TSM 2017-06-17 Sollefteå

Arrangör: Sollefteå Brukshundklubb
Anordnare: Sollefteå Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: ÅsaTova Berg Domare 2: Anneli Johansson

  • Placering: 1
    Susanne Lindberg & Hagel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:40,26
    Startnr: 0
    Förare: Susanne Lindberg
    Hund: Burviks Bert
    Ras: Korthårig Vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,91
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,26
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,09
  • Placering: 2
    Anna-Lott Ingvarsson & Klara
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:05,65
    Startnr: 0
    Förare: Anna-Lott Ingvarsson
    Hund: Kohagens Alma i Lönneberga
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,90
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,93
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,17
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:17,65
  • Placering: 3
    Jenny Höglund & Canine For Use Joker
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:31,81
    Startnr: 0
    Förare: Jenny Höglund
    Hund: Canine For Use Joker
    Ras: Hollandse Herdershond kh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,43
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,13
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,25
    SSE
  • Placering: 4
    Anna Pettersson & Jacky
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:29,14
    Startnr: 0
    Förare: Anna Pettersson
    Hund: Vitahotellets Patrik Puka
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,58
  • Placering: 5
    Elisabeth Löf & Gimli
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:05,68
    Startnr: 0
    Förare: Elisabeth Löf
    Hund: Rottfell's Cung
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,63
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:53,02
  • Placering: 6
    Eva Hansson & Lilly Hansson
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:08,75
    Startnr: 0
    Förare: Eva Hansson
    Hund: Twice As Nice With A Twist
    Ras: Chinese Crested
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:42,78
  • Placering: 7
    Ulf Peterzon & Greta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:35,65
    Startnr: 0
    Förare: Ulf Peterzon
    Hund: Breakeout's Greta Garbo
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,93
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,50
  • Placering: 8
    Karin Hellquist & Toya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:58,24
    Startnr: 0
    Förare: Karin Hellquist
    Hund: Cutulus Toya
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,73
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,17
  • Placering: 9
    Ingegerd Igelström & Waytogo Corona
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:02,48
    Startnr: 0
    Förare: Ingegerd Igelström
    Hund: Waytogo Corona
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,61
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:03,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,25
  • Placering: 10
    Camilla Fagervall & Lexie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:35,36
    Startnr: 0
    Förare: Camilla Fagervall
    Hund: Windcatcher Cassia
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,52
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,84
  • Placering: 11
    Anette Dahlgren & Bonnie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:29,18
    Startnr: 0
    Förare: Anette Dahlgren
    Hund: Vidjoels Oksana Baiul
    Ras: Gordon Setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,55
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,63
  • Placering: 12
    Gunilla Jonsson & Zac
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:35,14
    Startnr: 0
    Förare: Gunilla Jonsson
    Hund: Spinnrockens Mirakel Zac
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,04
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,10
  • Placering: 13
    Birgitta Sundberg & Boston
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:37,79
    Startnr: 0
    Förare: Birgitta Sundberg
    Hund: Truffelnose Giovany
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,35
  • Placering: 14
    Michael Nylen & Fungo Juliet
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:04,56
    Startnr: 0
    Förare: Michael Nylen
    Hund: Fungo Juliet
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,93
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 15
    Helena Forsström-Larsson & Brizzie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:18,52
    Startnr: 0
    Förare: Helena Forsström-Larsson
    Hund: Meabbies Brizzie
    Ras: Australian Kelpi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,33
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,19
    SSE
  • Placering: 16
    Lone Norberg & Turbulens Quickstep
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:17,58
    Startnr: 0
    Förare: Lone Norberg
    Hund: Turbulens Quickstep
    Ras: Belgisk Vallhund/Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,89
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,69
  • Placering: 17
    Christina Näslund & Junior
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:25,00
    Startnr: 0
    Förare: Christina Näslund
    Hund: Working Mates Another Dewil
    Ras: Australian Cattle Dog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,44
  • Placering: 18
    Stina Olofsson & Gorm
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:42,68
    Startnr: 0
    Förare: Stina Olofsson
    Hund: Gorm
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,96
  • Placering: 19
    Catarina Nordlöf & Ynnizin's Tickis Czarnina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:12,51
    Startnr: 0
    Förare: Catarina Nordlöf
    Hund: Ynnizin's Tickis Czarnina
    Ras: Polski Owczarek Nizinny
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,80
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,71
  • Placering: 20
    Lisa Stjärnström & Lyckostigens Rusande Richardsson
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:43,09
    Startnr: 0
    Förare: Lisa Stjärnström
    Hund: Lyckostigens Rusande Richardsson
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,09
  • Placering: 21
    Christina Lund & Sofalex Xoxo Da Silva
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:55,94
    Startnr: 0
    Förare: Christina Lund
    Hund: Sofalex Xoxo Da Silva
    Ras: Terrier Brasileiro
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:26,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:29,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Michaela Westermark & Cesar
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:58,79
    Startnr: 0
    Förare: Michaela Westermark
    Hund: Cesar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,10
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,69
  • Placering: 23
    Nina Andersson & Försvarsmaktens Iggy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:00,39
    Startnr: 0
    Förare: Nina Andersson
    Hund: Försvarsmaktens Iggy
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,39
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Anna-Maria Svedberg & Ace-Ablaze Auron
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:01,23
    Startnr: 0
    Förare: Anna-Maria Svedberg
    Hund: Ace-Ablaze Auron
    Ras: Belgisk Vallhund/Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,23
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Curt Helen & Ronni
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:09,66
    Startnr: 0
    Förare: Curt Helén
    Hund: Everics Ronni
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,66
  • Placering: 26
    Sylvia Nilsson & Igla
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:39,28
    Startnr: 0
    Förare: Sylvia Nilsson
    Hund: Försvarsmaktens Igla
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,28
  • Placering: 27
    Maria Sjödin Fahlesson & Jonna
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 05:49,03
    Startnr: 0
    Förare: Maria Sjödin Fahlesson
    Hund: High Coast Xklusive Xenia
    Ras: Golden Retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Lena Sjöberg & Rhea
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:21,95
    Startnr: 0
    Förare: Lena Sjöberg
    Hund: Cefeus Rhea II
    Ras: Australian Kelpi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,95
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Erik Larsson & Ilo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:29,36
    Startnr: 0
    Förare: Erik Larsson
    Hund: Ilo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,36
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Jenny Holmgren & Kola
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:42,47
    Startnr: 0
    Förare: Jenny Holmgren
    Hund: Ida
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,47
  • Placering: 31
    Camilla Dahlberg & Bolero
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:41,19
    Startnr: 0
    Förare: Camilla Dahlberg
    Hund: Turbulens Bolero
    Ras: Belgisk Vallhund/Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,19
    SSE
  • Placering: 32
    Åsa Hoffman & Manvargens Mila
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 05:58,07
    Startnr: 0
    Förare: Åsa Hoffman
    Hund: Manvargens Mila
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,07
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Malin Landström & Leia
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:05,89
    Startnr: 0
    Förare: Malin Landström
    Hund: Toshiko's Bö-oz Leia
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,89
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Barbro Ulriksson & Macita's Demis Rousoss
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:06,43
    Startnr: 0
    Förare: Barbro Ulriksson
    Hund: Macita's Demis Rousoss
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,43
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Elisabeth Olsson Hedin & Fredde
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 9 Totaltid: 06:26,80
    Startnr: 0
    Förare: Elisabeth Olsson Hedin
    Hund: Västsibbes Fredde Ferrari
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,80
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Eleanor Dahlberg & Bhoopy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 0
    Förare: Eleanor Dahlberg
    Hund: El-Jo-Mi's Beautiful Bhetty Bhoppy
    Ras: Belgisk Vallhund/Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Åsa Lindqvist & Mezzi
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 0
    Förare: Åsa Lindqvist
    Hund: Mezzi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Eva Rodén Fors & Nemo
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 0
    Förare: Eva Rodén Fors
    Hund: Mac Nelly's Ewan
    Ras: Irish Glen Of Imaal Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Kristina Aronsson & ABBE
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 0
    Förare: Kristina Aronsson
    Hund: Everics Albin
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Christina Nyberg & Meja
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 0
    Förare: Christina Nyberg
    Hund: Meja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Britt-Mari Törnquist & Emil
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 9 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 0
    Förare: Britt-Mari Törnquist
    Hund: Anjin's Ramon
    Ras: Schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Inga-Britt Bjurestam & Alvin
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 9 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 0
    Förare: Inga-Britt Bjurestam
    Hund: Superior-Alvin
    Ras: Nederlandse Kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00