Heagårdssöket TSM 2020-03-07 Munka Ljungby/Skåne

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Camilla Sjöberg Domare 2: Karina Nielsen

  • Placering: 1
    JESSICA JOHNSSON & Greta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:02,10
    Startnr: 48
    Förare: JESSICA JOHNSSON
    Hund: Svartpepparn's Gucci
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,53
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,44
  • Placering: 2
    Anette Stenqvist & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,59
    Startnr: 3
    Förare: Anette Stenqvist
    Hund: SE UCH J Mörka Skogs Sigge Folkesso
    Ras: Petit basset griffon vendéen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,90
  • Placering: 3
    Jessica Berntsson & Diva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:26,25
    Startnr: 44
    Förare: Jessica Berntsson
    Hund: Lamirada Bonbon Diva
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,97
  • Placering: 4
    Eva Pihlblad & Jazz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:30,44
    Startnr: 43
    Förare: Eva Pihlblad
    Hund: Excerno Yas Does
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,10
  • Placering: 5
    Annica Hultberg & Loka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:41,56
    Startnr: 25
    Förare: Annica Hultberg
    Hund: Rahja
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,56
  • Placering: 6
    Lukas Moodysson & Pluto
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:54,71
    Startnr: 17
    Förare: Lukas Moodysson
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,75
  • Placering: 7
    Jessica Jönsson & James
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,39
    Startnr: 46
    Förare: Jessica Jönsson
    Hund: Batmoors' Downtown Molesley
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,21
  • Placering: 8
    Birgit Kryger & Armani
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:07,01
    Startnr: 28
    Förare: Birgit Kryger
    Hund: Armani
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,96
  • Placering: 9
    Lena Johansson & Silogårdens Eda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:10,13
    Startnr: 20
    Förare: Lena Johansson
    Hund: Silogårdens Eda
    Ras: Beauceron
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,41
  • Placering: 10
    Lena Mortensen & Felix
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,25
    Startnr: 39
    Förare: Lena Mortensen
    Hund: Felix victorius
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,84
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,78
  • Placering: 11
    Ulrika Hall & Yakira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:21,07
    Startnr: 49
    Förare: Ulrika Hall
    Hund: Ridgebow's Yakira Of Arif
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,63
  • Placering: 12
    Monica Malmqvist Andersson & Evita
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:21,91
    Startnr: 30
    Förare: Monica Malmqvist Andersson
    Hund: Hässlehoffs Evita-Zazudotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,07
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,18
  • Placering: 13
    Ann-Charlott Jarvisson & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:35,08
    Startnr: 27
    Förare: Ann-Charlott Jarvisson
    Hund: Sigge
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,06
  • Placering: 14
    Åke Ungerbäck & Cippe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:53,27
    Startnr: 22
    Förare: Åke Ungerbäck
    Hund: Caesar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,48
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,94
  • Placering: 15
    Ylva Dahlgren Bengtsson & Vilja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:53,78
    Startnr: 11
    Förare: Ylva Dahlgren Bengtsson
    Hund: Falstrias Music of the Night
    Ras: Field spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,09
  • Placering: 16
    Anita Nilsson & Hero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:56,95
    Startnr: 21
    Förare: Anita Nilsson
    Hund: Glamor Valley Humle Hero
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,87
  • Placering: 17
    Anna Nielsen & Mysan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:00,29
    Startnr: 10
    Förare: Anna Nielsen
    Hund: Svartpepparn´s Fairytail
    Ras: Dvärgschnauzer, svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,29
  • Placering: 18
    Sofie Boyström & Kaiju
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,12
    Startnr: 5
    Förare: Sofie Boyström
    Hund: Sigerdrivas Vestenfor Måne
    Ras: Mudi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,66
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,59
  • Placering: 19
    Sofie Brodén & Vilda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,39
    Startnr: 9
    Förare: Sofie Brodén
    Hund: Nightrunner's True beloved
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,40
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,43
  • Placering: 20
    Charlotte Persson & Charlie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:30,75
    Startnr: 36
    Förare: Charlotte Persson
    Hund: Lappmoens Dumle
    Ras: Svensk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,97
  • Placering: 21
    Emma Broman & Tessie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,99
    Startnr: 34
    Förare: Emma Broman
    Hund: Hoya Bella Blomman´s Tussilago
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,12
  • Placering: 22
    Dorthe Bernhardt & Morgan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:34,49
    Startnr: 38
    Förare: Dorthe Bernhardt
    Hund: Morgan
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,22
  • Placering: 23
    Lotte Andersen & Balder
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:45,75
    Startnr: 41
    Förare: Lotte Andersen
    Hund: Tumbarumba Taco
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,10
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,31
  • Placering: 24
    Anette Ruderstam & Casino
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:08,50
    Startnr: 12
    Förare: Anette Ruderstam
    Hund: Chappers Casino Boogie
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,09
  • Placering: 25
    Tina Persson & Tumla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:22,73
    Startnr: 13
    Förare: Tina Persson
    Hund: Destiny
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,28
  • Placering: 26
    Maria Karlsson & Viska
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:02,57
    Startnr: 14
    Förare: Maria Karlsson
    Hund: Gesalatis vulpes Ferrilata
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,45
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:28,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,63
  • Placering: 27
    Katarina Mölgaard-Ibsen & Felix
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:23,65
    Startnr: 8
    Förare: Katarina Mölgaard-Ibsen
    Hund: C's U Go To My Head
    Ras: Welsh corgi pembroke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:48,41
  • Placering: 28
    Estelle Palmquist & Helmer
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:59,95
    Startnr: 26
    Förare: Estelle Palmquist
    Hund: House of Softy Washington
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:13,96
  • Placering: 29
    Ewa Klase & Nikkie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:15,90
    Startnr: 33
    Förare: Ewa Klase
    Hund: Sundew's La Bohâme
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:54,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,56
  • Placering: 30
    Yvonne Wallgren Kennberg & Aaron
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:36,80
    Startnr: 4
    Förare: Yvonne Wallgren Kennberg
    Hund: Tarriq`s Advancing Aaron
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:54,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,40
  • Placering: 31
    Jenny Gren & Trolla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:08,37
    Startnr: 47
    Förare: Jenny Gren
    Hund: Metalhead Witchy-Woman
    Ras: chihauhaua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,90
  • Placering: 32
    Kerstin Bengtsson & Peggy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:22,75
    Startnr: 23
    Förare: Kerstin Bengtsson
    Hund: Beeline Chill Out
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 33
    Helena Lundqvist & Asta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:45,88
    Startnr: 24
    Förare: Helena Lundqvist
    Hund: Asta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 34
    Pia Tolvinger & Änzo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:28,87
    Startnr: 7
    Förare: Pia Tolvinger
    Hund: Flottatjärn`s Änzo Of Magic fire
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:20,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,47
  • Placering: 35
    Daniel Hansson & Soya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:10,07
    Startnr: 18
    Förare: Daniel Hansson
    Hund: Seaspirit Gull
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,38
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,19
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,50
  • Placering: 36
    Monica Folkstrand & Bolskovhus Brandy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:15,80
    Startnr: 31
    Förare: Monica Folkstrand
    Hund: Bolskovhus Brandy
    Ras: Riesenschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,46
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,56
  • Placering: 37
    Markus Karlsson & Kiwi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:37,04
    Startnr: 45
    Förare: Markus Karlsson
    Hund: Dragonora Wanna Be Somebody
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 38
    Vivian Kjølholm & SeSey
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:47,72
    Startnr: 40
    Förare: Vivian Kjølholm
    Hund: Silkebris Black Magic
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,66
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,28
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,78
  • Placering: 39
    Jeanette Dahlberg & Kenzo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:53,53
    Startnr: 2
    Förare: Jeanette Dahlberg
    Hund: Kenzo
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,87
  • Placering: 40
    Kerstin Hultberg & Taggen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:10,37
    Startnr: 16
    Förare: Kerstin Hultberg
    Hund: Hedebackens Snöboll
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 41
    Lina Malmqvist & Skye
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,59
    Startnr: 15
    Förare: Lina Malmqvist
    Hund: Shihrott'z Absolute Topic
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,19
  • Placering: 42
    Marie Ahnelöv & Mira
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:57,50
    Startnr: 50
    Förare: Marie Ahnelöv
    Hund: Chartom Star Wars R-Two-D-Two
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,06
  • Placering: 43
    Christel Dahlgren & Dea
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:22,02
    Startnr: 1
    Förare: Christel Dahlgren
    Hund: SONTOCS DEA DI DINO
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 44
    Carina Olsson & Milton
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:52,38
    Startnr: 6
    Förare: Carina Olsson
    Hund: Flatterhaft Bashful
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,35
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:13,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,88
  • Placering: 45
    Elisabeth Pettersson & Gaston
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:29,06
    Startnr: 29
    Förare: Elisabeth Pettersson
    Hund: Klofkulla´s Making Your Mind Up
    Ras: Airedaleterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 46
    Zeta Hallberg & Cleo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:15,03
    Startnr: 32
    Förare: Zeta Hallberg
    Hund: Lobbegårdens Kardemumma
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 47
    Yvonne Nielsen & Gaby
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:42,54
    Startnr: 37
    Förare: Yvonne Nielsen
    Hund: Noble Silk's Gaby
    Ras: Malteser
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,22
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 48
    Carina Engkvist & Podd
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 06:00,34
    Startnr: 35
    Förare: Carina Engkvist
    Hund: Vassruggens Paco of Copper
    Ras: Golden
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,75
  • Placering: 49
    Maria Delin & Nisse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 7 Totaltid: 05:55,87
    Startnr: 19
    Förare: Maria Delin
    Hund: Nisse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 00:50,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00
  • Placering: 50
    Magnus Lundberg & Charisma
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:28,03
    Startnr: 42
    Förare: Magnus Lundberg
    Hund: Ridgebow's Charisma Rose
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00