TSM 2018-07-28 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Denise Persson Domare 2: Ylva Dahlgren Bengtsson

  • Placering: 1
    Kerstin Lydeen & Luna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:17,23
    Startnr: 26
    Förare: Kerstin Lydeen
    Hund: Sjösvängens Lyckorus
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,69
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,32
  • Placering: 2
    Gunilla Nilsson & Extra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,34
    Startnr: 19
    Förare: Gunilla Nilsson
    Hund: Svartpepparn´s First Lady
    Ras: Dvärgschnauzer ss
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,16
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,75
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,90
  • Placering: 3
    Marie Billqvist & Thea
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:09,88
    Startnr: 4
    Förare: Marie Billqvist
    Hund: La Dolce Luna's Legacystoryforme
    Ras: Leonbeger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,53
  • Placering: 4
    Camilla Paulsson & Wilmer
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:41,37
    Startnr: 43
    Förare: Camilla Paulsson
    Hund: Wilmer
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 5
    Malin Jönsson & Melvin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:46,97
    Startnr: 11
    Förare: Malin Jönsson
    Hund: Järabackens Lipton
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,13
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,12
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,72
  • Placering: 6
    Christine Ehrlander & Dejta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:05,47
    Startnr: 1
    Förare: Christine Ehrlander
    Hund: Ängsbacken's Dejta
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,50
  • Placering: 7
    Amalie Kristiansen & Yatzy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:21,57
    Startnr: 12
    Förare: Amalie Kristiansen
    Hund: Dreamcatcher´s Astrorid Belt
    Ras: Australian Spedherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,66
  • Placering: 8
    Mia Tegbrant & Lava
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:30,23
    Startnr: 6
    Förare: Mia Tegbrant
    Hund: Flushpoint What A Navigator
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,10
  • Placering: 9
    Heidi Christtreu & Carlsson
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:56,59
    Startnr: 13
    Förare: Heidi Christtreu
    Hund: Skansehöj’s Illusion
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,97
  • Placering: 10
    Erika Dahl & Ghost
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:32,03
    Startnr: 47
    Förare: Erika Dahl
    Hund: Kozagans Ghost
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,81
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 11
    Ea Bagge & Maggie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:35,53
    Startnr: 28
    Förare: Ea Bagge
    Hund: Maggie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,44
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,22
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,87
  • Placering: 12
    Ulrica Olsson & Fiddeli
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:45,59
    Startnr: 15
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Aspsjöns Fiddeli
    Ras: Berner Sennen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,22
  • Placering: 13
    Bodil Lundell & Allan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:45,99
    Startnr: 3
    Förare: Bodil Lundell
    Hund: Al Capone
    Ras: Petit Brabancon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,59
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,00
  • Placering: 14
    Henriette Hertz-Pedersen & Alma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:03,13
    Startnr: 46
    Förare: Henriette Hertz-Pedersen
    Hund: Toymaker's Alberte
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,40
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,32
  • Placering: 15
    Charlotte Skarin & Zoe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:06,11
    Startnr: 44
    Förare: Charlotte Skarin
    Hund: Windedos Kahlua
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,93
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,93
  • Placering: 16
    Jeannett Corfitsen & Sunshine
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:20,99
    Startnr: 31
    Förare: Jeannett Corfitsen
    Hund: Leading Angel's Spiritual Mentor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 17
    Anneli Nilsson & Sooki
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:21,06
    Startnr: 45
    Förare: Anneli Nilsson
    Hund: Cavillas Amazin' Black
    Ras: Cavalier King Charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,06
  • Placering: 18
    Sofie Brodén & Nelly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:51,75
    Startnr: 7
    Förare: Sofie Brodén
    Hund: Glamour valley destiny soulmate
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,37
  • Placering: 19
    Helen Ljunggren & Liz
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:00,87
    Startnr: 48
    Förare: Helen Ljunggren
    Hund: Kråkeberga gårds Blacklist
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,12
  • Placering: 20
    Annette K. Johansson & Fixa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 03:53,37
    Startnr: 50
    Förare: Annette K. Johansson
    Hund: Tretjak`s Fixa
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
  • Placering: 21
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:43,44
    Startnr: 17
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affecionate Aime'e "
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 22
    Kirsten Kristiansen & Speedy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:46,22
    Startnr: 14
    Förare: Kirsten Kristiansen
    Hund: Deenovo Mighty Gladiator of Glory
    Ras: Australian Spedherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 23
    Carina Bergenwolf & Milia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:56,06
    Startnr: 18
    Förare: Carina Persson
    Hund: Holmåsa's My Special Orange Mellow
    Ras: Belgisk Vallhund/ Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 24
    Malin Johansson & Lycce
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:22,22
    Startnr: 32
    Förare: Malin Johansson
    Hund: Light my fire Lycce
    Ras: Berger des pyrenees a face rase
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Annelie Huleen & Chippo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 06:12,92
    Startnr: 40
    Förare: Annelie Huleen
    Hund: Ayarips Mooi Chippo Van Ymmi
    Ras: Kooiker
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,51
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:27,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Mia Sandström & Vera
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:41,43
    Startnr: 22
    Förare: Marie Sandström
    Hund: Tibouchina´s Elisa Embrace
    Ras: manchesterterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,21
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    Anna Lycknets & Windie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:08,69
    Startnr: 41
    Förare: Anna Lycknets
    Hund: Ärteplättens Magica Tophana
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Pia Asp & Elvis
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:44,00
    Startnr: 2
    Förare: Pia Asp
    Hund: Grahnskans Leon
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,88
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    Lisbet Pedersen & Valpgläntans Vanessa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:48,82
    Startnr: 39
    Förare: Lisbet Pedersen
    Hund: Valpgläntans Vanessa
    Ras: Bichon Havanaise
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 30
    Agneta Hansen & Ninja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:57,21
    Startnr: 29
    Förare: Agneta Hansen
    Hund: JazzTazz Ninja
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,15
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Monica Persson & Janis
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:48,35
    Startnr: 9
    Förare: Monica Persson
    Hund: Pannakottens Sköna Janis
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,41
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Inger Borg & Nova
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:22,62
    Startnr: 49
    Förare: Inger Borg
    Hund: Pelydryns Toblerone
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Marianne Anderson & Sniffer's X-Rask
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:54,22
    Startnr: 10
    Förare: Marianne Anderson
    Hund: Sniffer's X-Rask
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,53
  • Placering: 34
    Bodil Larsson & Asta
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:31,31
    Startnr: 21
    Förare: Bodil Larsson
    Hund: Asta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,18
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,13
  • Placering: 35
    Sandra Bromé Vikenstjerna & Ajgo´s Epic
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:29,07
    Startnr: 27
    Förare: Sandra Bromé Vikenstjerna
    Hund: Ajgo´s Epic
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Carola Carlsson & Lina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:39,91
    Startnr: 35
    Förare: Carola Carlsson
    Hund: Tallhyddans Lina
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,54
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Elisabeth Forkman & Signe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 08:39,47
    Startnr: 16
    Förare: Elisabeth Forkman
    Hund: Signe
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Mugge Pinner & Spicy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:43,69
    Startnr: 37
    Förare: Mugge Pinner
    Hund: Borchorst She’s The One
    Ras: Welshterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Lisbeth Dahlgren & Daisy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:51,50
    Startnr: 30
    Förare: Lisbeth Dahlgren
    Hund: Krille's Daisy
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Margrete Jacobsen & Mille
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:22,97
    Startnr: 8
    Förare: Margrete Jacobsen
    Hund: Mc Marra's Game on Solitair
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 41
    Ritva Lindström & Jösta
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 08:04,09
    Startnr: 25
    Förare: Ritva Lindström
    Hund: Honningrosas Jösta Hjerteknuser
    Ras: Norsk Buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Mari Lindström & Bizkit
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:22,06
    Startnr: 38
    Förare: Mari Lindström
    Hund: Australian Mates Bizkit
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Ingrid Auinger & Ixie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:19,85
    Startnr: 23
    Förare: Ingrid Auinger
    Hund: Dogsmart’s Ixion
    Ras: Bichon Havanais
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,85
  • Placering: 44
    Eva Mårtensson & Ice
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:49,62
    Startnr: 42
    Förare: Eva Mårtensson
    Hund: Wildbird Polara
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 45
    Irene Petersen & Alice
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:53,34
    Startnr: 24
    Förare: Irene Petersen
    Hund: Alice
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:23,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Gunilla Alsterfjord & Dooley
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 5
    Förare: Gunilla Alsterfjord
    Hund: Freckles Dooley’s
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Ylva Honoré & Honey
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 36
    Förare: Ylva Honoré
    Hund: Hässlehoffs Doris-Freesiadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 48
    Kerstin Bengtsson & Peggy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 34
    Förare: Kerstin Bengtsson
    Hund: Beeline Chill Out
    Ras: Eng springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Olle Ingvarsson & Snozan
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 20
    Förare: Olle Ingvarsson
    Hund: Himlahunden Scilla
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Ingela Bood Carlsson & Alf vom Seidenen Band
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 33
    Förare: Ingela Bood Carlsson
    Hund: Alf vom Seidenen Band
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00