förare: Anna-Lena Vestman
    Hund: Springerlykkans Amazing Adam
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,53
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 33
    Anette Dahlgren & Bella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 09:03,59
    Startnr: 16
    Förare: Anette Dahlgren
    Hund: Golden Pearls Black Lambada
    Ras: Gordonsetter
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,97
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    Josefin Bergström & Ira
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 0 Totaltid: 09:30,19
    Startnr: 1
    Förare: Josefin Bergström
    Hund: Tjakkeś Diiva
    Ras: Lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Eleanor Dahlberg & R´Igo
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 08:49,66
    Startnr: 14
    Förare: Eleanor Dahlberg
    Hund: El-Jo-Mi's R'Igor Warrior Of Peace
    Ras: Belgisk vallhund/ Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,03
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,66
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:49,97
  • Placering: 36
    Birgit Lundin & Joya
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 2 Totaltid: 10:44,75
    Startnr: 26
    Förare: Birgit Lundin
    Hund: Calmigos Joya
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,75
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Annika Kjellberg & Siri
    Totalpoäng: 39 Totalfel: 6 Totaltid: 10:57,12
    Startnr: 39
    Förare: Annika Kjellberg
    Hund: Chottans Xtreme Victoria
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 38
    Kristina Sjödin & Iivo
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 10:18,19
    Startnr: 17
    Förare: Kristina Sjödin
    Hund: Apbeat Morris
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,19
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Alla moment ej genomförda
    Sara Knutar & Vittra
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 5
    Förare: Sara Knutar
    Hund: Höstglädjens Quick-Witted
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00