NW klass 2, Sandhem, Mullsjö TSM 2019-10-13 Sandhem

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Hundkurser för Alla

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Ann-louise Ryrvik Domare 2: Marie Fogelquist

  • Placering: 1
    Carina Odén & Jäger
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:50,72
    Startnr: 3
    Förare: Carina Odén
    Hund: NoFears Jägermeister
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:57,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,25
  • Placering: 2
    Michaela Andreasson & Loke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 08:07,04
    Startnr: 32
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Jämtesjöns Loke av Ella
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,85
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:20,57
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:21,68
  • Placering: 3
    Monica Johansson & Ella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 09:01,68
    Startnr: 38
    Förare: Monica Johansson
    Hund: Hidden Farms Cotton-Candy in Red
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,31
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:56,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 4
    Yvonne Kekkonen & Kellie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 09:55,71
    Startnr: 46
    Förare: Yvonne Kekkonen
    Hund: Grålötens Kellie Kanel Knäcke
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:55,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:17,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:59,12
  • Placering: 5
    Viveca Anderlund & Alexi
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 09:42,31
    Startnr: 28
    Förare: Viveca Anderlund
    Hund: Benliz Aquagirl Alexi
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,47
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:56,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,84
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 6
    Malin Johansson & Fonzie
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 0 Totaltid: 06:15,89
    Startnr: 33
    Förare: Malin Johansson
    Hund: Lizziardhs First Road King
    Ras: Eng. Springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,19
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,07
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,63
  • Placering: 7
    Karin Haugland & Britta
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 0 Totaltid: 07:37,85
    Startnr: 14
    Förare: Karin Haugland
    Hund: Eaglebess Freddy
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,82
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,56
  • Placering: 8
    Stefan Alfredsson & Bailey
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 0 Totaltid: 08:07,29
    Startnr: 5
    Förare: Stefan Alfredsson
    Hund: Bailey
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,50
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,79
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,00
  • Placering: 9
    Annica Rickardsson & Lilla Blå
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 0 Totaltid: 08:39,98
    Startnr: 31
    Förare: Annica Rickardsson
    Hund: Wunderbaums this is love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,65
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,68
  • Placering: 10
    Lina Krokström & Charlie
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 0 Totaltid: 10:53,03
    Startnr: 20
    Förare: Lina Krokström
    Hund: Galottens Rotatorkuff
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,94
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:47,47
  • Placering: 11
    Karin Olsson & Rosie
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 2 Totaltid: 09:07,03
    Startnr: 18
    Förare: Karin Olsson
    Hund: Wästborders Starfire
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,25
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:37,06
  • Placering: 12
    Maria Ihrén & Coach
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:11,72
    Startnr: 25
    Förare: Maria Ihrén
    Hund: Chess Player Royal Coachman
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 13
    Pernilla Svensson & Aslan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 10:29,27
    Startnr: 22
    Förare: Pernilla Svensson
    Hund: Ambush Hungry Heart
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,54
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:06,91
    SSE
  • Placering: 14
    Sandra Hjalmarsson & Ida
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 4 Totaltid: 09:08,24
    Startnr: 40
    Förare: Sandra Hjalmarsson
    Hund: Temikas Idun af Gazton
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,62
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,62
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 15
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 0 Totaltid: 11:24,81
    Startnr: 8
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affectionate Aime'e
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:08,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 16
    Heléne Olofsson & Ludde
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 2 Totaltid: 08:38,69
    Startnr: 21
    Förare: Heléne Olofsson
    Hund: Quite Easy Rocking Rain
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,28
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,41
    SSE
  • Placering: 17
    Annica Ljungberg & Dixie
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 4 Totaltid: 08:23,50
    Startnr: 1
    Förare: Annica Ljungberg
    Hund: Dixie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,53
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 18
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 68 Totalfel: 0 Totaltid: 08:33,78
    Startnr: 4
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,28
  • Placering: 19
    Britta Althorn & Essi
    Totalpoäng: 68 Totalfel: 2 Totaltid: 11:36,44
    Startnr: 17
    Förare: Britta Althorn
    Hund: Qbaz Essi
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 20
    Paula Thunborg & Frasse
    Totalpoäng: 68 Totalfel: 5 Totaltid: 08:20,81
    Startnr: 15
    Förare: Paula Thunborg
    Hund: Frasse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:58,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,09
  • Placering: 21
    Anna Malmgren & Gravels Bright Vega
    Totalpoäng: 68 Totalfel: 5 Totaltid: 08:56,22
    Startnr: 12
    Förare: Anna Malmgren
    Hund: Gravels Bright Vega
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:38,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,06
  • Placering: 22
    Susann Medalen & Stisse
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 1 Totaltid: 10:16,30
    Startnr: 9
    Förare: Susann Medalen
    Hund: Nice Of You To Come Bye I Want To B
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,74
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,56
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Isabelle Larsson & Rufus
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 09:42,74
    Startnr: 44
    Förare: Isabelle Larsson
    Hund: Encos Enzos
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,15
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,59
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 24
    Petra Bringsjö & Tessla
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 09:53,85
    Startnr: 6
    Förare: Petra Bringsjö
    Hund: Trampas Åsa-Lisa
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,88
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:16,97
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 25
    Annelie Behring & Ture
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 3 Totaltid: 10:12,41
    Startnr: 37
    Förare: Annelie Behring
    Hund: Hjärter Dams Trubaduren
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retreiver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,19
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,22
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Anna Hällström & Nova
    Totalpoäng: 64 Totalfel: 2 Totaltid: 09:04,68
    Startnr: 27
    Förare: Anna Hällström
    Hund: Skogsbrynets Lovis
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,81
  • Placering: 27
    Annika Sahlin & Bamse
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 4 Totaltid: 10:32,09
    Startnr: 19
    Förare: Annika Sahlin
    Hund: Bamse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:48,53
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,56
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 28
    Carina Johansson & Focus
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 4 Totaltid: 08:36,91
    Startnr: 23
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Dragonora Shasta King Cor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,60
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Marie Billqvist & Thea
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 4 Totaltid: 10:30,37
    Startnr: 24
    Förare: Marie Billqvist
    Hund: La Dolce Luna's Legacystoryforme
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:52,75
  • Placering: 30
    Barbro Torseld & Wilma
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 2 Totaltid: 11:15,37
    Startnr: 39
    Förare: Barbro Torseld
    Hund: Isumi's Shiro Wiruma O'Ginko
    Ras: Japansk Spets
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,37
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 31
    Katarina Magnusson & Nellie
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 3 Totaltid: 11:41,50
    Startnr: 36
    Förare: Katarina Magnusson
    Hund: Swedehof´s Navara
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:41,50
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 32
    Eva Månsson & Zandi
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 6 Totaltid: 12:13,84
    Startnr: 34
    Förare: Eva Månsson
    Hund: Abadessan's Zandi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:13,84
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 33
    Anna Den Braver & Mera
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 4 Totaltid: 10:31,44
    Startnr: 26
    Förare: Anna Den Braver
    Hund: Light my fire Merly
    Ras: Berger des pyrenees a face rase
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,44
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    Mimmi Winskog & Qaramell
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 4 Totaltid: 11:18,31
    Startnr: 30
    Förare: Maria Winskog
    Hund: Kullhagas E Qaramell From Ricci
    Ras: Långhårig Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,12
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:40,19
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Åse Simonsen & Nala
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 7 Totaltid: 11:32,46
    Startnr: 2
    Förare: Åse Simonsen
    Hund: Änghagens The Famous Grouse
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:32,46
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 36
    Ann-Charlotte Danielsson & Joji
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 6 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 35
    Förare: Ann-Charlotte Danielsson
    Hund: Nostryffelns Sandro
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Annette Åkesson & Klara
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 6 Totaltid: 11:18,75
    Startnr: 13
    Förare: Annette Åkesson
    Hund: Cavillas Black Lady
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,75
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 38
    Camilla Stagmo & Lizzie
    Totalpoäng: 43 Totalfel: 3 Totaltid: 10:28,65
    Startnr: 41
    Förare: Camilla Stagmo
    Hund: Act’s for Mission Lizzie
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:28,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Lena Fag & Dagny
    Totalpoäng: 43 Totalfel: 4 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 42
    Förare: Lena Fag
    Hund: vavoom´s who`s that girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 40
    gun johansson & Alma
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 6 Totaltid: 12:30,00
    Startnr: 45
    Förare: gun johansson
    Hund: västspetsens appsoluta alma
    Ras: västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 41
    Karina Ravn & Cooper
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 6 Totaltid: 12:06,94
    Startnr: 16
    Förare: Karina Ravn
    Hund: Renrosen Cooper
    Ras: Working Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,94
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00