TSM 2018-09-23 Torsby

Arrangör: Torsby Brukshundklubb
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Karin Blom

  • Placering: 1
    Simo Hellsten & Saarni
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:41,37
    Startnr: 35
    Förare: Simo Hellsten
    Hund: Magical Joy I'm Your Dream
    Ras: bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,10
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,61
  • Placering: 2
    Birgitta Mikaelsson & Herta
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:21,89
    Startnr: 23
    Förare: Birgitta Mikaelsson
    Hund: Joinmi Apple Of My Eye
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,34
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,77
  • Placering: 3
    Heléne Olofsson & Ludde
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 09:20,19
    Startnr: 33
    Förare: Heléne Olofsson
    Hund: Quite Easy Rocking Rain
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:05,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,72
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:27,78
  • Placering: 4
    Barbro Collin & Cookie
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:35,12
    Startnr: 39
    Förare: Barbro Collin
    Hund: Collbros Sugar Pie Honey
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,47
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 5
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 1 Totaltid: 08:14,58
    Startnr: 6
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,09
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:14,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,36
  • Placering: 6
    Annica Holmström & Kaxa
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 1 Totaltid: 09:02,47
    Startnr: 11
    Förare: Annica Holmström
    Hund: Huset Kromi's Flora
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,94
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:17,23
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:12,30
  • Placering: 7
    Lotta Torstensson & Rocky
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:48,23
    Startnr: 24
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Håtvåos Rocky
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:53,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,88
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 8
    Miira Hellsten & Kookos
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:51,38
    Startnr: 27
    Förare: Miira Hellsten
    Hund: Tupla-Täplän Lugh
    Ras: parsonrusselterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,22
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,54
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:49,62
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 9
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:29,42
    Startnr: 8
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:26,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,08
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:19,18
  • Placering: 10
    Anneli Dahlström & Nilo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:43,06
    Startnr: 1
    Förare: Anneli Dahlström
    Hund: Aplicado Polarbear Baloo
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,40
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 11
    Elina Dahlström & Hector
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:46,47
    Startnr: 34
    Förare: Elina Dahlström
    Hund: Håtvåos Pierre hector
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 12
    Daniel Brattén & Nato
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 09:41,47
    Startnr: 38
    Förare: Daniel Brattén
    Hund: Nato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,88
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 13
    Ann-Christine Jennehag & Ambra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 09:50,67
    Startnr: 37
    Förare: Ann-Christine Jennehag
    Hund: Howling Mon's Alhambra
    Ras: dogo canario
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,88
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,79
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 14
    Anette Alvarsson & Milo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 10:27,08
    Startnr: 22
    Förare: Anette Alvarsson
    Hund: Dreamwishes Goliat
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,44
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:55,64
  • Placering: 15
    Anna-Karin Lindblom & Lykke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 10:32,38
    Startnr: 29
    Förare: Anna-Karin Lindblom
    Hund: Aim High Lita Ford
    Ras: Goldenretriver
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:15,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,57
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 16
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:25,76
    Startnr: 14
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,31
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,36
  • Placering: 17
    Leif Brinck & Maja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 08:44,68
    Startnr: 17
    Förare: Leif Brinck
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,93
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 18
    Madeleine Ulin & Agge
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:55,99
    Startnr: 13
    Förare: Madeleine Ulin
    Hund: Bling'z Agate
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,59
    SSE
  • Placering: 19
    Ingalill Johansson & Bozze
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 09:31,06
    Startnr: 7
    Förare: Ingalill Johansson
    Hund: Truxelis Bozze
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,91
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 20
    Anita Slogmans & Smokie
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 09:59,34
    Startnr: 19
    Förare: Anita Slogmans
    Hund: Skjervtorpet's Concurrente Corleone
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:19,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:22,00
  • Placering: 21
    Carina Berglund & Cola
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:23,60
    Startnr: 12
    Förare: Carina Berglund
    Hund: Oaktoft Cola
    Ras: Miniature American Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,60
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 22
    Anna Pettersson & Jacky
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:26,38
    Startnr: 18
    Förare: Anna Pettersson
    Hund: Vitahotellets Patrik Puka
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,38
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 23
    Yvonne Olsson & Spot
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 1 Totaltid: 11:13,84
    Startnr: 25
    Förare: Yvonne Olsson
    Hund: Double Barrel´s Double Dotcom
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,84
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 24
    Ingela Larsson Kindeland & Essie
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:40,17
    Startnr: 32
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockernest Essie of Hero
    Ras: Cocker
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,61
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 25
    Petra Arborén & Conover's Xample for you
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 10:11,67
    Startnr: 40
    Förare: Petra Arborén
    Hund: Conover's Xample for you
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:55,47
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,64
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:29,56
  • Placering: 26
    Sara Pauselius & Cindy
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 3 Totaltid: 08:54,46
    Startnr: 21
    Förare: Sara Pauselius
    Hund: Syndicate with trial's bestiyana
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,18
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 27
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:40,84
    Startnr: 31
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labbe
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,85
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,99
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 28
    Yvette Marmon & Elsa
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:00,34
    Startnr: 3
    Förare: Yvette Marmon
    Hund: Elsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:29,56
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 29
    Kerstin Rörstam & Micke
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:04,30
    Startnr: 10
    Förare: Kerstin Rörstam
    Hund: Aagerups Micke Mackmyra
    Ras: Dansk/svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,30
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 30
    Beatrice Bergqvist & Simbaa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 10:48,50
    Startnr: 20
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Cezeta All included
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:48,50
  • Placering: 31
    Kerstin Wikström & Telma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:03,12
    Startnr: 30
    Förare: Kerstin Wikström
    Hund: Nillas Farm Telma
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,12
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 32
    Elin Jernberg & Masse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 08:42,58
    Startnr: 36
    Förare: Elin Jernberg
    Hund: Sinchers Mastering the Game
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,55
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 33
    Berit Jansson & Manolito
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 10:21,78
    Startnr: 15
    Förare: Berit Jansson
    Hund: Hexgårdens Manolito
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 34
    Sussie & Rocky
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 10:06,38
    Startnr: 16
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Kings & Queens´s laughing Too Loud
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,94
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:17,44
  • Placering: 35
    Anette Öhver & Akido
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 11:24,50
    Startnr: 2
    Förare: Anette Öhver
    Hund: Silverskedens Akido
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,50
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 36
    Sonja Wallin & Lura
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:26,54
    Startnr: 5
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Lura
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,54
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 37
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 5 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 28
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 38
    Åsa Nord & Kalle
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 7 Totaltid: 11:13,60
    Startnr: 9
    Förare: Åsa Nord
    Hund: Tingvell's Unbreakable
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:13,60
  • Placering: 39
    Ulla Andersson & Eyesy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 26
    Förare: Ulla Andersson
    Hund: Prowess Eyesight
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00