Ölandssniffen TSM 2019-08-10 Färjestaden

Arrangör: Saxnäs Brukshundklubb
Anordnare: saxnäs bhk

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Ylva Dahlgren Bengtsson

  • Placering: 1
    Lina Holmström & Kinna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:29,54
    Startnr: 31
    Förare: Lina Holmström
    Hund: Chess Player Alice Springs
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,12
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,63
    SSE
  • Placering: 2
    Helen Halvarsson & Ida
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:51,44
    Startnr: 22
    Förare: Helen Halvarsson
    Hund: Finaborgs Affection of Love
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,90
  • Placering: 3
    William Nilsson & Sia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:54,28
    Startnr: 34
    Förare: William Nilsson
    Hund: Torneryds Sia
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,97
  • Placering: 4
    Åsa Bratt & Vilsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:57,13
    Startnr: 16
    Förare: Åsa Bratt
    Hund: Golden Moonstones Dolly Parton
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,50
  • Placering: 5
    Camilla Axell & Stella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:12,91
    Startnr: 39
    Förare: Camilla Axell
    Hund: Ginuwine I'Ve Got The Power
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,28
  • Placering: 6
    Susanne Rydqvist & Rossi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:22,12
    Startnr: 23
    Förare: Susanne Rydqvist
    Hund: Decorous Vintage Viper
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,90
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,44
    SSE
  • Placering: 7
    Eva Carlsson & Zally
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,79
    Startnr: 9
    Förare: Eva Carlsson
    Hund: Zally
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,29
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,72
  • Placering: 8
    Kerstin Knobloch & Eka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,87
    Startnr: 27
    Förare: Kerstin Knobloch
    Hund: Ekhöjdens Eka
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,38
  • Placering: 9
    Carina Johansson & Focus
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:17,21
    Startnr: 26
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Dragonora Shasta King Cor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,62
  • Placering: 10
    Ann-Charlott Jarvisson & Uno
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:40,72
    Startnr: 20
    Förare: Ann-Charlott Jarvisson
    Hund: Daintys Undercover Brother
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,68
  • Placering: 11
    Ann-Christin Lindholm & Torneryds Hiba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:58,05
    Startnr: 29
    Förare: Ann-Christin Lindholm
    Hund: Torneryds Hiba
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:31,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,84
  • Placering: 12
    Eva Pihlblad & Jazz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:54,78
    Startnr: 30
    Förare: Eva Pihlblad
    Hund: Excerno Yas Does
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:44,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,62
  • Placering: 13
    Liselotte Ivarsson & Pixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 06:12,64
    Startnr: 38
    Förare: Liselotte Ivarsson
    Hund: Torbjörnahults Pixie
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:28,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:40,91
  • Placering: 14
    Annika Hagberg & Ninja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 04:03,64
    Startnr: 25
    Förare: Annika Hagberg
    Hund: Nostryffelns Nina
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,02
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:40,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,68
  • Placering: 15
    Monica Persson & Oska
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:22,00
    Startnr: 35
    Förare: Monica Persson
    Hund: Grahnskans Oska
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,50
  • Placering: 16
    Manfred Stumpf & Kito
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:03,73
    Startnr: 24
    Förare: Manfred Stumpf
    Hund: Ginuwine Ex-Quisite
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,29
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,16
  • Placering: 17
    Nina Askander & Texas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:39,46
    Startnr: 33
    Förare: Nina Askander
    Hund: Texas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,75
  • Placering: 18
    Barbro Kantberg & Vinnah
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:38,38
    Startnr: 21
    Förare: Barbro Kantberg
    Hund: Kantberget´s Vinnah Vildadotter
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,22
  • Placering: 19
    Towe Engdahl & Oddie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:39,16
    Startnr: 28
    Förare: Towe Engdahl
    Hund: Big Heart's Limited Edition
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,13
  • Placering: 20
    Helene Åkesson Blom & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:14,85
    Startnr: 10
    Förare: Helene Åkesson Blom
    Hund: Caudactus holiday maker
    Ras: Schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Britt-Louise Reffel & Unnih
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:44,97
    Startnr: 13
    Förare: Britt-Louise Reffel
    Hund: Mannos Unnih
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,91
  • Placering: 22
    Anette Göstasson & Casper
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:51,10
    Startnr: 14
    Förare: Anette Göstasson
    Hund: Sällebäcks en annan femma
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:38,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
  • Placering: 23
    Ulla Rosén & Sotis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:07,04
    Startnr: 3
    Förare: Ulla Rosén
    Hund: A'Monibe's Lovemaker
    Ras: Mellan pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:31,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Ewa Klase & Nikkie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:09,88
    Startnr: 8
    Förare: Ewa Klase
    Hund: Sundew's La Bohame
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Carin Lundberg Papp & Malwa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:14,35
    Startnr: 2
    Förare: Carin Lundberg Papp
    Hund: Blackfalls Midsummer nights Dream
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Annabelle Hesselgård & Pandia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:18,56
    Startnr: 36
    Förare: Annabelle Hesselgård
    Hund: Pandia
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,03
  • Placering: 27
    Inger Hornesjö & Hornlakes You are me dream
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:26,69
    Startnr: 1
    Förare: Inger Hornesjö
    Hund: Hornlakes You are me dream
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,82
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Anna Wareborn & Bea
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:42,17
    Startnr: 6
    Förare: Anna Wareborn
    Hund: Beathalandet Bea
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,82
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,35
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Mari Karlsson & Milo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:25,13
    Startnr: 18
    Förare: Mari Karlsson
    Hund: Milo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:22,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Britt Svensson & Joe´s Rasmus på Luffen
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:18,47
    Startnr: 37
    Förare: Britt Svensson
    Hund: Joe´s Rasmus på Luffen
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Margita Karlsson & Loke
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:49,31
    Startnr: 15
    Förare: Margita Karlsson
    Hund: Heavenly Hunters Loke
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Tommy Karlsson & Billy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:07,97
    Startnr: 12
    Förare: Tommy Karlsson
    Hund: Billy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Åke Ungerbäck & Cippe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:18,37
    Startnr: 4
    Förare: Åke Ungerbäck
    Hund: Caesar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,81
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Alice Ferrada & Folke
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:38,91
    Startnr: 17
    Förare: Alice Ferrada
    Hund: Folke
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Arne Andersson & LITA
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:55,81
    Startnr: 11
    Förare: Arne Andersson
    Hund: Vargbiten´s lita
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 00:51,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Anneli Isaksson & Isac
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:48,28
    Startnr: 5
    Förare: Anneli Isaksson
    Hund: Isac
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Ann-Sofie Isaksson & Leo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 08:11,38
    Startnr: 32
    Förare: Ann-Sofie Isaksson
    Hund: All-or-nothing
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:11,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Alla moment ej genomförda
    Emelie Ekelund & Chancos Dbour
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 7
    Förare: Emelie Ekelund
    Hund: Chancos Dbour
    Ras: Canaan dog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Domare bryter tävlan
    Sajsa Andersson & Alsie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 19
    Förare: Sajsa Andersson
    Hund: Coffee Zlote Psiaki
    Ras: Welsh corgi cardigan
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00