Höstfesten TSM 2019-10-19 Luleå

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Sök Kompaniet

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Camilla Fagervall Domare 2: Per-arne Bergström

  • Placering: 1
    Jenny-Ann Hofverberg & Kiwi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:15,46
    Startnr: 14
    Förare: Jenny-Ann Hofverberg
    Hund: Big Lady's Chili Flake
    Ras: Airedaleterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,21
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,75
  • Placering: 2
    Karin Johansson & Jugah
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:34,63
    Startnr: 28
    Förare: Karin Johansson
    Hund: Hexen House Jugah
    Ras: Belgisk vallhund/tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:46,25
  • Placering: 3
    Linnéa Thyni & Hunter
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:39,24
    Startnr: 5
    Förare: Linnéa Thyni
    Hund: Soldrivans Hunter
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,21
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,34
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,69
    SSE
  • Placering: 4
    Maria Sjödin Fahlesson & Jonna
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 07:27,16
    Startnr: 26
    Förare: Maria Sjödin Fahlesson
    Hund: High Coast Xklusive Xenia
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,41
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,75
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 5
    Helena Stoltz & Flaxa
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 08:10,82
    Startnr: 20
    Förare: Helena Stoltz
    Hund: Flaxa av Centaurus
    Ras: Belgisk vallhund/Malinois
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,54
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:55,28
  • Placering: 6
    Helena Gustafsson & Mysak
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 7 Totaltid: 08:58,88
    Startnr: 17
    Förare: Helena Gustafsson
    Hund: Pos Angel Uriel
    Ras: lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,89
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 5
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,99
  • Placering: 7
    Ulrica Ahlsén & Caos
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 08:28,44
    Startnr: 7
    Förare: Ulrica Ahlsén
    Hund: Tjotte´s Cold Case
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:45,31
  • Placering: 8
    Eleanor Dahlberg & R´Igo
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 09:02,92
    Startnr: 22
    Förare: Eleanor Dahlberg
    Hund: El-Jo-Mi's R'Igor Warrior Of Peace
    Ras: Belgisk vallhund/ Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 01:49,60
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:29,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,69
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 9
    Malin Dahlqvist & Lincon
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 09:03,59
    Startnr: 24
    Förare: Malin Dahlqvist
    Hund: Lincon
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,72
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 10
    Maria Törnlund & Rusa
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 10:02,88
    Startnr: 27
    Förare: Maria Törnlund
    Hund: Matheriz Upcoming Utility
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,88
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 11
    Catrin Rönnlund & Compis
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 6 Totaltid: 09:16,53
    Startnr: 42
    Förare: Catrin Rönnlund
    Hund: Honeyfarms Compis
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,53
  • Placering: 12
    Erkki Haarala & Kezo
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 7 Totaltid: 08:48,99
    Startnr: 11
    Förare: Erkki Haarala
    Hund: Pos Billi’s Musta-Kettu
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,99
  • Placering: 13
    Lena Ryngmark & Arrak
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:21,68
    Startnr: 31
    Förare: Lena Ryngmark
    Hund: Maalarigårdens paradis AF phoenix
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,18
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Christina Ruth & Niki
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 08:34,36
    Startnr: 21
    Förare: Christina Ruth
    Hund: Niki
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,37
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,99
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Maria Esberg & Texas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 09:40,10
    Startnr: 33
    Förare: Maria Esberg
    Hund: Texas
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,10
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Stina Lifvergren & Vakkra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:34,51
    Startnr: 43
    Förare: Stina Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Kovinkaunis
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,85
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Kerstin Lindström & Pan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:48,69
    Startnr: 2
    Förare: Kerstin Lindström
    Hund: Guldkvistens Peter Pan Big Love
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,69
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Carina Jakobsson & Ziva
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:52,44
    Startnr: 44
    Förare: Carina Jakobsson
    Hund: Yoda Pupz Dagobah Morning Breeze
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Marie Krigh & Krutow
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 09:50,60
    Startnr: 3
    Förare: Marie Krigh
    Hund: Mixalex Krutow
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,60
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Anna-Lena Wennberg & Athena
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 35
    Förare: Anna-Lena Wennberg
    Hund: Doremis Athena Maxxa
    Ras: Berner sennenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 21
    KATARINA HEDVALL & Bella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 09:21,35
    Startnr: 32
    Förare: KATARINA HEDVALL
    Hund: Vaktens Bea
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,35
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Erik Lifvergren & Peikko
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 1 Totaltid: 09:12,56
    Startnr: 39
    Förare: Erik Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Röllipeikko
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Eva Wassermann & Måssa
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 0 Totaltid: 08:31,31
    Startnr: 6
    Förare: Eva Wassermann
    Hund: Tussbergets Madicken
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Helen Engström & Holly
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 0 Totaltid: 09:08,81
    Startnr: 30
    Förare: Helen Engström
    Hund: Högtorpets Sweet as a Polly Caramel
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,81
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Sara Bergdahl & Polly
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 0 Totaltid: 09:19,87
    Startnr: 4
    Förare: Sara Bergdahl
    Hund: Myltans Quebec
    Ras: Dvärgschnauzer peppar/salt
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,87
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Carmen Kroll & Rakkas
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 2 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 34
    Förare: Carmen Kroll
    Hund: Chaboo's Kansas Kicker
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Margareta Löfgren & Mocca
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 4 Totaltid: 09:58,69
    Startnr: 15
    Förare: Margareta Löfgren
    Hund: Northline's Fantastic Power Play
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Anna Karin Fahlen & Asta
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 29
    Förare: Anna Karin Fahlen
    Hund: Dartline Fashing Girl
    Ras: Strävhårig foxterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Barbro Ulriksson & Bosse
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 10:13,97
    Startnr: 18
    Förare: Barbro Ulriksson
    Hund: Macita´s Boss Bottled
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,97
  • Placering: 30
    Malin Vallén & Pavel
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 08:22,75
    Startnr: 13
    Förare: Malin Vallén
    Hund: WildN’Beauty’s Soul Singer
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Jeanette Enryd & Dexter
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 09:08,75
    Startnr: 19
    Förare: Jeanette Enryd
    Hund: Silverstjärnans Forget Me Never
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Carin Lindberg & Ebba
    Totalpoäng: 33 Totalfel: 8 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 40
    Förare: Carin Lindberg
    Hund: Flatham’s Hääjmdjåord Haalkako
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Barbro Andersson & Delta
    Totalpoäng: 33 Totalfel: 8 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 9
    Förare: Barbro Andersson
    Hund: Jebas Delta
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Gabriella Jönsson & Dima
    Totalpoäng: 28 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 37
    Förare: Gabriella Jönsson
    Hund: Breda Blickens Dima
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Jenny Kalla & Saija
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 10:04,53
    Startnr: 1
    Förare: Jenny Kalla
    Hund: Joydog's Sunshine in Ashgrey
    Ras: Dvärg schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:34,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Madelaine Vidmark & Akita
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:55,56
    Startnr: 45
    Förare: Madelaine Vidmark
    Hund: Akita
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,56
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Yvonne Fång & Lycka
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:54,59
    Startnr: 23
    Förare: Yvonne Fång
    Hund: Jomgarden’s Lycka
    Ras: Berger des pyrénées á poil long
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Mait Bergström & Ayla
    Totalpoäng: 23 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 10
    Förare: Mait Bergström
    Hund: Ayla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Britt-Marie Sundqvist & Frej
    Totalpoäng: 23 Totalfel: 9 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 38
    Förare: Britt-Marie Sundqvist
    Hund: Bushbugs Flashtail Whistler
    Ras: Australian cattledog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Hanna Johansson & Sally
    Totalpoäng: 13 Totalfel: 2 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 36
    Förare: Hanna Johansson
    Hund: Prodigious Trezo Chanel
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 41
    Berit Markstedt & Frost
    Totalpoäng: 13 Totalfel: 6 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 8
    Förare: Berit Markstedt
    Hund: Frost
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 42
    Anna-Maria Henriksson & Timor
    Totalpoäng: 12 Totalfel: 7 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 16
    Förare: Anna-Maria Henriksson
    Hund: Timor
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 43
    Roxana Paun & Gnistra
    Totalpoäng: 10 Totalfel: 5 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 12
    Förare: Roxana Paun
    Hund: Gnistra
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 44
    Carita Wättling & SkogshemsWilgot
    Totalpoäng: 10 Totalfel: 7 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 25
    Förare: Carita Wättling
    Hund: SkogshemsWilgot
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00