AllhelgonaNosen TSM 2019-11-02 Hålsänge, Enånger

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Annelis Hundtjänst

Totalresultat för TSM NW3

Domare 1: Anneli Johansson

  • Placering: 1
    Helena Bolin & Isa
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 2 Totaltid: 13:17,08
    Startnr: 1
    Förare: Helena Bolin
    Hund: Woppers Love Love Love
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,21
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 06:20,97
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:02,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,84
  • Placering: 2
    Ulf Peterzon & Äbba
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 4 Totaltid: 13:06,63
    Startnr: 6
    Förare: Ulf Peterzon
    Hund: Breakeout's Betty Boop
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 05:42,47
    Fordon:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:20,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:03,50
  • Placering: 3
    Maria Forsberg & Ökke
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 2 Totaltid: 12:25,63
    Startnr: 8
    Förare: Maria Forsberg
    Hund: Jebas öcke
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 8
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 05:55,87
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:28,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,91
  • Placering: 4
    Christina Kvarnström & Kalla
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 0 Totaltid: 13:33,72
    Startnr: 3
    Förare: Christina Kvarnström
    Hund: Leagårdens Red and Tan Kalla
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 01:48,04
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 06:09,87
    Fordon:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:24,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,47
  • Placering: 5
    Ulrika Falk Wallberg & Frozt
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 4 Totaltid: 13:32,42
    Startnr: 9
    Förare: Ulrika Falk Wallberg
    Hund: Ahtfan&Inugamis X'Ing Frazze
    Ras: American hairless terrier coated
    Behållare:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 01:53,75
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 4
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:13,42
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,25
  • Placering: 6
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 4 Totaltid: 13:53,59
    Startnr: 5
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labbe
    Behållare:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 06:09,28
    Fordon:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:29,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 7
    Erica Svanered & Kompis
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 3 Totaltid: 11:08,63
    Startnr: 7
    Förare: Erica Svanered
    Hund: Lövhyddans Kompis
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 01:44,31
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:46,69
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 1
    Tid: 02:22,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 8
    Julia Helmersson & Leo
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 3 Totaltid: 13:57,69
    Startnr: 4
    Förare: Julia Helmersson
    Hund: Gluntens Leopold
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 1
    Tid: 06:18,66
    Fordon:
    Poäng: 4
    Fel: 0
    Tid: 03:25,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,75
  • Placering: 9
    Tony Krigh & Jonky
    Totalpoäng: 31 Totalfel: 9 Totaltid: 13:39,85
    Startnr: 10
    Förare: Tony Krigh
    Hund: Försvarsmaktens Jonky IV
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 16
    Fel: 3
    Tid: 01:39,47
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 4
    Tid: 06:30,00
    Fordon:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:15,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00