TSM 2018-07-01 Haninge

Arrangör: Haninge Brukshundklubb
Anordnare: Haninge Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Phrida Olsson Domare 2: Thomas Lind

  • Placering: 1
    Camilla karlsson & Tara
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:50,17
    Startnr: 2
    Förare: Camilla Karlsson
    Hund: Jean Dark Wild Scarlet
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,21
  • Placering: 2
    Christina Våleman & Elliot
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:26,19
    Startnr: 12
    Förare: Christina Våleman
    Hund: Belizia Elliot af Biscotti
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,69
  • Placering: 3
    Ylva Lundin & Märta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:20,13
    Startnr: 13
    Förare: Ylva Lundin
    Hund: Märta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,79
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,28
  • Placering: 4
    Gudrun Åslin & Tuva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:44,07
    Startnr: 9
    Förare: Gudrun Åslin
    Hund: Brumbjörnens Opal
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,63
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,16
  • Placering: 5
    Anneli Dahllöf & Sickan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:49,83
    Startnr: 29
    Förare: Anneli Dahllöf
    Hund: Black Bugz My Delilah
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,32
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,41
  • Placering: 6
    Pernilla Lerkeus & Handsome
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:56,78
    Startnr: 33
    Förare: Pernilla Lerkeus
    Hund: Ewoke´s Handsome MR Hazel
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,22
  • Placering: 7
    Jessica Tegelund & Harry
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:43,01
    Startnr: 1
    Förare: Jessica Tegelund
    Hund: Lyckliga Helleborus Tomte
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,07
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,66
  • Placering: 8
    Anne Bucksch & Nikita
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:52,66
    Startnr: 46
    Förare: Anne Bucksch
    Hund: Newstory Nikita
    Ras: Belgisk Vallhund Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,13
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,59
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 9
    Maria Olivemark & Etna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:56,71
    Startnr: 4
    Förare: Maria Olivemark
    Hund: Capa Tosta Queen of the Night
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,09
  • Placering: 10
    Åsa Tiderman & Nellie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:42,04
    Startnr: 42
    Förare: Åsa Tiderman
    Hund: Anella Rosa White
    Ras: Chodsky Pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,35
  • Placering: 11
    Jenny Mild & Diego
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:07,53
    Startnr: 3
    Förare: Jenny Mild
    Hund: Sagalyckans Dropkick Diego
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,50
  • Placering: 12
    Dolores Berninge & Fonsie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:38,75
    Startnr: 31
    Förare: Dolores Berninge
    Hund: Pilens Artemis
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 13
    Elisabeth Andersson & Flisan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:45,62
    Startnr: 5
    Förare: Elisabeth Andersson
    Hund: Imperiet´s Felicia Fione
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,25
  • Placering: 14
    Anette Hagman & Flinga
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:53,03
    Startnr: 28
    Förare: Anette Hagman
    Hund: Emenems Flinga
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,97
  • Placering: 15
    Marie Eriksson & Mumba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:13,43
    Startnr: 22
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Pompeca´s Forever Love to Meide
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Anette Björkman Bergström & Flipper
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:46,72
    Startnr: 32
    Förare: Anette Björkman Bergström
    Hund: Skärgårdslamms Flipper
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Eva Bergenhill & Neil
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:54,41
    Startnr: 48
    Förare: Eva Bergenhill
    Hund: Geltman´s The Eagle Has Landed
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Simone Grande & Alma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 08:24,44
    Startnr: 26
    Förare: Simone Grande
    Hund: Brindle Alma
    Ras: Hollandse Herdershond
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 02:30,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,57
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,65
  • Placering: 19
    Johanna Tak & Izzie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:38,34
    Startnr: 8
    Förare: Johanna Tak
    Hund: Conor´s Iseult of Ireland
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,28
  • Placering: 20
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:53,16
    Startnr: 25
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,91
  • Placering: 21
    Amanda Rickardsson & Fabbe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:45,06
    Startnr: 37
    Förare: Amanda Rickardsson
    Hund: Fabien z Letinské Kovárny
    Ras: Chodsky Pes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,78
  • Placering: 22
    Elin Christiansson & Ivan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:53,06
    Startnr: 49
    Förare: Elin Christiansson
    Hund: Sagalyckan´s Final Cut
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,22
  • Placering: 23
    Lisbeth Salonen & Melker
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:29,94
    Startnr: 6
    Förare: Lisbeth Salonen
    Hund: Mazima´s Farbror Melker
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Åsa geijer & TEXAS
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:33,53
    Startnr: 36
    Förare: Åsa Geijer
    Hund: Heinies American Gigolo
    Ras: Norfolkterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,62
  • Placering: 25
    Anna Frances & Pluto
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:56,50
    Startnr: 24
    Förare: Anna Frances
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Marie Johansson & Volle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:41,21
    Startnr: 41
    Förare: Marie Johansson
    Hund: Excerno Voracious Voldermort Af Fif
    Ras: Bouvier des Flandres
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,15
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Helena Apelqvist & Sheepeye´s Milky Black Isola
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:38,36
    Startnr: 40
    Förare: Helena Apelqvist
    Hund: Sheepeye´s Milky Black Isola
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,18
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,18
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Jenny Sund & Ballen
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:13,90
    Startnr: 44
    Förare: Jenny Sund
    Hund: Duvans Baltzar Ngen-Pa
    Ras: Tibetansk Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,28
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,62
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Helene Wallskär & Hero
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:37,47
    Startnr: 18
    Förare: Helene Wallskär
    Hund: For the Win Hero
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Madeleine Rubach & Aplicado Quente Como Cosmo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:57,31
    Startnr: 47
    Förare: Madeleine Rubach
    Hund: Aplicado Quente Como Cosmo
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Anna Westerberg & Nelli
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:10,55
    Startnr: 38
    Förare: Anna Westerberg
    Hund: Jejmic´s Ulleternell
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:16,18
  • Placering: 32
    Lillian Flinge & Freak le Chics Brechtje
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 06:50,25
    Startnr: 20
    Förare: Lillian Flinge
    Hund: Freak le Chics Brechtje
    Ras: Hollandse herdershound
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Anette larsson & Atlas
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:04,96
    Startnr: 17
    Förare: Anette Larsson
    Hund: Trumeric Atlas
    Ras: Miniature American Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,96
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Åsa Lundbergh & Deia
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 08:57,22
    Startnr: 10
    Förare: Åsa Lundbergh
    Hund: Camms Deia
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Susanne Röjsäter & Nikko
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:40,97
    Startnr: 15
    Förare: Susanne Röjsäter
    Hund: Black Blossom Lord Nikolaj
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Kerstin Lindskog & Springeldens Just A Minute
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:01,66
    Startnr: 14
    Förare: Kerstin Lindskog
    Hund: Springeldens Just A Minute
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Eva Enlund & Bella
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:32,50
    Startnr: 23
    Förare: Eva Enlund
    Hund: Bella
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Susanne Wiker & Tollarbos Älvis med Twist
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 09:09,81
    Startnr: 19
    Förare: Susanne Wiker
    Hund: Tollarbos Älvis med Twist
    Ras: Nova Scottia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Susanna parviainen & Essie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:39,78
    Startnr: 7
    Förare: Susanna Parviainen
    Hund: Swefarms Festliga-Essie
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,78
  • Placering: 40
    Miranda Cederroth & Vega
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:40,50
    Startnr: 30
    Förare: Miranda Cederroth
    Hund: Full blast´s Estelle
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
  • Placering: 41
    Kerstin Järphammar & Zelmaas Fanny
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:09,75
    Startnr: 21
    Förare: Kerstin Järphammar
    Hund: Zelmaas Fanny
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 42
    Sirpa Lindberg & Julia
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:13,56
    Startnr: 35
    Förare: Sirpa Lindberg
    Hund: Sunny-Hill´s Just A Star
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,56
  • Placering: 43
    Therese Röjsäter & Qarma
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:21,00
    Startnr: 34
    Förare: Therese Röjsäter
    Hund: Black Blossom Troll Qarma
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 44
    Lill Svensson & Wow Lixoms Silver Dream Machine
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:22,75
    Startnr: 16
    Förare: Lill Svensson
    Hund: Wow Lixoms Silver Dream Machine
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 45
    Kajsa Nyström & Dexter
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:43,31
    Startnr: 50
    Förare: Kajsa Nyström
    Hund: Ruscles Intence Spiderman
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 46
    Helen Taraldsson & Milou
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 43
    Förare: Helen Taraldsson
    Hund: Rödtop Panda
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00