NW2 TSM TSM 2021-06-20 Borlänge

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: DalaMitts Nose Work Förening

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Birgitta Sondell Domare 2: Sara Lahti

  • Placering: 1
    Annett Klöpper Sundqvist & Elvis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:18,32
    Startnr: 21
    Förare: Annett Klöpper Sundqvist
    Hund: Elvis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:14,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,81
  • Placering: 2
    Eivor Skoger & Saffi
    Totalpoäng: 83 Totalfel: 0 Totaltid: 06:16,13
    Startnr: 39
    Förare: Eivor Skoger
    Hund: Biley’s Shogun Fujiko Sama
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,06
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 3
    Elisabeth Svedqvist & Iza
    Totalpoäng: 83 Totalfel: 1 Totaltid: 07:01,56
    Startnr: 25
    Förare: Elisabeth Svedqvist
    Hund: Lord Nelson's Pioggia
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:50,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,43
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 02:09,00
  • Placering: 4
    Sara Flodin & Iva
    Totalpoäng: 83 Totalfel: 5 Totaltid: 07:57,32
    Startnr: 6
    Förare: Sara Flodin
    Hund: Riezors Diva
    Ras: Riesenschnauzer, Svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:24,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:27,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:06,04
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 5
    Ulrica Persson & Tilda
    Totalpoäng: 77 Totalfel: 4 Totaltid: 10:18,41
    Startnr: 9
    Förare: Ulrica Persson
    Hund: Kevaja's fashion princess
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:57,28
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,13
  • Placering: 6
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 0 Totaltid: 09:48,00
    Startnr: 18
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,44
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 7
    Mary Engman & Mercedes
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 3 Totaltid: 08:56,76
    Startnr: 20
    Förare: Mary Engman
    Hund: Mercedes
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:34,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,32
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 1
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 8
    Barbro Nyström & Plinga
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 11:21,25
    Startnr: 11
    Förare: Barbro Nyström
    Hund: Duckstream Axas Plinga
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 18
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,25
    SSE
  • Placering: 9
    Carina Nordlander & Yacki
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 11:37,50
    Startnr: 1
    Förare: Carina Nordlander
    Hund: Holliveras Yackira
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 18
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,50
  • Placering: 10
    Linda Fogelquist Hedwall & Vill-Gott
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 4 Totaltid: 09:46,60
    Startnr: 32
    Förare: Linda Fogelquist Hedwall
    Hund: RLD N Conover's Liquorice Frog
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,60
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 11
    Annica Rickardsson & Lilla Blå
    Totalpoäng: 69 Totalfel: 0 Totaltid: 10:11,63
    Startnr: 22
    Förare: Annica Rickardsson
    Hund: Wunderbaums this is love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,81
  • Placering: 12
    Camilla Hedström & Cosmo
    Totalpoäng: 68 Totalfel: 0 Totaltid: 08:55,75
    Startnr: 24
    Förare: Camilla Hedström
    Hund: Mironik's Karlsson
    Ras: Korthårig collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,03
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 13
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 68 Totalfel: 3 Totaltid: 09:25,78
    Startnr: 2
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:53,22
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Susanne Danielsson & Kajsa
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 4 Totaltid: 10:54,71
    Startnr: 7
    Förare: Susanne Danielsson
    Hund: Kajsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,62
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:59,09
  • Placering: 15
    Petra Iwarsson & Plura
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 2 Totaltid: 11:42,00
    Startnr: 4
    Förare: Petra Iwarsson
    Hund: Mandalay’s wild suprise
    Ras: Dvärgschnauzer svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,00
    Inomhus:
    Poäng: 18
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Gudrun Edvardsson & Bicados Freja
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 10:46,71
    Startnr: 5
    Förare: Gudrun Edvardsson
    Hund: Bicados Freja
    Ras: Kleiner münsterländer
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:01,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:19,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 17
    Lise-Lotte Johansson & Sigge
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 11:59,98
    Startnr: 28
    Förare: Lise-Lotte Johansson
    Hund: Buckwheat Little Bunny Foo Foo
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:29,98
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Mette Jansson & Kasper
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 09:36,63
    Startnr: 30
    Förare: Mette Jansson
    Hund: Swed Pack's Riddare Clos Fourtet
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,63
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 10:05,11
    Startnr: 10
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,46
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Laila Linér & Morrissey
    Totalpoäng: 58 Totalfel: 2 Totaltid: 08:13,16
    Startnr: 17
    Förare: Laila Linér
    Hund: Cometstaff Key Light
    Ras: Staffordshire bullterier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,97
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Maria Eriksson & Ted
    Totalpoäng: 58 Totalfel: 2 Totaltid: 09:10,09
    Startnr: 19
    Förare: Maria Eriksson
    Hund: Redqliff's It's Me Icon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Susanne Eriksson & Amber
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 2 Totaltid: 10:53,28
    Startnr: 40
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Gnällspikens Amber Queen
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,12
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 02:57,16
  • Placering: 23
    Peter Borglund & Sammie
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 2 Totaltid: 10:56,84
    Startnr: 3
    Förare: Peter Borglund
    Hund: Magic Storm:s Signor Sammie
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,84
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Karin Köbin & Bosse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:17,31
    Startnr: 14
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Foo Fighter´s my hero
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,50
  • Placering: 25
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 36
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 18
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Gunnel Lundström & Örjan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 10:52,97
    Startnr: 26
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Dogtrix Drambuie
    Ras: Chihuahua Korthår
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,97
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 4
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Madeleine Rubach & Bello
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 0 Totaltid: 11:16,00
    Startnr: 38
    Förare: Madeleine Rubach
    Hund: Aplicado Boy oh boy
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:46,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Annelie Behring & Ture
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 2 Totaltid: 09:52,56
    Startnr: 33
    Förare: Annelie Behring
    Hund: Hjärter Dams Trubaduren
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retreiver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,56
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Kristina Alfredsson & Charlie
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 3 Totaltid: 09:52,22
    Startnr: 27
    Förare: Kristina Alfredsson
    Hund: Charlie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,50
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 1
    Tid: 03:08,72
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Barbro Petersson & Nickie
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 3 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 23
    Förare: Barbro Petersson
    Hund: Latorps Kanel
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Gen Björsell & Boris
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 6 Totaltid: 10:02,10
    Startnr: 35
    Förare: Gen Björsell
    Hund: Art-Fantasy Brunello di Montalcino
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:02,10
  • Placering: 32
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 5 Totaltid: 11:01,34
    Startnr: 31
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 3
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,34
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Ulla Hellsing & Janis
    Totalpoäng: 43 Totalfel: 4 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 8
    Förare: Ulla Hellsing
    Hund: Gildas Janis Joplin
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Kristina Larsson & Farin
    Totalpoäng: 43 Totalfel: 5 Totaltid: 11:14,78
    Startnr: 16
    Förare: Kristina Larsson
    Hund: Anios Coffe Brown Anastasia
    Ras: Amerikansk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,78
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Andres Wimark & Marabou
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 5 Totaltid: 11:08,75
    Startnr: 13
    Förare: Andres Wimark
    Hund: Cefeus Gremlin II
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:08,75
  • Placering: 36
    Elisabeth Wachtmeister & Faxe
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 3 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 29
    Förare: Elisabeth Wachtmeister
    Hund: Silvertass
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 1
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Linda Kasström & Ella
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 7 Totaltid: 11:48,41
    Startnr: 37
    Förare: Linda Kasström
    Hund: Rowntree Elettra
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Erika Karlsson & Hasse
    Totalpoäng: 27 Totalfel: 4 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 34
    Förare: Erika Karlsson
    Hund: Tizzel Hasse I Tango Me Quindim
    Ras: Podengo portugues, liso/pequeno
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Knagg Linda Eriksson & Rizzla
    Totalpoäng: 23 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 15
    Förare: Knagg Linda Eriksson
    Hund: Rizzla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Inger Olsson & Jaska
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 4 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 12
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Lady Jaska
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00