TSM 2017-10-14 Segmon/Värmland

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Natural Open Sense (Marie Bankhed)

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Marie Bankhed Domare 2: Pernilla Rask

  • Placering: 1
    Marcus Gustafsson & Mona
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:21,19
    Startnr: 0
    Förare: Marcus gustafsson
    Hund: MAXIMUM STRAFF GARMONIA
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,40
  • Placering: 2
    Dan Andren & Cleo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,94
    Startnr: 0
    Förare: Dan Andrén
    Hund: HUNKY-DORY TATA SIMPATIA
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,41
  • Placering: 3
    Beatrice Bergqvist & Simbaa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:26,67
    Startnr: 0
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: CEZETA ALL INCLUDED
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,94
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,82
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,60
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,31
  • Placering: 4
    Karin Jardelid & Amira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:38,29
    Startnr: 0
    Förare: Karin Jardelid
    Hund: HERMIONE
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,07
  • Placering: 5
    Mia Schyberg & Olli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:38,42
    Startnr: 0
    Förare: Mia Schyberg
    Hund: BLACK BLOSSOM LADY OLYMPIA
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,91
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,13
  • Placering: 6
    Christina Haraldsson & GULDGRUVAN ROOKIE
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:44,90
    Startnr: 0
    Förare: Christina Haraldsson
    Hund: GULDGRUVAN ROOKIE
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,06
  • Placering: 7
    Christina Wåhlin & Tira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,86
    Startnr: 0
    Förare: Christina Wåhlin
    Hund: BUSLIGANS TIRAMISU
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,88
  • Placering: 8
    Eva Kemppi & Nellie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:14,03
    Startnr: 0
    Förare: Eva Kemppi
    Hund: EBONY PAW'S BLACK BELLE
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,75
  • Placering: 9
    Anette Öhver & Akido
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:23,18
    Startnr: 0
    Förare: Anette Öhver
    Hund: SILVERSKEDENS AKIDO
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,68
  • Placering: 10
    Ulrika Steen & Vilja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:26,22
    Startnr: 0
    Förare: Ulrika Steen
    Hund: STALLBACKA´S QUEENLY
    Ras: Dansk svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,46
  • Placering: 11
    Maria Jansson & Ymer
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,38
    Startnr: 0
    Förare: Maria Jansson
    Hund: NORRäLVENS YMER
    Ras: Belgisk vallhund/ Tervuren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,03
  • Placering: 12
    Susanne Eriksson & Amber
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:44,91
    Startnr: 0
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: GNäLLSPIKENS AMBER QUEEN
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,04
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,53
  • Placering: 13
    Gun Jonsson & VICKULAS PAJAS
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:06,58
    Startnr: 0
    Förare: Gun Jonsson
    Hund: VICKULAS PAJAS
    Ras: Australisk Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,37
  • Placering: 14
    Barbro Ekenberg & Loppan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:13,38
    Startnr: 0
    Förare: Barbro Ekenberg
    Hund: WINDANNS GLIMMA
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,16
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,47
  • Placering: 15
    Ingela Marcusson & Joy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:14,30
    Startnr: 0
    Förare: Ingela Marcusson
    Hund: BRIGHT RIVERS RAY OF LIGHT
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,31
  • Placering: 16
    Mari Martinsson & ATILAS ÖNSKA
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:28,74
    Startnr: 0
    Förare: Mari Martinsson
    Hund: ATILAS ÖNSKA
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:54,84
  • Placering: 17
    Ingela Karlsson & Millie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:20,59
    Startnr: 0
    Förare: Ingela Karlsson
    Hund: LESSIEANNE'S HOPE
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:38,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,84
  • Placering: 18
    Christina Edlund-Svensson & ANCHILIQUES LITTLE LADY
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:58,27
    Startnr: 0
    Förare: Christina Edlund-Svensson
    Hund: ANCHILIQUES LITTLE LADY
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,56
  • Placering: 19
    Annelie Johansson & Brisa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:49,48
    Startnr: 0
    Förare: Annelie Johansson
    Hund: JASSA DALENS BRILJANT
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retiever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,04
  • Placering: 20
    Angelica Zetterlund & JANALANDS QAVA HONEYSUCKLE
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:16,38
    Startnr: 0
    Förare: Angelica Zetterlund
    Hund: JANALANDS QAVA HONEYSUCKLE
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,41
  • Placering: 21
    Julia Bodén & Iza/Pipan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:24,18
    Startnr: 0
    Förare: Julia Bodén
    Hund: WERMLANDIAS BELLADONNA
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Ulla Stranz & Civa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:27,44
    Startnr: 0
    Förare: Ulla Stranz
    Hund: EVALLENS BLACK&TAN CIVA
    Ras: australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,78
  • Placering: 23
    Ida Joby & GRACELINES SAVONA
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:42,00
    Startnr: 0
    Förare: Ida Joby
    Hund: GRACELINES SAVONA
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,25
  • Placering: 24
    Linnea Gustavsson & ZITA
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:42,28
    Startnr: 0
    Förare: Linnea Gustavsson
    Hund: ZITA
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Susanne Nyberg & Jake
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:00,84
    Startnr: 0
    Förare: Susanne Nyberg
    Hund: PEPITAHILL'S JAKE
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,09
  • Placering: 26
    Nathalie Tännström & Nemo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:03,44
    Startnr: 0
    Förare: Nathalie Tännström
    Hund: INSPIRATIONS ONE NIGHT IN BERN
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,97
  • Placering: 27
    Eva Hallén & Zorba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:21,56
    Startnr: 0
    Förare: Eva Hallén
    Hund: HEDDA
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Helén Bergman & Frasse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:31,10
    Startnr: 0
    Förare: Helén Bergman
    Hund: FRASSE
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,00
  • Placering: 29
    Maud Alm & Cosmos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 07:19,50
    Startnr: 0
    Förare: Maud Alm
    Hund: TCHANGKU´S COSMOS
    Ras: Tibetansk terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:18,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:46,15
  • Placering: 30
    Kerstin Larsson & Ina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:18,41
    Startnr: 0
    Förare: Kerstin Larsson
    Hund: SANDCROFT´S INA GOLDA OF JARI
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,44
  • Placering: 31
    Britt-Marie Jansson & Gys
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:21,23
    Startnr: 0
    Förare: Britt-Marie Jansson
    Hund: SANDCROFT´S GYS FRAUKJE OF ALGER
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,82
  • Placering: 32
    Mia Avourin Danielson & Atom
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:30,97
    Startnr: 0
    Förare: Mia Avourin Danielson
    Hund: SOCKRETS ATOM
    Ras: Malinois
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,03
  • Placering: 33
    Gunilla Sandberg & Alice
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:34,46
    Startnr: 0
    Förare: Gunilla Sandberg
    Hund: TASSIS RUSSIAN GARDENIA
    Ras: Dvärgpudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,25
  • Placering: 34
    Ulrika Carlsson & Arvo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:46,97
    Startnr: 0
    Förare: Ulrika Carlsson
    Hund: VALKOHAMPAAN ARVOTAVARA
    Ras: Groenendael
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,13
  • Placering: 35
    Lena Larsson & WHEATEN ISLAND'S TRICKY ARMSTRONG
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:26,66
    Startnr: 0
    Förare: Lena Larsson
    Hund: WHEATEN ISLAND'S TRICKY ARMSTRONG
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Inger Karlsson & Conrad
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:50,97
    Startnr: 0
    Förare: Inger Karlsson
    Hund: JANING'S DEVIL CURL
    Ras: Curley coated retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,32
  • Placering: 37
    Eva Lindström & Felix
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:09,78
    Startnr: 0
    Förare: Eva Lindström
    Hund: CHAGALLS FOLLOW ME
    Ras: Dvärgschnuzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Julia Ehlert & CONOR'S ODETTE THE SWAN QUEEN
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:09,50
    Startnr: 0
    Förare: Julia Ehlert
    Hund: CONOR'S ODETTE THE SWAN QUEEN
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,10
  • Placering: 39
    Madeleine Öberg & POETRY'S SECRET FINDER
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 07:25,05
    Startnr: 0
    Förare: Madeleine Öberg
    Hund: POETRY'S SECRET FINDER
    Ras: Golder retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Katinka Klockljung & Majgull
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:58,57
    Startnr: 0
    Förare: Katinka Klockljung
    Hund: LäRKAHALLS MAIGOLD MORNINGSTAR
    Ras: norwichterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,35
  • Placering: 41
    Annette Markeröd Carlsson & BDAS' GREEN
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 08:07,60
    Startnr: 0
    Förare: Annette Markeröd Carlsson
    Hund: BDAS' GREEN
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,60
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 42
    Helena Nilsson & BRIGHTSTAFF FINAL FIREWALKER
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 08:47,59
    Startnr: 0
    Förare: Helena Nilsson
    Hund: BRIGHTSTAFF FINAL FIREWALKER
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 43
    Anette Larsson & Domino
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:58,25
    Startnr: 0
    Förare: Anette Larsson
    Hund: KRISTARAS DRAMATIC DOMINO
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 44
    Ove Gustafsson & Siri
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 07:49,30
    Startnr: 0
    Förare: Ove Gustafsson
    Hund: SMOX CHRISTINA
    Ras: Irländsk Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,30
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 45
    AnnaKajsa Gullberg-Dahl & RIO
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 0
    Förare: AnnaKajsa Gullberg-Dahl
    Hund: RIO
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 46
    Anna-Karin Loberg & Gunnar
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 0
    Förare: Anna-Karin Loberg
    Hund: METEORIT
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00