FolkparksNosen TSM 2020-10-24 Kolbäck

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Västerås Nose Work Klubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Jeanette Arnesson

  • Placering: 1
    Gudrun Löfgren & Gibzon
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:17,52
    Startnr: 24
    Förare: Gudrun Löfgren
    Hund: Qiwron's Gibzon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:50,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:01,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,34
    SSE
  • Placering: 2
    Laila Linér & Morrissey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 07:37,09
    Startnr: 3
    Förare: Laila Linér
    Hund: Cometstaff Key Light
    Ras: Staffordshire bullterier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:34,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:05,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,62
  • Placering: 3
    Catharina Sandin & Rippe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 06:46,64
    Startnr: 23
    Förare: Catharina Sandin
    Hund: Tingne’s Alerte Alexander
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:22,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:05,31
  • Placering: 4
    Kai Sjögren & Frode
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 4 Totaltid: 04:46,31
    Startnr: 29
    Förare: Kai Sjögren
    Hund: Waterpassion´s Freespirit Frode
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:40,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:25,38
  • Placering: 5
    Susanne Danielsson & Kajsa
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 2 Totaltid: 07:20,55
    Startnr: 39
    Förare: Susanne Danielsson
    Hund: Kajsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:34,71
  • Placering: 6
    Maria Jerhamre Engström & Bruno
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:56,31
    Startnr: 32
    Förare: Maria Jerhamre Engström
    Hund: Friends Always Keen Kenzo
    Ras: Dvärgtax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,50
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,24
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 7
    Anna Pehrs & Alice
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 1 Totaltid: 09:46,25
    Startnr: 22
    Förare: Anna Pehrs
    Hund: Blackbound Willow
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:02,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:00,97
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 8
    Madeleine Rubach & Bello
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 3 Totaltid: 09:25,31
    Startnr: 25
    Förare: Madeleine Rubach
    Hund: Aplicado Boy oh boy
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:19,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:29,96
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,91
    SSE
  • Placering: 9
    Karin Engström & Dimo
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 3 Totaltid: 11:45,54
    Startnr: 14
    Förare: Karin Engström
    Hund: Diamond
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:32,04
  • Placering: 10
    Susanne Persson & Buz
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 11:35,87
    Startnr: 31
    Förare: Susanne Persson
    Hund: Solhems Bouza Do Rei
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,84
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 11
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 1 Totaltid: 08:25,90
    Startnr: 2
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:21,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,56
  • Placering: 12
    Henriette Folke & Lyrica
    Totalpoäng: 77 Totalfel: 5 Totaltid: 11:03,08
    Startnr: 7
    Förare: Henriette Folke
    Hund: Liljeborg's Fam Lyrica of Favorito
    Ras: Podengo Português Pequeno Cerdoso
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:05,73
  • Placering: 13
    Mary Engman & Mercedes
    Totalpoäng: 77 Totalfel: 8 Totaltid: 11:33,50
    Startnr: 15
    Förare: Mary Engman
    Hund: Mercedes
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:09,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:23,87
  • Placering: 14
    Gen Björsell & Boris
    Totalpoäng: 75.5 Totalfel: 7 Totaltid: 09:37,78
    Startnr: 37
    Förare: Gen Björsell
    Hund: Art-Fantasy Brunello di Montalcino
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 01:36,34
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 15
    Susanne Jälkemo & Myran
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 10:55,05
    Startnr: 10
    Förare: Susanne Jälkemo
    Hund: Flashdance Little Miss Sunshine
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:10,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:14,90
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 16
    Annica Rickardsson & Lilla Blå
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 11:12,56
    Startnr: 5
    Förare: Annica Rickardsson
    Hund: Wunderbaums this is love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:45,72
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 17
    Marie Hedberg & Elsa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 11:07,90
    Startnr: 16
    Förare: Marie Hedberg
    Hund: Azzie
    Ras: Belgisk vallhund/ malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,56
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 18
    Birgitta Melin & Loxie
    Totalpoäng: 74.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:28,89
    Startnr: 12
    Förare: Birgitta Melin
    Hund: Loxia
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,80
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 19
    Birgitta Mikaelsson & Signe
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 1 Totaltid: 09:30,72
    Startnr: 17
    Förare: Birgitta Mikaelsson
    Hund: Joinmi Pretty And Proud
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,38
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:17,34
  • Placering: 20
    Helen Ljungkrantz & Lisa
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 1 Totaltid: 09:34,47
    Startnr: 20
    Förare: Helen Ljungkrantz
    Hund: O'Sofinas Sweet Miss Lee
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,87
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:20,60
  • Placering: 21
    Carina Bäckemalm & Txon
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:14,97
    Startnr: 30
    Förare: Carina Bäckemalm
    Hund: Spårmarkens Yello
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,06
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,56
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:52,35
  • Placering: 22
    Helén Bergman & Quatsch
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 5 Totaltid: 08:59,59
    Startnr: 8
    Förare: Helén Bergman
    Hund: Evallens Tan Quatsch
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,22
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Gunnel Lundström & Örjan
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 5 Totaltid: 11:00,01
    Startnr: 11
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Dogtrix Drambuie
    Ras: Chihuahua Korthår
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,81
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:58,20
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 24
    Karin Köbin & Bosse
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 09:51,10
    Startnr: 9
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Foo Fighter´s my hero
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,97
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 25
    Lena Lundén & Ezzie
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 10:32,06
    Startnr: 6
    Förare: Lena Lundén
    Hund: Rexstars Ezzie
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,09
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Sandra Hjalmarsson & Elsa
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 11:06,59
    Startnr: 33
    Förare: Sandra Hjalmarsson
    Hund: Magic Storm´s Claudia
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,06
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 27
    Jenny Eriksson & Kalle
    Totalpoäng: 50.5 Totalfel: 1 Totaltid: 09:54,69
    Startnr: 4
    Förare: Jenny Eriksson
    Hund: Dunderhakes Kalle
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:41,85
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:20,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:22,75
  • Placering: 28
    Erika Karlsson & Hasse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 8 Totaltid: 11:55,75
    Startnr: 27
    Förare: Erika Karlsson
    Hund: Tizzel Hasse I Tango Me Quindim
    Ras: Podengo portugues, liso/pequeno
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 29
    Rolf Lind & Sixten Buhund
    Totalpoäng: 49.5 Totalfel: 7 Totaltid: 12:03,78
    Startnr: 21
    Förare: Rolf Lind
    Hund: Sixten
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:33,78
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 30
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 2 Totaltid: 11:18,15
    Startnr: 34
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 31
    Elisabeth Gehlin & Molly
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 7 Totaltid: 10:12,03
    Startnr: 1
    Förare: Elisabeth Gehlin
    Hund: Rowntree Zuccata Ricetta
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:42,03
  • Placering: 32
    Katarina Thor & Sarah
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 12:07,78
    Startnr: 35
    Förare: Katarina Thor
    Hund: Lujesa Dancing Queen
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 33
    Anna Karin Bäcklin & Dobby
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 3 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 13
    Förare: Anna Karin Bäcklin
    Hund: Just Ask Dobby
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    Gunilla Falck & Lacka
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 6 Totaltid: 12:30,30
    Startnr: 40
    Förare: Gunilla Falck
    Hund: Skogsbygdens Luna Lack
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,30
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Ulla Hellsing & Janis
    Totalpoäng: 35.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 26
    Förare: Ulla Hellsing
    Hund: Gildas Janis Joplin
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 36
    Örjan Björklund & Indra
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 11:13,40
    Startnr: 38
    Förare: Örjan Björklund
    Hund: Wow Lixoms A Dream Come True
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,40
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Pia Vanhanen & Nelson
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 36
    Förare: Pia Vanhanen
    Hund: Åtta små tassarnas Exxon
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 38
    Toni Bergman & Goa
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 7 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 19
    Förare: Toni Bergman
    Hund: Vassruggens Galsi Öskmey
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Kristina Alfredsson & Charlie
    Totalpoäng: 34.5 Totalfel: 8 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 18
    Förare: Kristina Alfredsson
    Hund: Charlie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 40
    Ingrid Andersson & Totte
    Totalpoäng: 24.5 Totalfel: 6 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 28
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Pealcraft´s Black Dream
    Ras: Engelsk Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00