TSM 2018-09-09 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Karina M Nielsen Domare 2: Ylva Dahlgren Bengtsson

  • Placering: 1
    Una Käck & Guy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:54,72
    Startnr: 5
    Förare: Una Käck
    Hund: Skärgårdsvallarens Guy
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,22
  • Placering: 2
    Helen Ljunggren & Liz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:57,94
    Startnr: 15
    Förare: Helen Ljunggren
    Hund: Kråkeberga gårds Blacklist
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,78
  • Placering: 3
    Mimmi Ståhl & Prima
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:04,50
    Startnr: 28
    Förare: Mimmi Ståhl
    Hund: Krokasmedens Prima
    Ras: Nova Scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,13
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,50
  • Placering: 4
    Ellen Herrlin & Bosse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:07,50
    Startnr: 1
    Förare: Ellen Herrlin
    Hund: Bosse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,13
  • Placering: 5
    Mia Tegbrant & Lava
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:12,58
    Startnr: 48
    Förare: Mia Tegbrant
    Hund: Flushpoint What A Navigator
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,06
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,56
  • Placering: 6
    Kirsten Kristiansen & Speedy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:16,62
    Startnr: 32
    Förare: Kirsten Kristiansen
    Hund: Deenovo Mighty Gladiator of Glory
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,44
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,87
  • Placering: 7
    Louise Adamsson & Yxie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:18,03
    Startnr: 9
    Förare: Louise Adamsson
    Hund: Gråmanns Yxie
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,34
  • Placering: 8
    Erika Dahl & Ghost
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,89
    Startnr: 40
    Förare: Erika Dahl
    Hund: Kozagans Ghost
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,07
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,41
    SSE
  • Placering: 9
    Anne Larsen & Nusca
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:32,40
    Startnr: 17
    Förare: Anne Larsen
    Hund: Søbjerggaards francie
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,69
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,59
  • Placering: 10
    Ulrica Olsson & Fiddeli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:42,06
    Startnr: 11
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Aspsjöns Fiddeli
    Ras: Berner Sennen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,34
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,72
  • Placering: 11
    Henriette Hertz-Pedersen & Alma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:49,44
    Startnr: 45
    Förare: Henriette Hertz-Pedersen
    Hund: Toymaker's Alberte
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,19
  • Placering: 12
    Anette Larsson & SPIKE
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:50,93
    Startnr: 22
    Förare: Anette Larsson
    Hund: SPIKE
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,69
  • Placering: 13
    Jeanette Nilcrantz & Zajja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:51,73
    Startnr: 7
    Förare: Jeanette Nilcrantz
    Hund: Zajja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,31
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,41
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,07
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,94
  • Placering: 14
    Irene Petersen & Alice
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:54,36
    Startnr: 21
    Förare: Irene Petersen
    Hund: Alice
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,78
  • Placering: 15
    Sofie Boyström & Blossa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,60
    Startnr: 31
    Förare: Sofie Boyström
    Hund: Fagayas Blossa Von Noël
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,68
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,59
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,90
  • Placering: 16
    Madelen Lundgren & Gibson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:59,75
    Startnr: 37
    Förare: Madelen Lundgren
    Hund: Be Meja's Edna Krabappel
    Ras: Pinscher
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,50
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,09
  • Placering: 17
    Robert Werner & Minni
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:00,66
    Startnr: 16
    Förare: Robert Werner
    Hund: Gundais Minni
    Ras: Working kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,69
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,50
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,25
  • Placering: 18
    Marie Billqvist & Thea
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:12,71
    Startnr: 47
    Förare: Marie Billqvist
    Hund: La Dolce Luna's Legacystoryforme
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,75
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,65
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,68
  • Placering: 19
    Charlotte Skarin & Zoe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:30,80
    Startnr: 14
    Förare: Charlotte Skarin
    Hund: Windedos Kahlua
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,78
  • Placering: 20
    Linnéa Hallbeck & Melker
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,90
    Startnr: 19
    Förare: Linnéa Hallbeck
    Hund: Chininas Yesterdays Yankee
    Ras: Italiensk vinthund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,50
  • Placering: 21
    Sara Wiberg & Helge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,89
    Startnr: 4
    Förare: Sara Wiberg
    Hund: Magnarpstrands Kasper
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,81
  • Placering: 22
    Ritva Lindström & Jösta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:57,51
    Startnr: 10
    Förare: Ritva Lindström
    Hund: Honningrosas Jösta Hjerteknuser
    Ras: Norsk Buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,97
  • Placering: 23
    Inger Borg & Nova
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,44
    Startnr: 23
    Förare: Inger Borg
    Hund: Pelydryns Toblerone
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,10
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,12
    SSE
  • Placering: 24
    Magnus Lundberg & Yakira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:36,91
    Startnr: 29
    Förare: Magnus Lundberg
    Hund: Ridgebow's Yakira Of Arif
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,19
  • Placering: 25
    Pernilla Honoré & Silla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:59,98
    Startnr: 24
    Förare: Pernilla Honoré
    Hund: Hässlehoffs Betty Michelindotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,88
  • Placering: 26
    Anna Jönsson & Neo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:14,40
    Startnr: 38
    Förare: Anna Jönsson
    Hund: Eldivas One of Us
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,09
  • Placering: 27
    Marianne Lowen & Maggie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:37,82
    Startnr: 44
    Förare: Marianne lowen
    Hund: Maggie
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,47
  • Placering: 28
    Marie Österberg Fredriksson & Birger
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:28,91
    Startnr: 42
    Förare: Marie Österberg Fredriksson
    Hund: Tribusas Dorisson Birger
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,50
  • Placering: 29
    Linh Mårtensson & Otis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:15,78
    Startnr: 20
    Förare: Linh Mårtensson
    Hund: Flushpoint What An Exocet
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,94
  • Placering: 30
    Carolina Svensson & Maja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:22,73
    Startnr: 13
    Förare: carolina svensson
    Hund: Maja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Ea Bagge & Maggie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:28,25
    Startnr: 18
    Förare: Ea Bagge
    Hund: Maggie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,53
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,22
  • Placering: 32
    Ida Brantberg & Ebbot
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:33,59
    Startnr: 36
    Förare: Ida Brantberg
    Hund: Eldivas Yellow
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,75
  • Placering: 33
    Olle Ingvarsson & Snozan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:44,29
    Startnr: 30
    Förare: Olle Ingvarsson
    Hund: Himlahunden Scilla
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,56
  • Placering: 34
    Amalie Kristiansen & Yatzy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:53,00
    Startnr: 33
    Förare: Amalie Kristiansen
    Hund: Dreamcatcher´s Astorid Belt
    Ras: Australian Spedherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,94
  • Placering: 35
    Gunilla Nilsson & Toya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:58,97
    Startnr: 43
    Förare: Gunilla Nilsson
    Hund: Lakej´s Ofelia
    Ras: Dvärgschnauzer ss
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,03
  • Placering: 36
    Linda Knutsson & Monz
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:07,15
    Startnr: 35
    Förare: Linda Knutsson
    Hund: Monz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,88
  • Placering: 37
    Jill Hansen & Cæsar
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:27,03
    Startnr: 27
    Förare: Jill Hansen
    Hund: Cæsar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,34
    SSE
  • Placering: 38
    Lisa Johansson & Affe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:30,34
    Startnr: 34
    Förare: Lisa Johansson
    Hund: Affe
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,12
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,10
  • Placering: 39
    Ulrika Hall & Kachina
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:53,08
    Startnr: 49
    Förare: Ulrika Hall
    Hund: Solvingas Kachina Af Dezzley
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,07
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,60
  • Placering: 40
    Lisbeth Dahlgren & Daisy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:06,34
    Startnr: 3
    Förare: Lisbeth Dahlgren
    Hund: Krille´s Daisy
    Ras: schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,84
  • Placering: 41
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:31,90
    Startnr: 50
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affectionate Aime'e
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,50
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,28
  • Placering: 42
    Kajsa Larsson & Inez
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:56,84
    Startnr: 46
    Förare: Kajsa Larsson
    Hund: Inez
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,56
  • Placering: 43
    Maria Alzen-Kristiansson & Annie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:03,52
    Startnr: 8
    Förare: Maria Alzen-Kristiansson
    Hund: XHOUSE XTRA
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,15
  • Placering: 44
    Margrete Jacobsen & Mille
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:42,16
    Startnr: 26
    Förare: Margrete Jacobsen
    Hund: Mc Marra's game on solitair
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Marta Roslaniec & Mila
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:14,63
    Startnr: 6
    Förare: Marta Roslaniec
    Hund: Mila
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,85
  • Placering: 46
    Anna Mårtensson & ALICE
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:34,06
    Startnr: 12
    Förare: Anna Mårtensson
    Hund: Baggbo I Love My Dog
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,19