Guld Nosen TSM 2020-08-29 Enköping

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Heart of gold Hundcenter

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Adam Hübinette Domare 2: Lena Östman

  • Placering: 1
    Elina Jälkemo & Myran
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:10,22
    Startnr: 2
    Förare: Elina Jälkemo
    Hund: Flashdance Little Miss Sunshine
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,41
  • Placering: 2
    Margareta Herrmann & Eja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:20,28
    Startnr: 36
    Förare: Margareta Herrmann
    Hund: Gnällspikens Jasmine Pearls
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,81
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,78
  • Placering: 3
    Ulla Söderbärg & Riico
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:35,15
    Startnr: 25
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Schalinda's Saint Laurent
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,25
  • Placering: 4
    Kristina Alfredsson & Charlie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:37,12
    Startnr: 19
    Förare: Kristina Alfredsson
    Hund: Charlie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,34
  • Placering: 5
    Monica Engström Jarlin & Yellom
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:40,52
    Startnr: 38
    Förare: Monica Engström Jarlin
    Hund: Yellom
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,22
  • Placering: 6
    Jenny Färjegård & Yrsla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,74
    Startnr: 31
    Förare: Jenny Färjegård
    Hund: Duvasgårdens Yrvädret Yrsla
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,16
  • Placering: 7
    Madeleine Rubach & Bello
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:46,06
    Startnr: 15
    Förare: Madeleine Rubach
    Hund: Aplicado Boy oh boy
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,68
  • Placering: 8
    Eva Hurtta & Lottie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:54,31
    Startnr: 48
    Förare: Eva Hurtta
    Hund: Soldrivans Hold me now
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,15
  • Placering: 9
    Elisabeth Edlund & X
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:16,22
    Startnr: 21
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Aussie Action's Red Xtra X
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,25
  • Placering: 10
    Anneli Dahllöf & Sickan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,69
    Startnr: 45
    Förare: Anneli Dahllöf
    Hund: Black Bugz My Delilah
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,34
  • Placering: 11
    Ann Blomstedt & Ella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:41,57
    Startnr: 39
    Förare: Ann Blomstedt
    Hund: Tans & Tins Midsummer Flower
    Ras: Engelsk cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,44
  • Placering: 12
    Eva Andersson & Sixten
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:44,03
    Startnr: 20
    Förare: Eva Andersson
    Hund: CONOVER 'S ROCK THE TOSSERS
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,47
  • Placering: 13
    Tine Olofsson & Klas-Göran
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:12,09
    Startnr: 18
    Förare: Tine Olofsson
    Hund: Diabf Dons On Ice
    Ras: Clumber spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:15,09
  • Placering: 14
    Erica Svensson & Molle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:18,35
    Startnr: 5
    Förare: Erica Svensson
    Hund: Atomos hoppsan vilken dag
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:33,75
  • Placering: 15
    Veronica Hübner & Exo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:58,60
    Startnr: 23
    Förare: Veronica Hübner
    Hund: Chappleline Expect A Masterpiece
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,28
  • Placering: 16
    Rose-Marie Kristensen & Movits
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:32,56
    Startnr: 22
    Förare: Rose-Marie Kristensen
    Hund: Hillstar's Blue Collar Worker
    Ras: Lancarshire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 17
    Lena Namiotko & Tessie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:12,04
    Startnr: 50
    Förare: Lena Namiotko
    Hund: Labbåslyckorna’s Dark Lady
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 18
    Jan Köbin & Moltas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:55,75
    Startnr: 33
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Beatles-Sgt Pepper´s
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,28
  • Placering: 19
    Malin Bång & Åskai
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:03,47
    Startnr: 17
    Förare: Malin Bång
    Hund: Viljanshof med Buller och Bång
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,90
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,88
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 20
    Isa Järn Olsson & Kroken
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:38,00
    Startnr: 27
    Förare: Isa Järn Olsson
    Hund: Guidedog’s Sigges Granit
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,91
  • Placering: 21
    Eva Berglind & Flisan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:39,72
    Startnr: 40
    Förare: Eva Berglind
    Hund: Sofalex Underverket Una
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,06
  • Placering: 22
    Gunilla Essland & Lufsen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,49
    Startnr: 26
    Förare: Gunilla Essland
    Hund: Lufsen
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,25
  • Placering: 23
    Boel Rosenlund & Pysen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:01,56
    Startnr: 4
    Förare: Boel Rosenlund
    Hund: Ch House of Softy Ajax
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 24
    Annika Franzson & Casper
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:09,98
    Startnr: 13
    Förare: Annika Franzson
    Hund: First Axelle Pirelli Scorpion Zero
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,57
  • Placering: 25
    Anna Frances & Ulva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:44,94
    Startnr: 46
    Förare: Anna Frances
    Hund: Wiking Chidob Umbra af Ulva
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 26
    Sara Bruce & Cocos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:53,05
    Startnr: 16
    Förare: Sara Bruce
    Hund: La Leia´s Ironic Ivan
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,34
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:27,53
  • Placering: 27
    Jonatan Kjellberg & Messi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:02,79
    Startnr: 12
    Förare: Jonatan Kjellberg
    Hund: Vildviljans Gino Jr
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 28
    Madelaine Rörström & Bell
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:15,07
    Startnr: 3
    Förare: Madelaine Rörström
    Hund: That's Obvious Cascabel
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,75
  • Placering: 29
    Ulla Henell & Aslan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:55,28
    Startnr: 1
    Förare: Ulla Henell
    Hund: Valsängens Zokrates
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,25
  • Placering: 30
    Katarina Bergin & Agnes
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:17,85
    Startnr: 30
    Förare: Katarina Bergin
    Hund: Bellamigo Full Monty Victoria
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,19
  • Placering: 31
    Helena Norgren & Messi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:56,57
    Startnr: 28
    Förare: Helena Norgren
    Hund: AH-TIB’S IRIS COLE
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:46,91
  • Placering: 32
    Anne Fahlcrantz & Holly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:27,75
    Startnr: 41
    Förare: Anne Fahlcrantz
    Hund: Molecularis First Dream
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 33
    Carin Laursen & Ellie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 06:57,53
    Startnr: 43
    Förare: Carin Laursen
    Hund: Chicabeams Elettra di Capo
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:42,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 34
    Kristina Mattsson & Saffi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:21,97
    Startnr: 47
    Förare: Kristina Mattsson
    Hund: POMPECA'S BLUE SAPPHIRE QUARRY
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 35
    Gunnel Lundström & Bertil
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:07,56
    Startnr: 32
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Bertil
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,31
  • Placering: 36
    Emma Johansson & Gösta
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:59,03
    Startnr: 29
    Förare: Emma Johansson
    Hund: Atomos Hopp Fallerej
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,81
  • Placering: 37
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:53,91
    Startnr: 8
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,69
  • Placering: 38
    Monica Steiner & Nala
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:56,59
    Startnr: 44
    Förare: Monica Steiner
    Hund: Nala
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,25
  • Placering: 39
    Isabella Lindell & Dexter
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:06,78
    Startnr: 24
    Förare: Isabella Lindell
    Hund: Lagottessa Ciuffolotto
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 40
    Elisabeth Svedqvist & Iza
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:26,07
    Startnr: 49
    Förare: Elisabeth Svedqvist
    Hund: Lord Nelson's Pioggia
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,38
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 41
    Birgitta Nyberg & Elvis
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:56,97
    Startnr: 11
    Förare: Birgitta Nyberg
    Hund: Bressay's Elvis
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,54
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 42
    Sirpa Lindberg & Julia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:29,47
    Startnr: 37
    Förare: Sirpa Lindberg
    Hund: Sunny-Hill's Just a Star
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,72
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,75
  • Placering: 43
    Madeléne Beskow & Aston
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 07:28,22
    Startnr: 14
    Förare: Madeléne Beskow
    Hund: Little Hooligans Almost Innocent
    Ras: Fransk bulldogg
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 44
    Petra Johansson & Maximus
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 08:03,06
    Startnr: 6
    Förare: Petra Johansson
    Hund: Mohaget's Meridius Maximus
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 45
    Margareta Gyllström & Tora
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:38,75
    Startnr: 42
    Förare: Margareta Gyllström
    Hund: Bonebreakers Meraviglia
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 46
    Henriette Folke & Wiza
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:16,84
    Startnr: 7
    Förare: Henriette Folke
    Hund: Wiza Famiglia Della Regina
    Ras: Welsh corgi pembroke
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:46,84
  • Placering: 47
    Lena Mårtenson Tingstam & Tira
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:42,90
    Startnr: 35
    Förare: Lena Mårtenson Tingstam
    Hund: Upper Crust's Dakota Dream Catcher
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,90
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 48
    Anita Weinius & Acke
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:11,00
    Startnr: 9
    Förare: Anita Weinius
    Hund: Thorsvi Ardmore
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 49
    Anne-Marie Petersson & Zally
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 08:15,31
    Startnr: 10
    Förare: Anne-Marie Petersson
    Hund: Fjordvokteren´s Happy Queen
    Ras: Pyrenéerhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 50
    Pernilla Johansson & Jawa
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 34
    Förare: Pernilla Johansson
    Hund: Royalty Rocks Vega
    Ras: Bracco italiano
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00