TSM 2018-01-05 GÖTEBORG

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Svenska Nose Work Klubben

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Pirko Andersson Domare 3: Pernilla Rask Domare 4: Sofia Angleby

  • Placering: 1
    Susanne Skälhammar & Smilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:04,73
    Startnr: 2
    Förare: Susanne Skälhammar
    Hund: Smilla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,58
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,62
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,25
  • Placering: 2
    Anna Barnö & Majken
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,14
    Startnr: 76
    Förare: Anna Barnö
    Hund: Songbirds Delia
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,24
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,56
    SSE
  • Placering: 3
    Anna Nilsson & Lebaz Jetty Jewel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:15,72
    Startnr: 33
    Förare: Anna Nilsson
    Hund: Lebaz Jetty Jewel
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,91
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,25
  • Placering: 4
    Miira Hellsten & Kookos
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:29,25
    Startnr: 65
    Förare: Miira Hellsten
    Hund: Tupla-Täplän Lugh
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,39
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,41
  • Placering: 5
    Ulf Peterzon & Greta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:35,63
    Startnr: 63
    Förare: Ulf Peterzon
    Hund: Breakeout´s Greta Garbo
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,53
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,35
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,37
  • Placering: 6
    Kirsi Suominen & Momo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:37,52
    Startnr: 40
    Förare: Kirsi Suominen
    Hund: Räntäsään Gentleman
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,19
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,91
  • Placering: 7
    AnnaKajsa Gullberg-Dahl & Rio
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:37,87
    Startnr: 13
    Förare: AnnaKajsa Gullberg-Dahl
    Hund: Rio
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,93
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,28
    SSE
  • Placering: 8
    Ulrika Brobeck & Ester
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:43,48
    Startnr: 54
    Förare: Ulrika Brobeck
    Hund: West Coast Tollers Artemis
    Ras: Nova Scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,33
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,94
  • Placering: 9
    Annica Ljungberg & Dixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:03,60
    Startnr: 30
    Förare: Annica Ljungberg
    Hund: Dixie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,48
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,06
  • Placering: 10
    Maria Olsson & Lucas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:11,02
    Startnr: 62
    Förare: Maria Olsson
    Hund: Fägrings Salta Vidar
    Ras: Nova Scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,55
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,62
  • Placering: 11
    Simo Hellsten & Saarni
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:59,77
    Startnr: 71
    Förare: Simo Hellsten
    Hund: Magical Joy I'm Your Dream
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,08
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,12
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,25
    SSE
  • Placering: 12
    Hanna Nilsson & Liberty-Aylove
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:47,82
    Startnr: 69
    Förare: Hanna Nilsson
    Hund: Liberty-Aylove
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,51
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,28
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,84
  • Placering: 13
    Ingela Larsson Kindeland & Walle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:55,42
    Startnr: 32
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockergold Life is Good
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,58
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,18
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,44
  • Placering: 14
    Angelica Abrahamsson & Viggo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:52,74
    Startnr: 47
    Förare: Angelica Abrahamsson
    Hund: Doglefox Utonium
    Ras: Nova Scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:21,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,91
  • Placering: 15
    Ulrika Holmberg & Stella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:14,66
    Startnr: 46
    Förare: Ulrika Holmberg
    Hund: Azzurra
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,78
  • Placering: 16
    Anette Rosberg & Bless
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:28,88
    Startnr: 55
    Förare: Anette Rosberg
    Hund: Western Ranch Bless
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,32
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 17
    Carina Odén & Jäger
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:05,56
    Startnr: 23
    Förare: Carina Odén
    Hund: Jägermeister
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,68
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,81
  • Placering: 18
    Karina Maria Nielsen & RayRay
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:33,78
    Startnr: 42
    Förare: Karina Maria Nielsen
    Hund: Ray
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,78
  • Placering: 19
    Christina Persson & Ville
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:36,94
    Startnr: 73
    Förare: Christina Persson
    Hund: Ville
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,44
  • Placering: 20
    Marie Tönnberg & Frej
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:00,54
    Startnr: 60
    Förare: Marie Tönnberg
    Hund: Tillyhills Kör Bara Kör
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,55
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,58
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,41
  • Placering: 21
    Ellinor Andersson & Java
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:15,17
    Startnr: 17
    Förare: Ellinor Andersson
    Hund: Busligans Flamma
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,62
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,93
  • Placering: 22
    Alma Ohlin & Happy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:32,72
    Startnr: 29
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Herdingpaws Trixa
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,06
  • Placering: 23
    Linda Thoresson & Nilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:38,36
    Startnr: 61
    Förare: Linda Thoresson
    Hund: Westdreams First Lady
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,33
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,47
  • Placering: 24
    Liselotte Tärning & Alba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:41,87
    Startnr: 75
    Förare: Liselotte Tärning
    Hund: La Gottis Calina
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,28
  • Placering: 25
    Kicki Brattberg & Tildras Smyrill Fjalarsson
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,75
    Startnr: 79
    Förare: Kicki Brattberg
    Hund: Tildras Smyrill Fjalarsson
    Ras: Isländsk Fårhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,79
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,62
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,34
  • Placering: 26
    Marie Callert & Loppan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:56,13
    Startnr: 70
    Förare: Marie Callert
    Hund: Tiddy's Single Lady
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,13
  • Placering: 27
    Fredrika Jonasson & Chi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:04,76
    Startnr: 15
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Chi Chi
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Christina Jerenäs Boethius & Emmy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:52,12
    Startnr: 26
    Förare: Christina Jerenäs Boethius
    Hund: Lundahövdingens Sunshine
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,09
  • Placering: 29
    Emma Larsson & Sky
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:55,56
    Startnr: 68
    Förare: Emma Larsson
    Hund: Sky
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,41
  • Placering: 30
    Michaela Andreasson & Loke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:48,08
    Startnr: 41
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Jämtesjöns Loke av Ella
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,15
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,75
    SSE
  • Placering: 31
    Fredrik Finnman & Tito
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 03:41,23
    Startnr: 0
    Förare: Fredrik Finnman
    Hund: Tito
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,91
  • Placering: 32
    Sofi Eliasson & Jacke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 05:23,87
    Startnr: 14
    Förare: Sofi Eliasson
    Hund: Jacke
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:23,68
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,84
  • Placering: 33
    Ingrid Andersson & Charlie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:32,73
    Startnr: 3
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Graceline's Morandina
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,98
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,75
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Katarina Magnusson & Nellie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:13,86
    Startnr: 12
    Förare: Katarina Magnusson
    Hund: Swedehof's Navara
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,48
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Åsa Nilsonne & Nemi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:31,90
    Startnr: 77
    Förare: Åsa Nilsonne
    Hund: Lohamras Rose of Cimmaron
    Ras: Chinese crested dog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,21
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,69
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Mari Lindström & Dezzi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 05:37,11
    Startnr: 49
    Förare: Mari Lindström
    Hund: Australian Mates Dezzi
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,40
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Frida Holst-Pettersson & Rejsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:48,35
    Startnr: 34
    Förare: Frida Holst-Pettersson
    Hund: Red Yakka's Mango
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Emmy Landqvist & Lindjax Lystra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:13,05
    Startnr: 39
    Förare: Emmy Landqvist
    Hund: Lindjax Lystra
    Ras: Belgisk vallhund/ Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,77
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Lisa Bergström & Lotta
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:18,85
    Startnr: 37
    Förare: Lisa Bergström
    Hund: Funny Spot's Athena
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Patricia Salazar & Zebbe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:08,97
    Startnr: 44
    Förare: Patricia Salazar
    Hund: Zeb
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,97
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,00
  • Placering: 41
    Mimmi Winskog & Qaramell
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:14,17
    Startnr: 74
    Förare: Maria Winskog
    Hund: Kullhagas E Qaramell from Ricci
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,98
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Carina Ekström & Japp
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:33,89
    Startnr: 27
    Förare: Carina Ekström
    Hund: Hinnared's Japp
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,24
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,65
  • Placering: 43
    Emma Söderlund & Lundens Bellagotto Simply The Best
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,23
    Startnr: 11
    Förare: Emma Söderlund
    Hund: Lundens Bellagotto Simply The Best
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,05
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,18
  • Placering: 44
    Linda Gustafsson & Rocky
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,91
    Startnr: 48
    Förare: Linda Gustafsson
    Hund: Superroyal Spiderman
    Ras: Russkiy Toy
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,50
  • Placering: 45
    Erika Andersson & Nacho
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:35,91
    Startnr: 8
    Förare: Erika Andersson
    Hund: Working Mates Catch Me If You Can
    Ras: Australian cattledog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,63
  • Placering: 46
    Susanne Strömbäck & Kråkeslottets Julius Caesar
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:08,03
    Startnr: 53
    Förare: Susanne Strömbäck
    Hund: Kråkeslottets Julius Caesar
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Katarina Stockheden & Timmy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:44,17
    Startnr: 45
    Förare: Katarina Stockheden
    Hund: Riding's Egli
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:18,82
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,35
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Maria Johansson & Alice
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:40,69
    Startnr: 18
    Förare: Maria Johansson
    Hund: Verbascum Nigrum Chara
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,66
  • Placering: 49
    Melinda Samuelsson & Pirat
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:50,15
    Startnr: 20
    Förare: Melinda Samuelsson
    Hund: Dewhopps Evert
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,00
  • Placering: 50
    Anna Landqvist & Mirox Femme Fatal La Belle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:52,21
    Startnr: 6
    Förare: Anna Landqvist
    Hund: Mirox Femme Fatal La Belle
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 51
    Marianne Fransson & Stina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:58,29
    Startnr: 66
    Förare: Marianne Fransson
    Hund: Good Girl's Tomahawk Stina
    Ras: Parson russel terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 52
    Camilla Ladestam & Dragonora Rumour Has It
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:13,28
    Startnr: 5
    Förare: Camilla Ladestam
    Hund: Dragonora Rumour Has It
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,50
  • Placering: 53
    Jimmy Byström & Mira
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:06,28
    Startnr: 24
    Förare: Jimmy Byström
    Hund: Mira
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,31
  • Placering: 54
    Susanne Rosén & Wilja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:41,06
    Startnr: 78
    Förare: Susanne Rosén
    Hund: Adius Undercover Will
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:11,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 55
    Marcus Gustavsson & Bökardalens Good Luck Charm
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:56,20
    Startnr: 25
    Förare: Marcus Gustavsson
    Hund: Bökardalens Good Luck Charm
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,20
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:33,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 56
    Mona Norgren & Hoffetrollet's Boris
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:16,51
    Startnr: 35
    Förare: Mona Norgren
    Hund: Hoffetrollet's Boris
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,23
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,28
  • Placering: 57
    Heléne Olsson & Goliat
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 06:35,30
    Startnr: 59
    Förare: Heléne Olsson
    Hund: Goldfashion Wozzek
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,14
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,16
  • Placering: 58
    Ros-Marie Dellgran & Lowa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 8 Totaltid: 08:12,03
    Startnr: 0
    Förare: Ros-Marie Dellgran
    Hund: Bigsize Flora Danica
    Ras: Nova Scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 02:29,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,28
  • Placering: 59
    Mari Martinsson & BESTIS
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:48,46
    Startnr: 1
    Förare: Mari Martinsson
    Hund: Garegårdens Bestis
    Ras: Chodský Pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,46
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 60
    Alf Moonen & Nova
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 1 Totaltid: 07:21,17
    Startnr: 10
    Förare: Alf Moonen
    Hund: Willevas Nova
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,17
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 61
    Nina Andersson & Debbie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:00,27
    Startnr: 38
    Förare: Nina Andersson
    Hund: La Familia’s Elbacio Debbie Devils
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,27
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 62
    Berit Svendsen & Ylving
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:00,94
    Startnr: 19
    Förare: Berit Svendsen
    Hund: Vassruggens Elder Ylving
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 63
    Ted Bermell & Blixtrande Staffar Chili
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:14,94
    Startnr: 52
    Förare: Ted Bermell
    Hund: Blixtrande Staffar Chili
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
  • Placering: 64
    Linn karrin & Lycka
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:54,64
    Startnr: 16
    Förare: Linn Karrin
    Hund: Basic Line Staffords Singha
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,64
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 65
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:45,93
    Startnr: 58
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk/svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,93
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 66
    Veronica Vlajkinovski & Weiefors Future Flash
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 08:03,98
    Startnr: 4
    Förare: Veronica Vlajkinovski
    Hund: Weiefors Future Flash
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,98
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 67
    Sonja Wallin & Lura
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:13,15
    Startnr: 56
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Lura
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 68
    Anette Gray Hallberg & Nick
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:43,41
    Startnr: 36
    Förare: Anette Gray Hallberg
    Hund: Pias Hundhages Nick
    Ras: Dansk/svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,41
  • Placering: 69
    Jeanette Arnesson & Drömma
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:30,00
    Startnr: 28
    Förare: Jeanette Arnesson
    Hund: Candygolds Zamira's Secret Dream
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
  • Placering: 69
    Martina Carlson & Everics Calvadoz
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:30,00
    Startnr: 64
    Förare: Martina Carlson
    Hund: Everics Calvadoz
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 71
    Sofia Werner & Megadroms Cider
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 08:30,00
    Startnr: 72
    Förare: Sofia Werner
    Hund: Megadroms Cider
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00