VBK NW1 TSM 2018-08-18 Varberg

Arrangör: Varbergs Brukshundklubb
Anordnare: Varbergs Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Lotta Castell Domare 2: Sara Lahti

  • Placering: 1
    Klara Dahlstedt & Sirius
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,44
    Startnr: 5
    Förare: Klara Dahlstedt
    Hund: Mandylike's Iver
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,72
  • Placering: 2
    Mia Tegbrant & Lava
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:01,41
    Startnr: 16
    Förare: Mia Tegbrant
    Hund: Flushpoint What A Navigator
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,69
  • Placering: 3
    Erica Johansson & Noora
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:21,70
    Startnr: 39
    Förare: Erica Johansson
    Hund: Cockett's Pärla
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,06
  • Placering: 4
    Madeleine Ljungholm & Nero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:01,16
    Startnr: 12
    Förare: Madeleine Ljungholm
    Hund: Citlaltepetl Panter
    Ras: Xoloitzcuintle, standard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,56
  • Placering: 5
    Henriette Hertz-Pedersen & Alma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:18,77
    Startnr: 50
    Förare: Henriette Hertz-Pedersen
    Hund: Toymaker's Alberte
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:54,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,53
  • Placering: 6
    Pernilla Lidholm & Eroth
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:24,04
    Startnr: 21
    Förare: Pernilla Lidholm
    Hund: Eroth
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:49,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,63
  • Placering: 7
    Ulla-Britt Carlring & Whira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 04:09,51
    Startnr: 25
    Förare: Ulla-Britt Carlring
    Hund: Lyckoshellans Super Girl
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:35,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,66
  • Placering: 8
    Clas Gardsby & Elton
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:05,49
    Startnr: 17
    Förare: Clas Gardsby
    Hund: Gödalens Elton
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,55
  • Placering: 9
    Annica Westdahl Eriksson & Clara
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:13,34
    Startnr: 15
    Förare: Annica Westdahl Eriksson
    Hund: Gemdales Clara Clementin
    Ras: Korthårig Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,69
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,22
  • Placering: 10
    Sara Wiberg & Helge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:16,31
    Startnr: 3
    Förare: Sara Wiberg
    Hund: Magnarpstrands Kasper
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,71
  • Placering: 11
    Charlotte Sporer & Ruscles irresistible Phantom
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:30,28
    Startnr: 46
    Förare: Charlotte Sporer
    Hund: Ruscles irresistible Phantom
    Ras: American Staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,56
  • Placering: 12
    julia lång & Sessan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:35,35
    Startnr: 30
    Förare: Julia Lång
    Hund: Sessan
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,41
  • Placering: 13
    Emma Larsson & Nova
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:12,25
    Startnr: 28
    Förare: Emma Larsson
    Hund: Canagold's Shah
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,69
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,62
  • Placering: 14
    Ann-Christin Johnsson & Signe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:05,43
    Startnr: 20
    Förare: Ann-Christin Johnsson
    Hund: Wenzake Hagbards Signe
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 15
    Anders Gäskeby & Rolle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:17,23
    Startnr: 1
    Förare: Anders Gäskeby
    Hund: Rolle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:18,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 16
    Linda Stotzer Salmeron & Joy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:56,08
    Startnr: 41
    Förare: Linda Stotzer Salmeron
    Hund: Sjöbygårdens Higher Ground
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:17,43
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:54,62
  • Placering: 17
    Heidi M Nord & Foxy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:00,46
    Startnr: 48
    Förare: Heidi M nord
    Hund: Lapprikets Unikka
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Maria Alzen-Kristiansson & Annie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:11,16
    Startnr: 34
    Förare: Maria Alzén-Kristiansson
    Hund: XHOUSE XTRA
    Ras: Jack Russell
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 19
    Liselotte Lundblad kristofersson & Zingo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:42,87
    Startnr: 10
    Förare: Liselotte Lundblad Kristofersson
    Hund: Airotkivs Dexter
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,29
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 20
    Sarah Kihlström & Alice
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:46,17
    Startnr: 49
    Förare: Sarah Kihlström
    Hund: Sunwind's Over The Top
    Ras: Collie, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,85
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,35
  • Placering: 21
    Ann-Charlotte J:son Clerhage & Ronja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:24,16
    Startnr: 4
    Förare: Ann-Charlotte J:son Clerhage
    Hund: Jexmo Ronja-Barracuda
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,90
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 22
    Lisa Bergström & Lotta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:04,62
    Startnr: 31
    Förare: Lisa Bergström
    Hund: Funny spot´s Athena
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,21
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,38
  • Placering: 23
    Åse Simonsen & Nala
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:44,12
    Startnr: 26
    Förare: Åse Simonsen
    Hund: Änghagens The Famous Grouse
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:22,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 24
    Catarina Nordlöf & Lindy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:55,79
    Startnr: 43
    Förare: Catarina Nordlöf
    Hund: Ynnizin´s Turids Lindy Hop
    Ras: Polski Owczarek Nizinny
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,85
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,63
    SSE
  • Placering: 25
    Lisbeth Pedersen & Vanessa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 06:03,78
    Startnr: 8
    Förare: Lisbeth Pedersen
    Hund: Valpgläntans Vanessa
    Ras: Bichon Havanaise
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:45,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,84
  • Placering: 26
    Ewa Forshult & Tage
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:32,79
    Startnr: 18
    Förare: Ewa Forshult
    Hund: Happy Life Rubus
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,32
  • Placering: 27
    Maria Wilhelmsson & Axxa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:52,03
    Startnr: 6
    Förare: Maria Wilhelmsson
    Hund: Sinanju's Bestla of Quint
    Ras: Laekenois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Jimmy Byström & Mira
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:44,10
    Startnr: 2
    Förare: Jimmy Byström
    Hund: Mira
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,91
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    Yvonne Nordberg & Estelle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:07,53
    Startnr: 35
    Förare: Yvonne Nordberg
    Hund: Choowo-Liz Zorba
    Ras: Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,78
  • Placering: 30
    Freda Thimell & Boba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:14,72
    Startnr: 27
    Förare: Freda Thimell
    Hund: Kadamo digging for gold
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Anita Kennerfalk & Leia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:06,19
    Startnr: 22
    Förare: Anita Kennerfalk
    Hund: Semenzinas Very Playing
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Annika Munoz & Azzla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:26,49
    Startnr: 36
    Förare: Annika Munoz
    Hund: Krokasmedens Azzla
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Eva-Lena Danvik & Mio
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:29,62
    Startnr: 42
    Förare: Eva-Lena Danvik
    Hund: Sandvretens Tesoro Mio
    Ras: Pudel mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,18
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Anna Hällström & Nova
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 06:14,50
    Startnr: 19
    Förare: Anna Hällström
    Hund: Skogsbrynets Lovis
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:19,40
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,10
  • Placering: 35
    Lars Brink & Indy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 8 Totaltid: 07:53,86
    Startnr: 40
    Förare: Lars Brink
    Hund: Czylwiks Indy
    Ras: Hollandse Herdershond
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:12,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:11,24
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Ulla-Britt Gunnarsson & Ludde
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 08:18,87
    Startnr: 44
    Förare: Ulla-Britt Gunnarsson
    Hund: Ässtorps Colle Umberto
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,87
  • Placering: 37
    Carina Sääf & Aliss
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 08:42,16
    Startnr: 33
    Förare: Carina Sääf
    Hund: Twyborn Judy Becker
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Sandra Magnusson & Dimma
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:14,69
    Startnr: 23
    Förare: Sandra Magnusson
    Hund: JSD lynx melody
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Mariana Brink & Chappie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:20,47
    Startnr: 29
    Förare: Mariana Brink
    Hund: Brammarps Hijack The Rosebar
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Lisa Andersson & Max
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:12,79
    Startnr: 45
    Förare: Lisa Andersson
    Hund: Twinbox X's Micromax
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,79
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 41
    Kristina Lander & Fiffi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:18,50
    Startnr: 24
    Förare: Kristina Lander
    Hund: Rednal Free Spirit
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Amanda Lindberg & Nilma
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:29,50
    Startnr: 14
    Förare: Amanda Lindberg
    Hund: Silogården's Nilma
    Ras: Beauceron
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:29,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    pi johansson bergelind & Brina
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:10,34
    Startnr: 38
    Förare: pi johansson bergelind
    Hund: ramita de palma brina
    Ras: russkaya tsvetnaya bolonka
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Rosita Berntsson & Annika
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:43,66
    Startnr: 13
    Förare: Rosita Berntsson
    Hund: Flatterhaft onemultiplysevenisseven
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 45
    Anna Ponner & Putte
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 08:25,81
    Startnr: 9
    Förare: Anna Ponner
    Hund: Putte
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Andreas Nilsson & Devil
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 11
    Förare: Andreas Nilsson
    Hund: Levarotto's quick Devil
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 47
    Lena Mjöberg & Yummie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 32
    Förare: Lena Mjöberg
    Hund: Gemdales Yolly Yulia
    Ras: Korthårig collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 48
    Marina Quist & Rippa Pippa
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 7
    Förare: Marina Quist
    Hund: Q S Unicamor All About Rico
    Ras: Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Alla moment ej genomförda
    Jenny Nilsson & Ever on Jeff
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 47
    Förare: Jenny Nilsson
    Hund: Ever on Jeff
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 50
    Alla moment ej genomförda
    susanne larsson & Leia
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 37
    Förare: Susanne Larsson
    Hund: Mandylikes Adele
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 5
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00