TSM 2018-09-08 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Karina M Nielsen Domare 2: Ylva Dahlgren Bengtsson

  • Placering: 1
    Una Käck & Idefix
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:12,57
    Startnr: 23
    Förare: Una Käck
    Hund: Skärgårdsvallarens Idefix
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,06
  • Placering: 2
    Sofie Brodén & Nelly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:26,53
    Startnr: 29
    Förare: Sofie Brodén
    Hund: Glamour valley destiny soulmate
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,10
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,16
  • Placering: 3
    Anna Lycknets & Windie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:05,19
    Startnr: 14
    Förare: Anna Lycknets
    Hund: Ärteplättens Magica Tophana
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,44
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,87
  • Placering: 4
    Robert Werner & Minni
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:12,97
    Startnr: 43
    Förare: Robert Werner
    Hund: Gundais Minni
    Ras: Working kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,04
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,65
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,78
  • Placering: 5
    Kirsten Kristiansen & Speedy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:16,25
    Startnr: 30
    Förare: Kirsten Kristiansen
    Hund: Deenovo Mighty Gladiator of Glory
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,68
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,01
  • Placering: 6
    Bodil Larsson & Asta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:23,16
    Startnr: 7
    Förare: Bodil Larsson
    Hund: Asta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,97
  • Placering: 7
    Sandra Bromé Vikenstjerna & Stiss
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:54,57
    Startnr: 2
    Förare: Sandra Bromé Vikenstjerna
    Hund: Timo´s Staffs Hedda
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,41
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,31
  • Placering: 8
    Marianne Lowen & Maggie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,58
    Startnr: 11
    Förare: Marianne lowen
    Hund: Maggie
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,12
  • Placering: 9
    Ylva Honoré & Honey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,80
    Startnr: 22
    Förare: Ylva Honoré
    Hund: Hässlehoffs Doris-Freesiadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,65
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,65
  • Placering: 10
    Annelie Huleen & Chippo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:44,45
    Startnr: 28
    Förare: Annelie Huleen
    Hund: Ayarips Mooi Chippo Van Ymmi
    Ras: Kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,57
  • Placering: 11
    Anna Jönsson & Neo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:49,59
    Startnr: 36
    Förare: Anna Jönsson
    Hund: Eldivas One of Us
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,09
    SSE
  • Placering: 12
    Marianne Andersson & Rasken
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:49,89
    Startnr: 20
    Förare: Marianne Andersson
    Hund: Sniffers X-Rask
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,38
  • Placering: 13
    Marie Österberg Fredriksson & Birger
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:13,35
    Startnr: 21
    Förare: Marie Österberg Fredriksson
    Hund: Tribusas Dorisson Birger
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,47
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,66
  • Placering: 14
    Jeannett Corfitsen & Sunshine
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:22,01
    Startnr: 32
    Förare: Jeannett Corfitsen
    Hund: Leading Angels Spiritual Mentor
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:42,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,16
  • Placering: 15
    Malin Jönsson & Melvin
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:26,47
    Startnr: 16
    Förare: Malin Jönsson
    Hund: Järabackens Lipton
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,32
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,80
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,19
  • Placering: 16
    Helen Persson & Nisse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:21,54
    Startnr: 24
    Förare: Helen Persson
    Hund: Straight Flush Super Trouper
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,60
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:36,68
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,32
  • Placering: 17
    Sara Wiberg & Helge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:08,41
    Startnr: 12
    Förare: Sara Wiberg
    Hund: Magnarpstrands Kasper
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:58,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,35
  • Placering: 18
    Ingalill Lundberg & Alice
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 02:28,69
    Startnr: 18
    Förare: Ingalill Lundberg
    Hund: Vissrals Vanda
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,13
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:49,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,09
  • Placering: 19
    Tina Persson & Ila
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,52
    Startnr: 15
    Förare: Tina Persson
    Hund: Huntingfudges Damina
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 20
    Marie Billqvist & Thea
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:33,03
    Startnr: 40
    Förare: Marie Billqvist
    Hund: La Dolce Luna's Legacystoryforme
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,87
  • Placering: 21
    Desirée Karlsson & Menno
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:48,93
    Startnr: 31
    Förare: Desirée Karlsson
    Hund: Menno
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 22
    Anne Larsen & Nusca
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:51,54
    Startnr: 35
    Förare: Anne Larsen
    Hund: Søbjerggaards francie
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,94
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,07
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 23
    Annette K. Johansson & Fixa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:01,62
    Startnr: 41
    Förare: Annette K. Johansson
    Hund: Tretjak`s Fixa
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,18
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 24
    Rebecka Petersson & Milton
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:17,15
    Startnr: 6
    Förare: Rebecka Petersson
    Hund: Tollca's Sirius
    Ras: Tollare
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,18
  • Placering: 25
    Magnus Lundberg & Yakira
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:37,36
    Startnr: 13
    Förare: Magnus Lundberg
    Hund: Ridgebow's Yakira Of Arif
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,43
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,03
  • Placering: 26
    Sandra Magnusson & Dimma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:47,04
    Startnr: 45
    Förare: Sandra Magnusson
    Hund: JSD lynx melody
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    Ulrika Hall & Kachina
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:14,03
    Startnr: 3
    Förare: Ulrika Hall
    Hund: Solvingas Kachina Af Dezzley
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,24
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,04
  • Placering: 28
    Margreth Hallgren & ollie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:34,48
    Startnr: 46
    Förare: Margreth Hallgren
    Hund: Evallens red & tan Olympus
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    Jenny Fridh & Unni
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:57,18
    Startnr: 10
    Förare: Jenny Fridh
    Hund: Funny Blacks Princess of Ice
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,12
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:19,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,28
  • Placering: 30
    Ea Bagge & Maggie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:05,22
    Startnr: 39
    Förare: Ea Bagge
    Hund: Maggie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:00,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Linnéa Hallbeck & Melker
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:42,87
    Startnr: 4
    Förare: Linnéa Hallbeck
    Hund: Chininas Yesterdays Yankee
    Ras: Italiensk vinthund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:35,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,81
  • Placering: 32
    Heidi Christtreu & Carlsson
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:45,53
    Startnr: 5
    Förare: Heidi Christtreu
    Hund: Skansehoej’s Illusion
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,66
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:00,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Mia Tegbrant & Lava
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:18,83
    Startnr: 33
    Förare: Mia Tegbrant
    Hund: Flushpoint What A Navigator
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,99
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 01:14,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Ida Brantberg & Ebbot
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:30,84
    Startnr: 17
    Förare: Ida Brantberg
    Hund: Eldivas Yellow
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:52,67
    Startnr: 25
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affectionate Aime'e
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,35
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,32
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Pernilla Honoré & Silla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 05:45,10
    Startnr: 38
    Förare: Pernilla Honoré
    Hund: Hässlehoffs Betty Michelindotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Charlotte Bönnemark & Mollie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 07:37,53
    Startnr: 27
    Förare: Charlotte Bönnemark
    Hund: Mollie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:39,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,37
  • Placering: 38
    Marta Roslaniec & Mila
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 07:37,88
    Startnr: 9
    Förare: Marta Roslaniec
    Hund: Mila
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,29
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Jill Hansen & Cæsar
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:46,34
    Startnr: 26
    Förare: Jill Hansen
    Hund: Cæsar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,16
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,18
  • Placering: 40
    Margrete Jacobsen & Mille
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:25,94
    Startnr: 34
    Förare: Margrete Jacobsen
    Hund: Mc Marra's game on solitair
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:03,00
  • Placering: 41
    Anna Mårtensson & ALICE
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:31,81
    Startnr: 48
    Förare: Anna Mårtensson
    Hund: Baggbo I Love My Dog
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Susanne Keldgaard Nielsen & Haarlem
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:34,28
    Startnr: 44
    Förare: Susanne Keldgaard Nielsen
    Hund: Wonderpark's Hyacint CityOf Haarlem
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,47
  • Placering: 43
    Gunilla Alsterfjord & Dooley
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:47,84
    Startnr: 8
    Förare: Gunilla Alsterfjord
    Hund: Freckles Dooley’s
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,65
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,19
  • Placering: 44
    Ritva Lindström & Jösta
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:10,66
    Startnr: 50
    Förare: Ritva Lindström
    Hund: Honningrosas Jösta Hjerteknuser
    Ras: Norsk Buhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 45
    Susanne Ryrstedt & Xindie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:28,03
    Startnr: 49
    Förare: Susanne Ryrstedt
    Hund: Garpenborg's Xindie
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,47
  • Placering: 46
    Sofie Boyström & Blossa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:58,05
    Startnr: 42
    Förare: Sofie Boyström
    Hund: Fagayas Blossa Von Noël
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,46
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,59
  • Placering: 47
    Mariana Brink & Chappie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:18,62
    Startnr: 1
    Förare: Mariana Brink
    Hund: Brammarps Hijack the Rosebar
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 48
    Josephine Rosvall & Astrid
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:27,97
    Startnr: 47
    Förare: Josephine Rosvall
    Hund: Shihrott'z Absolut One of a Kind
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Pia Asp & Elvis
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 3 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 37
    Förare: Pia Asp
    Hund: Grahnskans Leon
    Ras: Tysk schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 50
    Irene Petersen & Alice
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 10 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 19
    Förare: Irene Petersen
    Hund: Alice
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00