TSM 2018-07-07 Färjestaden, Öland

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lines Hundskola

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Lotta Bauer Domare 2: Sofia Angeleby

  • Placering: 1
    Kirsten Kristiansen & Speedy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:13,75
    Startnr: 17
    Förare: Kirsten Kristiansen
    Hund: Deenovo Migthy Gladiator of glory
    Ras: Australian Spedherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,34
  • Placering: 2
    Jeanette Nilcrantz & Zajja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:30,02
    Startnr: 12
    Förare: Jeanette Nilcrantz
    Hund: Zajja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,91
  • Placering: 3
    Helen Axelsson & Signe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:56,24
    Startnr: 4
    Förare: Helen Axelsson
    Hund: Lapinlunas Karamelli
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,84
  • Placering: 4
    Camilla Nilsson & Mia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:25,81
    Startnr: 5
    Förare: Camilla Nilsson
    Hund: Wesa Borgs Mamma Mia
    Ras: Welsh corgi cardigan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,30
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,91
  • Placering: 5
    Lisa Johansson & Affe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:38,31
    Startnr: 13
    Förare: Lisa Johansson
    Hund: Affe
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,30
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,60
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,53
  • Placering: 6
    Elona connysson & Tippex
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,18
    Startnr: 10
    Förare: Elona connysson
    Hund: Spotdog's Evening Emerald
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,70
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,16
  • Placering: 7
    Kerstin Knobloch & Eka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:45,74
    Startnr: 14
    Förare: Kerstin Knobloch
    Hund: Ekhöjdens Eka
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,94
  • Placering: 8
    Elisabeth Frank & Dixon
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:47,15
    Startnr: 1
    Förare: Elisabeth Frank
    Hund: Mariesen's Dixon
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,50
  • Placering: 9
    Jeannett Corfitsen & Sunshine
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:47,18
    Startnr: 20
    Förare: Jeannett Corfitsen
    Hund: Leading Angels Spiritual Mentor
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,88
  • Placering: 10
    AnnLouise Ingvarsson & Snäckan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:51,78
    Startnr: 2
    Förare: AnnLouise Ingvarsson
    Hund: Himlahunden Carole King
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,31
  • Placering: 11
    Nina Torvinen & Luna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:36,11
    Startnr: 9
    Förare: Nina Torvinen
    Hund: Denridge sweetie
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,20
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,21
  • Placering: 12
    Carin Lundberg Papp & Malwa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:25,99
    Startnr: 7
    Förare: Carin Lundberg Papp
    Hund: Blackfalls Midsummer nights Dream
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,84
  • Placering: 13
    Susanne Karlsson & Gissa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:29,34
    Startnr: 16
    Förare: Susanne Karlsson
    Hund: Gissa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:38,84
  • Placering: 14
    Anna Lycknets & Windie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 04:03,92
    Startnr: 43
    Förare: Anna Lycknets
    Hund: Årteplättens Magica Tophana
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:21,19
  • Placering: 15
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:02,31
    Startnr: 32
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affectionate Aime'e
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,78
  • Placering: 16
    Irene Sturesson & Fonzie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:33,21
    Startnr: 18
    Förare: Irene Sturesson
    Hund: Trofast Camaro
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,80
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,13
  • Placering: 17
    Carina Bönnelykke & Fie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:24,22
    Startnr: 38
    Förare: Carina Bönnelykke
    Hund: Team Cayira Hirra
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,47
  • Placering: 18
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:32,72
    Startnr: 19
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff.
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,19
  • Placering: 19
    Agneta Siwertz & Merry
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,38
    Startnr: 42
    Förare: Agneta Siwertz
    Hund: Merry
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,56
  • Placering: 20
    Barbro Kantberg & Vinnah
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:59,37
    Startnr: 21
    Förare: Barbro Kantberg
    Hund: Kantbergets Vinnah Vildadotter
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:34,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,19
  • Placering: 21
    Ellen Herrlin & Bosse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:38,26
    Startnr: 36
    Förare: Ellen Herrlin
    Hund: Bosse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,60
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,66
  • Placering: 22
    Ann-Sofie Lundgren- & Türingen's Alf-Olle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:42,10
    Startnr: 37
    Förare: Ann-Sofie Lundgren-
    Hund: Türingen's Alf-Olle
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,70
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 23
    Anne Larsen & Risse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:43,90
    Startnr: 46
    Förare: Anne Larsen
    Hund: Curie
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,20
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,70
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 24
    Monica Persson & Janis
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:16,40
    Startnr: 8
    Förare: Monica Persson
    Hund: Pannakottens Sköna Janis
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,30
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Manfred Stumpf & Kito
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:56,73
    Startnr: 30
    Förare: Manfred Stumpf
    Hund: Ginuwine Ex-Quisite
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,70
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,03
  • Placering: 26
    Mariann Nilsson & IA
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,34
    Startnr: 33
    Förare: Mariann Nilsson
    Hund: Steffex IA
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,30
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,04
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    Charlotte Augustzen & Zelma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:06,41
    Startnr: 41
    Förare: Charlotte Augustzen
    Hund: Mc Marras Hot Vanilla Ice
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,91
  • Placering: 28
    Annelie Lindqvist & Zaba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:29,62
    Startnr: 25
    Förare: Annelie Lindqvist
    Hund: Straight Flush Zaba
    Ras: Flatcoatedretriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,62
  • Placering: 29
    Helen Frid & Missnutt's harmony harry
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:25,80
    Startnr: 45
    Förare: Helen Frid
    Hund: Missnutt's harmony harry
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 30
    Marie Leandersson & Chillidream's Mustard-Sally
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:22,88
    Startnr: 22
    Förare: Marie Leandersson
    Hund: Chillidream's Mustard-Sally
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Fredrika Jonasson & Chi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:31,13
    Startnr: 6
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Chi Chi
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Olle Ingvarsson & Snozan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:11,30
    Startnr: 3
    Förare: Olle Ingvarsson
    Hund: Himlahunden Scilla
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,70
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Malin Leifsdotter & Lexie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 06:16,68
    Startnr: 39
    Förare: Malin Leifsdotter
    Hund: Kantberget's go for gold
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,08
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:37,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Lilian Flinge & Freak le chics Brechtje
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:50,20
    Startnr: 29
    Förare: Lilian Flinge
    Hund: Freak le chics Brechtje
    Ras: Holländsk herdehund korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,20
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Christin Myrberger & Cairncurls Carla
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:57,90
    Startnr: 34
    Förare: Christin Myrberger
    Hund: Cairncurls Carla
    Ras: curly coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,90
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Lena Lange & Frans
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:50,90
    Startnr: 40
    Förare: Lena Lange
    Hund: Båtsman
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,90
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Marianne Fransson & Jordan
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:39,90
    Startnr: 27
    Förare: Marianne Fransson
    Hund: Good Girls Michael Jordan
    Ras: Parson Russel terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,90
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Helén Wåhlstrand Persson & Meggy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 08:56,70
    Startnr: 31
    Förare: Helén Wåhlstrand Persson
    Hund: Meggy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,70
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Eva Pihlblad & Jazz
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 8 Totaltid: 07:50,66
    Startnr: 15
    Förare: Eva Pihlblad
    Hund: Excerno Yas Does
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:50,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Ulla Karlsson & Kito
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 8 Totaltid: 08:55,77
    Startnr: 35
    Förare: Ulla Karlsson
    Hund: Dark'n Smart Run To The Hills
    Ras: Belgisk Vallhund/ Groenendael
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:25,77
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 41
    Ulrika Permlid & Benice
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 26
    Förare: Ulrika Permlid
    Hund: Türingen's Benice
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Lennart Fogelberg & CLUMBROLDS BYEBYE MISS AMERCAN PIE
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 9 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 24
    Förare: Lennart Fogelberg
    Hund: CLUMBROLDS BYEBYE MISS AMERCAN PIE
    Ras: WELSH SPRINGER SPANIEL
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00