Perex Sniffen TSM 2020-10-03 Sandarne

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Annelis Hundtjänst

Totalresultat för TSM NW3

Domare 1: Anneli Johansson

  • Placering: 1
    Agneta Cottin & Isis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 18:12,06
    Startnr: 4
    Förare: Agneta Cottin
    Hund: Mironik's Isis
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:23,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 06:19,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:35,01
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:54,19
  • Placering: 2
    Karin Hellquist & Toya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 19:10,16
    Startnr: 12
    Förare: Karin Hellquist
    Hund: Cutulus Toya
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:14,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 07:56,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:15,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:43,72
  • Placering: 3
    Madeleine Ulin & Agge
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 19:14,91
    Startnr: 6
    Förare: Madeleine Ulin
    Hund: Bling'z Agate
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:03,66
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 08:19,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:51,50
  • Placering: 4
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 1 Totaltid: 14:44,59
    Startnr: 7
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:02,53
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 05:36,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 04:09,43
  • Placering: 5
    Lotta Adehed & Maya
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 2 Totaltid: 15:53,82
    Startnr: 9
    Förare: Lotta Adehed
    Hund: Tripolis New Romance
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:27,78
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 08:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,72
  • Placering: 6
    Britt Nylund & Nalle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 19:11,29
    Startnr: 5
    Förare: Britt Nylund
    Hund: Nalle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:58,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 08:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:09,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:33,44
  • Placering: 7
    Sussie & Hemi
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 16:33,40
    Startnr: 8
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Oden-staff Iron Man
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:57,87
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 05:33,06
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:25,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:37,35
  • Placering: 8
    Helena Bolin & Isa
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 18:29,83
    Startnr: 2
    Förare: Helena Bolin
    Hund: Woppers Love Love Love
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:14,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 06:30,34
    Fordon:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:45,46
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 9
    Irene Tostar & Koffi
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 2 Totaltid: 14:59,06
    Startnr: 1
    Förare: Irene Tostar
    Hund: Ryegate's Wishful Sinful
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:20,47
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:42,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:26,56
  • Placering: 10
    Johanna Gudmunds & Ralf
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 2 Totaltid: 16:17,84
    Startnr: 11
    Förare: Johanna Gudmunds
    Hund: Winning Line´s Casino Royale
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:31,59
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:49,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 11
    Helena Eriksson & Vilma
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 3 Totaltid: 17:04,55
    Startnr: 10
    Förare: Helena Eriksson
    Hund: Twinkle out and out
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:16,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 05:02,12
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 3
    Fel: 0
    Tid: 04:46,34
  • Placering: 12
    Joakim Bolin & Frank
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 2 Totaltid: 14:22,82
    Startnr: 3
    Förare: Joakim Bolin
    Hund: ACT’s for Mission Lucky
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 4
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:06,66
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:36,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:09,44