TSM 2019-03-30 Falkenberg

Arrangör: Falkenbergs Brukshundklubb
Anordare: Falkenbergs Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Linda Johansson Domare 2: Maria Edelton

  • Placering: 1
    Marianne Nilsson & Didde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:08,06
    Startnr: 6
    Förare: Marianne Nilsson
    Hund: Twinflowers Deed I Do Az Tobi
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,22
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,34
    SSE
  • Placering: 2
    Susanne Johansson & Mio
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:08,78
    Startnr: 23
    Förare: Susanne Johansson
    Hund: Sångfågelns Mr Redburn
    Ras: labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,40
    SSE
  • Placering: 3
    Stefan Alfredsson & Bailey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 38
    Förare: Stefan Alfredsson
    Hund: Bailey
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,84
    SSE
  • Placering: 4
    Sofia Olsson & Glenn
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:14,78
    Startnr: 19
    Förare: Sofia Olsson
    Hund: Skovfarmen's Brown Nooroo NoName
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,90
  • Placering: 5
    Camilla Krook & Izzy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:20,53
    Startnr: 14
    Förare: Camilla Krook
    Hund: AH Sjöbygårdens Guns N´Roses
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:58,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,31
    SSE
  • Placering: 6
    Maria Bertram & Zelvie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 08:13,37
    Startnr: 10
    Förare: Maria Bertram
    Hund: House Corner Ålympia
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,87
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,69
  • Placering: 7
    Susanne Lindros & Hugo
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 06:47,07
    Startnr: 24
    Förare: Susanne Lindros
    Hund: Sallsix Daddy DJ
    Ras: Dvärgschnauzer s/s
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,41
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,00
  • Placering: 8
    Ingalill Steier & Zita
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 06:55,19
    Startnr: 35
    Förare: Ingalill Steier
    Hund: Straightlines Pink
    Ras: Engelsk Springerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,34
  • Placering: 9
    Matilda Mårtensson & Louie
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:10,77
    Startnr: 22
    Förare: Matilda Mårtensson
    Hund: Louie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,93
    SSE
  • Placering: 10
    Anne-Marie Tellander & Nelli
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 2 Totaltid: 06:25,95
    Startnr: 28
    Förare: Anne-Marie Tellander
    Hund: Get Busy for your eyes only
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,68
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,84
  • Placering: 11
    Paula Thunborg & Frasse
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 06:34,04
    Startnr: 21
    Förare: Paula Thunborg
    Hund: Frasse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,21
  • Placering: 12
    Eva-Lena Danvik & Mio
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 1 Totaltid: 06:49,91
    Startnr: 32
    Förare: Eva-Lena Danvik
    Hund: Sandvretens Tesoro Mio
    Ras: Pudel mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:15,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,03
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 13
    Annica Westdahl Eriksson & Clara
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,53
    Startnr: 39
    Förare: Annica Westdahl Eriksson
    Hund: Gemdales Clara Clementin
    Ras: Korthårig Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,62
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,47
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 14
    Elisabeth Ekeroth & Judith
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:41,40
    Startnr: 15
    Förare: Elisabeth Ekeroth
    Hund: Ammiellas Judith Prinsessa Af Veum
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,71
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,88
    SSE
  • Placering: 15
    Karina Ravn & Topaz
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:33,14
    Startnr: 20
    Förare: Karina Ravn
    Hund: Loyal Silvers Topaz
    Ras: Weimaraner, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:58,01
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:58,07
  • Placering: 16
    Kajsa Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:54,06
    Startnr: 3
    Förare: Kajsa Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:51,19
  • Placering: 17
    Therese Strand & Alva
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 0 Totaltid: 09:07,56
    Startnr: 4
    Förare: Therese Strand
    Hund: Larwass Flower Power
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:20,31
  • Placering: 18
    Elisabeth Ekland & Asta
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 0 Totaltid: 09:50,82
    Startnr: 36
    Förare: Elisabeth Ekland
    Hund: Blixtra Belladonna
    Ras: Lagotto Romangolo
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:59,10
  • Placering: 19
    Helen Persson & Nisse
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 06:51,06
    Startnr: 18
    Förare: Helen Persson
    Hund: Straight Flush Super Trouper
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,81
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,25
  • Placering: 20
    Kerstin Lydeen & Luna
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,49
    Startnr: 34
    Förare: Kerstin Lydeen
    Hund: Sjösvängens Lyckorus
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,18
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,31
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:02,00
  • Placering: 21
    Madelen Lundgren & Gibson
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 07:15,62
    Startnr: 2
    Förare: Madelen Lundgren
    Hund: Be Meja's Edna Krabappel
    Ras: Pinscher
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,22
  • Placering: 22
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:18,16
    Startnr: 27
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,66
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,50
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Ritva Lindström & Jösta
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:25,63
    Startnr: 26
    Förare: Ritva Lindström
    Hund: Honningrosas Jösta Hjerteknuser
    Ras: Norsk Buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,72
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,91
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 24
    Jenny Freiberg & Zoya
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:05,29
    Startnr: 25
    Förare: Jenny Freiberg
    Hund: Zoya
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,35
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,94
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 25
    Monica Persson & Kotten
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:10,75
    Startnr: 33
    Förare: Monica Persson
    Hund: Beachrunner´s Pannacotta
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,85
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,90
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Erica Johansson & Noora
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 4 Totaltid: 08:14,56
    Startnr: 31
    Förare: Erica Johansson
    Hund: Cockett's Pärla
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,19
  • Placering: 27
    Leif Brinck & Maja
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:28,78
    Startnr: 40
    Förare: Leif Brinck
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,25
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,53
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 28
    Marie Helenius & Penny
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:54,06
    Startnr: 9
    Förare: Marie Helenius
    Hund: Solid Harmony’s Penny Pinn
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:56,59
  • Placering: 29
    Maria Mellblom Larsson & Wasabi
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,40
    Startnr: 12
    Förare: Maria Mellblom Larsson
    Hund: Rondevu For Your Eyes Only
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,18
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 30
    Lina Krokström & Charlie
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 4 Totaltid: 08:39,89
    Startnr: 17
    Förare: Lina Krokström
    Hund: Galottens Rotatorkuff
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,29
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 31
    Robert Werner & Minni
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 05:17,82
    Startnr: 16
    Förare: Robert Werner
    Hund: Gundais Minni
    Ras: Working kelpie
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 01:50,50
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,22
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,10
    SSE
  • Placering: 32
    Annika Sahlin & Bamse
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 06:34,88
    Startnr: 7
    Förare: Annika Sahlin
    Hund: Bamse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,75
    SSE
  • Placering: 33
    Carola Carlsson & Lina
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 4 Totaltid: 09:01,29
    Startnr: 13
    Förare: Carola Carlsson
    Hund: Tallhyddans Lina
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,54
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    Heidi M Nord & Foxy
    Totalpoäng: 57.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 8
    Förare: Heidi M Nord
    Hund: Lapprikets Unikka
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 57.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:48,18
    Startnr: 30
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affectionate Aime'e
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,18
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 36
    Helen Persson & Vilda
    Totalpoäng: 57.5 Totalfel: 6 Totaltid: 09:52,59
    Startnr: 5
    Förare: Helen Persson
    Hund: Vilda
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,59
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Åsa Stavered & Vissla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:33,23
    Startnr: 29
    Förare: Åsa Stavered
    Hund: San-Amour
    Ras: Ungersk Vizsla korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,35
  • Placering: 38
    Yvonne Nordberg & Louisa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 10:01,75
    Startnr: 11
    Förare: Yvonne Nordberg
    Hund: Choowo/Liz ziri
    Ras: Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,75
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Ylva Honoré & Honey
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 4 Totaltid: 08:47,03
    Startnr: 37
    Förare: Ylva Honoré
    Hund: Hässlehoffs Doris-Freesiadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,03
  • Placering: 40
    Lasse Tvilling Jensen & Milo
    Totalpoäng: 32.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,00
    Startnr: 1
    Förare: Lasse Tvilling Jensen
    Hund: Deenovo Nothing compares 2 U
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00