Dansnosen TSM 2019-04-28 Boliden

Arrangör: Skellefteå Brukshundklubb
Anordnare: Skellefteå Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Per-arne Bergström Domare 2: Marie Bankhed

  • Placering: 1
    Erica Svanered & Kompis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:28,63
    Startnr: 33
    Förare: Erica Svanered
    Hund: Lövhyddans Kompis
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,50
  • Placering: 2
    Angelica Lindvall & Quta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:30,19
    Startnr: 9
    Förare: Angelica Lindvall
    Hund: Megavolts Brandfarliga Britta
    Ras: Hollandse herdershond
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,18
  • Placering: 3
    Camilla Dahlberg & Bolero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:40,32
    Startnr: 2
    Förare: Camilla Dahlberg
    Hund: Turbulens Bolero
    Ras: Belgisk vallhund/Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
  • Placering: 4
    Karin Hellquist & Toya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:40,66
    Startnr: 5
    Förare: Karin Hellquist
    Hund: Cutulus Toya
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,09
  • Placering: 5
    Benita Edström & Zara
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:01,22
    Startnr: 30
    Förare: Benita Edström
    Hund: Linda-Mari
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,91
  • Placering: 6
    Anna Lundberg & Charlie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:01,91
    Startnr: 24
    Förare: Anna Lundberg
    Hund: Flathams kalln konn knall jena
    Ras: Flat coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:38,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
  • Placering: 7
    Emelie Lindgren & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:17,10
    Startnr: 21
    Förare: Emelie Lindgren
    Hund: Sigge
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,12
  • Placering: 8
    Anneli Larsson & Vina
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:43,88
    Startnr: 11
    Förare: Anneli Larsson
    Hund: Smedmästarens Vinna
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,47
  • Placering: 9
    Therese H Lundberg & Elsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:46,62
    Startnr: 41
    Förare: Therese H Lundberg
    Hund: Domestic Dark Driving Miss Daisy
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:21,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,50
  • Placering: 10
    Malin Landström & Leia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:48,14
    Startnr: 42
    Förare: Malin Landström
    Hund: Toshiko`s Bö-Oz Leia
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:26,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,16
  • Placering: 11
    Julia Helmersson & Leo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:57,90
    Startnr: 32
    Förare: Julia Helmersson
    Hund: Gluntens Leopold
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:32,90
  • Placering: 12
    Åsa Larefalk & Ebba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 07:36,28
    Startnr: 6
    Förare: Åsa Larefalk
    Hund: Bella Cosa Fly Like Painted Lady
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:32,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:37,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,97
  • Placering: 13
    Maria Forsberg & Ängla
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 2 Totaltid: 06:14,54
    Startnr: 8
    Förare: Maria Forsberg
    Hund: Jebas ängla
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,22
  • Placering: 14
    Malin Vallén & Pavel
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 2 Totaltid: 06:43,90
    Startnr: 22
    Förare: Malin Vallén
    Hund: WildN’Beauty’s Soul Singer
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,97
  • Placering: 15
    Ulrika Larefalk & Hero
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 2 Totaltid: 10:01,16
    Startnr: 19
    Förare: Ulrika Larefalk
    Hund: Happy Queens Fireshine
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:10,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,72
  • Placering: 16
    Linnéa Thyni & Hunter
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 05:26,97
    Startnr: 28
    Förare: Linnéa Thyni
    Hund: Soldrivans Hunter
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,47
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,97
  • Placering: 17
    Christina Ruth & Niki
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:01,66
    Startnr: 17
    Förare: Christina Ruth
    Hund: Niki
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,66
  • Placering: 18
    Helena Gustafsson & Mysak
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:02,52
    Startnr: 34
    Förare: Helena Gustafsson
    Hund: Pos Angel Uriel
    Ras: lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,56
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,37
  • Placering: 19
    Mikael Nyhlen & Polly
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:58,65
    Startnr: 43
    Förare: Mikael Nyhlen
    Hund: Fungo Juliet
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:25,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,09
  • Placering: 20
    Stina Lifvergren & Vakkra
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:36,46
    Startnr: 29
    Förare: Stina Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Kovinkaunis
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:15,68
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,00
  • Placering: 21
    Carin Lindberg & Ebba
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:45,79
    Startnr: 37
    Förare: Carin Lindberg
    Hund: Flatham’s Hääjmdjåord Haalkako
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,72
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Christin Nilsson & Crama
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 3 Totaltid: 08:07,50
    Startnr: 40
    Förare: Christin Nilsson
    Hund: Ersmarkens Crama
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:06,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,94
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,90
  • Placering: 23
    Annika Alfreds & Busa
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 05:38,78
    Startnr: 14
    Förare: Annika Alfreds
    Hund: Eternity´s Busa
    Ras: Belgisk vallhund/tervueren
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,96
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,32
  • Placering: 24
    Catrin Nyström & Isaac
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 09:38,60
    Startnr: 25
    Förare: Catrin Nyström
    Hund: Gluntens Isaac
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,94
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:33,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,66
  • Placering: 25
    Ingela Markström & Amy
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 2 Totaltid: 11:14,40
    Startnr: 15
    Förare: Ingela Markström
    Hund: Amy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,06
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Catrin Rönnlund & Compis
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 5 Totaltid: 10:19,93
    Startnr: 13
    Förare: Catrin Rönnlund
    Hund: Honeyfarms Compis
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:10,40
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,15
  • Placering: 27
    Kerstin Lindström & Pan
    Totalpoäng: 77.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:17,84
    Startnr: 38
    Förare: Kerstin Lindström
    Hund: Guldkvistens Peter Pan Big Love
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:01,78
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:52,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,72
  • Placering: 28
    Viviann Grundström & Harry
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:41,88
    Startnr: 31
    Förare: Viviann Grundström
    Hund: Harry
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,25
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,72
  • Placering: 29
    Jeanette Enryd & Dexter
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:37,33
    Startnr: 16
    Förare: Jeanette Enryd
    Hund: Silverstjärnans Forget Me Never
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,35
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,38
  • Placering: 30
    Anette Olofsson & Daisy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:46,19
    Startnr: 12
    Förare: Anette Olofsson
    Hund: Hightop's Maxima Constantia
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,22
  • Placering: 31
    Carina Jakobsson & Ziva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:15,68
    Startnr: 35
    Förare: Carina Jakobsson
    Hund: Yoda Pupz Dagobah Morning Breeze
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Frida Hedström & Matheriz amazing art
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:20,38
    Startnr: 36
    Förare: Frida Hedström
    Hund: Matheriz amazing art
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
  • Placering: 33
    Tina Lindgren & Leia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 10:22,88
    Startnr: 7
    Förare: Tina Lindgren
    Hund: Zennovy Livia
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Yvonne Fång & Lycka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 10:43,84
    Startnr: 3
    Förare: Yvonne Fång
    Hund: Jomgarden’s Lycka
    Ras: Berger des pyrénées á poil long
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,94
  • Placering: 35
    Viktoria Einarsson & Lex
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 11:38,62
    Startnr: 39
    Förare: Viktoria Einarsson
    Hund: Norrstjärnans Lippo
    Ras: Jackrussel
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:26,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,34
  • Placering: 36
    Maria Burman & Skrållan
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:09,82
    Startnr: 1
    Förare: Maria Burman
    Hund: Bella cosa marlo's skrållan
    Ras: Irish soft coated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,82
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,00
  • Placering: 37
    Åsa Lindqvist & Mezzi
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:15,10
    Startnr: 20
    Förare: Åsa Lindqvist
    Hund: Mezzi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,72
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,38
  • Placering: 38
    Annika Danielsson Höri & Lycka
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 04:58,63
    Startnr: 18
    Förare: Annika Höri
    Hund: Coworker's You Learn
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,47
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,16
  • Placering: 39
    Maria Esberg & Texas
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:24,53
    Startnr: 23
    Förare: Maria Esberg
    Hund: Texas
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,15
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Lena Näslund Lidström & Noomi
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:39,87
    Startnr: 27
    Förare: Lena Näslund Lidström
    Hund: Lapinlunas Voittajatar
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,87
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 41
    Lovisa Pålsson & Ila
    Totalpoäng: 32.5 Totalfel: 5 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 44
    Förare: Lovisa Pålsson
    Hund: Quai’s Tiddelipom
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 42
    Maria Åström & Avie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 13:07,13
    Startnr: 26
    Förare: Maria Åström
    Hund: Megavolts Sprängheta Sigrid
    Ras: Hollandse Herdershond, Korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:07,13
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00