TSM 2019-09-07 Timrå

Arrangör: Timrå Brukshundklubb
Anordnare: Timrå BHK

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Ulf Peterzon Domare 2: Linda Höglund

  • Placering: 1
    Stefan Eriksson & Mittilandets Ritza
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:08,53
    Startnr: 8
    Förare: Stefan Eriksson
    Hund: Mittilandets Ritza
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,19
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,28
    SSE
  • Placering: 2
    Carina Berg Persson & Tuva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:12,13
    Startnr: 33
    Förare: Carina Berg Persson
    Hund: Enando’s Paola
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,97
  • Placering: 3
    Johanna Basth & Yatzy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:16,12
    Startnr: 13
    Förare: Johanna Basth
    Hund: Östra Greda Neptune Great Dark Spot
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,19
  • Placering: 4
    Andres Wimark & Chip
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:30,59
    Startnr: 32
    Förare: Andres Wimark
    Hund: Tollarängens Snorken
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,66
  • Placering: 5
    Johanna Sandström & Hero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:42,15
    Startnr: 40
    Förare: Johanna Sandström
    Hund: Momabo's Meditation Sensations
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,53
  • Placering: 6
    Karin Lindberg & Enya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:56,36
    Startnr: 35
    Förare: Karin Lindberg
    Hund: Enya
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,96
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,09
  • Placering: 7
    Jennifer Nyberg & Ada
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:02,88
    Startnr: 7
    Förare: Jennifer Nyberg
    Hund: Runmore´s Loving Ada Of Azizi
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,19
  • Placering: 8
    Maj-Sofie Bergner & Stårsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:06,66
    Startnr: 31
    Förare: Maj-Sofie Bergner
    Hund: Rossinis' Ella F
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,85
  • Placering: 9
    Ann-Christin Olsson & Akira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:23,38
    Startnr: 49
    Förare: Ann-Christin Olsson
    Hund: Gottigottas Goldshine
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,94
  • Placering: 10
    Charlotta Lindberg & Freddie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:37,05
    Startnr: 28
    Förare: Charlotta Lindberg
    Hund: Freddie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,15
  • Placering: 11
    Kristina Sjödin & Iivo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,00
    Startnr: 4
    Förare: Kristina Sjödin
    Hund: Apbeat Morris
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,19
  • Placering: 12
    Kristina Westberg & Hjalmar
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:11,62
    Startnr: 30
    Förare: Kristina Westberg
    Hund: Millieville Perfect Choice
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,00
  • Placering: 13
    Anita mårtensson & Igaro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:17,78
    Startnr: 18
    Förare: Anita mårtensson
    Hund: Cindylines Mini Igaro
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,53
  • Placering: 14
    Mirja Janeheim & Gibson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:17,79
    Startnr: 12
    Förare: Mirja Janeheim
    Hund: X'elanc Fabulous Aramis
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,60
  • Placering: 15
    Veronica Björklund & Charlie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:21,49
    Startnr: 24
    Förare: Veronica Björklund
    Hund: Cloettes´s secret n´lies
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,87
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,50
  • Placering: 16
    Madeleine Selin-Hellgren & Morris
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:40,74
    Startnr: 47
    Förare: Madeleine Selin-Hellgren
    Hund: Kilimanjaro
    Ras: Dvärgschnauzer, svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,71
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,15
  • Placering: 17
    Ann Vestman & Santos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:01,10
    Startnr: 19
    Förare: Ann Vestman
    Hund: Beachcrest Hey Brother
    Ras: Chinese crested dog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,35
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Janitha Hallgren & Zita
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:27,31
    Startnr: 45
    Förare: Janitha Hallgren
    Hund: Furutun preciouz pezita är ph
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 19
    Örjan Björklund & Indra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:14,87
    Startnr: 5
    Förare: Örjan Björklund
    Hund: Wow Lixoms A Dream Come True
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
  • Placering: 20
    Helene Nordin & Fancy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:26,51
    Startnr: 29
    Förare: Helene Nordin
    Hund: Notice Lady Stardust
    Ras: Bedlingtonterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,75
  • Placering: 21
    susanne arnfridsson & Muslis Bacill
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:37,29
    Startnr: 9
    Förare: susanne arnfridsson
    Hund: Muslis Bacill
    Ras: Chinese crested dog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,32
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,66
  • Placering: 22
    Camilla Fundin & Zack
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:53,91
    Startnr: 3
    Förare: Camilla Fundin
    Hund: Esslex Walk Right In
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,22
  • Placering: 23
    Helena Falgén Nikula & Hjalle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:00,00
    Startnr: 26
    Förare: Helena Falgén Nikula
    Hund: Neverfading's Jetset Place the Bet
    Ras: Fransk bulldogg
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Marie Andersson & Moses
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:27,47
    Startnr: 10
    Förare: Marie Andersson
    Hund: Balzac Doktor Glas
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Sara Knutar & Vittra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:33,53
    Startnr: 14
    Förare: Sara Knutar
    Hund: Höstglädjens Quick-Witted
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,28
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,25
  • Placering: 26
    Agnes Törnqvist & Texas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:47,66
    Startnr: 11
    Förare: Agnes Törnqvist
    Hund: Windedos Texas Tornado
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,54
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,12
  • Placering: 27
    Sara Hammarström & Vega
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:14,00
    Startnr: 16
    Förare: Sara Hammarström
    Hund: Sticol’s From heaven
    Ras: Dv Schnauzer PS
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,75
  • Placering: 28
    Jenny Kring & Mylene
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:46,75
    Startnr: 43
    Förare: Jenny Kring
    Hund: Mylene
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Camilla Ek & Zting
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:41,03
    Startnr: 25
    Förare: Camilla Ek
    Hund: Blue Wingfire’s Silver Bronx
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Marie Nilsson & Edith
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:51,25
    Startnr: 48
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Vindarnas Grynet
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,28
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,97
  • Placering: 31
    Pernilla Karström & Saga
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:55,15
    Startnr: 50
    Förare: Pernilla Karström
    Hund: Matheriz Golden Girl
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Barbro Lundberg & Plura
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:20,75
    Startnr: 38
    Förare: Barbro Lundberg
    Hund: Buckwheat Krakel Spektakel
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,35
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Marita Speijer & Tikka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:07,21
    Startnr: 42
    Förare: Marita Speijer
    Hund: Fonroja´s Katinka
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,46
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Irene Wangborg & Bashåms Gero
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:51,75
    Startnr: 1
    Förare: Irene Wangborg
    Hund: Bashåms Gero
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:24,16
  • Placering: 35
    Anita gunnarsson & Raya
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 7 Totaltid: 05:41,93
    Startnr: 15
    Förare: Anita gunnarsson
    Hund: Höghedens Rassla
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:35,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:06,31
  • Placering: 36
    Anki Pettersson & Biarbos Dark Devil of Good vibratio
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:45,85
    Startnr: 39
    Förare: Anki Pettersson
    Hund: Biarbos Dark Devil of Good vibratio
    Ras: CCD
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,85
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Eva Rodén Fors & Ella
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:44,35
    Startnr: 44
    Förare: Eva Rodén Fors
    Hund: Mac Nally´s Isolde
    Ras: Irish glen of imaal terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,35
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Christina Edlund & Apex
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:22,00
    Startnr: 21
    Förare: Christina Edlund
    Hund: Apex
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Rigmor Rehnström & Harald
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:39,63
    Startnr: 27
    Förare: Rigmor Rehnström
    Hund: Sagoland´s Have Everything
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Raija Hietaniemi & Sami
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 05:55,82
    Startnr: 36
    Förare: Raija Hietaniemi
    Hund: Chadyline Autumn Sun
    Ras: Cavalier king Charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,82
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Emelie Hansson & Lexy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 6
    Förare: Emelie Hansson
    Hund: Lexy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Berra & Iger
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 10 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 22
    Förare: Bernt Viklund
    Hund: FM Iger
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00